סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד מיוחד

Mary Jane
לפני 13 שנים • 29 ביולי 2010

Re: אלימלך

Mary Jane • 29 ביולי 2010
שולטת צעירה 21 כתב/ה:
כי אתה אידיוט.
כל מי שצוחק על הסאב שלי - אין לו זכות קיום בכלל.

תהיו חצי מהגבר שהוא ואז תדברו...
וכבר יצא לי לקבל פניות כמעט מכל האתר.
ותרשו לי לומר לכם - אף אחד פה לא מתקרב לקרסוליים שלו.
זהו.
אני לא מתכוונת להתפלמס על זה.
במיוחד כשהוא עכשיו תחת כפות רגליי.

Peace Out

נראה כמו שידוך מושלם. תהנו icon_smile.gif
בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 29 ביולי 2010

בכוח המוח{Aion} • 29 ביולי 2010
Mary Jane כתב/ה:
שולטת צעירה 21 כתב/ה:
כי אתה אידיוט.

זהו.

Peace Out

כן...
אם את רוצה המלצות על נשלטים מצוינים, רק קצת פחות טובים מעבד חלק, פני אליה - יש לה רשימה שנבדקה בקפדנות...

וברכות על הצעצוע החדש שלך icon_smile.gif
Cauchy{Venus Blue}
לפני 13 שנים • 30 ביולי 2010

Cauchy{Venus Blue} • 30 ביולי 2010
בכוח המוח כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
שולטת צעירה 21 כתב/ה:
כי אתה אידיוט.

זהו.

Peace Out

כן...
אם את רוצה המלצות על נשלטים מצוינים, רק קצת פחות טובים מעבד חלק, פני אליה - יש לה רשימה שנבדקה בקפדנות...

וברכות על הצעצוע החדש שלך icon_smile.gif

בנות, מה זה הציניות והמרירות האלה. זכות הקיום שלכן מזומנת למשפט.
אני אתן לכן עצה על מנת לצאת מהבור - תשנו את הניק לשולטת 19 ותעקפו אותה בסיבוב.
מעבר לכך, אם תשנו את הניק לנשלטת כוסית 18 כנראה יתקע לכן החשבון בכלוב.
כך תוכלו גם אתן לבצע ספירת מלאי של כל החרמנים באתר. (מעניין אם הרשימה ממוינת לפי עובי או אורך... אולי עדיף נפח וזהו)

שרירי ובודד 25
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 30 ביולי 2010
אלימלך כתב/ה:
[Brave Dwarf"[quote"

מה זה משנה? זה קצת משנה את הסילוף שסילפת את פנייתי הקודמת אל Cauchy. ואם השרשור הזה כבר הפך למשהו כל כך חינוכי אסביר לך גם למה זה אסור. זה אסור מאותה סיבה מפאתה אם תגיבי עכשיו עניינית לשרשור הזה ולא אסכים עם דעתך וארשום לך "תגידי את לא המטומטמת ההיא שכתבה ככה וככה בשרשור של מוישלה? אז עדיף שתשמרי את דעותיך לעצמך" תגובתי תהיה מעשה מכוער/אסור.

כי אם נורא בוער בעצמותיי להודיע לך על טמטומך עקב מה שרשמת שם, אלך לשם ואנהל עמך ויכוח בנדון עד שלשונותינו תשתרבבנה מפינו ותגיע השעה שלי ללכת לעבודה.

אפרופו סילופים,
אולי יאיר את עיננו כבודו ויסביר מה ענייני בתגובתו זו של עבד צעיר וחלק לפותחת השרשור (ושבעטיה בסך הכל התבקש לשמור על בינתו במקומה).

עבד צעיר וחלק כתב/ה:
איזה פוסט תמוה...
נגיד שהתשובה כן.
ונגיד שהיא לא.
מה זה נתן לך?

נשגב מבינתי... (ובינתי היא 138).

