סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מכסחות הביצים ?

מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 14 שנים • 1 במאי 2010
James Bondage כתב/ה:

אה, אחלה. בקאראטה שוטוקאן אין באמת בריחים. ושלכם אולי הכי מלוכלכים, אבל של הג'יו-ג'יטסו הברזילאי הכי אפקטיביים

אני סתם מנחשת שבכל, או לפחות ברוב אמנויות הלחימה, יש בריחים. סביר להניח שבכל (או לפחות ברוב) הסיניות/יפניות יש.

לגבי אפקטיביוּת: וואלה, לא מכירה בכלל ג'וג'יטסו ברזיאלי. יכול להיות שהבריחים שם יותר אפקטיבים. אם כי, הזרוע שלי טוענת שהבריחים בנינג'יטסו אפקטיביים מאוד. נו, שיהיה.

CastrationPlay כתב/ה:
הכי יעיל זה שמישהו זה לדחוף את אותו הגבר כשמישהו עומד עמידת שש מאחוריו.
מנצח כל אומנות לחימה! icon_smile.gif

למעשה, דרך הנינג'יטסו אומרת לדחוף את הבחור כשהוא עם הגב אליך. או לדקור אותו בגב. או להעמיד אותו על שש ולדחוף לו דילדו. רגע, זו דרך הבדס"מ... לא משנה.
זאת​(שולטת)
לפני 13 שנים • 4 במאי 2010

ואני,

זאת​(שולטת) • 4 במאי 2010
לא סובלת ביצה עלומה
hun
hun
לפני 13 שנים • 5 במאי 2010
hun • 5 במאי 2010
אם כבר בנינגיטסו עסקינן שוריקאן יכול להיות כלי מצוין לטיפול באשכים וזין כמו כן כפפת הטפרים המולבשת על היד .
סטיית תקן
סטיית תקן • 5 במאי 2010
איך מבעיטות לביצים הגעתם לאומנות לחימה ????

חוץ מהבעיטות אין שום קשר
ראובן

קריאה לסדר

ראובן • 5 במאי 2010
סליחה שאני מתערב,

אבל השרשור שלכם גלש לקיבינימאט.מצורף קישור לסרטון של אלופת ה ballbusting לשנת 2008. http://www.deviantclip.com/Media-61420_OUch!!.html

שימו לב עד כמה היא מתוקה, זה מזכיר לנו ששליטה יכולה להיות פשוט כיף.

מוקדש לכל השולטות והשולטים שזוכרים איך לחייך.

R

נ.ב
נא לזכור שמדובר בסרטון מקצועני.
לא מומלץ לנסות את זה בבית, בדיוק כמו נינג'יטסו.
union
union • 5 במאי 2010
סרטון מדליק יותר חובבני ממקצועני אך עם המון שמחת חיים .
לגבי תחילת הפוסט אני סבור ואף יודע מנסיון אישי על קיומן של מספיק נשים שאוהבות להתעסק עם האשכים החל מליקקוקן בואקום ועד נשיכות סטירות ובעיטות מדויקות כפי שהודגם בסרטון ההדרכה החביב של פיקוד המפשעה . השאלה היא איך אתה מציג את הנושא ומהות החיבור בין המועכת או הבועטת לצורך העניין לבין המכוסח , עד כמה כיף לכם ביחד וההנאה שלה מן האקט.

מומלץ לנסות עם האדם המתאים .
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
Captivate כתב/ה:
אם כבר בנינגיטסו עסקינן שוריקאן יכול להיות כלי מצוין לטיפול באשכים וזין כמו כן כפפת הטפרים המולבשת על היד .

כפפת הטפרים? אתה מתכוון לשקו?
http://www.bujinkan-israel.co.il/image/users/46250/ftp/my_files/Pictures/Home%20page/Bujinkan%20Japan/Hatsumi-and-shko.jpg
בהחלט מגניב ביותר!

ויקטוריה,
אמנויות לחימה זה תמיד קשור!