שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערבי Ladies Night

JennyMTF
לפני 13 שנים • 2 ביוני 2010

ערבי Ladies Night

JennyMTF • 2 ביוני 2010
שלום חברים וחברות,

לאחרונה התכתבתי עם פרנצ'סקה, שטרחה ארגנה את ערבי הליידיס-נייט האחרונים בבר הרוגטקה ברח' יצחק שדה, והיא אמרה שכיוון שלא הייתה היענות גדולה כ"כ בפעמים האחרונות, וגם הערב עצמו לא כ"כ זרם למעט ההופעות, היא כנראה תוותר על ארגון ערבים נוספים.

לדעתי זה מצער מאד כיוון שעבורי, לפחות, זה מקום שאני יכול להיות בו אני 100% בלי מבטים מוזרים ודעות קדומות.

אולי אם נדע בוודאות שתגיע כמות נכבדה של אנשים נוכל לשכנע את פרנצ'סקה להמשיך לארגן את הערבים החשובים הללו.

אני לא חזקה כ"כ בצד הארגוני וההפקתי, אבל אולי מישהו פה מכיר מקום אחר, עם נגישות קצת יותר דיסקרטית, עם מקום יותר נוח להתארגן ולהתלבש במקום ועם ראש פתוח ומקבל?

חשוב לי להדגיש לטרנסים אחרים שהאווירה במפגשים כאלה היא מאד נינוחה ולא מאיימת, מאד פתוחה ומקבלת ושאין מה להתבייש ולפחד.

אז קדימה, כל מי שמתכוון להגיע למפגשים שכאלה שיענה לפוסט הזה.

אוהבת את כולכם,
ג'ני
מוצ'ילר
לפני 13 שנים • 3 ביוני 2010
מוצ'ילר • 3 ביוני 2010
אני קרוס דרסר ואני הולך למסיבות הרגילות של הקהילה (בעיקר לדיווה) ושמה אני מתלבש ומתארגן ואין שום בעיה.
אם את מחפשת מקום להיות מי שאת אין בעיה להתלבש כמו שאת רוצה גם בספייס וגם אצל דיווה,
האווירה שמה היא טובה ואנשים טובים.
מאזניים​(מתחלף)
מאזניים​(מתחלף) • 3 ביוני 2010
הי ג'ני
אצל דיווה לא היתי אף פעם . אבל במסיבות ספייס מקבלים מאוד יפה. אם את באה מוקדם למסיבת ספייס ( במקסים) את יכולה להכנס שם לאחד החדרים הפנימיים ולהתלבש. מאוחר יותר יש שם כבר אנשים. גם באו לשם קרוסדרסרים כמוך. שווה לנסות. את יכולה גם לפנות לדיווה כאן ולשאול אותה על ליינים שלה. פשוט לא היתי שם אף פעם.
JennyMTF
JennyMTF • 3 ביוני 2010
הי מוצ'ילר,

אשמח לקבל קצת פרטים לגבי הליינים של דיווה.
מתי הם מתקיימים?
איפה?
מה סוג הקהל שמגיע (האם גם סטרייטים?)
איזה סוג של אזור התארגנות יש שם?
יש איפה לשמור את תיק הבגדים אח"כ?

אשמח אם תכתוב לי למייל: virtubox@gmail.com

עדן,
איכשהו קיבלתי את הרושם מהאתר שהמסיבות במקסים הם בכיוון הרבה יותר BDSM ופחות לטרנסים וקרוסים, ושעם כל הפתיחות אנחנו עדין חריגות בנוף שם...
SexyTranny​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 4 ביוני 2010
SexyTranny​(לא בעסק) • 4 ביוני 2010
היי מוצ'ילר אשמח אם תרשום גם פה ולא רק במייל , אני בטוחה שהמידע הזה ישמש עוד אנשים
תודה.
מאזניים​(מתחלף)
מאזניים​(מתחלף) • 4 ביוני 2010
JennyMTF כתב/ה:
הי מוצ'ילר,

אשמח לקבל קצת פרטים לגבי הליינים של דיווה.
מתי הם מתקיימים?
איפה?
מה סוג הקהל שמגיע (האם גם סטרייטים?)
איזה סוג של אזור התארגנות יש שם?
יש איפה לשמור את תיק הבגדים אח"כ?

אשמח אם תכתוב לי למייל: virtubox@gmail.com

עדן,
איכשהו קיבלתי את הרושם מהאתר שהמסיבות במקסים הם בכיוון הרבה יותר BDSM ופחות לטרנסים וקרוסים, ושעם כל הפתיחות אנחנו עדין חריגות בנוף שם...

