סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אבא-עבד" סיפור שליטה של בת באביה

פולו
לפני 13 שנים • 13 ביוני 2010

"אבא-עבד" סיפור שליטה של בת באביה

פולו • 13 ביוני 2010
"אבא-עבד"

הסיפור מכיל אלמנטים הכוללים: שליטה נשית, גילוי עריות, BDSM (קל) והשפלות. אם אתם חשים שלא בנוח מאלמנטים אלה, אנא אל תקראו את הסיפור.

'אוי, אבא שלי ילד רע' חייכתי לעצמי כשהסתכלתי ברשימת האתרים האחרונים שבדפדפן האינטרנט.

ישבתי ליד השולחן של אבא שלי, בחדר העבודה שלו. לא התכוונתי לחטט. רק התכוונתי לבדוק את הדוא"ל שלי. סתם הסתכלתי ברשימת המועדפים בזמן שאתר האינטרנט נטען. ואז זה הופיע מולי, "המלכה יעל" - שמור במועדפים. בתוך שניות ספורות, מצאתי את עצמי מתעניינת במה שאבא שלי עושה בזמנו הפנוי.

זו הייתה הרגשה מוזרה, לראות תמונות עירום שלי על המחשב של אבא שלי.

הוא לא הזכיר שום דבר, כמובן, למה הוא היה צריך? זה היה סוד גדול. תחילה סוד שלי בלבד. עכשיו כנראה, זה יהיה סוד שלנו. אבא לא סיפר לאף אחד, בטח לא לאימא שלי או אחי. איך אדם יכול לבשר למשפחתו שבתו בת ה-24 היא מלכת סאדו מקצועית בתשלום?

נראה שאבא שלי התעניין יותר בסצנות הלסביות באתר שלי. הוא הוריד את כל קטעי הוידיאו שעשיתי עם ענת השפחה שלי. אני וענת חלקנו יחד חדר באוניברסיטה והסתדרנו יחד נהדר. כל כך טוב היה לנו יחד עד שקילרתי אותה בצורה המסורתית. ענת, בהרבה מובנים הייתה כמו אשתי, אם תרצו לתאר את מערכת היחסים שלנו במונחים ונילים. עשינו המון קטעי וידאו ותמונות יחד.

היו לי מחשבות להביא אותה כשאני נוסעת הביתה, כדי לבלות עם משפחתי ולבקש את אישורם. למרות שיכולתי לדרוש ממנה להצטרף אלי לנסיעה, העדפתי לחכות. היא לא הייתה הבעיה בשיקוליי אם להביאה למשפחתי או לא. כבר הכנסתי אותה להרבה מאוד מקומות בעבר, בניגוד לרצונה, שבסופו של דבר היא נהנתה מהם. זה יקרה בקרוב.

אבי לפחות יודע על זה עכשיו. הוא ראה אותי באתר. לא רק בסרטי S&M למטרות רווח, אלא גם בסקס עם ענת ומשתתפים אחרים, גברים ונשים, אשר כיכבו באתר שלנו. לי ולענת הייתה מערכת יחסים פתוחה למחצה. לי היה מותר ליהנות מסקס עם כל אחד ואחת שרציתי, אך היא שימשה רק אותי. היא אהבה את הסידור הזה. שתינו אהבנו. זה הגביר את הנאתי כשענת צפתה בי עושה סקס עם אחרים.

חשבתי שהצלחתי להסתיר היטב מסביבתי, את היותי מלכה בתשלום ואת היותי דו-מינית. אבל ברגע שאת נמצאת באינטרנט, את חשופה לעיני כל העולם. אבא שלי בטח לא חיפש אותי במתכוון. מבט מהיר על הקבצים המוסתרים - לא בהצלחה גדולה אני חייבת לציין - לימד אותי כמה זמן הוא אוסף סיפורי S&M ותמונות. הוא מצא אותי רק בגלל הפטיש שלו, חשבתי לעצמי. השאלה האמיתית הייתה האם הוא שולט או נשלט. לא היה קשה מדי למצוא את התשובה לכך. בטח לא עם כל הקבצים שנמצאים במחשב ואתרי האינטרנט השמורים במועדפים ומוקדשים לשליטה נשית.

לאור הגילוי הזה, עשיתי כל מה שדומיננטית טובה הייתה עושה ... שלחתי לו אימל. נתתי לאבי הוראות מפורשות מאוד, כך שלא יהיה מקום לטעויות, מי אני ומה אני מצפה ממנו. זה היה מבחן כדי לראות עד כמה אבא שלי ירחיק לכת. לגלות את היקף הסטיות שלו ... ושלי. תמיד נהניתי לבדוק את הגבולות שלי ושל האחרים.

מעולם לא חשבתי על גילוי עריות לפני כן ואבי מעולם לא התעלל בי. הצורך שלי לשלוט לא נבע מכך. זו אני וכל ניתוח פסיכולוגי, המנסה לברר מדוע אני כזאת, היה בזבוז זמן. זה יהיה משהו חדש בשבילי ואולי גם בשבילו, אבל לא היה באפשרותי לנחש את העתיד. ייתכן שהוא מפנטז עליי במשך שנים ולפתע אני מוצאת את עצמי מקווה שאכן זה כך.

