אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום. אני עוזבת.

פפריקה
לפני 14 שנים • 26 באפר׳ 2010

שלום. אני עוזבת.

פפריקה • 26 באפר׳ 2010
אני לא רוצה שתלוו אותי הלאה.
לא שיש לי אשליות בקשר לאטרף.
אטרף לא מחכה לי.
גם שם אהיה כלבה.

בטי בום עושה לי בעיות. שלא כמו אחרים, אני תמיד הייתי פתוחה וכנה באשר לכוונתי להפוך ביום מן הימים למלכת הבית של הקהילה. אחרי שכשלו נסיונותי לשלוח זרוע לקהילה האתיופית, חשבתי שבאתר בעל גוונים דומים, אוכל סוף סוף להגיע אל המנוחה והנחלה. שלא כמו הרבה אחרים כאן, אני קיבלתי באהבה גם את אלה שלא יודעים לעשות בדס"מ כמו שבדס"מ צריך להיות, את אלה שמרגישים גוף אחד עם המכונה שלהם גם כשהם כולה רוכבים על הויברטור הכתום שלהם. אני תמיד אהבתי וקיבלתי בזרועות פתוחות את האנסים הפוטנציאלים, את הדומים המסוכנים, את הנשלטות הרופסות, את השולטות השמנות, את המתחלפים המתנדנדים. יקח אותי האופל, אני קיבלתי את קטסטרופה כמו שהבנק למסחר קיבל את אתי אלון, כמו שנווה תרצה קיבלו את חוה יערי ולא דיברתי מילה. עשיתי לי כאן חברים, התפלשתי בבוץ, נהגתי במדיניות "הצג הפתוח", הלשנתי לכלובי על מר איקס, חברתי לשולטים מסוכנים ויחד יצרנו את המאסטר פלאן להכנעת הנשלטות בחסות תוכניתה של קרין גורן - עוף סומסום ונבט טחורים. השקעתי, ואלוהים יודע שהשקעתי, בחינוך הקהילה למיזנטרופיה, לרכילות מאחורי הגב, ליצירת דמויות מפוברקות נוסח ראובן והעין העצלה. הייתי שותפה מלאה בפעילות סקסואלית מהזן הנחות ביותר - ולא לשם הנאה, אלא כי ידעתי שיומי יגיע ואט אט אטפס בסולם הדרגות ואהיה יום אחד למלכה הבלתי מעורערת של הקהילה הרקובה הזו.
היום לצערי כלובי הצורר המניאק, הודיע לי שאני לא אהיה מנהלת האתר. בטי בום הראתה לי כתף קרה כאשר שיתפתי אותה בנאיביות שאני עתידה להיות מנהלת ושאני מתכננת לעשות איפה ואיפה ולמנות אותה לסגניתי תוך שאני מוציאה מכרז מופרך ומוכרת ג'ובים. פיליה הלכה לעבודה וראובן באבולעפיה. אני חושבת שאין טעם שאני אשאר כאן. תשו כוחותיי ואני הולכת לי. לא ערבי פנקייק וקצפת בכוס בירה הם אלו שיחזירו אותי לכאן. אולי אשאר בשביל מורטישה אבל בכלל לא בטוח.
כל הכלוב הזה הוא חור שרצים וסכסוכים גדולים. עתידי מאחורי ואני, כמו שאמר לי פעם מישו "רשת חברתית של אישה אחת".
כעת עלי להפרד, שלום לכולם ותודה על כל מחלות המין.
בואי הייליני, הולכים.
דיווה​(מתחלפת)

:)

דיווה​(מתחלפת) • 26 באפר׳ 2010
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
(באינטונציה פולנית)

אוהבים אותך מלח

הממ סורי פפריקה

חיבוקי?
פפריקה
פפריקה • 26 באפר׳ 2010
סבבה. אפשר בין השדיים?
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 26 באפר׳ 2010
יש לי רק מילה אחת להגיד לך והיא: בוחן מציאות.
את לא יכולה להופיע לך מתהום הנשייה אחרי שנחת לך רגל על רגל בבית מרגוע, שזה שם קוד למחלקה מאד סגורה, ושתית שם מאי תאי שהגיש לך האח האתיופי והחיים שלך היו פובידל.

