אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם עיסקת בארטר בשפחות היא לגיטימית ?

נילי ונילי
לפני 14 שנים • 24 במרץ 2010
נילי ונילי • 24 במרץ 2010
בכל האמור לעונג מיני, שפחתכם סבורה שאין דבר כזה "לא לגיטימי". כלומר, בהנחה שאתה פועל מתוך מטרה לענג את שניכם, לשמור על בטחונה של שותפתך ולהגן עליה מפני נזק.

גם אני שותפה לרתיעה האינסטינקטיבית של כמעט כל מי שהגיב פה בשרשור ולחשש מפני הסכמה מאולצת של השותפה, אבל לא רואה סיבה שלא להניח לך ליהנות מהספק. אם אתה נזהר שלא לכפות את זה עליה באמצעות מניפולציה רגשית או סינדול היכולת שלה לסרב- אין סיבה שלא תיהנו שניכם (ארבעתכם) מפעילות מינית מוצלחת.
מישלי

שוב, מופתעת מהאטימות והקבעון שבתגובות...

מישלי • 24 במרץ 2010
אנשים - אנחנו באתר אינטרנט בדס"מי, (תזהרו, יש פה סוטים) (וסוטות)

ישר עולות הנחות על פעילות מינית, הפרת גבולות, סכנות, מניפולציות, שפחות מסכנות שאין להן מילה להגנתן.

תרגיעו !
יש אפשרות להגשים פנטזיה כזו, עם הסכמות, תקשורת, אולי אפילו ללא מין, ללא כאב...
יש גם שליטה כזו, והיא יכולה להיות מדהימה ומרתקת, מסקרנת ומעצימה, מענגת לכל הצדדים.
אם מייצרים הכרות (ואולי היא אפילו הייתה כבר קיימת קודם), אז זה בהחלט לגיטימי...

מישהו מכם השאיר פעם את החיה האהובה עליו בפנסיון בע"ח ?
אם אין לכם כלב או כלבה, דמיינו שיש לכם, ואתם נוסעים לשבוע בחו"ל,
לא תשאירו את החיה שלכם בפנסיון אצל חברים, בידיעה שהם יטפלו בה כמיטב יכולתם ?
ועדיין יש סיכונים בחיים, תמיד היו ותמיד יהיו.

ודי לסירוס, לציניות ולהשתקת הרעיונות שמתנהלת כאן.
הצלחתם לעצבן אותי מתוך סאב-ספייס מדהים שיש לי עכשיו. אז אמרתי את שלי ואני ממשיכה הלאה.
Bloody
Bloody • 24 במרץ 2010
הפנטזיה סבבה לגמרי.
המימוש בפועל? אם אתה מרגיש צורך לשאול אנשים זרים בפורום, עוד לפני ששאלת את השפחה שלך (בהינתן ויש אחת כזאת), אל תחשוב בכלל בכיוון הזה.
Bloody

Re: שוב, מופתעת מהאטימות והקבעון שבתגובות...

Bloody • 24 במרץ 2010
מישלי כתב/ה:
אנשים - אנחנו באתר אינטרנט בדס"מי, (תזהרו, יש פה סוטים) (וסוטות)

ישר עולות הנחות על פעילות מינית, הפרת גבולות, סכנות, מניפולציות, שפחות מסכנות שאין להן מילה להגנתן.

תרגיעו !
יש אפשרות להגשים פנטזיה כזו, עם הסכמות, תקשורת, אולי אפילו ללא מין, ללא כאב...
יש גם שליטה כזו, והיא יכולה להיות מדהימה ומרתקת, מסקרנת ומעצימה, מענגת לכל הצדדים.
אם מייצרים הכרות (ואולי היא אפילו הייתה כבר קיימת קודם), אז זה בהחלט לגיטימי...

מישהו מכם השאיר פעם את החיה האהובה עליו בפנסיון בע"ח ?
אם אין לכם כלב או כלבה, דמיינו שיש לכם, ואתם נוסעים לשבוע בחו"ל,
לא תשאירו את החיה שלכם בפנסיון אצל חברים, בידיעה שהם יטפלו בה כמיטב יכולתם ?
ועדיין יש סיכונים בחיים, תמיד היו ותמיד יהיו.