'זה יהיה מדליק', חייכתי לעצמי. הידיעה שההורה שלי חושק בי בחשאי ומצליח להסתיר זאת כל כך טוב ממני, גרם לי לתחושה חמימה ועמוקה בבטן. לא הסתכלתי על זה בצורה חריגה או מוזרה. היו מעט מאוד דברים בהקשר המיני שלא נהניתי מהם, בצורה כזאת או אחרת, וגילוי עריות היה מעט שונה.

פטמותיי הזדקרו והדגדגן שלי כאב, מהרצון לדעת את מחשבותיו של אבי. כיביתי את המחשב שלו בידיעה שבקרוב יהיו לי תשובות.

"אז, מה את עושה בירושלים, יעל?" שאלה אימא שלי.

ישבנו ליד שולחן האוכל, הוריי ואני, יחד עם אחי ירון ואשתו תמר, שהייתה בשלבי היריון ראשונים.

"אני עובדת בחברת הפקה." העפתי מבט חטוף לעברה והסטתי את מבטי בגלוי לכיוון אבא שלי, רק כדי לראות את התגובה שלו. אבל הוא הסתיר את מחשבותיו היטב והחזיר לי חיוך ידידותי.

"מה זה?" שאלה תמר.

"חלק מתעשיית הבידור." הנהנתי, כאילו שזה אומר לה משהו. "חברה קטנה שהולכת וגדלה."

"בידור, אה זה נחמד." אימא הנהנה. היא הייתה צעירה בת ארבעים ומשהו, מאוד אטרקטיבית גם לאחר גידול שני ילדים. אישה טובה למדי, אינטליגנטית מאוד, ושימשה לי מודל לחיקוי בגיל ההתבגרות. את כל הביטחון העצמי קיבלתי ממנה.

"זה כמו סרטים או משהו?" שאל ירון, הוא היה אחי הצעיר, רק בן 22 וכבר למד במכללה. הוא עבד כעוזר למנהל התחנה באחת מתחנות הרדיו המקומיות.

"כן, בעיקר סרטים, כמה שירותים מותאמים אישית עבור לקוחות שיכולים להרשות את זה לעצמם." חייכתי. "אנחנו מיוחדים למדי ומכוונים לפלח שוק קטן ואקסקלוסיבי."

"יש בזה כסף?" שאל אבא שלי, לכאורה, במבט די רציני.

"די טוב, אבא." חייכתי אליו. "אנחנו בסדר."

"זה חייב להיות טוב יותר מאשר לעבוד ברדיו." אחי צחק.

"ובכן, כשתחשבו על הנפקת החברה לבורסה, תני לי להעיף מבט בספרים שלכם." אמר אבא שלי ונתן לי חיוך קטן.

"אתה יכול להסתכל על כל מה שאתה רוצה, אבא." צחקתי בהתגרות גדולה, אבל לא יכולתי להתאפק. "אתה יודע איפה למצוא אותי."

"אני מניח שכן." הוא נהם, אבל עיניו לא הסגירו דבר. התחלתי להבין איך זה שהוא מצליח להסתיר את תשוקתו אלי, בהנחה שהיא קיימת.
לא יכולתי לזהות שום דבר יוצא דופן.

"אולי נבוא לבקר אותך שם מתישהו." אימא שלי חייכה לי. "תוכלי להראות לנו מה את עושה, יעל."

"אה ..." יצא לי צחקוק אחד קטן ועצבני כשהנהנתי.

"צלי הבשר הזה יצא ממש טוב." אמר אבא שלי, כשהוא משנה את הנושא בלי להניד עפעף. היו לו יציאות כאלה שלא קשורות לשיחה בכלל. הערצתי את מיומנותו להסיט את תשומת הלב מן הפעילות העסקית שלי.

"זה טוב, נכון?" אימא הנהנה. "קניתי את הבשר בסופרמרקט החדש ... "

"בשופרסל?" רכנה תמר מעט קדימה. "אני עושה את כל הקניות שלי שם עכשיו."

אחי ואבא שוחחו ביניהם על כדורגל, כך שישבתי שם מחויכת בין שתי השיחות ואכלתי את ארוחת הערב שלי בנינוחות. זה היה נחמד, להיות שוב בבית, לשבת מול אבא שלי, שהצליח להסתיר מכל העולם, מי או מה אני באמת.

זה מה שהדהים אותי ביותר, אני מניחה. ואני מתארת לעצמי שהוא חשב עלי את אותו הדבר, כשדיברתי במעורפל אבל ללא היסוס לגבי העבודה שלי. אני לא שיקרתי להם, כפי שהוא ידע היטב, רק שלא נכנסתי לפרטים.

