צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קווים אדומים שזזים

אנדרפוט
לפני 20 שנים • 16 בדצמ׳ 2003

קווים אדומים שזזים

אנדרפוט • 16 בדצמ׳ 2003
אני לא מפסיק להתפעל מההתפתחות של יצר הכניעות שלי, יש לי קווים אדומים שמסמנים את המקום שבו הסשן מפסיק להיות סקסי והופך להיות סתם לא נעים, ומסתבר שהקווים האלה לא מפסיקים לזוז.
פעם, בילדות, חלמתי על כפות-רגליים חמודות ויפות שמונחות בעדינות על הפה שלי וזאת היתה המשמעות של פאמדום בעיני. עם הזמן התחילה להיכנס משמעות למעשים וכפות-הרגליים כבר לא בהכרח היו יפות כל כך , גם לא נקיות כל כך והן כבר לא נחו עלי, הן עמדו עלי והכאיבו לי נורא.
נעליים נראו לי אובייקט נחמד לנישוקים מרפרפים, אבל מי חלם שיום יבוא ואני אלקק סוליה מטונפת של מגף או סנדל?

ואז הגיע הזמן לגלות את גוף האישה וליקוקי תחת נהיו דבר מאוד מושך בעיני, הם עדיין מאוד מושכים בעיני. ואז היא שכחה (או, האם היא?) לנגב ונגעלתי נורא אבל פתאום זה התחיל למצוא חן בעיני ואפילו להופיע באופן טבעי בהזיות שלי.

ועכשיו אני נמצא עוד פעם על איזה קו אדום של משיכה - השתנות וחירבונים עושים לי רע, אין בזה שום דבר סקסי בעיני...אבל להעניק שירותי ניקוי לגברת טיטאנית שסיימה זה עתה את השלב האחרון של תהליך העיכול הארוך והמפרך - כאשר אני עומד על ארבע בשירותים ומלקק כל פיסת טינופת מישבנה - נשמע לי תענוג עם ריגוש עז בצידו.

אז לאן זה מוביל אותי? האם אני חייב קשר אוראלי עם הגוף הנשי או שמא עם חלוף הזמן אני אתחיל להוקיר גם את הפרשותיה נטו?

אני די נבוך, אין לי מושג לאן זה לוקח אותי, איפה יהיה הקו הבא שלי?
בעידן של 90%פנטזיות ו10% סשנים אני משער שאני נתון יותר למרותן של הפנטזיות.
בכל מקרה, אני משתנה ומגלה ריגושים חדשים כל הזמן. עולם של מיניות מתחבא בתוכי ומחכה למפעילה שתלחץ על הכפתור.
Tame
לפני 20 שנים • 16 בדצמ׳ 2003
Tame • 16 בדצמ׳ 2003
כמה מתוך מה שתיארת הספקת כבר לבצע במציאות?