ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השתמשתי בך

אונס מקצועי​(שולט)
לפני 14 שנים • 23 באפר׳ 2010

השתמשתי בך

אונס מקצועי​(שולט) • 23 באפר׳ 2010
אני תופס אותך בכח. גורר אותך למקום מבודד, סגור. את נאבקת, צורחת, מתחננת.. אבל אבל אני פי כמה יותר חזק ממך. אין לך סיכוי נגדי. אבל את ממשיכה להאבק ולהתפתל. אני משתלט עלייך לגמרי, את לא יכולה להזיז את הידיים, או את הרגליים. אבל את ממשיכה לצרוח, להתחנן, להשתולל כמו אחוזת דיבוק. אני לא מתרגש ממך וסותם לך את הפה. את חסרת אונים לחלוטין.
אני קורע לך את הבגדים, תוך כדי שאת מתפתלת, מנסה להשתחרר, להתנגד, אפילו שאת יודעת שאין לך סיכוי.
לאחר מכן אני מוריד את בגדיי. יש לי זיקפה ענקית. את נבהלת מהזין עצום העבה והרותח שלי.
כשאני ארצה אני אחדור אלייך בבת אחת ואזיין אותך במשך זמן שיראה כמו נצח. את תמשיכי להתפתל, ולייבב, אבל זה רק יגרה וידרבן אותי עוד יותר. אני אזיין אותך בלי רחמים.
באיזשהו שלב יגמר לך הכוח להיאבק את אותו מאבק חסר תועלת ואת פשוט תשכבי שם כנועה, מושפלת ותחכי שאני אגמור.

השתמשתי בך.
    התגובה האהובה בשרשור
natti​(נשלטת)

Re: השתמשתי בך

natti​(נשלטת) • 23 באפר׳ 2010
אונס מקצועי כתב/ה:
אני תופס אותך בכח. גורר אותך למקום מבודד, סגור. את נאבקת, צורחת, מתחננת.. אבל אבל אני פי כמה יותר חזק ממך. אין לך סיכוי נגדי. אבל את ממשיכה להאבק ולהתפתל. אני משתלט עלייך לגמרי, את לא יכולה להזיז את הידיים, או את הרגליים. אבל את ממשיכה לצרוח, להתחנן, להשתולל כמו אחוזת דיבוק. אני לא מתרגש ממך וסותם לך את הפה. את חסרת אונים לחלוטין.
אני קורע לך את הבגדים, תוך כדי שאת מתפתלת, מנסה להשתחרר, להתנגד, אפילו שאת יודעת שאין לך סיכוי.
לאחר מכן אני מוריד את בגדיי. יש לי זיקפה ענקית. את נבהלת מהזין עצום העבה והרותח שלי.
כשאני ארצה אני אחדור אלייך בבת אחת ואזיין אותך במשך זמן שיראה כמו נצח. את תמשיכי להתפתל, ולייבב, אבל זה רק יגרה וידרבן אותי עוד יותר. אני אזיין אותך בלי רחמים.
באיזשהו שלב יגמר לך הכוח להיאבק את אותו מאבק חסר תועלת ואת פשוט תשכבי שם כנועה, מושפלת ותחכי שאני אגמור.

השתמשתי בך.

התבלבלת.... השם של השרשור שפתחת לא צריך

להיות "השתמשתי בך" כי אם "אנסתי אותך"

ועל זה יושבים בכלא...

זה לא בדסמ ! ! !
.
Beta Male
Beta Male • 23 באפר׳ 2010
לא בטוח נתי,לא בטוח
תקראי טוב טוב את הפרופיל שלו. זה עניין מאד מורכב שהולך על חבל דק בין הלגיטימי לכזה שלא. מישהו פה כבר פתח שרשור על גבולות ההסכמה,אני חושב שגם פה יהיה דיון ראוי על העניין
natti​(נשלטת)
little pet כתב/ה:
לא בטוח נתי,לא בטוח
תקראי טוב טוב את הפרופיל שלו. זה עניין מאד מורכב שהולך על חבל דק בין הלגיטימי לכזה שלא. מישהו פה כבר פתח שרשור על גבולות ההסכמה,אני חושב שגם פה יהיה דיון ראוי על העניין

אני מבינה למה הכוונה, לפני שהגבתי קראתי את הפרופיל...
לא מעט פעמים כתבתי סיפורים שהם על הגבול הזה כך שאני מבינה מאיפה זה מגיע (לפחות בחשיבה והדמיון).
אני חושבת שמה שכתבתי לו הוא בדיוק הדבר אולי כדי שיבין שבדסמ הוא לא דבר של "בלי הסכמה".
לאורך כל הפסקה הקצרה אותה הוא כתב הוא לא רמז ואפילו ברמז דק שיש כאן הסכמה, שכן גם שמו הוא "אונס מקצועי".