תמר ואני עזרנו לאימא שלי לנקות אחרי ארוחת הערב וחייכתי לאבא שלי בזמן שהרמתי את הצלחת שלו.

"אולי תרצה לבדוק את הדוא"ל שלך, אבא." אמרתי לו. "היה לך אימל חדש כשבדקתי את שלי."

"באמת? קיבלתי אימל?" הוא חייך בפליאה. "אפילו לא ידעתי שקיבלתי הודעת אימל חדשה."

אח שלי צחק על החיוך של אבא שלי ואני משכתי בכתפיי. "ובכן, אולי זה היה משהו אחר. סיימת לשתות את המים שלך? "

"כן, מותק. תודה." הוא חייך אלי. "אני אבדוק את הדוא"ל."

נישקתי את לחיו בעודי תוהה מה הוא יחשוב כשיראה את ההודעה שלי.

אבי היה גבר נאה למדי, גבוה ורזה. הוא הקפיד לשמור על כושר גם כשזה לא היה קל לבנקאי השקעות כמוהו. הוא בילה את ימיו מאחורי שולחן, בשיחות טלפון, אבל עדיין מצא זמן לשחק טניס וגולף בסופי שבוע. זה היה מספיק כדי לשמור על בריאותו. ירשתי את השיער השחור שלו ועיניו הכחולות. לאימא שלי ואחי היו שיער ועיניים חומות.
כולנו היינו גבוהים. אבא שלי ואחי מעל מטר ושמונים, אימא ואנוכי רק כמה סנטימטרים פחות.

אחרי הארוחה ישבנו בסלון, לצפות בקטעי וידאו ישנים, סרטים ביתיים שלי ושל אחי בתור ילדים. צחקנו וחייכנו, לגמנו יין ובאופן כללי נהנינו מערב משפחתי ונעים. לפני שאח שלי לקח את אשתו והם נסעו לביתם, חיבקתי ונישקתי אותם. ליטפתי ברכות את בטנה של תמר, בתקווה להרגיש את האחיינית או האחיין הגדל בתוכה. אבל זה היה מוקדם מדי בשביל זה.

אם אבא שלי הסתכל בדוא"ל שלו, ואני בטוחה שכך היה, הוא לא ממש הראה את זה. רק מבט חטוף, בהיסח הדעת, לכיווני כאשר הוא חשב שאני לא מסתכלת. זה היה משחק משעשע ודי נהניתי מכך כשהתיישבתי לידו, בינו לבין אמי על הספה. המשך הערב היה נראה רגיל לגמרי, ואם לא הייתי מודעת היה לי קשה להבחין בתגובה של אבא שלי.

קצת לפני השעה 22:00 סיימנו את הערב המשפחתי, או לפחות חלק ממנו. לי ולאבא שלי תוכננה פגישה בחצות, אם הוא יהיה מוכן לקיים אותה.

היו לי פרפרים, אני מודה. הייתי מתוחה בזמן שהתכוננתי עם מעט הביגוד והציוד שהיו לי. מן הסתם לא היה לי בבית יותר מידי ציוד פטיש, בגדים או צעצועים, אך אלה לא דברים נחוצים אלא רק עזרים. מציאות ה S&M חיה ונושמת בתוכי, ללא שום אלמנט חיצוני, ואם לאבא שלי אין מספיק הבנה אמיתית בכך, אני מאוד אשמח ללמד אותו.

התאפרתי בקפידה, במה שעדיין היה חדר השינה. עזבתי את הבית לפני שלוש שנים, אך עדיין החדר היה נקי ומסודר כמו ביום שהשארתי אותו. החדר הזה תמיד יהיה שלי ולא היה שום מקום אחר בעולם שבו הרגשתי בטוחה או נוחה יותר.

לאחר שהתקלחתי אספתי את שיערי הארוך, משכתי אותו מן המצח וגלגלתי אותו בצורת פקעת מעל צווארי. תחמתי את עיניי בקווי הריסים בצבע שחור, סידרתי גבות ומרחתי אודם בצבע ארגמן על שפתיי. נראיתי יפה מאוד ותהיתי עד כמה אהיה מושכת בעיני אבא שלי.

התלבושת שלי הייתה די פשוטה. חזיית תחרה שחורה בגזרת בלקוני, עם חצאי גביע שהשאירו את הפטמות האדומות שלי בחוץ.
זה היה סקסי ופרובוקטיבי לראות את הפטמות הזקורות שלי פורצות מהשדיים המלאים שלי. לבשתי תחתונים תואמים מתחרה, בגזרה צרפתית גבוהה, סביב המותניים שלי. הם היו שחורים וצרים למטה כך שערוותי המגולחת והחלקה נחשפה בבירור. נעלתי נעלי עקב גבוהות וסגורות. הצטערתי שלא הבאתי איתי זוג אחד של מגפיים.

