בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סימנים של מלכות

בטי בום​(שולטת)
לפני 14 שנים • 24 במאי 2010

סימנים של מלכות

בטי בום​(שולטת) • 24 במאי 2010
הרבה פעמים יוצא לי לחשוב האם שליטה היא משהו מולד, או שה"חיים" מיקמו אותנו שם?
ואם זה היה מולד האם היה טריגר שחשף אותו ?

אתמול בעקבות שיחה עם מלכה אחרת שהיא חברה טובה, יצא לי לבדוק את המפה שלה
כבר יצא לי לבדוק מפות אסטרולוגיות של עוד מלכות מפה (מהסוג שאני מעריכה, בוחן מציאות, אנטיליגנציה וכו...) ויש סימנים מאד ברורים וזהים במפות.

הייתי שמחה לקבל (לפרטי) תאריכי לידה של מלכות שעוסקות בתחום מעל ל5 שנים.
ולראות האם זה זה מקרי או שיש איזה "סימן"
התאריך צריך לכלול גם שעת לידה ומקום (ארץ)
תודה מראש.
בטי
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
אני מצטערת, אני לא יכולה להתאפק:
פני: "אני מזל קשת, זה בטח אומר לכם יותר ממה שאתם צריכים לדעת..."
שלדון: "כן. זה אומר שאת משתתפת באשליה התרבותית ההמונית, לפיה מיקום השמש יחסית לסידור שרירותי של הכוכבים בזמן הולדתך משפיע בצורה כלשהי על האישיות שלך."

וברצינות: כל עניין האסטרולוגיה זו שטות אחת גדולה. לפחות האסטרולוגיה ברמה שאני מכירה אותה; את ודאי לא חושבת, שכל האנשים שנולדו במזל מסוים מאופיינים ע"י אותן תכונות? של- 1/12 מאוכלוסית העולם (הפילוג הוא לא באמת אחיד, אבל נניח שכן לצורך העניין) יש את אותן התכונות בדיוק?
אין שום סיבה (לפחות לא כזו שאני מכירה) לכך שמיקומם של הכוכבים בשמיים ישפיע על האופי שלך בצורה כזו או אחרת. הגנים כן ישפיעו, החינוך ומה שספגת מהסביבה כן ישפיע. אבל תאריך הלידה שלך? אין כאן שון הגיון מדעי.

(*לפרוטוקול אציין, שבתור שעשוע זה יכול להיות חביב. אני פשוט חוששת שאנשים יקחו את זה יותר מדי ברצינות.)
GREEK​(אחר)
GREEK​(אחר) • 24 במאי 2010
מעניין אם רק אני חשבתי על סימנים אחרים icon_sad.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 24 במאי 2010
ריר, המפות שאני עושה הן לא מפות מערביות (מזל קשת, עקרב וכו.. )
אלא טכניקה סינית שנקראת BAZI ולכן גם הסמל של הזודיאק הסיני (לשואלים בפרטי) .
לא שאלתי לאיזה מזל שייכות המלכות כאן, אלא ביקשתי תאריך לידה מדוייק כולל שעה ומיקום
ובטח לא חילקתי את העולם ל12 חלקים, כשאני בודקת אני עושה דברים קצת יותר לעומק , תשאלי כל מי שבדקתי פעם icon_twisted.gif

זכותך להאמין או לא, לגיטימי בעייני הפיקפוק, אין בי שום צורך מסיונרי לשכנע אנשים להאמין במה שאני מאמינה. לא באסטרולוגיה , לא בתפיסות על שליטה ואפילו לא בפוליטיקה.

א דרך אגב גם אני בת מזל קשת, לא נראה לי שיש בינינו הקבלה כלשהיא חוץ מזה ששנינו חוגגות באותו החודש יום הולדת.
בכל אופן ממש לא בא לי לפתח דיון באם אסטרולוגיה היא מדע, וודו או סתם דת ניו אייג'ית חדשה.
אני באמת אשמח לקבל משולטות תאריכי לידה.
מבטיחה לכל אחת גם הסבר על מה שראיתי.
Eta Carinae
Eta Carinae • 24 במאי 2010
RIR כתב/ה:
אני מצטערת, אני לא יכולה להתאפק:
שלדון: "כן. זה אומר שאת משתתפת באשליה התרבותית ההמונית, לפיה מיקום השמש יחסית לסידור שרירותי של הכוכבים בזמן הולדתך משפיע בצורה כלשהי על האישיות שלך."

