צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה , לכל הרוחות, אין פה פורום סגור לדומים (שולטים ) ??!!!

אדון בועל בתשוקה
לפני 13 שנים • 4 ביוני 2010

למה , לכל הרוחות, אין פה פורום סגור לדומים (שולטים ) ??!!!

אדון בועל בתשוקה • 4 ביוני 2010
נו . אני בוודאי לא כופר בנחיצותו הקריטית של הפורום הסגור של הסאביות ( הנשלטות ). אני בהחלט יכול לתאר לי שבליינד-דייט בדסמי עלול להיות מפחיד ולכן טוב שיש פורום אינטימי וסגור שבו סאביות יכולות להחליף מידע חיוני על זהותו של דום כזה או אחר, בטרם פגישה עימו.. אבל רגע. רגע. באותה מידה, ולא פחות מכך, חייב להיות כאן, ומהסיבות הברורות שיפורטו להלן , פורום סגור לדומים שבו יוכלו גם אלו להחליף בינהם מידע באופן דיסקרטי על סאביות כאלו או אחרות ועל הסכנה הטמונה בפגישה איתן...
אתם חושבים שאני מגזים ?? אז הנה לכם כמה וכמה סיבות שהוותיקים ביננו לא ירימו גבה מולן :

1. אתם בטח מכירים את הסאביות שמפלרטטות עם אונס, מפנטזות על אונס, נוגעות לא נוגעות ברעיון של אונס - בקיצור יש פה כמה וכמה מאלו שדייט איתן מבטיח לך בוודאות תלונה הזויה, מדומיינת ומטורללת במשטרה על ....אונס. אני כמובן לא אנקוב בשמות או ניקים של סאביות מהסוג דנן שדייט עימן מבטיח לדום המסכן שלנו ימי פורענות של חקירות, מעצר שווא וכו' וכו' - וכבר היו דברים מעולם,ו הדברים ידועים לוותיקים שבינינו ודי לחכימא ברמיזה. כשלעצמי היתה לי הזכות הגדולה שהסאבית שלי שיש לה מניות יסוד בסצינה הבדסמית כאן והיא הכירה, כמאמר הבריות , "את כולם" - ובזכותה הוזהרתי מראש מפני הסאביות הפנטיונריות הללו , ולכן נמנע ממני "העונג" הזה של חקירה במשטרה וכו' וכו'- אבל מה ייעשה דום חדש, שאך זה מכבר הגיע למחוזותינו והוא לא מכיר אף אחת , ופתאום הוא כולו נפעם מהעובדה שאיזו סאבית, שבואו נודה על האמת, נראית לא רע. בהחלט לא-רע ובוודאי לא נמנית על השמ"ד ( רק לצרכי קיצור - ר"ת של "השמנות, מכוערות דחיות ) קובעת איתו דייט, ואפילו אצלו או אצלה...ואופס למחרת בבוקר הלום שינה הוא מובא למעצר אזוק בידיו ורגליו בחשד ל.... אונס. הקיצור חובה להזהיר מראש כל גבר כאן מפני פגיעתן הרעה של הסאביות המפנטזות הללו.

2. ומה עןם המטורפות, אלו הסאביות , שגם אם נייפה את זה כמה שנייפה, לא נתחמק מהעובדה שהן חולות נפש וחיות על תרופות פסיכיאטריות - וגם כאן לא ננקוב כמובן בשמות או בניקים, אבל לוותיקים שביננו לא מדובר בחידות של ממש. וכבר אמר לי אחד ממכרי הוותיקים כאן, דום ידוע, שלכל דייט עם סאבית לא מוכרת הוא יוצא "חגור באקדח" לא פחות ולא יותר. שהרי לך תדע, אם הגברת היושבת מולך בבית הקפה לא תנעץ בך לפתע את הסכין שבידה. בקיצור - חובה כאן ומיד ועכשיו - פורום סגור לדומים שבו נזהיר איש את רעהו, ובדיסקרטיות הראויה מפני פגיעתן הרעה של חולות הנפש למינהן..

