בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התפלגות סטטיסטית מטרידה

צ'יטה​(שולט)
לפני 14 שנים • 25 במרץ 2010

התפלגות סטטיסטית מטרידה

צ'יטה​(שולט) • 25 במרץ 2010
להלן תוצאות הוויכוח שהתקיים הערב ביני לבין הגננת:

השאלה: כמה דומים שווים שאנחנו מכירים ממש, שבאים בטוב ובאמת עושים טוב לנשלטות שלהם, לעומת כמה דומיות כאלה ?

אני טענתי שאני סופר לה יותר מעשר דומים טובים, כאלה שאנחנו מכירים אותם לעומק, ראינו אותם עושים סשנים, ומכירים את היחסים שלהם עם נשלטת/נשלטות שהיו להם. טענתי גם שהיא לא תגיע אפילו לעשר דומיות שוות. סיכמנו גם שאנחנו לא מדברים על דומים שהיא היתה בוחרת בשבילה או דומיות שאני הייתי בוחר בשבילי. רק כאלה שבאמת שולטים ובאים בטוב. לא שופטים מראה חיצוני.

כמובן שאנחנו לא מכירים את כולם אבל לאורך השנים הכרנו לא מעט וניתן ברמת סמך לא נמוכה לקחת את אלו שהכרנו כמדגם מייצג. זה גם נכון שלאורך השנה וחצי האחרונה די נעלמנו שנינו מהסצינה, אבל ניתן להניח שמבחינה סטטיסטית של התפלגות השולטים והשולטות הסצינה לא השתנתה הרבה.

הוצאנו דף ועט ועשינו רשימה. אני ספרתי בערך 15 שולטים, והיא הגיעה בדוחק רב ל- 9.

או אז ניגשנו לעשות קצת סטטיסטיקות על דרי הכלוב. ספרנו כמה דפים (בכל דף חוץ מהאחרון יש 50 אנשים) יש לכל אחד מהמגדרים השונים לפי המינים. כמובן שלא לקחנו בחשבון את כל הניקים הכפולים והמשולשים וגם מרעין בישין אחרים. ולהלן התוצאות:

שולטים 65 דפים
שולטות 23 דפים
סאבים 57 דפים
סאביות 31 דפים
מתחלפים 18 דפים
מתחלפות 9 דפים

כל הלא בעסק והשד יודע מה לא החשבנו שהרי הם לא באמת נחשבים בספירה שלנו.

או אז ניגשנו לראות את ההתפלגות של גברים נשים:

גברים 193 דפים
נשים 100 דפים

אז מה המסקנות בעצם ?
מה שכולנו ידענו כבר מזמן, שנורא קשה למצוא שולטים/שולטות, נשלטים/נשלטות, ומתחלפים/מתחלפות ראויים.
בהזדמנות זו אני רוצה לשתף אתכם מידע אישי שנורא קשה למצוא נשלטות שוות שגם מתאימות לזוגיות, גם סאביות, וגם נראות טוב. זה ממש ממש קשה. אני כמובן מבין שזה קשה לכולם למצוא, ולא רק לי.

הקהילה של הסוטים כמונו, למרות ההתרחבות שחוותה בתקופה האחרונה, עדיין מצומצמת מאד והאפשרויות למצוא בה זוגיות מאד קלושות.

המזל שלי, הוא שאני לא מחפש. ליבי ליבי לאלה שכן.
L seeker of Light​(שולט)
לפני 14 שנים • 26 במרץ 2010
L seeker of Light​(שולט) • 26 במרץ 2010
icon_eek.gif
זה בקושי נחשב התפלגות...זה מחנות לשמן!
כ250 אנשים בכל הכלוב ומעל 100 מהם גברים?
זה רציני?
זה מראה באמת שהסיכוים למצוא בן אדם מתאים פה הוא 1 ל:100
וזה לפני צימצום לפי הגדרה

!T_T! אותי זה די מטריד...
צלילה
לפני 14 שנים • 26 במרץ 2010

Re: התפלגות סטטיסטית מטרידה

צלילה • 26 במרץ 2010
צ'יטה כתב/ה:

בהזדמנות זו אני רוצה לשתף אתכם מידע אישי שנורא קשה למצוא נשלטות שוות שגם מתאימות לזוגיות, גם סאביות, וגם נראות טוב. זה ממש ממש קשה. אני כמובן מבין שזה קשה לכולם למצוא, ולא רק לי.

.

א. אתה טועה
ב. אני לא מבינה את הקטע הזה של התלונות שקשה למצוא סאביות שגם מתאימות לזוגיות וגם שוות .
אף פעם לא הבנתי את האמירה הזאת ....
כל אחד רוצה בן זוג "שווה "
רק ש-"שווה " הוא בעיני המתבונן
כולנו יפים לטעמי
כולנו שווים
עכשיו השאלה מי חושב ספציפית כך עלינו ומתאים לנו
רף הנשים השוות הוא בעיני אמתלה ובילבול
לא כולנו נצא עם אנגלינה גולי
ולא כולנו נצא עם בארד פיט( שגם לא הטעם שלי אבל לא נכנס לזה )
אני פשוט מנסה לומר שלכל גבר או אישה יש מכסה רק ש..."נשים שוות " מעצבן אותי כאמירה .
ג. ההבדל בכמויות אגב נובע מההבדל בכל האתרים "כאלה " ...אין כאן משהו מיוחד
ההבדל הוא לא מול כאלה שמוכנים לזוגיות כי אני לא ראיתי שספרת כמה גברים נשואים יש כאן. ויש הרבה.

