שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור בהמשכים

אנדרפוט
לפני 20 שנים • 19 בדצמ׳ 2003

סיפור בהמשכים

אנדרפוט • 19 בדצמ׳ 2003
דפקתי בדלת בחשש מה. מאז שהתחלתי לעבוד בסוכנות אני מקבל רגליים קרות בכל פעם שאני מגיע ללקוח חדש. בעקרון הסוכנות מספקת רקדנים ארוטיים למסיבות רווקות ולארועי נשים שונים, רק שבמקום גברים חטובים לבושים בחוטיני שרוקדים בחושניות מול נשים חרמניות הם מספקים גברים כמוני, שהם בעצם סוג של שק-חבטות להשכיר, לא שרירי, בלי חזה חלק, אבל עם יכולת ספיגה גדולה ובלי בושה. בפרוספקט כתוב: "קחי לך פרייאר-איש למסיבת הרווקות, לא תתצערי" ולמטה יש פירוט של האפשרויות ה "מהנות" שעומדות לרשות הלקוחה:
1. הכי אותו, תני לאורחות להכות אותו – צפו כיצד הוא מתפתל ומתחנן.
2. שלא כמו רקדן רגיל , את הפרייאר-איש ניתן להפשיט לגמרי וניתן גם לגעת בו ובאבריו

3. ניתן להשתמש בשירותי מסאז', שטיפת-כלים, ערבוב משקאות – הכל כלול במחיר.
4. מסיבת הרווקות שלך היא ההזדמנות האחרונה שלך להשפיט גבר – לכי על זה עד הסוף

** ניתן להזמין שניים בהנחה.
** כל פגיעה בגופו של המוצר תגרור חיוב כספי נוסף
**במידה והמוצר לא סיפק אתכן אנא צרו קשר עם מחלקת שירות-לקוחות שלנו ונדאג לפצותכן

הדלת נפתחה ויכולתי לראות שמסיבת הרווקות הזאת הולכת להיות פרועה מאוד. האחות של הכלה, ילדה בת 19, הזמינה אותי להיכנס ויכולתי לשמוע קולות של התלהבות מצד האורחות. היא הציגה אותי ואמרה לכולן שאני הבדיחה של הערב ושהיא שילמה הרבה כסף בשבילי אז כדאי להן להשתמש בי עד הגרם האחרון ואז הביטה בי ואמרה שכדאי שהבדיחה תהיה מוצלחת . חייכתי. היא הורידה לי סטירה. כנראה קראה את הפרוספקט וידעה מה מותר לה.

לפעמים היו נשים שלא הבינו מה מותר להן לעשות בי ומצאתי את עצמי סתם משרת ומגיש משקאות ומצית סיגריות – עבודה קלה יחסית, אבל הערב נראה לי שזאת תהיה מסיבה אחרת. אחותה של הכלה, שארגנה לה את המסיבה, כנראה לא רק שקראה את הפרוספקט אלא גם קראה את הכתבה שהיתה ב "העיר" והיא הבינה את הקטע לגמרי.

המסיבה המשיכה כאילו מעולם לא הגעתי, מוסיקה מהאייטיז, הרבה אלכוהול וכולן לבושות בשמלות ערב ונעליים יפות. "דבר ראשון, אני רוצה שכולן יבינו איזה מן רקדן בדיוק הבאתי אז תן את הקטע שלך ונתחיל להשתעשע". הוצאתי את הדיסק והיא שמה אותו במערכת, סמאק מיי ביץ' אפ – של הפרודג'י התנגן לו ואני התחלתי לרקוד. מעגל של בנות חצי מסטולות ומאוד מאושרות התכנס סביבי ואני התחלתי לרקוד. כמובן שאין לי מושג איך לרקוד באופן סקסי, אבל בכל אופן עשיתי את המיטב.