וסתם הערה קטנטנה- לא יאה לכנות אשה כ מטומטמת בפורום שליטה נשית, גם אם זו רק דוגמא.[/quote]

אתה אותו אחד שהתלונן קודם לכן על כך שזוזה סאמאראגו כותב צפוף מדי (?!) ב"על העיוורון", ונשגב מבינתך למה לא חילקו את הציטוט שלו לכמה פיסקאות ולמה לא פיסקו אותן מחדש - נכון ?
האמן לי, עדיף לבינתך שתשמור על עצמה ואת עצמה בדלת אמותיה.

אלימלך, אני הרבה פחות "כבודו" מ- אלימלך. ואם תואר ה"שולט" מביך אותך או לחילופין מאלץ אותך לקרוא לי בשמות כבוד ציניים, אסיר אותו. כי אינו חשוב. חשובה היא הערתך ה"קטנטנה" בסילוף קט - לאף אחד לא מגיע להקרא מטומטם או אידיוט באף פורום, רחוב, או משעול חיו.

אבל, לעומת זאת, אם אתה נהנה מהעובדה ששרשורים בפורום אותו, כך נדמה לי, אתה מכבד, הופכים למלחמות. הרי שזו זכותך. כפי שזו זכותי להמשיך ולהעיר בכל פעם מחדש כשמשהו מתקמט בי עם פתיחתו ולמראן.

אגב, לא משנה כמה אני שם על השולחן, אתה הרי יודע שתנצח בסופו של דבר. אז ותר לי עד שאתייאש. (-:
שמעון רביזדה​(אחר)

ציטוט מדוייק מהמקורות

שמעון רביזדה​(אחר) • 30 ביולי 2010
שלא סתם נדבר באוויר:

ויזהר מאוד שלא לבייש שום אדם, כי אמרו חכמים: "המלבין את פני חברו ברבים אין לו חלק לעולם הבא" (בבא מציעא נט. ב), אבק הרציחה היא הלבנת פנים, כי "אזל סמקא ואתי חורא" ודומה לרציחה. וכן אמרו חכמים עוד: צער ההלבנה מר ממוות, על כן יפיל אדם את עצמו לתוך כבשן האש ואל ילבין פני חברו ברבים.
לעולם יהיה אדם מן הנעלבין ולא מן העולבין ומן השומעין את חרפתם ואינם משיבים.

ארחות צדיקים {שער הבושה לח}
המלט

Re: cauchy

המלט • 30 ביולי 2010
עבד צעיר וחלק כתב/ה:
הבעיה היא שהקבלה חודרת להלכה בהרבה מקומות. ועל זה כואב לי.
ברמת העיקרון אתה צודק, באיזור ה-85% מפסיקותיו של השולחן ערוך מקבילות לפסיקותיו של הרמב"ם.
אממה, הרבה רבנים היום לוקחים את הקבלה בתור גורם משפיע ומכריע בפסיקת ההלכה, ולכן כיום לא פוסקים כמו שהשו"ע כתב, אלא כמו שהרב אמר, וזה הרבה פעמים בניגוד למה שכתוב בשו"ע.

דוגמא אחת:
השו"ע כותב לברך על נטילת ידיים לפני הנטילה, כמו כל שאר הברכות שמברכים "עובר לעשייתן" - דהיינו לפני המעשה. וכיום אתה תראה 99.9% שמברכים לפני הנטילה, ובעצם מברכים ברכה לבטלה ממש.

אוף-אוף-אוף-טופיק:

אתה מביא את תחילת דבריו של המחבר בשו"ע - ומדוע לא תביא את הדברים בשלמותם?

"מברך קודם נטילה שכל המצוות מברך עליהם עובר לעשייתן ונהגו שלא לברך עד אחר נטילה משום דפעמים
שאין ידיו נקיות ומפני כך מברכין עליהם אחר ששפשף ידיו שכבר ידיו נקיות..." (ש"וע או"ח הלכות נטילת ידיים )

לעניות דעתי המרודה 99.9% מאלה שמברכים על נטילת ידיים מברכים לאחר שנטלו וקודם הניגוב במגבת כמו שמציין הרמ"א במקום , וחס ושלום שיהיו ישראל מברכין ברכה לבטלה, כל שכן רובם.

