סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום האישה - פרק שלישי

Ramos​(מתחלף)
לפני 14 שנים • 4 באפר׳ 2010

יום האישה - פרק שלישי

Ramos​(מתחלף) • 4 באפר׳ 2010
"גש לאמבטיה ותכין את עצמך להמשך. אני רוצה אותך נקי לגמרי", אמרה ודחפה אותו הרחק ממנה.
אבל במקום לטוס לאמבטיה כפקודתה, הוא חזר לאותה תנוחה.
"אם תראי את המתנה האמיתית שהכנתי לך להיום, מתחת לכרית, תביני עד כמה אני מוכן בשבילך", אמר ולא יכל להסתיר את החיוך שלו.
היא הרימה את הכרית והתחשק לה להתנפל עליו בחיבוקים, אבל זה לא התאים למעמד.
מתחת לכרית חיכה לה סטרפאון סגול, עטוף בסרט אדום, בדיוק כמו זה שהיא לבשה.
הוא לא העיז לסובב את ראשו, למרות הסקרנות הרבה לראות את הבעת פניה באותו הרגע.
"בחירה מעולה, פאפי" זרקה לו באדישות מה.
המראה של הסטרפאון הסגול, עטוף בסרט, העביר בה גלים של חרמנות שעוד לא ידעה כמותם.
היא יכלה להרגיש ממש את הטיפות נוזלות במורד ירכיה.
"כפרס, ארשה לך לנקות לי את המגפיים, בזמן שאני נוגעת בעצמי"
אמרה ותפסה בראשו והצמידה את שפתיו לקצה המגף השחור.
"אני רוצה לראות את כל הלשון שלך על המגף שלי ואת התחת שלך גבוה באוויר"
הוא התחיל מיד במלאכה וטיפל במלוא היסודיות במגפה הימני.
כשהגיע לעקב הצר והגבוה, מצץ אותו ודאג להשמיע קולות שהיא תדע עד כמה הוא יסודי בשבילה.
אבל היא הייתה קצת עסוקה מדי בשביל לשים לב...
בעוד אצבעות ידה הימנית, היו טחובים עמוק בתוך הכוס הרטוב והחם שלה, אצבע יד שמאל, שיחקה בחור התחת שלו. איך שנגעה עם קצה האצבע בחור, כבר יכלה להרגיש עד כמה הוא היה רטוב שם. מהר מאוד, שתי אצבעות כבר היו עמוק בתוכו. בתנועות מדודות של בוא הנה, היא לחצה לו על הערמונית, והוא לא יכל שלא להיאנח בקולי קולות.
כשהיה נראה שטיפל ביסודיות גם במגפה השמאלי, הורתה לו לעמוד שוב ישר על ברכיו.
"מה אתה רוצה יותר, לטעום את הכוס שלי או את התחת שלך?" שאלה והחזיקה את אצבעות שתי ידיה קרוב לפיו.
"מה שתחליטי, גבירתי", ענה.
"אוחחח פאפי טוב שכמותך. נתחיל ברפש שלך ונשאיר אותך עם הטעם של הדבש שלי". אמרה ונתנה לו לנקות לה את האצבעות שעד לפני שנייה היו עמוק בתוך התחת שלו. הוא לא הראה שום סימני היסוס או רתיעה בעודו ינק וליקק את האצבעות וזה גירה אותה עוד יותר, לכן רגע לפני שנתנה לו למצוץ את אצבעות ידה השנייה, עשתה עוד סיבוב בתוכה, כדי שהאצבעות יהיו כמה שיותר רטובות בשבילו.
"ועכשיו למנה העיקרית" אמרה והצביעה על המיטה.
"שכב על הגב ופסק אותך יפה בשבילי. אני רוצה להסתכל לך בעיניים כשאני מזיינת אותך"
למשמע צמד המילים האלה מפיה "מזיינת אותך" הוא היה בטוח שהוא יגמור על המקום, אבל הוא ידע שהטוב עוד לפניו.
הוא מילא אחר כל הוראותיה והסיפוק שחש מריצויה המוחלט, הסבו לו תענוג גדול בהרבה מאשר חשב שיחוש.
הוא גם לא תיאר לעצמו את רמות העונג שיגיע אליהם כשתזיין אותו, במיוחד לאור החששות שליוו אותו קודם, עקב גודלו של הסטרפאון.
היא אמנם הייתה קצת עדינה איתו בהתחלה, הרי גם בשבילה זו הייתה פעם ראשונה, אבל מהר מאוד היא נכנסה לעניינים וזיינה אותו כמו מלכה אמיתית ומנוסה.
המראה של הסטרפאון שנכנס עמוק לתוכו, כשהוא שוכב על הגב מפוסק עם הרגליים גבוה באוויר, בדיוק בתנוחה בה הוא אוהב לזיין אותה, ושל הזין שלו שהיה קשה כל הזמן, היו יותר מדי בשבילה.
"עכשיו אני רוצה שתזיין אותי כמו שאתה יודע. אבל חסר לך שתגמור לפניי".
הוא קפץ על רגליו, כופף אותה ונעמד מאחוריה.
הוא החל לזיין אותה בעוצמה והיא גמרה תוך שניות וקרסה על המיטה.
"אני רוצה שתגמור לי בפה", אמרה, "הכל לפה, שום טיפה שלא תבוזבז".
היא לא הייתה צריכה לחכות יותר מכמה שניות עד שהוא מילא את פיה בכמויות זרע אדירות.
היא ינקה ממנו כל טיפה ואז הצביעה על המיטה לידה.
הוא ידע בדיוק מה היא רוצה.
הוא נשכב בצמוד אליה ופתח את פיו.
היא ירקה לתוך פיו את כל הזרע והם החלו להתנשק בפראות כשפניהם מכוסים בזרע שלו.
רגעים ספורים לאחר מכן, כששכבו שם, נוגעים אחד בשני, מנסים להסדיר את נשימתם, היא לחשה לו: "יש לך דרישת שלום מליידי ג'ניפר. היא אמרה לי שתאהב את הסטרפאון הסגול" ושניהם לא יכלו להפסיק לצחוק עוד דקות ארוכות....