האחות של הכלה, שהייתה לבושה בשמלת מיני שחורה ומגפיים פשיסטיות עד לברך, ניגשה אלי מאחור וקרעה מעלי את החולצה. הבנות הריעו בשמחה, המשכתי לרקוד והרגשתי משהו קר במכנסיים שלי – האחות של הכלה החזיקה בקבוק יין ושפה את תוכנו לתוך המכנסיים שלי. עכשיו כבר שמעתי צחוקים. מהנסיון שלי בעבודה הזאת אני יודע שבנות הן עם של מרשעות, אם מישהו אי פעם חשב שרגישות וטוב לב הן תכונות נשיות בסיסיות – לא פגש נשים שיכורות במסיבת רווקות.
מהר מאוד כולן קלטו שאני לא הרקדן המאצ'ו שבדרך כלל שוכרים למסיבות כאלה בשביל ללטף ולראות אותו מתפשט, אני משהו אחר.

ירדתי על ארבע והתחלתי לדדות, חלקן צחקו אבל אחת, בחורה יפה ודי שמנמנה, התקרבה אלי ותפסה אותי בחגורה. מיד הרגשתי נטל עז על עמוד השדרה והברכיים נמעכו אל הרצפה, היא ישבה עלי והחזיקה את ידיה על צווארי. היה לי קצת קשה לזוז אז הסטתי מבט לראות מה היא לובשת, למרבה ההפתעה היא לבשה בסך הכל כפכפי טבע חומות בלי גרביים, היה לי קל לראות כי הן התנופפו לצידי הראש שלי.
האחות של הכלה, יונית – כך למדתי מאוחר יותר, ניגשה אלי ואמרה לי: "נו, אתה מתכוון להתחיל לזוז או שאתה צריך עידוד". אמרתי לה כן גבירתי והתחלתי לדדות על ברכי. זה לא היה קל אבל כבר סחבתי כבדות יותר, "קח אותי לכורסא" אמרה השמנמונת ונתנה לי סלפטה בטוסיק. התקדמתי לעבר הכורסא ומבין רגלי נשים קלטתי שההתלהבות הראשונית ממני כבר עברה ועכשיו כל אחת חזרה לשלה, היו שם בערך שלושים בנות והן עכשיו חזרו לשתות, לאכול ביסלי ובעיקר לרכל.

"עצור", אמרה הרוכבת. עצרתי ליד זוג רגליים יפות מאוד שהתחילו בחצאית ארוכה שהדגישה גזרה נאה, והסתיימו בקרסוליים מחוטבות ונעלי עקב חומות מהסוג הרצועתי והעדין. למרבה הצער לא היה ניתן לראות שום אצבע, רק איזה נתח עקב חשוף ומשהו מהצדדים. יכולתי לשמוע אותן מדברות.
"אז היא בחדר, יושבת ובוכה, אני לא מבינה למה היא לוקחת את זה כל כך קשה", אמרה הרוכבת, שהתחילה כבר להכביד לי על החיים. "תראי, מחר היא מתחתנת", אמרה בעלת הרגליים היפות, "ופתאום הפרשייה הזאת עולה, אני דווקא מבינה אותה, אני אגש לראות מה איתה". אמרה והתחילה ללכת לכיוון החדר הצדדי. תוך כדי הליכה דרכה בטעות על יד ימין שלי. צעקתי מכאב. היא התכופפה ואמרה לי, אוי סליחה, לא התכוונתי, אני מצטערת, היה לה קול כזה חמוד שבא לך להתאהב. השמנמונת מיד אמרה לה: "אל לא צריכה להתנצל בפניו, הוא הפרייאר שלנו להערב!!! נכון?" התכופפה ושאלה אותי. "נכון", אמרתי לה באי חשק של אחד שאם זאת לא הייתה הפרנסה שלו היה קם וחונק את הפילפילונת הזאת.
"יאללה, סע לכורסא", היא אמרה וסידרה את ישבנה על גבי. הגעתי לכורסא שהייתה ליד הסטריאו וסוף סוף היא ירדה ממני. היא התיישבה והניחה את כוס היין שלה על השולחן ליד. התרוממתי בכדי למתוח את הגב, לתת לו יישור לצד השני. אבל לא הספקתי משום שהיא הורתה לי להישאר על הברכיים. היא הניחה את רגליה על הגב שלי ונשענה לאחור. הציתה סיגריה ונחה.
אחרי עשר דקות של שיעמום מסוג כזה, הגיעה יונית. ראיתי את המגפיים שלה מתקרבות ומשהו בבטן שלי התכווץ. "נו, את נהנית מהצעצוע?" היא שאלה והשמנמונת ענתה: "מסמר הערב!!!! תענוג..." ושתיהן התפקעו מצחוק. "את יודעת שאת יכולה להכות אותו גם" אמרה יונית והשעינה ברך על הצוואר שלי בפוזה נצחונית.
"תגידי, מה עם אחותך? היא בסדר", שאלה היושבת ואני נאנקתי תחת משא הרגליים שלה על הגב שלי פלוס הברך הלוחצת על הצוואר. "לא ממש, היא בוכה בחדר, בסוף היא תהרוס את המסיבה של עצמה" אמרה יונית ובכדי להדגיש את חשיבות הדברים היא לחצה את הברך עוד יותר. לא יכולתי לעמוד במשקל וקרסתי לרצפה. שכבתי על הבטן כאשר כפכפי הטבע עדיין מונחות על גבי, אבל יונית כמעט ומעדה משום שהיא נשענה עלי. "יא חתיכת אידיוט" היא אמרה ודרכה עם המגף שלה על כף היד שלי "רק חסר לי שאתה גם תהרוס לי את המסיבה!!!".

