ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אותה גברת בשינוי אדרת

אתנה
לפני 13 שנים • 16 במאי 2010

אותה גברת בשינוי אדרת

אתנה • 16 במאי 2010
ביממה האחרונה , הוקדש לי סיפור
התגובות עליו שנויות במחלוקת
אבל כל תגובה התקבלה בהבנה .
אתה :
אהבתי להיות חלק מתהליך היצירה
אמנם כתבת ופירסמת את הסיפור שלך כפי שאתה התחברת אליו .
אבל במקביל השקעת וכתבת גם את הנוסח שלי לסיפור ואותו אני מפרסמת פה .
תהנו

פרק א :

רכב החוטפים שחנה באדישות בחניון התת-קרקעי של הקניון, שעט בפתאומיות לעבר הגבר עם חולצת הטריקו הלבנה, כשהוא עוקף במיומנות את הרכבים שחסמו את דרכו. הרכב נעצר בחריקת בלמים ומתוכה יצאו ארבעה גברים חסונים.
"אתה פולו?" צרח אחד הגברים בעל חזות אפריקאית. הוא היה מיוזע וחסר סבלנות.
"כן" מיהר פולו להשיב כשהוא נועץ בו עיניים לא מבינות.
הענק השחור התנפל עליו באחת, והצמיד אותו למכסה המנוע בידיים חזקות מאד, קשוחות וכלל לא מתחשבות. זה הכאיב לפולו אבל האווירה מסביב בלבלה אותו יותר.
שלושת הגברים האחרים, שחורים גם כן, הקיפו אותו ומנעו ממנו כל ניסיון בריחה. כשלא ענו לשאלותיו, הבין פולו שמשהו מפחיד קורה בחניון.
פולו רעד כולו.
הנהג, דיבר בעברית עם מבטא אפריקני מובהק. הוא בקש להודיע לגבירתו על התפישה וכמו כן, אישור להמשך הטיפול כמתוכנן.
"עשיתם זאת מהר" לא הסתירה אתנה את הערכתה.
פולו ניסה להתנגד תוך מאבק חסר סיכוי להימלט. ארבעת הגברים השחורים אחזו בו בידיו וברגליו והשליכו אותו לתוך הרכב המסחרי בעל החלונות הכהים.
הנהג אישר לאתנה שהקורבן כפות מאחור.
"למה אותי?" הזעקה נפלטה מפיו של פולו.
"אני שומעת אותו" העירה אתנה.
"אני לא מקנא בו" גירד נהג הרכב את ראשו.
פניה של אתנה הביעו שביעות רצון. "הביאוהו אליי!" ציוותה.

מזה ימים ארוכים, מתכננת אתנה את בעילתו. את ארבעת האפריקנים היא בחרה לפי גודל הזין שלהם. כל הארבעה היו שעירים, גדולים ובעלי זין מפלצתי. חיות אדם גדולות.
את פולו, הכירה אתנה, כשהיה מעבד את שדה תפוחי האדמה בשטח הטירה. היא שמה לב לחיבתו כלפיה. כשלקחה אותו תחת חסותה , לחש לה בעודו כורע לרגליה "הייתי רוצה לדעת איך זה כשאת בועלת אותי אבל אני מפחד".
"אל תדאג" היא אמרה וחייכה חיוך זדוני "אתה לא תדע מאיפה זה יגיע לך".
ככל שהימים בהם שירת אותה עברו, היא יכלה לתכנן את ההפתעה של חייו. כמובן שהיה סיכון שברגע שייגלה מה באמת מתרחש במרתפה, הוא יברח. אבל זה היה שווה את זה. אחרי הכול, הוא מכיר אותה מתוקה ורכה, ורק מעטים יודעים כי מסתתרת בה סדיסטית שנהנית לשמוע את התחנונים וזעקות הכאב.

פרק ב:

פולו נלקח בחוסר הבנה ובכוח אל חדרה של אתנה, תוך כדי הצצה לחדרי הכליאה המסורגים שבדרכו. בכמה מהם היו בני-אדם, לא רבים, שניים פה, ארבעה שם, צעירים ומבוגרים, שישבו כבולים בשלשלאות על הרצפה. כולם ערומים ועל חלקם סימני הצלפות קשים שעדיין מדממים. בחדר אחד ראה מישהו שוכב קשור על ספסל ארוך, ונבעל בדממה. הוא המשיך לחלוף על-פני החדרים. באחד מהם ראה גבר כורע ברך ומוצץ את אברו של אפריקני ענק שיושב לפניו על כסא. מחדרים אחרים שמע גניחות חנוקות של כאב. ריח של דם ואלימות עמד באוויר.