האלתור היה מספיק טוב עבור המטרה שלנו, חשבתי. עורי היה בהיר, חלק וללא צלקות. היה לי גוף יפה וגנים טובים. עם עבודה כמו שלי זה היה פלוס גדול. גוף ראוי להערצה, כמו שנאמר לי כל כך הרבה פעמים, ע"י אנשים במרוצת השנים. לא הייתה לי שום בושה לחשוף אותו. גם לא בפני אבא שלי.

חיכיתי בחדר העבודה שלו מוקדם יותר. בחרתי את החדר הזה כי הוא היה מרוחק משאר חלקי הבית. אימא שלי תהיה ישנה בכל מקרה, והחדר היה מספיק גדול, נוח ומתאים. עמדתי ליד החלון, בחדר האפלולי, כשרק מנורת שולחן אחת מאירה את המכתבה. עמדתי עם הגב אל הדלת הפתוחה והמתנתי בסבלנות.

"אהמ ..." אבי כחכח בגרונו בעדינות. הסתובבתי, לאט ובזהירות, כשאני עוצרת את נשימתי.

זה היה רגע האמת והייתי מתוחה מאוד.

אבא שלי עמד שם בחלוק הרחצה שלו, בתוך חדר העבודה, הוא צמצם את עיניו, מחפש אותי באפלה שבה עמדתי.

"יעל?" הוא שאל בהיסוס.

"סגור את הדלת." אמרתי לו וחיכיתי זמן מה שיעשה זאת. "נעל אותה."

"לנעול?" הוא שפשף את הלסת שלו, אבל עשה כמו שאמרתי לו ודחף את הכפתור שעל הידית פנימה עד שנשמע רעש הקליק. היה שקט מאוד בבית.

"הורד את החלוק שלך ואת נעלי הבית." ציוויתי אותו בשקט.
"אני רוצה שתתפשט לגמרי."

"אה ... אני לא חושב ..."

"עכשיו!" אמרתי בחדות וצעדתי קדימה כדי שיוכל לראות אותי בבירור. לא חייכתי אליו. הוא בלע את רוקו ומצמץ במהירות כשהבחין בגופי, בתחתונים ובנעליים.

"בסדר." הוא הנהן לאיטו והחל להתיר את חלוק הרחצה שלו.

"אתה תקרא לי גבירתי בזמן שאנחנו בחדר הזה. אתה מבין, עבד?" בהיתי בו.

"כן ..." הוא משך בכתפיו והוריד את חלוק הרחצה שלו. ... "גבירתי".

הוא היה עירום לחלוטין. זו הייתה הפעם הראשונה שאני זוכרת שראיתי אותו כך. אם כי בתור ילדה קטנה או תינוקת, לא היה לי ספק שהייתי בנוכחותו כשהיה עירום. לעולם לא כמתבגרת. כנערה, הוא תמיד הקפיד בצניעותו לידי.

התקרבתי בעוד אבא שלי עמד שם והתבונן בי, אבל רק לשניות ספורות בכל פעם, ואז היה עוצם את עיניו. הוא חש נבוך במערומיו ומהמבט שלי ובכלל מהנסיבות. גיליתי את הסודות שלו ואולי הוא חלם על הרגע הזה ואולי לא. זה לא ממש משנה. היינו שם עכשיו.

הזין שלו היה רך ובגודל ממוצע. הוא היה קצת מלא באזור המותניים, אבל לא יותר מידי. הגוף של אבא שלי היה מוצק ונהניתי לראות אותו כך. הוא היה גם חלק עם מעט מאוד שיער על גוף.

"מה את עושה?" הוא לבסוף שאל אותי בקולו הרך.

"שכחת להגיד גבירתי?" דחקתי בו בעדינות כשאני עומדת מאחוריו עכשיו.

"אה, מה אנחנו עושים, גבירתי?" הוא חזר, אבל בשינוי קל של השאלה כשהוא מכליל את עצמו גם כן, ואני לקחתי את זה בתור רמז ברור.

"אנחנו הולכים לשחק משחק קטן, עבד." חייכתי מאחורי גבו.
"משחק שליטה קטן אבא-בת. האם זה נשמע לך נחמד?"

"יעל, אני. .." הוא התחיל למחות.

ספאנק!

סטרתי לתחת המוצק שלו בכף היד, כך שהוא קפץ ממקומו, הפנה את ראשו אליי ונעץ בי מבט.

"שחק עם הזין שלך." אמרתי לו, בעודי מלטפת את הישבן החם והמוצק במקום שבו סטרתי לו. "אל תדבר אלי. בנוכחותי הזין שלך יעמוד תמיד. אם הוא ירפה או אם תגמור בלי רשות, אני אעניש אותו."

אבא שלי השתעל קלות ובאיטיות שלח את ידו לכיוון הזין שלו. אותו זין שהוא הכניס ברחם של אימא שלי איזה 25 שנים קודם לכן. הוא ליטף את הזין שלו, בדיוק כפי שהוריתי לו, בעוד אני נעה סביבו ומתבוננת בו סמוק ומושפל גם כשהזין שלו גדל והתקשה.

"אתה אוהב את זה, נכון אבא?" לחשתי, מתגרה בו. "אתה אוהב להסתכל עליי, נכון?"