בן-זימה.
שמעון רביזדה​(אחר)
אני מכיר הרבה דתיים.
ויודע מה קורה בשטח.
בתאכלס - לא תמצא אדם אחד שמברך לפני הנטילה.
אני יודע מה כתוב, ולמרות זאת - הם לא עושים כך.

כשאתה בחתונה של או בר מצווה של דתיים - תסתכל טוב טוב מתי הם מברכים על נטילת ידיים.

לשיטת הרמב"ם זה ברכה לבטלה, אפילו שזה לפני הניגוב, כי אתה מברך על הנטילה, לא על הניגוב!!

לא הבנתי את ההערה של "בן-זימה", ולא רוצה להבין.

נמאס לי מההעלבות האישיות.
תתבגרו כבר.
Mary Jane

Re: ציטוט מדוייק מהמקורות

Mary Jane • 30 ביולי 2010
עבד צעיר וחלק כתב/ה:
שלא סתם נדבר באוויר:

ויזהר מאוד שלא לבייש שום אדם, כי אמרו חכמים: "המלבין את פני חברו ברבים אין לו חלק לעולם הבא" (בבא מציעא נט. ב), ....
לעולם יהיה אדם מן הנעלבין ולא מן העולבין ומן השומעין את חרפתם ואינם משיבים.

ארחות צדיקים {שער הבושה לח}

משעשע, אתה נהנה לצטט אותם משל היית אחרון הצדיקים. אעיר בקצרה:

א. ציטוטים וגערות בשאר חברי הפורום אינם הופכים אותך לנקי כפיים או משהו בדומה לכך, חשוב לזכור: )
ב. המצוטט לעיל מדגים יפה עד כמה היהדות מחזיקה במוסר עבדים (להרחבה: לגיניאולוגיה של המוסר/ניטשה), המשפילים ראשם ומעדיפים להיות נעלבים ואחר כך לאונן על העניין. אלו רואים במוסר עניין של תועלת, ומחזיקים באמות מידה ששרתו את תועלתם והישרדותם תחת שלטון זר ושנאה כבושה. לא רק זאת, אלא שהגדילו לעשות, ואף משקמה מדינת היהודים, ממשיכים הם לשכפל את אותם הדפוסים באובססיביות אופיינית.
ג. על הקשר הרופף עד לא-קיים בין מוסריות כלשהי בעולם נאור לבין היהדות כבר כתבתי וכתבו גדולים ממני לפניי: http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=321727&highlight=#321727
ד. אין עולם הבא ואין אלוהים. לכאן או לכאן, אם ברצונך להמשיך לפחד ולנסות להפחיד אחרים בזעם עולמות אחרים שיומט עליהם כעונש על כך שאמרו שאתה מדבר שטויות, שיבושם לך.
שמעון רביזדה​(אחר)

Mary Jane

וואו.
באמת וואו.
עד כדי כך אנשים לא יכולים לקבל פה דברים חדשים?
אתם פשוט מסכנים, תסלחו לי...

אני בסך הכל הבאתי ציטוט מהמקורות.
אמרתי שאני צדיק?
אשמתי שכך המחבר החליט לקרוא לספרו?
ואני לתומי חשבתי שנוכל ללבן דברים על ידי דיבור...
לא משנה מה אכתוב - תמיד תראו רק דברים שליליים.
באמת, עם כל הכבוד - אתם חסרי תקנה.

כולי רחמים עליכם.

לא אגיב שוב בפוסט הזה.
רק בריאות שתהיה לכם, זה ברור לעין כל שאתם זקוקים לכך.
Mary Jane
Mary Jane • 30 ביולי 2010
אתה לא מבין כלום, הא...