אצל דיווה לא היתי אף פעם כי זה ביום שישי וזה לא מתאים לי. בליין ספייס פגשתי גם קורסדרסרים אחרות וקיבלו אותם יפה בעיני. בזמנו כשכניסה היתה בחינם לנשים נכנסתי בחינם גם אני. כשהגעתי בלבוש נשי לא הרגשתי איזה יחס לא יפה. ולשם מגיעים הרבה קווירים. לבושים בכל לבוש פריקי. עכשיו מכניסים לשם רק אנשים רשומים או מוכרים ולא מכניסים כל אחד אז עוד יותר נעים צריך להיות. אני חושב שאם את חוששת עדיף שתתארגני עם עוד אחת ותגיעו ביחד. אולי תכתבי ללל''ג ( מנהלת ליין ספיייס) ולדיווה ותראי מה הן יענו לך. מה שאני יודע בוודאות שליין של דיווה זה גם ליין בדסמי. מה קורה שם בפנים. לא יודע. לא היתי.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 4 ביוני 2010
הליין של דיווה, הוא בהחלט ליין של בדס"מ, ומקבל בשמחה אליו כל מי שנרשם מראש ומגיע בדרקסוד.
הליין הוא קוויר פרנדלי ואתן מוזמנות להרשם ולהגיע.
נשמח לפגוש ולהכיר אתכן.
מוצ'ילר
מוצ'ילר • 4 ביוני 2010
היי ג'ני.

בקשר לשאלות שלך.
המסיבות בליין מתקיימות אחת לשבועיים בימי שישי.
המסיבה הבאה תהיה שבוע הבא (תבדוק בניק של דיווה ביום ראשון או שני אז היא מפרסמת את תאריך המסיבה).
בקשר לאיפה זה גם פרט שתצטרך לקבל מדיווה באופן אישי אבל לדעתי זאת לא תהיה בעיה פשוט המסיבות הן יותר קטנות ויותר אינטימיות ויש סינון יותר קפדני של אנשים כדי לשמר את האווירה הטובה במקום.
אני מתארגן בשירותים שהם נקיים אבל אם תדבר עם הצוות של המקום יש מצב טוב שהם יתנו לך מקום יותר טוב להתארגן.
את הבגדים אפשר לשמור במקום מסודר של שמירת חפצים בכניסה למסיבה והשירות ניתן בחינם.
בקיצור תבואי תנסי אני בטוח שתיהני יש שם אחלה אנשים ואחלה צוות.
נולי
לפני 13 שנים • 5 ביוני 2010
נולי • 5 ביוני 2010
JennyMTF כתב/ה:
הי מוצ'ילר,

............, ושעם כל הפתיחות אנחנו עדין חריגות בנוף שם...

אני חייבת להאיר שאדם חריג רק אם הוא מרגיש חריג.
אדם ששלם עם עצמו לא ירגיש חריג.
כן, אני יודעת שקשה להגיע למקום שאתה שלם עם עצמך, אבל כמו שאומרו חז"לינו כרם לברכה: אם יש ספק אז אין ספק.
לכו עם עצמכם עד הסוף. קבלו עצמכם ויקבלו אתכם. כמו שתתיחסו לעצמכם כך יתיחסו אליכם. בדוק.

שבת חלום
N
תחרה שחורה​(נשלט)
לפני 13 שנים • 6 ביוני 2010
תחרה שחורה​(נשלט) • 6 ביוני 2010
בנוגע לליין של דיווה - ביקרתי שם פעמים אחדות, האחרונה במסיבת פאמדום
לפני כחודש במוצאי שבת. הליין הזה מצומצם יותר מאשר המסיבות במקסים
ומיועד בעיקר לחברי קהילת הבדסמ. אין בעיה להגיע כקרוסדרסר (אחרי תיאום מוקדם)
אבל הם די נדירים שם. הליין הזה פעיל בימי ששי ולכן בעייתי לנשואים.

למסיבות במקסים (ליין הספייס) יתרון מאחר שהן מתקיימות בימי חמישי ולכן יותר "נוחות" לנשואים.
אין לקרוסדרסרים בעיה להצטרף שם למסיבה וכפי הנראה זה מה שיקרה בקרוב.
אחת המתלבשות הוותיקות (לינדה) יצרה קשר עם מישהי מהמארגנות של המסיבות
האלה והובטח לה חדר נפרד לצורך התלבשות והתארגנות.
אם נגיע באופן מתואם באחד מימי חמישי ונהווה קבוצה קטנה נוכל להרגיש בנוח ולהנות
מאווירה של מסיבה גם אם זו מסיבת בדסמ, הרי לא מוכרחים להיות פעילים בתחום.

לינדה תעלה כאן בפורום הודעה לגבי ההצטרפות למסיבה בעוד כשבועיים-שלושה על
מנת לאפשר ליותר קרוסדרסרים להתעדכן ולהתכונן.