המתנתי בסבלנות כמה שניות עד שהוא הנהן בראשו באיטיות.

"כן גבירתי."

"כמה זמן אתה כבר חושק בי, אה?" גררתי את הציפורניים על כתפו.

"אני לא ..."

ספאנק!

סטרתי לו שוב בחוזקה ובאותו המקום עד שכף ידי כאבה, משאירה סימן אדום גדול על עורו הלבן.

"ענה על השאלה, עבד." פקדתי עליו. "כמה זמן אתה רוצה לראות אותי ככה? תפתח את העיניים!"

עברתי שוב לפניו, משחקת עם הפטמות האדומות והקשות שלי שבלטו מהשדיים הגאים שלי, ובדגדגן הקטן והנפוח שלי שפעם לו בבירור בתוך התחתונים שלי.

"מאז שאת ... שאת היית קטנה ... גבירתי." אבא שלי ענה, כשהוא מתנשף בכבדות ולוחץ את הזין שלו בחוזקה כדי שלא יגמור.

"כמה קטנה, אבא?" ליקקתי את שפתי, מביטה לתוך עיניו. "בת כמה הייתי כשעברה לך המחשבה בפעם הראשונה לזיין אותי? "

"אה ..." הוא בלע את רוקו בכבדות. "... 18 ... או 19 ... אולי ... גבירתי."

""אה, אתה אבא ילד רע נכון, עבד?" גיחכתי והוא הנהן בראשו.
"מה אתה מהנהן בראשך? אני רוצה לשמוע אותך."

"כ-כן, גבירתי."

"כן מה?" הטיתי את ראשי הצידה.

"כן, אני אבא ילד רע." הוא עצם את עיניו שוב ואני סטרתי לו בחוזקה על הזין הקשה, כך שנרתע לאחור.

"אההה!" הוא פלט נשיפה חדה ולא מפתיעה.

לא הייתה לי כוונה לפגוע באיש. אני לא פוגעת באמת באנשים. האיום בכאב היה בדרך כלל הרבה יותר יעיל לנשלטים חדשים. הייתי צריכה לבדוק אותו בכל זאת, כדי לבחון את עמידותו. זו הייתה אמנות מעודנת של משא ומתן ואני הייתי מספיק חכמה וזהירה כדי שאבי ייהנה מכך. זו הייתה הבטחה אישית לעצמי והוא לא היה צריך לשמוע זאת ממני.

"פתח את העיניים שלך כאשר אתה מדבר איתי." פקדתי עליו.

"כן גבירתי." הוא הסכים מיד ושלח את ידיו כדי לכסות את הזין שלו.

ספאנק!

סטרתי לו שוב בחוזקה כמו בפעם הקודמת והוא נרתע.

"אתה מתבייש בזין שלך?"

"ל-לא גבירתי."

"אז למה אתה מנסה להסתיר אותו ממני?" גיחכתי. "אתה חושב שלא ראיתי זין אף פעם?"

"אני ... לא, גבירתי." אבא שלי הזיז את ידיו מהזין שלו. היה חשוך עכשיו, התרגשות מתוחה, לא עשיתי שום דבר שהוא לא היה רוצה שאעשה.

"אני חושבת שאני צריכה להעניש אותך." הנחתי אצבע על השפתיים שלי. "מכיוון שזו הפעם הראשונה שלנו, אני אתן לך לבחור. האם להעניש את הזין שלך? "

"ל- לא גבירתי."

"ששש ... עוד לא סיימתי." חייכתי אליו. "אם אתה תפריע לי שוב אני אצטרך לקבל את ההחלטה בעצמי."

אבי הנהן לאיטו, ממצמץ לעברי בניסיון לא לעצום את עיניו. זה כבר היה עונש בפני עצמו, לעמוד עירום לפניי כשהוא מתוודה על הפנטזיות שלו בזמן אני צופה בו משחק עם הזין שלו. אבל זה היה מהנה גם כן ושנינו ידענו את זה.

"עכשיו, האם להעניש את הזין שלך ... או את הביצים שלך, עבד?" שאלתי אותו, סוטרת על ידיו כדי שאוכל לראות את הזקפה שלו בולטת מקן שיער הערווה הכהה שמסביב.

"להעניש את ..." הוא הניד את ראשו בשלילה לרגע ולא רצה לבחור.

" להעניש את שניהם?" חייכתי אליו.

"ל-לא ... הביצים שלי, גבירתי." הוא אמר במהירות. תענישי את הביצים שלי."

"ממממ ...." הנהנתי והלכתי אחריו פעם נוספת. "האם יש לך ביצים, אבא-עבד?"

הגעתי למטה, מפשקת את הירכיים זו מזו עם היד שלי כדי שאוכל לתפוס את הביצים הכבדות שהיו בתוך השק המקומט והרך. סחטתי את הביצים מעט, לא חזק מדי, אבל מספיק כדי להעמיד את אבי על קצות אצבעותיו.

