לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זיון אנאלי לגבר

נשלט כנוע40
לפני 14 שנים • 26 במרץ 2010

זיון אנאלי לגבר

נשלט כנוע40 • 26 במרץ 2010
אני לא בקטע של זיון אנאלי על ידי אשה--לאחרונה הכרתי מישהיא שהיא חיה את עולם השליטה מאוד חזק,היא תמיד מנסה לשכנע אותי שאתן לה לזיין אותי על ידי הסטריפ און הגדול שלה,אני מפחד מזה אבל גם לא רוצה שהיא תתבעס ממני
אשמח לקבל עיצות מנשים ומגברים שהם בקטע של סטריפאון והאם זה לא גורם נזק בלתי הפיך
סאברמן

גורם נזק בלתי הפיך ולא ניתן לתיקון - בריאותי בדוק

סאברמן • 26 במרץ 2010
לא משחק בכלל לא להחדיר יותר מאצבע או לחיצות קטנות עושות את העבודה המופלאה מה לעשות הגנדר השלישי לא אמיתי רק חזיון תעתועים לטובתו
icon_exclaim.gif

http://www.femdomlite.com/01-Videos-femdom/0038-strapon-deep-hard-ass-fucking-by-mistress-with-big-dildo.html
סאברמן

ככה רצית תראה את זה

סאברמן • 26 במרץ 2010
תראה את זה כזה ככה אתה רוצה יש כאן הרבה נשים שישמחו לעזור לך בזה ((:

http://www.windowgirl.com/

icon_idea.gif
לינק להנאתך
Mary Jane
Mary Jane • 26 במרץ 2010
הסרטון הראשון נהדר, תודה.

אגב, מעט משונה בעיניי שנשים בסרטונים הללו כמעט אף פעם לא נאנחות או גונחות, ואותה ארשת קפואה מתנוססת על פניהן לאורך כל האקט.
אולי הן לוקחות ברצינות רבה מידי את הרעיון לפיו נובלס אובליז' (=האצילות מחייבת) icon_smile.gif
מוצ'ילר
מוצ'ילר • 26 במרץ 2010
כמו כל דבר כמעט בבדסמ אנאלי יכול להזיק אם עושים אותו לא נכון.
אם בת זוגתך תתחיל אם סטרפון גדול מדי ותכנס בצורה אגרסיבית מדי היא עלולה לגרום לנזק.
אם אתה ממש לא מעוניין בכלל בזיון אנאלי אתה לא צריך לעשות את זה בשביל בת זוגתך אבל אם אתה בכל זאת רוצה לנסות אני ממליץ לך להתחיל בקטן (החדרת אצבעות) ולאט לאט להתקדם בגודל ובאגרסיביות. כמובן לא לשכוח חומר סיכה.
oy vey
oy vey • 26 במרץ 2010
Mary Jane כתב/ה:

אגב, מעט משונה בעיניי שנשים בסרטונים הללו כמעט אף פעם לא נאנחות או גונחות, ואותה ארשת קפואה מתנוססת על פניהן לאורך כל האקט.
אולי הן לוקחות ברצינות רבה מידי את הרעיון לפיו נובלס אובליז' (=האצילות מחייבת) icon_smile.gif

הן פשוט לא נהנות מזה. הבמאי אמר להן, אז הן מבצעות.
זה ממש טרנאוף.
מבחינתי כל הריגוש שבדבר הוא להרגיש את היצר של האישה הטורפת...זה הדבר האמיתי
Morticia
Morticia • 26 במרץ 2010
oy vey כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:

הן פשוט לא נהנות מזה. הבמאי אמר להן, אז הן מבצעות.
זה ממש טרנאוף.
מבחינתי כל הריגוש שבדבר הוא להרגיש את היצר של האישה הטורפת...זה הדבר האמיתי

גם בעיניי

רק שמבחינתי זה ממש לא חייב להיות בקטע כוחני וגם לא דורש בהכרח סטראפ-און בכלל

עכשיו לענייננו...

ראשית, אין שום הבדל בין גבר לאישה בכל הקשור להשלכות של מין אנאלי

למעט אחד בעצם

והוא שלגברים יש ריכוז מאוד גבוה של נקודות גירוי באזור הרקטום ולכן קיים סיכוי גבוה יותר שהם יוכלו להסב הנאה מינית ואף להגיע לאורגזמה מחדירה לישבן

אבל

אם אתה חושש מזה ולא ממש רוצה בזה, סביר מאוד שזה יכאב ולא משנה כמה שימוש ייעשה בחומר סיכה

אני לא יודעת אם ההנאה שלה היא מלהיות דומיננטית או מלראות אותך סובל וכואב אבל בכל מקרה, זה דבר שלא צריך לעשות באגרסיביות ובוודאי שיש בו סכנה

תכלס חור הישבן הוא מאוד מאוד גמיש ומסוגל להתרחב לגודל עצום
העומק הרבה יותר מסוכן שכן זה יכול לגרום חלילה לקרעים באברים פנימיים וכמובן שאם זה לא נעשה בסיכוך או תוך הנאה זה עלול להתכווץ ולדמם ולהרגיש מאוד לא נעים, בלשון המעטה

אם תגשו לזה בצורה הדרגתית המסבה לשניכם הנאה
זו בהחלט יכולה להיות עבור שניכם חוויה נפלאה

זה בכלל לא חייב להיות כואב אגב
בחנויות סקס תוכלו למצוא מברשת לגירוי האזור שבכלל לא מכאיבה ובעלת פוטנציאל אדיר לגרות את פי הטבעת של הגבר

גם חשוב לקחת בחשבון את מצב היציאות
אם יש לך "ארוחות שטרם יצאו" בו נאמר, זה יכאב יותר וירגיש פחות נעים

חוצמזה נותר לי רק לציין שגם אני חושבת שעדיף לך לא לעשות בכח משהו שלא מרגיש לך נכון
ומקווה שיכולתה לכבד את גבולותיך לא גורעת מאיכות שליטתה

שיהיה בהנאה ובהצלחה
icon_smile.gif
אנאלון​(נשלט)

מנסיון זה ממכר

אנאלון​(נשלט) • 26 במרץ 2010
[size=24] [/sizeאם השולטת מנוסה וסבלנית
ומשתמשת בהרבה סיכה, לך על זה]
בכוח המוח{Aion}

זה בהחלט נזק בלתי הפיך..

בכוח המוח{Aion} • 26 במרץ 2010
זיינת פעם בתולה?
אחר כך היא מוחתמת עליך, ורוצה רק אותך.
אף אחד לא גרם לה להרגיש ככה.

תן לה לזיין אותך, אם אתה אוהב אותה.
Mark Antony
Mark Antony • 26 במרץ 2010
Mary Jane כתב/ה:

אין להן סיבה להיאנח יותר משיש לרופא שיניים המבצע סתימה icon_cool.gif