צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך את\ה אוהב\ת את הסאדו שלך ?

בריז'יט​(אחרת)
לפני 14 שנים • 18 במרץ 2010

Re: איך את\ה אוהב\ת את הסאדו שלך ?

בריז'יט​(אחרת) • 18 במרץ 2010
דוקטור מרטינס כתב/ה:
קל ?
בינוני ?
אקסטרימי ?

תהיה ספציפי .....
תגדיר "קל", "בינוני", "אקסטרימי" .....

אז אפשר יהיה למקם
(-:
דוקטור מרטינס​(נשלט)

שקוף שאקסטרימי

טוב, אני מתכבד לענות על שאלתי ראשון...

אז ככה
לסאדו קל אני בז, מה לעשות.. ברור שזכותו של כל אחד ואחת לאהוב סאדו קל. אך לפוט פטיש ולסאדו ליטופים אני לא קורא סאדו. לא יודע.. זה לא נחשב.. כבר עדיף ונילה ולא לחלל את שם הסאדו לשווא
icon_wink.gif

סאדו אקסטרימי הוא הכי מלהיב בעיני, זה הסאדו שאתה נותן בו את כל הגוף והנשמה, נכנס לזה בכל חושיך ויכולותיך, מתענג על כל אתגר וכאב או משימה חדשה ובלתי צפויה. בוחן את הגבולות מחדש ותמיד מגלה שאם אתה רציני ויש כימיה וספייס באוויר אתה בסוף מסוגל ליותר, ודי לחכימא...

סאדו בינוני שם בעצם אני נמצא .. לא שאני לא בכיוון האקסטרימי רק מה לעשות שכוחות הגוף לא תמיד מאפשרים זאת.. אבל הלב והרצון תמיד שם ובהחלט לפעמים גם המימוש..

טוב, מספיק הגיגים לערב אחד...
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 18 במרץ 2010
פוט פטיש זה לא סאדו.
אלא אם כן אין לך פוט פטיש ומישהי בכל זאת דורכת לך על הפרצוף ומכריחה אותך ללקק...
Beta Male
Beta Male • 18 במרץ 2010
מנטאלי
שרון38​(שולטת)
שרון38​(שולטת) • 18 במרץ 2010
אני מעדיפה בדרך כלל אקסטרימי, כלומר אם יש לי את הקורבן המתאים שיכול לעמוד בזה, באקסטרימי אני חשה שאני לא חייבת לצנזר את עצמי.
באקסטרימי אני כוללת לא רק את העוצמה אלא את מהות הפעולה, אם זה משהו שצריך ללמוד אותו זמן רב או שהוא בתחום השפלות עמוקות מאוד.

אבל אני גם מסוגלת להיות ולהנות בתחום הבינוני. בהיותי סדיסטית אז ברמת העקרון אכפת לי רמת הכאב הנחווית על ידי הנשלט, כך שאם סף הכאב שלו נמוך ואני עושה משהו בעוצמות נמוכות יחסית לי אבל הוא חווה את זה כהליכה על הגבול שלו אז זה גם טוב.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 18 במרץ 2010
הקל, הבינוני או האקסטרימי הרבה פחות חשוב מהפרטנר שאיתו מבצעים את העניין.
הרבה פעמים האקט עצמו הופך לדבר החשוב ואני מצרה על כך.
האופטימלי מבחינתי שיש את כל האופציות מול מישהו שמעורר בי את הצורך ואז שיש לי איתו פוט פטיש או סשן אקסטרימי בהתאם למה שבא לי (וגם לו) באותו הרגע.

Bent
לפני 14 שנים • 19 במרץ 2010
Bent • 19 במרץ 2010
לא מוגדר.
Bloody
לפני 14 שנים • 19 במרץ 2010
Bloody • 19 במרץ 2010
Well done.
Shoko Slave​(נשלט)
לפני 14 שנים • 21 במרץ 2010

אקסטרימי

Shoko Slave​(נשלט) • 21 במרץ 2010