"כןןןןן ..." הוא לחש, ואני דחפתי את כתפו עם ידי השמאלית, ומשכתי את הביצים למטה בידי הימנית, כך שאבא שלי התכופף מהר בשבילי.

"אני חושבת שאתה יודע את זה, אבא-עבד." משכתי את שק האשכים שלו חזק ועורו המזיע נמתח. "הם גורמים לך מחשבות רעות, נכון? גורמים לך לרצות לעשות לי דברים ..."

"כן גבירתי." הוא החזיק את ידיו על ברכיו, כופף את רגליו מעט, ודחף את ירכיו לאחור כדי להפיג את הלחץ מהביצים שלו.

"אווו ... אהה ... אההה ..." הוא התנשם בכבדות ובתנועות מדודות. כל תנועה שלו, ולו הקטנה ביותר, רק הגבירה את הכאב.

"זה גורם לך לסחרחורת?" גיחכתי. "בחילה קטנה אולי? אני יכולה למחוץ את הביצים שלך עכשיו, אבא-עבד. אני יכולה לפוצץ אותן, לעשות את זה?"

לחצתי חזק יותר ומשכתי אותן לפנים קצת יותר, כך שאבי רעד מפחד והתרגשות כמו שמעולם לא חווה לפני.

"לא .. ב-בבקשה ... גבירתי ..." הוא נאנח, ואני פתחתי את ידי במידת-מה, והקלתי מעט מן הכאב.

"האם הזין שלך עדיין מתוח, אבא-עבד?" שאלתי.

"כן, גבירתי." הוא בלע את רוקו, הביט בי מעבר לגבו, ואני יכולתי לראות את פניו האדומות ועיניו הלחות. בכל זאת, לחצתי את הביצים שלו חזק מאוד בסוף.

"זה טוב." שחררתי את הביצים שלו לגמרי. "אתה באמת אוהב אותי, נכון?"

"כן ... אני אוהב אותך, גבירתי." הוא הנהן.

"להרבה אנשים הזין מתרפה לאחר לחץ כזה בביצים, אפילו לחלק מהאנשים שאוהבים את זה." ליטפתי את אבא שלי בחזרה בעדינות. "אבל הזין שלך עדיין קשה כמו אבן, אבא-עבד."

"כן גבירתי." הוא חייך למעשה, מרגיש גאווה קטנה, דמיינתי לעצמי, ולא שיקרתי בזה.

"אז מגיע לך פרס, אני חושבת." הסתובבתי אליו שוב, מרימה אותו לאט כך שאבא שלי יוכל לעמוד זקוף.

התכופפתי כדי לתפוס את הזין שלו, מחליקה את היד שלי לאורך הזין הכבד. הוא היה חם, קשה ועבה תחת אצבעותיי. חשתי ברטט ובריגוש שלו כשנגעתי בו ככה. אפילו יותר מאשר כשהחזקתי את הביצים שלו. הייתי נרגשת. אף על פי שתמיד אני מתכננת את הסשן הראשון קצר, היה לי קשה לדמיין לתת לו ללכת כל כך בקלות.

"אתה רוצה לגמור, אבא-עבד?" לחשתי, מביטה לתוך פניו הנאות ורואה את התשוקה שלו.

"כן גבירתי, אלוהים, כן." הוא השיב בקוצר נשימה.

"הזין של מי זה?" שאלתי אותו.

"שלך גבירתי." הוא ענה ללא היסוס.

"מה עם אשתך, אבא-עבד? מה עם אימא שלי?"

"אני לא יודע ..." הוא נראה מבולבל, כאילו הוא שכח אותה וראיתי אשמה בעיניו הכחולות והרכות.

"אתה לא מה?" טלטלתי אותו לאט לאט. "אוהב אותה? מכבד אותה?"

"לא, גבירתי ... אני ... כן, אבל ..."

"אבל מה, אבא-עבד?" שפשפתי את ראש הזין שלו בעזרת האגודל שלי, מרגישה את רטיבות הנוזל השקוף, נשפך מקצה ראש הזין שלו.

"אני רוצה אותך, גבירתי." הוא עצם את עיניו.

"האם זיינת נשים אחרות?" רציתי לדעת. "האם בגדת בה? אל תשקר לי, אבא-עבד, כי אני אדע."

"פעם אחת." הוא הנהן. "זה היה ... זה היה לפני הרבה זמן."

"האם היא יודעת?"

"כן, גבירתי." אבא שלי היה נראה קטן יותר כשהוא אמר את זה.

"ועכשיו אתה רוצה לעשות את זה שוב." הנדתי בראשי. "עם הבת שלך. לא פחות ולא יותר."

"כן ... גבירתי." הזין של אבא שלי היה נוקשה עכשיו. גופו הקשיח ככול שמועד האורגזמה התקרב.

"תתכופף, על הברכיים ... על הרצפה ..." אמרתי לו לפתע תוך שאני דוחפת את אבא שלי למטה ומשחררת את הזין שלו. "על הבטן, אבא-עבד ..."