וברצינות: כל עניין האסטרולוגיה זו שטות אחת גדולה. לפחות האסטרולוגיה ברמה שאני מכירה אותה; את ודאי לא חושבת, שכל האנשים שנולדו במזל מסוים מאופיינים ע"י אותן תכונות? של- 1/12 מאוכלוסית העולם (הפילוג הוא לא באמת אחיד, אבל נניח שכן לצורך העניין) יש את אותן התכונות בדיוק?
אין שום סיבה (לפחות לא כזו שאני מכירה) לכך שמיקומם של הכוכבים בשמיים ישפיע על האופי שלך בצורה כזו או אחרת. הגנים כן ישפיעו, החינוך ומה שספגת מהסביבה כן ישפיע. אבל תאריך הלידה שלך? אין כאן שון הגיון מדעי.

(*לפרוטוקול אציין, שבתור שעשוע זה יכול להיות חביב. אני פשוט חוששת שאנשים יקחו את זה יותר מדי ברצינות.)

http://www.youtube.com/watch?v=w59boLMnrbU

שלדון קופר אמר את דברו
Morticia
Morticia • 24 במאי 2010
RIR דארלינג, ההסבר הכי הגיוני להשפעת הכוכבים על האדם היא שהאדם הוא יצור המכיל 70 אחוז מים ובדיוק כמו שהירח משפיע על גאות ושפל, כך גם משפיעים הכוכבים על האדם ועל מזגו.

בטי, לא מכירה את השיטה שלך וממש לא הצלחתי לקרוא את המפה שלך

אשמח לשמוע מהן הנקודות החוזרות שמצאת

מסקרן משהו...

icon_biggrin.gif
Eta Carinae
Eta Carinae • 24 במאי 2010
Morticia כתב/ה:
RIR דארלינג, ההסבר הכי הגיוני להשפעת הכוכבים על האדם היא שהאדם הוא יצור המכיל 70 אחוז מים ובדיוק כמו שהירח משפיע על גאות ושפל, כך גם משפיעים הכוכבים על האדם ועל מזגו.

בטי, לא מכירה את השיטה שלך וממש לא הצלחתי לקרוא את המפה שלך

אשמח לשמוע מהן הנקודות החוזרות שמצאת

מסקרן משהו...

icon_biggrin.gif

כוחות הגאות של הירח ניתנים להבחנה על פני כדור הארץ משום שהירח במונחים אסטרונומים קרוב מאוד מאוד לכדה"א. אין אף עצם אסטרונומי אחר שמשפיע על הגאות והשפל, משום שבמרחק שלהם ניתן לכל הדעות להזניח את כוחות הגאות והשפל, ובד"כ גם את הגרוויטציה עצמה ביחס לזו של השמש.

בקיצור, שטויות במיץ עגבניות, ותפסיקו להאמין לכל מה שאתם קוראים באינטרנט
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 24 במאי 2010
[quote="RIR"]אני מצטערת, אני לא יכולה להתאפק:

offtopic.gif נכון, שהם מצחיקים נורא הביג בנגים האלה ובעיקר שלדון? icon_biggrin.gif
Morticia
Morticia • 24 במאי 2010
Eta Carinae כתב/ה:

בקיצור, שטויות במיץ עגבניות, ותפסיקו להאמין לכל מה שאתם קוראים באינטרנט

למען האמת לא קראתי את זה באינטרנט אלא שמעתי את זה פעם מאסטרולוגית

אם תשים לב, לא חוויתי כאן דעה אישית

בכל מקרה, תודה על התגובה המכובדת, גדול מצדך

מה שבאמת צריך להיות חשוב לך זה שאתה חכם נורא