ולגבי הדיון, אני בעד דיון שיהיה ראוי, שהתגובות בו יהיו ענייניות, שלא כמו בשרשורים אחרים שיש בהם למעלה מ-9 עמודים על סרק ופגיעה אחד בשני.
Beta Male
Beta Male • 23 באפר׳ 2010
אוקיי,באמת לקרוא רק את הקטע בלי להכיר את הפרופיל זה עניין מעט בעייתי. אני מניח שגם פרובוקציה קטנה היא תמיד עניין מושך ומעניין והבחור השתמש בה יפה
כמובן שאין צורך לדון שוב בענייני ההסכמה,הם ברורים לכל
Uranus
Uranus • 23 באפר׳ 2010
נתי חמדתי, יונתי, תמתי

בתגובה אחת קראת לו אנס ושלחת אותו לכלא וקבעת שמילותיו אינן בדסמ....
תגובות כאלו הן אלה שמעוררות 9 עמודי סרק ופגיעה אחד בשני. icon_smile.gif

ורק לקטע עצמו, על אף בעיני אין בו משהו יותר מדי מעורר לכאן לכאן,
כמו הרבה כותבים קודמים - מדובר בפתיחת צוהר קטן עבורינו להציץ אל תוך העולם שלו.
אי אפשר על סמך הראייה הצרה של הכתוב בפוסט המשתף רגע אחד לקבוע או לשלול דברים.

בכל מקרה סחטיין על הבחור שישב וכתב.
natti​(נשלטת)
Uranus כתב/ה:
נתי חמדתי, יונתי, תמתי

בתגובה אחת קראת לו אנס ושלחת אותו לכלא וקבעת שמילותיו אינן בדסמ....
תגובות כאלו הן אלה שמעוררות 9 עמודי סרק ופגיעה אחד בשני. icon_smile.gif

ורק לקטע עצמו, על אף בעיני אין בו משהו יותר מדי מעורר לכאן לכאן,
כמו הרבה כותבים קודמים - מדובר בפתיחת צוהר קטן עבורינו להציץ אל תוך העולם שלו.
אי אפשר על סמך הראייה הצרה של הכתוב בפוסט המשתף רגע אחד לקבוע או לשלול דברים.

בכל מקרה סחטיין על הבחור שישב וכתב.

יורנוס יקירי... אני מסמיקה רק מ-4 המילים הראשונות... (ולא מתאים אדום לירוק שבעינים icon_smile.gif )

כל מה שכתבתי בתגובתי הראשונה היא אך ורק לגבי מה שכתב, לגבי הסצנה אותה הוא תאר.
שזה בהחלט אונס אין משהו אחר לקרוא לזה....
הוא​(שולט)

ישנו

הוא​(שולט) • 23 באפר׳ 2010
אלמנט בדסמי/פטיש שנחשב שכיח ומעט קיצוני ונקרא בתרגום חופשי "להסכים על הלא מוסכם"
לאנשים שנהנים לקחת את השליטה כמה צעדים רחוק יותר. חשוב כשמנהלים אינטראקציה כזו לדאוג מראש ליתר זהירות בסימנים להפסקת הפעילות ושיקול דעת.
מה שלא ככ לטעמי זה תאורי סשנים מפונטזים כך שבאים לממש, הכל כבר ידוע מראש ונחוה מראש.
עדיף להשאיר את הרב למימוש עצמו כך שהחויה מועצמת על ידי חוסר ודאות ומתח טוב.
הוא​(שולט)

ניתן לקרא קצת כאן

הוא​(שולט) • 23 באפר׳ 2010
http://en.wikipedia.org/wiki/Consent_%28BDSM%29
ובמסגרת כפית אורגזמות, שתיקה הרעבה, שתיה וכו או כל כפיה ביחסי שליטה יש מה שנקרא הסכמה נכפת
FORCED CONSENT
D ream​(נשלטת)
D ream​(נשלטת) • 23 באפר׳ 2010
נתי , כשאת באה לראות סרט , או הצגה ומתרגשת בתוכה כי הגיבור הראשי מת את לא צריכה שיזכירו לך שאת בסרט או בהצגה. כשאת קוראת ספר שבו הגיבור מפוצץ את העולם את לא רוצה לשלוח את הסופר לכלא. כשאת שוכבת במיטה ומפנטזת שאונסים אותך , וגם אם את לא מפנטזת שאונסים אותך , אלא רק קושרים , מצליפים , משפילים , קוראים לך כלבה וכו' , באותם הרגעים את לא צריכה שיגידו לך שזו רק הפנטזיה , במוחך מה שמרטיב אותך זה לא באיזה שלב נאמרה מילת ההסכמה. את מפנטזת את זה כפי שזה מתוך הנחה שיש הסכמה.

יש מושג כזה , שאיתו ניגשים ליצירה willing suspension of disbelief , כאשר בו , בין היתר , את דוחה מרצון את כל מגבלות המציאות ומשאירה לעצמך להנות מהתקרית כמקרה בפני עצמו.

מה שעשית בתגובה שלך הוא דבר אלים , והוא זה שמייצר את אותם השרשורים. הדבר הפחות אלים היה לשאול ולברר לדוגמא לכוונת הסופר ולבדוק את כוונתו , הרי לא ראית את הסצנה מול העיניים , אנחנו רק בפורום , מהפרופיל שלו ברור שהוא מתכוון להסכמה...

ולך אנס...מה שהרס לי את הרצף... זה "את נבהלת מהזין עצום העבה והרותח שלי" , זו כתיבה גברית נטו המאוהבת בזין של עצמך , כלומר היא נועדה לגרות אותך ולגרות את הגברים שקוראים את זה ...אנחנו הנשים לא נבהלות מהזין ולעולם לא נתאר אותו כעצום , עבה ובטח ובטח לא רותח... להפך , זה מה שמדרדר את הפנטזיה לרמה של פנייה של ילד חרמן בצ'ט.