לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חרדי בחוף ים מעורב

לקקני 1
לפני 13 שנים • 23 במאי 2010

חרדי בחוף ים מעורב

לקקני 1 • 23 במאי 2010
רציתי לשאול,אני חרדי,ומעולם כמובן לא הייתי בחוף ים מעורב,והיה מתחשק לי פעם לבקר,לראות מה זה,הבעיה שאני חושש מאוד,איך זה יתקבל שיראו חרדי בחוף ים מעורב.
הייתי שמח לשמוע את חוות דעתכם על זה.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 23 במאי 2010
אף-אחד לא יידע שאתה חרדי, אם תבוא בלי המדים שלך. סתם יחשבו שאתה מוזר עם זקן. icon_smile.gif

לך על זה.
לקקני 1

נראה לך?

לקקני 1 • 23 במאי 2010
ואיך יפרשו את זה שיש לי פאות?
וחוץ מזה,אתה מבין שהייתי מעונין גם ליצור קשרים שם עם בנות,השאלה האם במראה כזה,יש סיכוי?
המלט
לפני 13 שנים • 24 במאי 2010

Re: נראה לך?

המלט • 24 במאי 2010
יאלללה כתב/ה:
ואיך יפרשו את זה שיש לי פאות?
וחוץ מזה,אתה מבין שהייתי מעונין גם ליצור קשרים שם עם בנות,השאלה האם במראה כזה,יש סיכוי?

יש סיכוי, כמו שלסטלן על טוסטוס יש סיכוי לשידוך הגון במאה-שערים בערב פסח שחל בשבת.

מצד שני, אם תתמיד אז יתרגלו ללבוש ולפאות שלך ויראו את האדם שבך. בהצלחה!
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני לא יודעת מה אתה חושב שקורה בחוף מעורב, אבל מדובר בעיקר באנשים שבאו להנות מהחוף.

לרובם לא ממש אכפת איך אתה נראה.

קח בחשבון שלרוב בחורות בביקיני סבלניות פחות למתחילים איתן מאשר בחורות לבושות. יש משהו בבהיה שעושה אותנו עצבניות.
Dago
Dago • 24 במאי 2010
אני שחזרתי בשאלה לפני כמה שנים גם הייתה דילמה גדולה איך להתחיל או איך להסתיר, ובכול זאת אתה עלול להתבלט בחוף.
יולי כתבה לך, יש משהו בבהיה שעושה אותן עצבניות, ואפילו לעשות אותך לסוטה\מציצן שלא במתכוון, פשוט נסה להתנהג רגיל.
Mary Jane
Mary Jane • 24 במאי 2010
לו אדם חרדי-מאמין היה מבקש להתחיל עימי על שפת הים לא הייתי רואה זאת בעין יפה, שכן לראייתי יש בכך מימד כפול של צביעות: מחד מסיר את ציציותיו וכיסוי ראשו ומפנה עורף לאמונה המדריכה את חייו, ומנגד מגיע דווקא אל חוף בו 'הפריצות' וחשיפת הגוף הם עניין של מה בכך ומבקש למצוא לו פרוצה בין הבנות (בבחינת "מי שתקף עליו יצרו ילבש שחורים וילך לעיר זרה"...). מה שנקרא: טובל ושרץ בידו! (תלתי משמע; )
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 24 במאי 2010
Mary Jane כתב/ה:
לו אדם חרדי-מאמין היה מבקש להתחיל עימי על שפת הים לא הייתי רואה זאת בעין יפה, שכן לראייתי יש בכך מימד כפול של צביעות: מחד מסיר את ציציותיו וכיסוי ראשו ומפנה עורף לאמונה המדריכה את חייו, ומנגד מגיע דווקא אל חוף בו 'הפריצות' וחשיפת הגוף הם עניין של מה בכך ומבקש למצוא לו פרוצה בין הבנות (בבחינת "מי שתקף עליו יצרו ילבש שחורים וילך לעיר זרה"...). מה שנקרא: טובל ושרץ בידו! (תלתי משמע; )

זה.

אלא אם אתה מתכוון לצאת מהעולם שלך.
Winner​(מתחלפת)

יאללה

Winner​(מתחלפת) • 24 במאי 2010
אני זוכרת שפעם גם רצית לבוא למסיבות קהילה.
עכשיו אתה רוצה לים.
יש לי משהו אחד להגיד לך: אם אתה רוצה כאלה דברים בסיסים ולא מסוגל לממש אז החיים שלך בזבל!!!!
לקקני 1

זכרון מצויין

לקקני 1 • 24 במאי 2010
יש לך זכרון מצויין,את צודקת,רציתי פעם לבוא גם למסיבות,ועדיין לא מימשתי את זה.
את צודקת שיש לי הרבה רצונות ותאוות שהייתי מאוד רוצה לממשם,ולא מימשתי,עדיין אין זה אומר שהחיים שלי זבל,לכל אדם יש הרבה דברים שהיה רוצה לעשות,והוא לא יכול.
יש גם הרבה דברים אחרים שאני רוצה לעשות ואני עושה.
מה היית מציעה לי לעשות?