"כן ... כן ... גבירתי ..." הוא נע במהירות, עשה בדיוק מה שאמרתי לו לעשות. הוא נשכב על השטיח בחדר העבודה שלו ואני הנחתי את רגלי השמאלית קרוב לפניו.

"לקק את הנעל שלי, נקה אותה עם הלשון המטונפת שלך." דרשתי. "אתה יכול לזיין את הרצפה ... עשה זאת, אבא-עבד! תגמור בזמן שאתה מלקק לי את הנעל."

הסתכלתי על אבא שלי, ששכב לו שרוע לרגליי, על השטיח. הוא הרים את מותניו, את התחת שלו, ודחף את האגן שלו כנגד השטיח המחוספס תחתיו. מזיין את הרצפה כפי שהוריתי. זה היה נראה מגונה, מגוחך ומשפיל אבל הוא שמר כל העת את פיו על הנעל שלי. לשונו ליחכה לאורך נעל העור וכשאני הרמתי את הרגל מהרצפה, הוא לא היסס לנקות את תחתית הנעל.

"הנעל השנייה ..." משכתי את רגלי השמאלית אחורנית והצגתי בפניו את הימנית. "אם אתה לא גומר לפני שאתה מסיים לנקות את הנעל השנייה אני אצליף לך בזין. אתה מבין אותי, אבא-עבד?"

"כן ... גבירתי." הוא נתן לי הנהון קטן, ושחק את גופו כנגד השטיח בצורה חזקה יותר עכשיו.

הוא ליקק את הנעל שלי בקפידה. אני לא יודעת אם הוא נהנה מפוט פטיש או לא, אבל אני נהניתי. לא היה לי כל כך מה להמשיך עם אבא שלי. עד כה הוא עשה כל מה שרציתי ברצון רב. אני חושבת שהוא היה מציית ועושה כל מה שהייתי אומרת לו לעשות. הפנטזיה שלו להיות איתי הייתה חזקה מכל הנאה בדסמית אחרת, ולכן רק הנוכחות שלי עשתה לו טוב.

"כדאי שתגמור מהר, אבא-עבד." הקנטתי אותו. "אני חושבת שהנעל כמעט נקייה."

"כןןן ... כן גבירתי ..." הוא נע מהר יותר כשאצבעותיו חפרו עמוק בשטיח.

הוא היה שרוע לפניי, על בטנו, עובד על הזין שלו בשבילי ומתקדם לעבר אורגזמה. משכתי את רגלי משם ועמדתי בזרועות שלובות. רציתי לגעת בעצמי, לשפשף את החריץ ולשחק עם הדגדגן הקטן והקשה שלי. האורגזמה שלי חיכתה בפתח, אורבת בין קפלי המיניות שלי, אבל חיכיתי. היה לי הרבה סבלנות.

"אוההה! גבירתי ...." אבא שלי הגיע לאורגזמה שלו סוף סוף, מתנשף כשהוא דוחף את הזין שלו כנגד הבד הגס תחתיו ויורה את השפיך שלו על הרצפה.

"יופי, אבא-עבד, טוב מאוד." חייכתי אליו מלמעלה למטה, לתוך הפנים האדומות והמזיעות שלו. "אני עוזבת אותך עכשיו והולכת לחדר שלי לישון לבד."

"כן גבירתי." הוא הנהן.

"בבוקר, אני רוצה שתספר לאשתך מה שעשינו הלילה."

"מ-מה? "

"אתה תספר לה הכול, אתה מבין אותי, אבא-עבד?"

"גבירתי ... אני ... אנחנו לא יכולים ..."

"תגיד לה שהיה לך חלום, ובחלום זה מה שקרה." הסתכלתי עליו מלמעלה. "אם אתה לא תספר לה, אבא-עבד, אני אספר."

"כן גבירתי." הוא שפשף את מצחו.

"חוץ מזה, אם אני אספר, אני לא אגיד לה שזה היה רק חלום." הנהנתי ברצינות.
"ואם זה יקרה, אנחנו לעולם לא נעשה את זה שוב. אתה מבין אותי?"

"אני ... אני מבין גבירתי." אבי הנהן לעברי.

"טוב." חייכתי בקשיחות. "עכשיו נקה את מה שעשית. אני אחכה לך כאן מחר באותה השעה."

"כן גבירתי ... אני אהיה כאן ..." אבא שלי הבטיח, ללא צורך, כשצעדתי לכיוון הדלת והשארתי אותו שם על בטנו.

"זה מאוד נחמד לאכול ארוחת צהריים יחד, שוב. רק שתינו." חייכה אליי אימא שלי.

"כן." חייכתי בחזרה. "נעדרתי זמן רב מדי מהבית, אימא. אני מצטערת."

