לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קל יותר להפוך גבר לנשלט מאשר אישה לשולטת?

מפנק בכיר​(נשלט)
לפני 14 שנים • 29 באפר׳ 2010

קל יותר להפוך גבר לנשלט מאשר אישה לשולטת?

מפנק בכיר​(נשלט) • 29 באפר׳ 2010
לדעתכם לאישה שולטת יהיה קל יותר להפוך את בן הזוג האוהב שלה לנשלט שלה מאשר לגבר נשלט להפוך את בת זוגתו האהובה והונילית לשולטת שלו?
או שאולי אין לזה תשובה חד משמעית?
מעניין אותי לשמוע מה אתם חושבים על זה.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 14 שנים • 2 במאי 2010
התשובה לכך פשוטה מאוד:
תשאל אישה, והיא תגיד לך שיותר קשה להפוך גבר ונילי לנשלט.
תשאל גבר, והוא יגיד לך שיותר קשה להפוך אישה ונילית לשולטת.
דלי וקרח​(לא בעסק)

Re: קל יותר להפוך גבר לנשלט מאשר אישה לשולטת?

דלי וקרח​(לא בעסק) • 2 במאי 2010
בהחלט שאלה מעניינת.
נ.ב.
כשיודע לנו מה היחס בין שולטות לנשלטים
או להפך
יהיה לנו קצה חוט  icon_smile.gif
Morticia
Morticia • 2 במאי 2010
אני חושבת שבאופן כללי קשה מאוד לשנות אחרים
לפעמים זה בכלל לא אפשרי

שינוי צריך לבוא מבפנים
זה גם לא קל

אבל זה הסיכוי היחידי

חוצמזה, יש הבדל בין לשתף אדם קרוב בצרכים המיניים שלך לבין להפוך אותו לאיזה תבנית, אמיתית או שקרית

גם בת זוג ונילית יכולה לתפקד כשולטת לכל דבר כשכל מה שאתה צריך לשנות זה את התפישה שלך ולעשות החלטה שמהיום אתה כל כולך שלה ועושה עבורה מה שהיא רוצה, איך שהיא רוצה
(ואם זה לא נשמע לך הגיוני והיית מעדיף לשנות אותה למישהי שתשרת את הצרכים שלך כמו שהם, אז כנות תהיה התחלה טובה לבצע שינוי וכמובן שזה ידרוש ממך לשנות קודם כל משהו בעצמך...)
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
Morticia כתב/ה:

גם בת זוג ונילית יכולה לתפקד כשולטת לכל דבר כשכל מה שאתה צריך לשנות זה את התפישה שלך ולעשות החלטה שמהיום אתה כל כולך שלה ועושה עבורה מה שהיא רוצה, איך שהיא רוצה.

אני לא בטוחה שזה רעיון כל כך טוב. כמובן, זה תלוי בבחורה; יכול להיות שהיא מאוד תשמח שהבחור שלה עושה את כל מה שהיא רוצה, ויכול להיות שבשלב מסוים יימאס לה. אני, למשל, לא סובלת אנשים נטולי אישיות. משחקים במיטה זה משהו אחד, ומציאות זה משהו אחר. אישית, הרעיון של לנהל את החיים של עוד מישהו שאינו אני נראה לי מעיק מידי.
את אולי אוהבת אומרי הן, וזה סבבה לגמרי. אני מאמינה שיש עוד נשים, גם וניליות, שאוהבות את זה. אבל יש נשים שלא, ויש נשים שמעדיפות איזשהו קורטוב של אישיות עצמאית בבן הזוג.

אם יורשה לי להכניס כאן משהו אישי: האקס שלי היה בן זוג נפלא, שעשה בשבילי המון ופינק אותי בלי סוף. ואין ספק שזה היה מאוד נעים. אבל בדיעבד, אני לא יודעת אם הוא עשה את כל הדברים האלה כי הוא אהב אותי באמת ועקב כך רצה לשמח אותי, או בגלל שהוא רצה לספק את מלכתו, תהא זו אשר תהא. והתחושה הזו היא לא מאוד נעימה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
"להפוך" זה תמיד קשה.

לגרום לבן הזוג האוהב לפגוש אותך באמצע, בדרך כלל יותר פשוט.

ואם לענות באופן ישיר יותר לשאלה המקורית: אני חושבת ששניהם אפשריים, בתלוי במה שאתה מנסה להשיג. מורטישה אמרה משהו יפה ואני רוצה לומר גם, שיש הבדל בין לדחוף אותה להיות זו שמובילה ואת עצמך זה שמובל, לבין לדחוף אותה להגשים לך פנטזיה מסויימת. אלה דברים מאד שונים ודורשים פעולות מאד מאד שונות.

באותה מידה, אם אני רוצה "להפוך מישהו לנשלט", יש הבדל בין לבקש ממנו להגשים פנטזיה מסויימת, לבין לקחת את הפיקוד במיטה, לבין לקחת פיקוד במערכת היחסים, לבין ליצור יחסי כוחות מסויימים... שאלת שאלה כביכול פשוטה, אבל יש יותר מדרך אחת לעשות פמדום והשאלה היא מה אתה מנסה להשיג.
Morticia
Morticia • 2 במאי 2010
RIR
אני בשום מקום בתגובתי לא התייחסתי ספציפית לעצמי ולהעדפות שלי

גם לא רואה בהתמסרות כביטול
אפילו לא השפלה

אפשר להתחשב גם בלי להגיע לרמה של ביטול עצמי

חוצמזה, אם בנאדם עושה הכל כדי שאת תהיי מאושרת, זה בכלל משנה אם כל מה שמניע אותו זו אהבה טהורה או שיש בזה גם מניע נקרא לו אגואיסטי?
להיפך! הוא גם נותן לך את כל מה שאת צריכה וגם שומר על האינדיבידואליזם הבועט שלו!

There really isn't no selfish good deed

ואני אומרת שאם יש מישהו כזה בחייך שככה דואג לך, יש לך רק על מה להיות מבסוטה
אבל זו כבר באמת אני
וכל אחת מאתנו, אני מניחה, שונה בדרכה

אבל זה כבר הרבה יותר אישי מתשובתי הקודמת שהיתה עקרונית
icon_smile.gif
סוגד שישים ותשע
סוגד שישים ותשע • 2 במאי 2010
מכוון שאני בור ועם הארץ נטול השכלה ביכלל
אני ישאל שאלה קלה ולמי שיהיה תשובה
אשרהו

מהותה של האישה הוא להביא ילדים לעולם
אין הכוונה שזה כל חייה אבל זה טבועה בה
וילד שהיא מביא לעולם שולט בה או שהיא שולטת בו..?