הם עמדו בפתח חדרה. שני גברתנים שחורים אוחזים בשני צידי זרועותיו בחוזקה והשניים האחרים עומדים מאחורי גבו וחוסמים את נתיב בריחתו לאחור. מתקן מעץ מסיבי היה מונח באמצע החדר. היא נדה להם קלות בראשה, בפנים חתומות, כמעט מתכחשת להם. פולו נגרר, תוך מאבק חסר סיכוי, לעבר המתקן. היא הביטה בו.

אתנה התקרבה ועמדה מולו. פולו עמד ולא זע. היא שאלה אם הוא יודע לשם-מה בכלל הובא אליה, והוא נענע בראשו לשלילה. היא הסבירה לו את סיבת הבאתו, ולא ידעה לנחש לתוך מה נספגות בתוכו המילים שלה, ואם הוא מקשיב למה שהיא אומרת, או רק מלעלע את צלילי קולה.

"הפשיטו אותו" הורתה.

שני הגברתנים המשיכו לאחוז בו בחוזקה בזמן ששני האחרים מפשיטים את בגדיו מעליו. תחתוניו נקרעו לרווחה. ערום, חשוף לעיניה ונבוך , הוא ניסה להסתיר מה שיכל באמצעות רגליו, כשהוא מייבב ומתחנן.

"פשקו את רגליו" הורתה, ושני הגברתים מיהרו למלא את מבוקשה. היא לקחה חוט ברזל והפרידה בכוח את אשכיו משני עבריו, עד שאט-אט אשכיו הורחקו זה מזה. עודף החוט צנח והשתרע אל בין רגליו. אתנה הביטה בסיפוק על האשכים המיוסרים וחייכה לנוכח צבעם המשתנה.

היא ציוותה עליהם לקשור אותו למתקן דמוי השולחן. פולו הורם על המתקן, די בקלילות, ע"י ארבעת הגברתנים השחורים. ידיו ורגליו פושקו ונקשרו ברצועות עור עבות לרגלי המתקן. חגורת עור נוספת לחצה את גבו בחוזקה והצמידה את גופו על משטח המתקן. לרגע הזה חיכתה אתנה. לרגע שבו יהיה קשור, חסר אונים ונתון לרחמיה. אך לא היו בליבה רחמים עליו , הרי היא ידעה בתוכה שלזה ייחל . היא נעמדה אי שם מאחורי ישבנו המפושק לרווחה וגילתה חור קטן וחצוף שמחכה לבעילה. "תצטרכו מדי פעם לשמן את אבריכם" אמרה בצחקוק קל. היא הבחינה שפולו מנסה להטות את ראשו לאחור בבהלה, כאילו מנסה לנחש את הבאות, מה שהעלה חיוך רחב על פניה.

"לעת עתה צאו מהחדר וחכו מעבר לדלת" הורתה לארבעתם.

פרק ג :

חוט הברזל שהשתלשל בין רגליו של פולו, נמתח בחוזקה לכיוון הרצפה ונקשר לקורת עץ אופקית בבסיס המתקן. האשכים הקשורים בחוזקה נמתחו ואיימו להיקרע מגופו. הכאב היה קשה והצרחות לא איחרו לבוא. היא התענגה על כל צרחה וצרחה.
"הרם את ישבנך שיהיה מוכן לקראתי" גערה בו.
הדמעות חנקו את גרונו. "אני לא יכול" זעק.
"אתה בטוח שאתה לא יכול? בוא תראה שאתה יכול" פרצה בצחוק גדול.
מבער גז קטן, הונח על הרצפה בדיוק מתחת לאשכיו ואיימו לשרוף אותם, מה שגרם לו להרים את ישבנו ובכך למתוח את אשכיו כלפי מעלה עד קצה גבול היכולת. אשכיו איימו להתפוצץ מהלחץ. "אתה רואה שאתה יכול?" שאלה. הוא התחנן ובכה שתשחרר אותו. היא נהנתה מתחנוניו. גאג טבעתי גדול הושם בפיו.עכשיו רק אנחות כאב בקעו מגרונו. פיו היה פעור, פתוח ומוכן לקבל ההפתעות שחיכו לו בהמשך.

