סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיה בסשן פרטי במסיבה

ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 14 שנים • 16 במרץ 2010

בעיה בסשן פרטי במסיבה

ליידי תמרה​(שולטת) • 16 במרץ 2010
כתבתי את זה קודם, אבל אולי זה אבד בשרשור. אשמח להתייחסותכן/ם:

במסיבה האחרונה בספייס הייתה אישה אחת במסיבה שהחליטה לסגור את המעבר בין שני חדרים, כדי שלא יפריעו לה לסשן. היא פנתה לאנשים בצורה מצווה ובגסות רוח, ומאוחר יותר גם העמידה שם "שומר" כדי שיחסום את הכניסה. מדובר על הפתח שליד הסד, דרכו יש בדרך-כלל זרימה של אנשים בין החדרים הצדדיים. אותה אישה גסת רוח התנהגה כאילו המועדון שלה. לא פעם סישנתי אנשים באותה הפינה, ואני יודעת שלפעמים קצת מטריד שעוברים שם; במקרה כזה אני עוצרת לשניה קלה את האקט הספציפי עליו אני מתענגת באותו רגע, וממשיכה שניה אחרי - העולם לא מתמוטט, ואני לא מרגישה פחות "דומית" בגלל שניה של אדיבות בסיסית.

לאותה חסרת נימוסים הייתה עוד החוצפה לאיים עלי שיעיפו אותי מהמועדון אם "אעז" לעבור בפתח הזה.
מה דעתכם/ן? ברור לי שמישהי מאיתנו לא הבינה נכון את חוק ה"לא מפריעים לסשנים", ונדמה לי שזו לא אני.
קטסטרופה{Adonai}

אם.

קטסטרופה{Adonai} • 16 במרץ 2010
אם היית דומית אמיתית היית מעיפה לה סטירה ושולחת אותה לכל הרוחות.
מסתבר שאת לא.
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 16 במרץ 2010
היי תמרה , מה שלומך ליידי ? icon_smile.gif
אנו שמחים על הביקורת למרות שבדיאבד לא נוכל לפתור את המקרה שהיה לך ותמיד מומלץ לפנות אלינו באותו רגע .
בנוגע למעבר , פעילויות כאלו ואחרות שמתרחשות בפינה הזו אכן בעייתיות ומפריעות להנאה ע"י אנשים שעוברים (שלא באשמתם). כמו כן ,יצא פעם או פעמיים שאנשים העוברים קיבלו שוט בפנים
, הבעיה ידועה ולכן נתנו הוראות לדי אמים לחסום את המעבר בכל פעילות שיש שם .
אולי לך זה לא מפריע אבל לאחרים זה כן ואנו כליין שרוצה לדאוג לנוחות של כולם ונעשה הכל בכדיי לתת לכם תמורה הולמת .
בימים אלו אנו מנסים למצוא פיתרון הולם לבעיה .

את אותה תשובה הייתי יכול לענות לך באופן פרטי דרך הודעה אישית ,
פה לשירותכם תמיד !
עבדיכם הנאמן ,אייר .

}{
ליידי תמרה​(שולטת)

Re: אם.

ליידי תמרה​(שולטת) • 16 במרץ 2010
קטסטרופה כתב/ה:
אם היית דומית אמיתית היית מעיפה לה סטירה ושולחת אותה לכל הרוחות.
מסתבר שאת לא.

ידוע שדומיות נמדדות ביכולתן לנהוג כבהמות גסות רוח בכל הזדמנות ובכל הנסיבות.

AIR, עד שתפטר הבעיה אני ממליצה לשים שם שלט שמסביר את זה; אני חושבת שהוא ישיג תוצאות טובות וימנע אי-נעימויות שכאלו. אני לא חושבת שמי שנתקלתי בה הייתה DMית, אני מאוד מקווה שלא.

העניין הוא עניין שמן הראוי להביא לידיעת הכלל, ולכן לא עשיתי זאת בפרטי.
Bloody
לפני 14 שנים • 17 במרץ 2010
Bloody • 17 במרץ 2010
Air כתב/ה:
היי תמרה , מה שלומך ליידי ? icon_smile.gif
אנו שמחים על הביקורת למרות שבדיאבד לא נוכל לפתור את המקרה שהיה לך ותמיד מומלץ לפנות אלינו באותו רגע .
בנוגע למעבר , פעילויות כאלו ואחרות שמתרחשות בפינה הזו אכן בעייתיות ומפריעות להנאה ע"י אנשים שעוברים (שלא באשמתם). כמו כן ,יצא פעם או פעמיים שאנשים העוברים קיבלו שוט בפנים
, הבעיה ידועה ולכן נתנו הוראות לדי אמים לחסום את המעבר בכל פעילות שיש שם .
אולי לך זה לא מפריע אבל לאחרים זה כן ואנו כליין שרוצה לדאוג לנוחות של כולם ונעשה הכל בכדיי לתת לכם תמורה הולמת .
בימים אלו אנו מנסים למצוא פיתרון הולם לבעיה .