השמנמונת קמה והלכה לחדרון הצדדי, יונית החליפה דיסק וניגשה לבדר את הבנות, שקצת לא הבינו איפה כלת השמחה ולמה היא מתחבאת ובוכה בחדר הקטן.

שמתי קצת קולה בתוך כוס עם וויסקי ושתיתי, קלטתי שתי בנות שיכורות מתקרבות אלי ומיהרתי לסיים את הדרינק. "ערב טוב בנות" סיננתי מבעד לרסיסי קרח שבורים.

המשך יבוא...
זיקית
לפני 20 שנים • 20 בדצמ׳ 2003

מצוין..

זיקית • 20 בדצמ׳ 2003
אני רוצה כזה למסיבת רווקות שלי !
(כשתהיה לי אחת..)
icon_twisted.gif
אליאס​(אחרת)

אני כמו זיקית.

אליאס​(אחרת) • 20 בדצמ׳ 2003
רוצה אחד כזה במסיבת הרווקות של זיקית.

זיקית, אל תשכחי להזמין אותי, טוב? icon_wink.gif
זיקית

נו בבדאי...

זיקית • 20 בדצמ׳ 2003
סביר להניח שלפחות אחת ממסיבות הרווקים שלי (לכשיהיו..) תהיה במועדון, ואז...
icon_twisted.gif
icon_twisted.gif
icon_lol.gif
האחרת תהיה לילדות הטובות מהלימודים והעבודה..אלה שיתחלחלו לראות את 009 קשור כמו חבילה לכריסמס (אפרופו יום חמישי שעבר).
זיקית

[color=green]למה רווקים ? התכוונתי לרווקות. נו שוין..[/color

זיקית • 20 בדצמ׳ 2003
icon_twisted.gif
אנדרפוט
לפני 20 שנים • 22 בדצמ׳ 2003
אנדרפוט • 22 בדצמ׳ 2003
משכשפה - תודה רבה, אני בטח אקפוץ למועדון איזה יום.

זיקית ואליס - אני עושה גם בר-מצוות וחתונות, זה בסדר, אכיל וקביל על כולם.
בכל אופן, אשמח להופיע במסיבת הרווקות שלך אבל קשירות לכדי חבילת כריסטמס, זה אני לא עושה, זה רק 009