3. ויש גם חס וחלילה את הסכנה של הפגיעה במוניטין הגברי שלך. אל נמעיט בערכה של רעה חולה זו. תארו לכם את הסצינה הבאה: אתם יושבים במסעדה מעוצבת היטב או בבית קפה ממותג בעיבורה של העיר, השקעתם בעצמכם ובדייט המתוכנן, ואתם מחכים לה... ופתאום, משום מקום, מתיישבת מולכם... מפלצת. משהו שהמילים דלות מכדי לתאר את האובייקט , משהו ספק אישה ספק היפופוטם, שהתיבה השמ"ד רק עושה לה חסד...תארו לעצמכם את המבוכה , הבושה והכלימה שתכסה אתכם מול באי כל אותו בית קפה ממותג או מסעדה מעוצבת, ומחר כל העיר תידע ואז אנא אתם באים ? לאן , לאן נוליך אז את הבושה הזאת ??? !!! וכלל ידוע הוא שאין לסמוך על תמונות שהיא שולחת לך לפני הפגישה. אל תתפלא שהתמונה שקיבלת היא תמונת הבת מצווה שלה או התמונה של אחייניתה. אפילו "הקו-האדום " של הדאן-קאפ ( עלאק קו אדום ) לא יציל אותך מפני האסון הזה. רק פורום סגור לדומים הוא הפיתרון לסכנה הזאת.

בקיצור, בגלל כל הסיבות הנ"ל, ואני בטוח שיש לכם לא מעט סיבות נוספות וראויות, חובה, אבל ממש חובה, להקים, כאן ועכשיו, וללא דיחוי נוסף , פורום סגור לשולטים ( דומים) שבו נוכל בדיסקרטיות ראויה להעביר ביננו מידע חיוני והתרעות במועד מפני פגיעתן הרעה של הסאביות הנ"ל.

לתשומת ליבך כלובי.
נוריתE
נוריתE • 4 ביוני 2010
למה מה?יש לך משהו להגיד בסגור
שלא כבר אמרת בפומבי??
הנואשות תשומי שלך כבר נעשתה פאטתית
אם לא מגוחכת
איש
לך תמציא לעצמך חיים
אדון בועל בתשוקה
אדון בועל בתשוקה • 4 ביוני 2010
נוריתE כתב/ה:
שלא כבר אמרת בפומבי??
אם לא מגוחכת
איש
לך תמציא לעצמך חיים

נו. כמאמר המשורר העממי והאנונימי : " דיברנו על החמור ...וזה צץ 'במלוא הדרו' "...
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
שלא כבר אמרת בפומבי??
אם לא מגוחכת
איש
לך תמציא לעצמך חיים

נו. כמאמר המשורר העממי והאנונימי : " דיברנו על החמור ...וזה צץ 'במלוא הדרו' "...
אתה צצת הרבה לפני שדיברו עליך. icon_rolleyes.gif
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 4 ביוני 2010
האמת הפשוטה היא שאני תוהה למה חשוב לך פורום דומים סגור.
אחרי הכל 99% ממי שמגיבות לך הן נשים.
סובלניות פחות או יותר זה כבר לא רלוונטי.

אז בשביל ה 1% הנותר מהמין הגברי שמוכן להתייחס אליך אתה מבקש להשתייך לפורום סגור ?

לא חבל ?

אגב ... רק להעשיר את ידיעותיך ולו במעט,
בזמן אחר ובמקום אחר, היה פורום דומים סגור.
הוא לא החזיק מעמד

למה ?

כי לגברים יש טולרנטיות אפסית לגברים אחרים שמתבכיינים מולם.

מילא לקבל את זה ממישהי שעוד יכול לצאת להם ממנה משהו
אבל מגבר ?
למה זה מגיע להם ? icon_lol.gif

שבת טובה
נילי ונילי
נילי ונילי • 4 ביוני 2010
אני לגמרי בעד. עלה והצלח.
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 4 ביוני 2010
נילי ונילי כתב/ה:

לא התכוונת - היכנס והינעל ? icon_smile.gif
נילי ונילי
נילי ונילי • 4 ביוני 2010
זרה מוכרת כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

לא התכוונת - היכנס והינעל ? icon_smile.gif

לא, מידל'ע, התכוונתי לעלה והצלח.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 4 ביוני 2010
RIR כתב/ה:
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
שלא כבר אמרת בפומבי??
אם לא מגוחכת
איש
לך תמציא לעצמך חיים

אתה צצת הרבה לפני שדיברו עליך. icon_rolleyes.gif

דיברנו עליו?? icon_eek.gif
קליבר​(שולט)

אדון בועל בתשוקה והמשט לעזה .

קליבר​(שולט) • 4 ביוני 2010
לטעמי יש הרבה קווים מקבילים ביניהם אך לדעתי הפתרון למשט בעזה היה צריך להיות מאד פשוט , לאפשר להם לכנס לשם , במיוחד לראאד סאלח ולצח"כ חנין זועבי , אבל לא לאפשר להם לצאת .
מה זה קשור לאדון בועל בתשוקה ? אה כן נזכרתי ....
רצוי לפתוח לו פורום דומים סגור , ושישאר שם .

הקיבעון הפילוסופי שלו בענין השמ"ד מעלה בי תהיות לגבי איכות הלימודים שלו בפילוסופיה ..