את אותה תשובה הייתי יכול לענות לך באופן פרטי דרך הודעה אישית ,
פה לשירותכם תמיד !
עבדיכם הנאמן ,אייר .

}{

למה באמת לא להעביר את הסד לפינה, ואת הספה מהפינה ולאיפה שהסד נמצא? אז יהיה, יותר, איך קוראים לזה... פנג-שואי icon_smile.gif
underheel
underheel • 17 במרץ 2010
בלודי, הפתרון לא כזה פשוט. המקום היחידי שיש להעביר את הסד זה לקיר ממול מהעבר השני של אותו מעבר בעייתי. במקום שתי ספות שנמצאות שם נשאר עם ספה אחת היכן שהסד כיום נמצא. כך שמספר המקומות בחדר יוגבל עוד יותר. למעשה מה שקורה כאן זה שיש סוג של פשרה בין היכולת לאכלס עוד מקומות ליכולת המעבר. בעת סשן המעבר נסגר וכך ניתן לאפשר יותר מקומות ישיבה.

מה שכן, כדאי באמת לשים שלט. אולי גם כדאי להורות שמי שרוצה לנהל סשן יוודא שיהיה DM באזור לאכוף את איסור המעבר. ממילא אם מתקיים סשן על הסד כדאי שיהיה DM נוכח.
Bloody
Bloody • 17 במרץ 2010
טוב, אני סומך על המארגנים שידעו לתת פתרונים יצירתיים icon_smile.gif
ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 14 שנים • 18 במרץ 2010
ליידי תמרה​(שולטת) • 18 במרץ 2010
underheel כתב/ה:

מה שכן, כדאי באמת לשים שלט. אולי גם כדאי להורות שמי שרוצה לנהל סשן יוודא שיהיה DM באזור לאכוף את איסור המעבר. ממילא אם מתקיים סשן על הסד כדאי שיהיה DM נוכח.

ממש לא מסכימה, אין דבר יותר מוריד חשק ממישהו שרואה עצמו אחראי מציץ מעבר לכתף ומרחף בסביבה בזמן סשן.
Vavilon​(שולט)
לפני 14 שנים • 18 במרץ 2010

IMHO

Vavilon​(שולט) • 18 במרץ 2010
לא יודע
אני עשיתי שניים-שלושה סשנים, אף פעם לא הפריע לי שמישהוא מאחורי מסתקל ומרגיש אחראי.
שירגיש, מה אחפת לי. החשוב הוא ש/אני ארגיש מספיק אחאי וגם מספיק מנוסה בשביל שסשן יצא טוב.
במילים אחרות - אני מעוד בעד ש DM יהיה בתמונה בסשנים.
אלעד(שולט)
לפני 14 שנים • 27 במרץ 2010

סתם רעיון למחשבה

אלעד(שולט) • 27 במרץ 2010
מי שבוחר לרוץ ערום ברחוב לא יכול להתלונן על זה שמסתכלים עליו נכון?
אולי זו דוגמא קיצונית אבל , בהשאלה לנושא, מי שעושה סשנים במועדון (ואני כולל אותי בסיפור גם), אמור לצפות שהסביבה לא תהיה סטרילית.
אנשים יעברו סביבך או לידך, יהיו כאלו שיעצרו להסתכל ולבהות (זה חלק מהעניין לא?!), ולפעמים יהיו אחראים (DM) מטעם המקום שיעמדו לפקח על הנעשה ו/או להשליט סדר בקהל.

כל עוד לא מתערבים לך בסשן אנשים זרים או ממש נדחפים לתוך הפעילות אלא רק חולפים על ידה, אין לאף אחד זכות לבוא בטענות או לדרוש לעצור את התנועה עבורו או לסגור לעצמו חלק שאמור להיות למען כל ציבור המבלים.

ואם אותה מלכה עושה סשן ולמישהו בא לעבור מאחורי הגב שלה או לשבת על הספה ממול, זו זכותו המלאה. ואין לה מה לעשות בנידון, ואם לא הפנימו את זה עדיין כנראה שלא הפנימו את הקונספט של מסיבות בדס"מיות.....