לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה וירטואלית

OrgDen​(שולטת)
לפני 14 שנים • 17 באפר׳ 2010

שליטה וירטואלית

OrgDen​(שולטת) • 17 באפר׳ 2010
דרך האינטרנט, בלי מגע אנושי, בלי חיבוקים בסוף, מול מישהי שחצי נמצאת שם ואולי בכלל לא. מה זה עושה לכם? מה זה עושה לכן?
Morticia

Re: שליטה וירטואלית

Morticia • 17 באפר׳ 2010
OrgDen כתב/ה:
דרך האינטרנט, בלי מגע אנושי, בלי חיבוקים בסוף, מול מישהי שחצי נמצאת שם ואולי בכלל לא. מה זה עושה לכם? מה זה עושה לכן?

לי?
דיכאון
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 17 באפר׳ 2010
כמי שהיה בכזו מערכת יחסים ארוכת טווח ונמצא באחת אחרת עכשיו לא פחות ארוכה אני חושב שאם יש שם את האנשים הנכונים לפחות מצידו של הנשלט עליו אני יכול להעיד זה יכול להיות חזק מאוד מאוד. נתינה מוחלטת .
Morticia
Morticia • 17 באפר׳ 2010
סליחה ובאמת שחלילה לי מלזלזל בכוונתך או בעוצמת רגשותיך

אבל איך אפשר לדבר על נתינה מוחלטת בתוך מדיה כל כך מוגבלת?

לי זה נשמע כמו אשליה ומשהו שבסופו של דבר עלול לפגוע בך
או בה
(או בשניכם)
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
כברירה זמנית המסייעת להתמודד עם מרחק (למשל בנסיעות) נפלא, מקרב, מחזק, מגביר אינטימיות.

אך אם זאת מהות הקשר - משעמם, חסר טעם, לא מרגש ועבורי גם בלתי אפשרי. בשביל לאפשר שליטה מרחוק אני צריכה קודם אינטימיות מקרוב. משזו נוצרה, אפשר להעתיק אותה למדיה הדורשת דמיון פעיל ומסירות ואמון מפותחים.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

OrgDen כתב/ה:

עוד הערה: הכרחי עבורי לדעת שהצד השני *כן נמצא שם*. אני צריכה לדעת ולהיות בטוחה שכל ההוראות שלי מבוצעות באופן מדוייק ושההתרגשות שמדווחת לי היא אמיתית ולא מס שפתיים. אם מערכת היחסים היא לא כזו שבה אני יכולה לדעת את זה, כל העניין חסר תכלית בעיני.
Bloody

Bloody • 17 באפר׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:
OrgDen כתב/ה:

עוד הערה: הכרחי עבורי לדעת שהצד השני *כן נמצא שם*. אני צריכה לדעת ולהיות בטוחה שכל ההוראות שלי מבוצעות באופן מדוייק ושההתרגשות שמדווחת לי היא אמיתית ולא מס שפתיים. אם מערכת היחסים היא לא כזו שבה אני יכולה לדעת את זה, כל העניין חסר תכלית בעיני.

icon_smile.gif
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 17 באפר׳ 2010
Morticia כתב/ה:
סליחה ובאמת שחלילה לי מלזלזל בכוונתך או בעוצמת רגשותיך

אבל איך אפשר לדבר על נתינה מוחלטת בתוך מדיה כל כך מוגבלת?

לי זה נשמע כמו אשליה ומשהו שבסופו של דבר עלול לפגוע בך
או בה
(או בשניכם)

נוגעת ללב הדאגה שלך.

אשליה? ובכן כל דבר הקשור בעולם הבדסמ הוא אשליה הלא כך?
כל הצגת הנושא הייא בעייתית , חצי נמצאת שם וחצי לא? מי אמר?
ואולי היא הרבה יותר שם מאשר כל מיני דומיות שנמצאות מולך? ואלי נפשותכם נקשרות זו בזו ?
ואתם משקיעים הרבה יותר בשיחות ובנפש מאשר באלמנטים גופניים ?

הייתי מסביר ומנסה לתאר אבל דומני שזה די חסר סיכוי.
אומר רק שכששני הצדדים מודעים למהות הקשר, כשהסאב נאמן ומחויב וכשמדובר באנשים יצירתיים הריחוק , העדר המגע והעובדה שהמצלמה והמיקרופון הם הכלים שלך להעניק ולתת זה שאין שם מגע שלה רק מעצים את הדברים.
אם אתה עסוק בלחשוב שזה לא אמיתי, אם אתה לא נותן עצמך בידי הדומית ומבצע את המטלות שלה זה חרטה, אבל זה נכון לכל דבר.
לפעמים דווקא הפחות הוא היותר .
Morticia
לפני 14 שנים • 18 באפר׳ 2010
Morticia • 18 באפר׳ 2010
אני לא רואה את זה כקשור לבדס"מ
אני רואה את זה כקשור לוירטואליה
גם אם היה מדובר על ונילה
או כל דבר אחר, זה כלל לא משנה

להיות בקשר עם אדם במחשב זה להיות בקשר מאוד מוגבל
ולומר שהנתינה היא מוחלטת זה נשמע לי כמו לטפח אשלייה

כי יש הרבה יותר לתת בעולם שמחוץ למחשב
Shimmy​(נשלט){Vents}
לפני 14 שנים • 18 באפר׳ 2010
Shimmy​(נשלט){Vents} • 18 באפר׳ 2010
נו ברור.
כי את לא ניסית או שאולי למקרה שלך זה לא מתאים.

במקרים אחרים מדובר בקשר לכל דבר, רק ששני הצדדים יודעים שלא יפגשו אם ככה נקבע.
במקרה שכזה הדברים תלויים כמו כל יחסים בהתאמה של הצדדים.
אבל גם באמינות. שאם על העבד נאסר לגעת בעצמו שלא בנוכחות הדומית הוא לא יגע.
אם הוא יודע שהוא מרמה את עצמו בזה שהוא נגע הוא לא ייגע.

יחסים שמורכבים ממטלות יומיות, סשנים (יומים ושבועיים) שמבוססים על Pain and pleasure ו tease and denail לצד שיחות אישיות והכרות עמוקה מאוד ברמה האישית.

קשר חברי עם מתנות שנשלחות מכאן לשם (ומשם לכאן) , עבד שלובש את הבגדים שגבירתו קנתה לו, מריח את שערות ראשה ששלחה אליו ושם לפני סשן את הבושם ששלחה לו.

בונילה זה לא יכול להיות כי אין אלמנטים של שליטה, אין סשנים ואין אישור או איסור לגמור.
כשהעבד שם על איברי הרבייה שלו 20-30 סיכות כביסה הכאב הוא אמיתי, כשהוא מתבקש להצליף בעצמו בשביל להוריד 2-3 מהם הכאב לא רק אמיתי הוא אפילו משפיל יותר כי העבד הוא זה שמכאיב לעצמו.
כשהוא מתבקש בלילה לקשור חוץ באורך חצי מטר בין הבוהן לאשכים הוא יחוש באמצע הלילה את כוחה ועוצמתה של גבירתו עליו ואת חוכמתה משתלבת באכזריותה .
יש עוד כמה דוגמאות, אבל זה באמת חסר סיכוי להסביר למי שבטוח שאין לזה סיכוי.

נסכם את הדיון שיש כאלו שזה מתאים להם, שבמשך שנים הם באותו קשר ושגם כשהם סיימו כזה קשר זה קרה בצורה יפה מאוד כשהדומית הקודמת שלהם היא עדיין חברה.