חג שמח לכולם icon_smile.gif
תמונה כפרית
לפני 14 שנים • 27 במרץ 2010
תמונה כפרית • 27 במרץ 2010
מתוך קראתי את מה שכתבת
עלתה בי תחושת קבס לא קטנה.
מצד אחד אתה מנפנף במידע הידוע לכולם כאן
קשהלמצא זוגיות טובה, קל וחובר עם מאפייני BDSM.

מצד שני אתה משתין מלמעלה על כל מי שטרם איתרע מזלו כמוך ועדין לא מצא.

ציטוט: בהזדמנות זו אני רוצה לשתף אתכם מידע אישי שנורא קשה למצוא נשלטות שוות שגם מתאימות לזוגיות, גם סאביות, וגם נראות טוב. זה ממש ממש קשה. אני כמובן מבין שזה קשה לכולם למצוא, ולא רק לי.......המזל שלי, הוא שאני לא מחפש. ליבי ליבי לאלה שכן.

ובמרומז אתה מנפנף בגננת כבגביע.

ואני באמת ובתמים תוהה מה אתה באמת מנסה להוכיח כאן. כי זה בטוח לא את הסטטיסטיקות.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 27 במרץ 2010
מחפש האור: בחשבון שלי
300 פעמים 50 הינו 15000
האמת שגם אותי זה מטריד

ללג:
האמת שיש משהו בדברייך, שלכל אחד יש את המכסה שלו. בהחלט שווה זה בעיני המתבונן.
יש שם משהו לא ראוי באמירה שלי בפוסט הזה, של נראית טוב, שזה הרי בעיני המתבונן.
עדיין ""נשים שוות" לאור העובדה שזה בעיני המתבונן, זו לא אמירה לא ראויה בעיני, נהפוך הוא.
הצבעתי על העובדה שלאור העובדה שהקהילה מאד מצומצמת, הסיכויים פה לא נראים משהו. ולמרות זאת, זה אפשרי בעיני.

תמונה כפרית: האמת, למרות שאני מתקשה לומר זאת, האופן שבו הגבת יצר לי "תחושת קבס" כלפי תגובתך. כולי תקווה שנשכיל למנף זאת למקום חיובי יותר, במיוחד לאור העובדה שיש לך מאסטר שאני מעריך, ובנוסף היית אורחת אצלי בביתי.
תמונה כפרית
צ'יטה כתב/ה:
מ

תמונה כפרית: האמת, למרות שאני מתקשה לומר זאת, האופן שבו הגבת יצר לי "תחושת קבס" כלפי תגובתך. כולי תקווה שנשכיל למנף זאת למקום חיובי יותר, במיוחד לאור העובדה שיש לך מאסטר שאני מעריך, ובנוסף היית אורחת אצלי בביתי.

והקשר למה שכתבתי הוא???
צ'יטה​(שולט)
שמה שכתבת היה שלילי מדי מכדי שיהיה ראוי שאתייחס אליו.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 27 במרץ 2010
כשכותבים סטטיסטיקה מטרידה, רצוי שתהיה לסטטיסטיקה גיבוי במחקר אמפירי אמיתי.
אני לא יכולה לנהל דיון על דומים מוצלחים ושווים ולהגיד שאני מכירה אחד (אביס , בארור)
כי אותו ראיתי בסשן,
ההבנה שלי בדומים שווים היא הערך כמו בריקוד פלמי, הוא קיים אבל לא באמת מעניין אותי.
העניין שיש פה המון שולטים. חלקם פועלים ב"אור הזרקורים" של האתר/ מסיבות/ צאט
אבל הרוב פחות פומביים.
פעם בכמה זמן יש איזה פוסט שמציין כמה המלכות באתר לא שוות/ שמנות/ נטולות חיים או בעלות ריח רע מרגל שמאל. זה כמו איזה גל שעולה ומיד יורד.
לאחרונה עולה הרבה יותר מידי ומעורר בי גועל וחוסר הבנה מאיפה הסיפור הזה מגיע.

יש באתר מלכות מקסימות, מוצלחות ושוות בטרוף.
מי שבאמת מחפש זוכה להכיר.

חג שמח.
צ'יטה​(שולט)
בטי בום, אני מכיר אישית כאלה שכך. לא היה בדברי שום אמירה שאין כאלה. עובדה שהסכמתי עם הגננת על כמה שאנחנו מכירים באופן אישי ששוות בעינינו.

גועל ? למה גועל ?
אנחנו דווקא מכירים כמה דומים לגמרי לא פומביים, שלא ידועים לרוב הקהילה, והם שווים לגמרי בעינינו. וגם דומיות.

מי שבאמת מחפש זוכה להכיר. עדיין הסיכוי פה לא משהו.
חג שמח לך, וגם לכולם.
תמונה כפרית
צ'יטה כתב/ה:
שמה שכתבת היה שלילי מדי מכדי שיהיה ראוי שאתייחס אליו.

מי שכותב שלילי
למה לו להלין?

מכאן הגיעה תחושת הבחילה שחשתי
והיא גובתה בתגובה נטולתתגובה עיניינית
ממש כמו שהפוסט שלך מלא אוויר

אם אינך מסוגל לראות עד כמה רע כתבת הפעם

לא נותר לי אלא להאנח.