מותק בזמן שאת חיית לך על וואבן, אני סחבתי עציצים לחנוכות בית, אין תינוק בכלוב שלא ליטפתי, אין סמינריון של ההצלפה מימין לשמאל או משמאל לימין שלא הזדיינתי בו בשרותים עם המרצה. בזמן שעלזת לך שם אני סישנתי את בולע שפיך 32 ואוכל בתחת 29 , נראה לך שנהנתי?
אבל מישהו צריך לעשות את העבודה השחורה, ואדוני עדי שעשיתי, את כל העבודה ואפילו בדרסקוד.
לא בכיתי ולא יללתי, אומנם קצת כשניתפסה לי הרגל כשניסיתי לקום מהפייסיטינג לאדון על 6, אבל זה לא מה שישבור אותי.

את לא תבואי לפה ותקטרי על הכתף הקרה שלי כמו שאני לא מייללת על המעי הרגיז שלך או על האשך התמיר של ראובן.
ככה אני דיסקרטית, דסרטית ואמינה.
ואם כבר בקטה עסקינן, גם אני קיבלתי אותו בזרועות פתוחות אבל הוא צעק מילת ביטחון והמשיך לשתות על הבר.
את באה ומנסה להסביר מה זה בדס"מ אמיתי, גברת, משועבז זאת לא מילה גסה. ודי לחכימה ברמיזה.

ואת היילני תשאירי בבקשה פה!
שונרתא

האלו, את שם עם הלקרדה והסודה!

שונרתא • 26 באפר׳ 2010
היילני שלי, את שומעת?! שלי!
דיווה​(מתחלפת)

אה?

דיווה​(מתחלפת) • 26 באפר׳ 2010
פפריקה כתב/ה:
סבבה. אפשר בין השדיים?

עוד פעם הציצים שלי?

הממ

מה ייצא לי מזה. icon_twisted.gif

בכלל..
למה אפחד לא לוקח אותי icon_sad.gif

אני אשב לי בחושך לבד

(הולכת לחפש את בטי אשתי)
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 26 באפר׳ 2010
סליחה ילדה, ושל מי את ?
ובכלל הפוסט הוא לא של מי הילייני, אלא מי עושה בדס"מ אמיתי.
ואני מבקשת בהפוסט הזה לא יהפוך לשירשור נאצה של 67 עמודים כמו פוסטים פה בכלוב.
אלא יהיה דיון לגופי icon_smile.gif
Beta Male
Beta Male • 26 באפר׳ 2010
לא ,מה פתאום עוזבת

עד שגיליתי שאני לא חולה הנפש ההוזה היחיד פה? אין מצב את משאירה אותי פה לבד עם כל השפויים האלה
philia'

חצופות!

philia' • 26 באפר׳ 2010

אתן חצופות!
אני. אינ-לי מילה אחרת
ותיזהרו
כי ארצות שעושים בהן מילה גם למלכות. למלכות שמנסות להיות מלכות. לחותרות ולחוטרות.. טוב.
הן ארצות ממש קרובות. אני מתמקדת.

תקשיבו ותקשיבו טוב.
כל הנסיון המוכפש להוציא ממני את מי [לא] עשיתי איפה ומתי. לא יצליח!
הבנתן?

ופפריקה. המכרז היה תפור עלי. את גמרת אצלי ולא איתי.
אינ-שלישיות. אינ-רביעות. חמישיות אולי. אבל את עוד תתחנני.

איומים לא עובדים פה.
בטי יקרה.
תחתונים אהה תחנונים של ההיא גם.
ואל תגעו לי במנות האחרונות של אפ-מסעדה.

לא רוצה מלכה. ולא רוצה מלך.
ושאפ-אחת לא תחשוב על הילייני בכלל.
שונרי, תיזהרי גם את.
ודיווה.
ימין ושמאל רק חול וחול זה שיר שעבר זמנו ומזמן!.
ורייש חי-וקיים. לפחות בראש שלי,

ולא. לא לקחתי כלום.
אני מחייכת לעולם. השמיים מלאי ענני נוצה.

פפריקה רק תזכרי מי שהולכת לא נוגעת באפ-חזרזירה ממין זכר. יש?