היא התפשטה. את תחתוניה הרוויים במיצי ערוותה הלבישה על פניו, כדי שישאף ויתמכר לריחה. את ערוותה הלחה, היא שפשפה על ישבנו השמאלי. "תרגיש כמה שאני רטובה" אמרה, כשידה השנייה מלטפת את ישבנו הימני. ריח תחתוניה המשכר שנשאף היישר לריאותיו, מיצי ערוותה הנוזלים על ישבנו ומגע ידה – הסבו לו עונג בתוך כל הסבל הנושא שבו היה שרוי.

היא נטלה דילדו קטן ושימנה אותו היטב. עם אצבעות ידה השמאלית היא פישקה את ישבנו מסביב לפי הטבעת והתענגה על המראה הבתולי של ישבנו. קצה הדילדו הונח לפתחו. הקור של חומר הסיכה גרם לו לנסות לכווץ את הישבן. אך לשווא. הישבן היה פתוח ומורם בתנוחה שלא השאירה לו מקום למאבק. גם האשכים המתוחים בחוזקה מנעו ממנו כל אפשרות תזוזה. הוא הרפה את שריריו כאילו נכנע לגורלו.
"כן, בתול שלי, הרפה! הפקד את ישבניך בידי! זה לא יכאב הרבה." אמרה בעודה דוחפת את קצה הדילדו לפתחו. היא הייתה קשה בקולה אך רכה במגעה איתו. זה בלבל אותו. כאב קל נוסף עבר בו כשהדילדו החליק פנימה עד סופו. זה לא סוף העולם, חשב לעצמו. תנועות הכניסה והיציאה האיטיות, מתוכו והחוצה, הסבו לו עונג , מה שגרם לו להשתחרר, להרפות ולבטוח בה. כשהרגישה איך ישבנו מתמסר אליה וששריריו רפויים מספיק היא הוציאה את הדילדו הקטן מגופו.
"אני חושבת שאתה מוכן כבר להפתעה הבאה. ואם לא אז לא נורא" אמרה בחיוך מתריס.
רצועות הסטרפאון השחור והענק נכרכו סביב גופה והודקו בחוזקה.
פולו ניסה להסיט ראשו לאחור ולהציץ מבעד לתחתונים שחסמו את ראייתו אך לשווא. המראה היה מטושטש. הוא העדיף להמשיך לשאוף את ריח תחתוניה, להרפות את גופו ולקוות לטוב.
הוא חש את כפות ידיה חופנות ומפשקות את ישבנו בחזקה. זה היה משפיל. מעולם הוא לא פושק ולא הביטו בו פתוח לרווחה. יחד עם זאת, הידיעה שהוא קשור חסר אונים ופתוח בפניה, העביר בו רטט קל של הנאה.

חבטת ידה נחתה לפתע על ישבנו השמאלי .הכאב היה חזק. עד לפני שעה קלה, הוא עוד היה בתול לגמרי, והנה סטרפאון אימתני מאיים לפלח את חור ישבנו הקטן. הסטרפאון נלחץ ונדחף בכוח לתוך גופו. אנקות כאב פרצו מגרונו. הוא הרגיש חסר אונים. אין שום דבר שהוא יכול היה לעשות מלבד להמתין שהבעילה הפולשנית תיגמר. הזמן נראה כמו נצח. כל תנועה, אחורה או קדימה, הרגישה שגופו נקרע לשניים. היא המשיכה לזיין אותו במרץ כשדמעותיו מרטיבות את תחתוניה שכיסו את פניו.

"שבעל הזין הגדול ביותר מביניכם יכנס מיד לחדר" צעקה לעבר הדלת, תוך כדי שהיא ממשיכה לזיין אותו במרץ. שניות נוספות, שנראו לפולו כמו נצח, חלפו ולתוך החדר נכנס אחד מארבעתם.

"התפשט!" הורתה לענק השחור "וזיין לו את הגרון" המשיכה באותה נשימה. פולו נבהל. הוא בחיים לא מצץ את איברו של אף גבר ולפתע פיו הופך להיות חור לסיפוק מיני של גבר שחור ומפלצתי. הוא ניסה לסגור את פיו בכוח, אך הגאג העגול שהונח בפיו היה חזק. פיו היה פעור לרווחה, כאילו מחכה לקלוט את איברו הענק והמפלצתי של האפריקני. ביד אחת, אחז בשיער ראשו והטה את ראשו לאחור. בידו השנייה, הוא נטל את איברו ודחף אותו דרך הגאג הטבעתי. תחושה של גועל הציפה את פולו, אך דחיפות הסטרפאון של גבירתו בישבנו , החזירו אותו מיד למציאות בה היה נתון . איברו העצום של האפריקני תפח בפיו ומילא את כל חלל הפה. הזין הענק נמתח וחדר לגרונו של פולו. הוא זיין את פיו בחזקה. למעשה, האפריקני לא הניע את גופו אלא את ראשו של פולו הלוך ושוב, משפד את גרונו פנימה והחוצה. גם איברו התפוח של האפריקני כאב מהלחץ שנגרם לו מהגאג. החיכוך עם הגאג, הגביל את איברו מלגדול למימדים עצומים יותר ואף מלגמור.הוא לא העז להפריע לגבירתו , אך היא הבחינה בכך.