הצלחתם לעצבן אותי מתוך סאב-ספייס מדהים שיש לי עכשיו. אז אמרתי את שלי ואני ממשיכה הלאה.

מישלי, את חמודה וצבעונית נורא icon_smile.gif
אני לא חושב שמישהו פה יצא נגד לגיטימיות הפנטזיה. בעיקר עלו שאלות בנוגע למימוש שלה במקרה המדובר.
נוצות ומסמרים

Re: שוב, מופתעת מהאטימות והקבעון שבתגובות...

נוצות ומסמרים • 24 במרץ 2010
מישלי כתב/ה:

למה ישר לכעוס? פותח השרשור הציג סיטואציה שטמונים בה הרבה מוקשים. את המוקשים האלה אפשר לפרק, אבל חשוב להיות מודעים לקיומם.

יותר מזה: הסיטואציה שתוארה תוארה בקווים כלליים. למרות שברור לכולנו שאף אחד לא נמצא כאן על תקן של יועץ, נדמה לי שמרביתנו מעדיפים לדקדק בקטנות מאשר להסתכן במתן חוות-דעת שעלולה להסתיים חו"ח בגרימת נזק למישהו.

להזהיר שיש כאן סוטים וסוטות לא יפטור אותנו מהעובדה שאלו בסופו של דבר בני-אדם שעלולים להפגע. בעיני עדיף לנקוט משנה זהירות (ואני מדברת על כל סוגיה), מאשר שמישהו או מישהי יפגעו.
Morticia
Morticia • 24 במרץ 2010
תגיד, מאיפה התפלצנת על המילה בארטר?
דוגרי

כאילו, מה הקשר?

בארטר, למי שלא מבין זה מצב בו נניח לי יש אולם אירועים ואני משכירה לכם אותו ללילה כשהתשלום הוא לא בכסף כי אם באספקת משקאות חינם לחודש, כי אתם בעלי חברת יבוא משקאות

כן?

מה עכשיו לזה ולזה שיש פה מישהו שבא לו לעשות מסיבת חילופי זוגות?

מה השאלה פה בכלל?
בחיי לא הבנתי...
פפריקה
פפריקה • 24 במרץ 2010
בארטר לא בארטר.
קודם כל תבדוק אם השפחה שווה, אם היא שווה מכפתלך מה לגיטימי ומה לא.. העיקר שזורמת.
באופן כללי, גם אני זורמת. לא הכי שווה מצד שני. אבל זורמת. לא בשבת. בשבת אני נחה.
אם היא לא שווה, השרשור הזה מיותר.
ואני זורמת. אגב.. אם פספסתם.
קטה, אני זורמת.
שלכם,
זורמת.
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 24 במרץ 2010
פפריקה כתב/ה:
בארטר לא בארטר.
קודם כל תבדוק אם השפחה שווה, אם היא שווה מכפתלך מה לגיטימי ומה לא.. העיקר שזורמת.
באופן כללי, גם אני זורמת. לא הכי שווה מצד שני. אבל זורמת. לא בשבת. בשבת אני נחה.
קטה, אני זורמת.
שלכם,
זורמת.

זורמת, לא זורמת,
בתחת את אוהבת?
פפריקה
פפריקה • 24 במרץ 2010
קטה, זוכר את הפעם ההיא שהיינו בתל אביב? טיילנו ברחוב משל היינו זוג אוהבים בשנות העשרים לחייהם, שתינו בירה ועישנו סמים קלים? זוכר איך הפתעת אותי מאחורה וטחנת לי ת'תחת בסמטה חשוכה כשאיזה קוזאק נתן לך קריאות עידוד? זוכר איך כל החברים שלך הערבים משלום עכשיו הצטרפו ועשינו חגיגה שלמה על התחת שלי? אז לא שאלת אותי אם אני אוהבת.
זה היה בארטר?
קליבר​(שולט)

פפריקה לתשומת ליבך

קליבר​(שולט) • 24 במרץ 2010
פפריקה כתב/ה:
בארטר לא בארטר.
קטה, אני זורמת.
שלכם,
זורמת.

לסיכום : את שווה ו..זורמת ?

אגב , לדעתי על קטסטרופה איש לא יציע בארטר .