בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה אחת שני עבדים - כן או לא ?

יותר v יותר​(נשלט)
לפני 13 שנים • 26 במאי 2010

מלכה אחת שני עבדים - כן או לא ?

יותר v יותר​(נשלט) • 26 במאי 2010
נושא שנתקלתי בו לאחרונה מספר פעמים - קיום סשן משותף בו שני עבדים נשלטים על ידי מלכה אחת במקביל.
אני באופן אישי ממש לא מתחבר לקטע שבו אני ערום ולידי נמצא גבר ערום נוסף ורציתי לשמוע מה דעתכן/דעתכם בנושא
Venus in Furs
Venus in Furs • 26 במאי 2010

אה זה דווקא יכול להיות נורא מדליק
icon_cool.gif
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
השורה התחתונה אצלי פשוטה מאוד:
לא משנה אם אתה ונילי או נשלט, הכלל הוא כזה: כמה שיותר בחורים - יותר טוב!
יותר v יותר​(נשלט)
RIR כתב/ה:
השורה התחתונה אצלי פשוטה מאוד:
לא משנה אם אתה ונילי או נשלט, הכלל הוא כזה: כמה שיותר בחורים - יותר טוב!

בעיני לפחות הסשן המושלם הוא כשני והמלכה אחד על אחד - כל הכיף זה להתמקם מתחתיה ולענג אותה כשהיא ממוקדת בהנאה שלה ולא צריכה לנהל גנון שלם מסביב
עבד 77 כתב/ה:
בעיני לפחות הסשן המושלם הוא כשני והמלכה אחד על אחד - כל הכיף זה להתמקם מתחתיה ולענג אותה כשהיא ממוקדת בהנאה שלה ולא צריכה לנהל גנון שלם מסביב
רוצה לומר: אחת על אחד... icon_wink.gif
כל הכיף הוא כשיש כמה בחורים שמתמקדים בהנאה שלך. למשל: אחד יורד לך, אחד מענג את החזה שלך (או כל איבר שאת חפצה ביקרו), אחד מתמקם כך שתוכלי למזמז אותו בנוחות, ועוד אחד לסידורים כלליים. icon_smile.gif
יותר v יותר​(נשלט)
RIR כתב/ה:
עבד 77 כתב/ה:
רוצה לומר: אחת על אחד... icon_wink.gif
כל הכיף הוא כשיש כמה בחורים שמתמקדים בהנאה שלך. למשל: אחד יורד לך, אחד מענג את החזה שלך (או כל איבר שאת חפצה ביקרו), אחד מתמקם כך שתוכלי למזמז אותו בנוחות, ועוד אחד לסידורים כלליים. icon_smile.gif

אחת על אחד כמובן...סליחה על הטעות המצערת
ושוב, אם העבד שעסוק בלרדת לך מהצע את תפקידו כפי שצריך ומצופה ממנו לא צריך להשאר לך פנאי לחשוב על האחרים - בטח לא על ההוא של הסידורים הכלליים.
עבד אמיתי שבא מתוך מטרה לענג את מלכתו ולהביא אותה לסיפוק מיני אמור לדעת לתמרן בין עינוג חלקים שונים בגוף ולמקם את עצמו כך שאם תרצי למזמז אותו תוכלי .
בנוסף, אחרי שגמרת כמה פעמים שרצית הוא אמור לדאוג לסידורים הכלליים
ככה לפחות אני רואה את הדברים
עבד 77 כתב/ה:
אחת על אחד כמובן...סליחה על הטעות המצערת
icon_smile.gif

עבד 77 כתב/ה:
ושוב, אם העבד שעסוק בלרדת לך מהצע את תפקידו כפי שצריך ומצופה ממנו לא צריך להשאר לך פנאי לחשוב על האחרים - בטח לא על ההוא של הסידורים הכלליים.

אני לא רואה את הקשר. זה שמישהו יורד לי, לא אומר שאני לא רוצה שיגעו לי בחזה. לא הבנתי למה אתה מתכוון באומרך "לא צריך להשאר לך פנאי לחשוב על האחרים". להיפך: הוא יורד לי, אני מתגרה, והגירוי הזה עושה לי חשק לעוד כל מיני דברים.
למעשה, המחשבה על כמה בחורים שמענגים אותי בו זמנית הרבה יותר מהנה אותי מהמחשבה על בחור אחד שמענג אותי.

עבד 77 כתב/ה:
עבד אמיתי שבא מתוך מטרה לענג את מלכתו ולהביא אותה לסיפוק מיני אמור לדעת לתמרן בין עינוג חלקים שונים בגוף ולמקם את עצמו כך שאם תרצי למזמז אותו תוכלי.
למרבה הצער, יש מגבלות טכניות שמונעות מבחור אחד לעשות את כל אלה. למשל, מי שנמצא מתחתיי לא תמיד מצליח להגיע לחזה שלי. או, למשל, אני לא תמיד מצליחה להגיע לתחת שלו. נגיד שהוא שוכב על הגב ואני יושבת עליו עם הפנים שלי. פתאום מתחשק לי לנשוך תחת או למצוץ בולבול. איך בדיוק אני אמורה לעשות את זה בנוחות עם אותו הבחור?
שמע, לא יעזור בית דין: אם אני רוצה שמישהו ירד לי, שמישהו ישחק לי עם החזה כמו שצריך ולמצוץ בולבול בו זמנית - אני צריכה לשם כך שלושה גברים. מבחינה טכנית, כל דבר אחר בלתי אפשרי.
(אם מישהו חושב שזה אפשרי - הוא מוזמן להדגים לי באופן אישי איך בדיוק.)

עבד 77 כתב/ה:
בנוסף, אחרי שגמרת כמה פעמים שרצית הוא אמור לדאוג לסידורים הכלליים
הקטע עם הסידורים הכליים היה בצחוק, נו. שקלתי אם לכתוב את זה, או לכתוב "עבד ספייר"...
יותר v יותר​(נשלט)
אין שום בעיה - העבד שוכב על הגב כשהמלכה יושבת עליו כשפניה לכיוון רגליו.
ידיו של העבד פנויות ויכולות לענג את שדיה של המלכה וידיה של המלכה פנויות ובאפשרותה להגיע לכל אזור בגופו של העבד - ואם קצת קשה - העבד יכול לסדר את גופו כך שהמלכה תגיע ביתר נוחיות גם לזין שלו וגם לתחת שלו - מנסיון.
בקשר להזמנה להדגם לך באופן אישי - אהיה מאושר לעשות זאת
ליידי תמרה​(שולטת)

Re: מלכה אחת שני עבדים - כן או לא ?

ליידי תמרה​(שולטת) • 26 במאי 2010
עבד 77 כתב/ה:
נושא שנתקלתי בו לאחרונה מספר פעמים - קיום סשן משותף בו שני עבדים נשלטים על ידי מלכה אחת במקביל.
אני באופן אישי ממש לא מתחבר לקטע שבו אני ערום ולידי נמצא גבר ערום נוסף ורציתי לשמוע מה דעתכן/דעתכם בנושא

דעתי היא שאני אוהבת לעשות דברים שהעבד לא מתחבר אליהם באופן אישי.
שיעשה את זה בשבילי, לא בשבילו. סוג של הקרבה.

Re: מלכה אחת שני עבדים - כן או לא ?

ליידי תמרה כתב/ה:
דעתי היא שאני אוהבת לעשות דברים שהעבד לא מתחבר אליהם באופן אישי.
שיעשה את זה בשבילי, לא בשבילו.
(*אייקון של סגידה*)