בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

BDSM Sin City - The Space - Maxim Club

Alma(נשלטת)
לפני 13 שנים • 13 במאי 2010

מקווה שלא מאוחר מידי

Alma(נשלטת) • 13 במאי 2010
אני כבר נרשמתי, רוצה לרשום עוד חברה ....
צלילה
לפני 13 שנים • 13 במאי 2010

Re: מקווה שלא מאוחר מידי

צלילה • 13 במאי 2010
Alma(נשלטת) כתב/ה:
אני כבר נרשמתי, רוצה לרשום עוד חברה ....

רשומה +1
kuni
לפני 13 שנים • 14 במאי 2010
kuni • 14 במאי 2010
מישהי צריכה במקרה טראמפ למסיבה של היום ? (לששי ) ... אשמח לעזור.
kuni
kuni • 14 במאי 2010
אגב, מי שלא נרשם , ומגיע עד חצות ,צריך לשלם 70 ?
Rage Cage

הפתעה

Rage Cage • 14 במאי 2010
האמת שחשבתי שאנשים יקחו את הסופ"ש הזה כדי להתכונן לערב המטורף שמחכה לנו בשבועות...אבל! הופתעתי לטובה כשראיתי את כמות האנשים שהגיעו למרות זאת.
היתה אווירה מיוחדת אתמול, כזאת שגורמת להרגיש שכל מי שהגיע בא כי הוא באמת נהנה במסיבות והרגיש שהוא לא רוצה לפספס עוד הזדמנות לחגוג, להנות ולנצל את יום חמישי בערב כהלכה, בקיצור, כולם באו בראש טווווב.

לי אישית היה ערב משחרר במיוחד שחתם שבוע ארוך ומעייף נורא, כנראה שבאמת הייתי צריך קצת לפרוק\לפרק בשביל להתפרק icon_smile.gif
תודה גדולה ל Just Lili שהחליטה להמשיכה במגמה של להיות ספוג וספגה כמו שרק היא יודעת ויכולה (והיא יודעת!!).....וחוץ מזה שכבר באמת הגיע הזמן לחנוך את הקרופ החדש...מקווה שנהנית כמוני.

אמנם חסרו לי כמה פרצופים קבועים בערב אבל התנחמתי שללא ספק נתראה עם כולם בשבועות.

שאפו גם לאיזה תינוקת מתפנקת אחת שהשכילה והחליטה לזחול את דרכה למעמקי המקסים למרות שהכריזה שהיא קצת חולה ואולי לא תבוא...את יודעת שהחשבון שלנו עדיין מאוווווווווד פתוח icon_twisted.gif
JuSt LiLi​(מתחלפת)

Re: הפתעה

JuSt LiLi​(מתחלפת) • 14 במאי 2010
Rage Cage כתב/ה:
האמת שחשבתי שאנשים יקחו את הסופ"ש הזה כדי להתכונן לערב המטורף שמחכה לנו בשבועות...אבל! הופתעתי לטובה כשראיתי את כמות האנשים שהגיעו למרות זאת.
היתה אווירה מיוחדת אתמול, כזאת שגורמת להרגיש שכל מי שהגיע בא כי הוא באמת נהנה במסיבות והרגיש שהוא לא רוצה לפספס עוד הזדמנות לחגוג, להנות ולנצל את יום חמישי בערב כהלכה, בקיצור, כולם באו בראש טווווב.

לי אישית היה ערב משחרר במיוחד שחתם שבוע ארוך ומעייף נורא, כנראה שבאמת הייתי צריך קצת לפרוק\לפרק בשביל להתפרק icon_smile.gif
תודה גדולה ל Just Lili שהחליטה להמשיכה במגמה של להיות ספוג וספגה כמו שרק היא יודעת ויכולה (והיא יודעת!!).....וחוץ מזה שכבר באמת הגיע הזמן לחנוך את הקרופ החדש...מקווה שנהנית כמוני.

אמנם חסרו לי כמה פרצופים קבועים בערב אבל התנחמתי שללא ספק נתראה עם כולם בשבועות.

שאפו גם לאיזה תינוקת מתפנקת אחת שהשכילה והחליטה לזחול את דרכה למעמקי המקסים למרות שהכריזה שהיא קצת חולה ואולי לא תבוא...את יודעת שהחשבון שלנו עדיין מאוווווווווד פתוח icon_twisted.gif

שמחה שנהנת....
אני בהחלט נהנתי מהסשן כמו שהרבה זמן לא נהנתי...
שמחתי לחנוך את הקרופ למרות שממש פחדתי ממנו אם כל זה שאני יודעת לספוג כמו שצריך....

תבוא כל יום!!!!
צלילה
צלילה • 14 במאי 2010
תודה לכולם על עוד ערב נפלא
בעיקר ל"קטנטן " שפרץ גבולות ...

נתראה בשלישי,
ואחרי 5 שעות של חזרה גנרלית , זאת הולכת להיות ההפקה הכי מדהימה שראיתם ...
מובטח icon_smile.gif

אל תפספסו !

http://www.thecage.co.il/events/?events_users_concept=view_date&d=2010/5/18
SyffeR​(נשלטת){Dark Anter}
לפני 13 שנים • 15 במאי 2010

...

SyffeR​(נשלטת){Dark Anter} • 15 במאי 2010
לא יודעת מה איתכם...

אני כל כך נהינתי!!!!
כבר הרבה זמן שלא קיבלתי סשן כמו שהיה בחמישי!!

וזה בהחלט רק תודות למאסטר המדהים שלי! D A

אךךך יום שלישי ח הולכת להיות מסיבת השנה!

icon_twisted.gif
dragon master
לפני 13 שנים • 15 במאי 2010
dragon master • 15 במאי 2010
אצלי אלה מסיבות מועדפות
אבל כל אחד ומה שהוא אוהב .

היה לי כיף גדול
ובאופן חריג אפילו הייתי אחד מהאחרונים שיצא מהמועדון icon_smile.gif