"בוא נתחלף" הורתה לו.

הוא הוציא את איברו בשמחה. שלא כמו בפיו של פולו, חור הישבן לא ימנע מאיברו הענק לתפוח לגודלו המקסימאלי ולזיין אותו במרץ רב.

כמות סיכה מכובדת נשפכה לתוך החור המפושק לרווחה. השרירים עוד לא הספיקו להתכווץ והזין העצום החל מבקע את אחוריו בפראות. גם אתנה לא נחה לרגע. את הסטרפאון הענק דחפה עמוק היישר לתוך גרונו של הקורבן. הם זיינו אותו במרץ רב ובהנאה מרובה. שניות ספורות לפני שהיא חשה שפולו עומד לאבד את הכרתו היא ציוותה על האפריקני לירות את מטענו עמוק בתוך ישבנו. פולו חש בעוצמה את התכווצויות האיבר של בועלו בתוכו ומטען סמיך וחם נורה בגלים עמוק לתוך ישבנו. פולו שיחרר אנחת הקלה .המפלצת השחורה והמזיעה יצאה מתוך גופו.

"עוף החוצה!" ציוותה עליו אתנה.

גל של ריח זיעה עבר בנחיריו של פולו כשהכושי עבר ליד פניו בדרכו החוצה.

הדלת נסגרה. היא ניגשה לפולו הדומע והסירה את תחתוניה מפניו. הוא היה מטושטש כולו ולפני אבדן הכרה. היא ידעה לעצור בדיוק בזמן. היא מחתה את דמעותיו ברוך והתירה את קשריו. גופו שוחרר אך נפשו נקשרה. לא היה לה עוד צורך להכניס את ארבעת הגברתנים השחורים כדי שיאבטחו אותה. הוא נפל כנוע למרגלותיה ובשארית כוחותיו אימץ בחוזקה את רגליה ואמר "אני שלך, מלכתי".
    התגובה האהובה בשרשור
סוגד לאישה
סוגד לאישה • 16 במאי 2010
סיפור מעולה כל הכבוד
שונרתא
שונרתא • 16 במאי 2010
מה חומר סיכה, מה? מה זה פה, "בואי נעשה נעימי לעבד"? שיסבול.
פולו
פולו • 16 במאי 2010
שונרתא כתב/ה:

Now you talking icon_lol.gif
אתנה
אתנה • 16 במאי 2010
שונרתא כתב/ה:

אבל הוא בתול !!
חחחח
A v​(שולט)

פעם ראשונה בפורום הזה.

A v​(שולט) • 16 במאי 2010
לא יודע מה שנוי במחלוקת

הוא כתב בצורה מדהימה לחלוטין

זה אחד הדברים הכי יפים שקראתי כאן.

בכל מקרה תמיד יהיו חסרי בטחון שסיפור כזה יפחיד אותם.

סיפור מדהים יפה כתוב מעולה!

ואין סיבה לא לפרגן לו.

שאפו לפולו.
פולו

Re: פעם ראשונה בפורום הזה.

פולו • 16 במאי 2010
אדון וחבר כתב/ה:
לא יודע מה שנוי במחלוקת

הוא כתב בצורה מדהימה לחלוטין

זה אחד הדברים הכי יפים שקראתי כאן.

בכל מקרה תמיד יהיו חסרי בטחון שסיפור כזה יפחיד אותם.

סיפור מדהים יפה כתוב מעולה!

ואין סיבה לא לפרגן לו.

שאפו לפולו.

ראשית, תודה לך.
הנוסח הנ"ל הוא גרסת הלייט של הסיפור ואינו שנוי במחלוקת .
מה ששנוי במחלוקת זו הגרסה המקורית והאכזרית יותר:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=27706
שונרתא
שונרתא • 16 במאי 2010
אז מה אם הוא בתול? שיתמודד.
בתול בתחת שלי. ..אה, לא..בתול בתחת שלו.