היינו במרכז העיר, במסעדה קטנה ונחמדה, לאחר שעשינו קניות. זה היה כל כך מזמן מאז הפעם האחרונה שאימא שלי ואני עשינו דבר כזה, ושתינו מאוד נהנינו מזה. הופתעתי שלא הרגשתי אשמה על מה שעשיתי עם אבא שלי בלילה הקודם ותהיתי אם הוא פעל לפי ההוראות שלי וסיפר לאימא על החלום שלו. אני מקווה שכך, חשבתי לעצמי, כשישבנו שם יחד.

"ובכן, אני יודעת עד כמה את עסוקה עם הקריירה החדשה שלך." אימא שלי הנהנה בראשה ונראתה כל כך יפה כשישבה שם.

היא הייתה מבוגרת, כן, אבל אימא הייתה תמיד אישה נאה וחיננית. משכתי המון תשומת לב בגלל יופיי מהעוברים ושבים. לא הייתי לבד. גם אימא שלי, משכה הרבה תשומת לב מגברים בני כל הגילאים, והיא ידעה זאת. זה החמיא לה. מצאתי את עצמי תוהה, אם אי פעם היה לה מאהב, או שאולי אפילו יש לה אחד כזה כרגע. לא הייתי שואלת אותה את זה, רק בגלל שהיא הייתה יפה ומשכה תשומת לב. אבל אני מטילה ספק בכך שהיה לה מאהב, רק בגלל העובדה שהיא הייתה מאוהבת באבא שלי, כפי שידעתי היטב.

"זה לא רע." משכתי בכתפי. "שעות גמישות, לפחות."

"אני מבינה." היא הנהנה.

הפסקנו את השיחה שלנו, כדי שנוכל להזמין את ארוחת הצהריים שלנו. המלצר שלח לעברנו חיוך חם. הוא היה חמוד מספיק כדי לתפוש את תשומת ליבנו לרגע ארוך ונעים.

"אני גם, המממ ..." אימא שלי נתנה לי חיוך מוזר, ספק רוצה לומר משהו חשוב או אולי אישי, אבל היססה כשחזרנו לשיחה שלנו.

"מה?" שאלתי אותה.

"אני יודעת מה את עושה, יעל." היא הושיטה את ידה וליטפה את היד שלי.

"וואוו ..." ליקקתי את שפתי. "למה את מתכוונת?"

"אני מתכוונת לאתר האינטרנט שלך, לעסקים ... שלך." אימא הביטה לתוך עיני כשהיא לחשה לי בקולה המתוק. "אני צריכה לקרוא לך המלכה יעל?"

היא גם חייכה, חיוך אמיתי מאוד מן הסוג שראיתי על פניהם של אנשים שביקרו בסטודיו שלי בפעם הראשונה. מתוחה וגם קצת המומה מהמחשבה שהפנטזיות העמוקות שלהם מתממשות. אי אפשר היה לטעות. אימא שלי הייתה בעניין גם כן.

"אימא, אני לא חושבת ..."

"זה בסדר, אני מבינה שאת ... מבולבלת." היא החזיקה באצבעות ידי. "חלמתי עלייך, שאני ... נשלטת על ידי הבת שלי ... "

מצמצתי לעברה ואז הסתכלתי סביבי במהירות, אבל היינו לבד.

"להישלט על ידייך, גבירתי ..." היא נשכה את שפתה התחתונה ונראתה עשר שנים צעירה יותר פתאום. הרגשתי את חום גופי מתפשט בגוף. "... אני יכולה לשרת אותך? "

"אבל ..." הייתי כל כך מבולבלת. "אבא ... אה, המחשב שלו ... הוא מצא את האתר שלי וסיפר לך?"

"מה?" אימא שלי פרצה בצחוק. "אבא שלך בקושי יודע להדליק את הדבר הזה שנקרא מחשב! הוא פשוט משתמש בזה כדי לקרוא את האימלים שלך. אני זאת שמצאתי את האתר שלך."

"את מצאת אותו?" בלעתי רוק.

"כמובן, אפילו רכשתי מנוי זהב באתר שלך." היא רכנה קדימה וקולה היה רך מאוד. "אני אוהבת את הבחורה שאת משתמשת בה, ענת. היא כל כך מושלמת, שתיכן מדהימות כל כך יחד."

"כן ..." נשענתי לאחור, ממהרת ללגום מכוס המים שלי.

"את שונאת אותי?" אימא שלי שאלה פתאום.

"מה?" בהיתי בה.

"האם את כועסת עלי כי אני .." היא משכה בכתפיה. "... אני כבר רצה לשרת אותך מאז היותך בת 18, יעל. גבירתי יעל ... את לא יודע כמה פעמים ייחלתי שתהיי בתה של אנשים אחרים, רק כדי שאוכל לקרוא לך כך."

"אני לא כועסת, לא ... אני פשוט ..." לא ידעתי מה אני מרגישה.

אבא שלי בעצם לא ידע דבר ואני שיחקתי איתו בסשן קטן אתמול בלילה. גרמתי לו להתוודות על התשוקות שלו, ללקק את הנעליים שלי. אבל בעצם, מעולם לא היה לו מושג מי אני באמת. זו הייתה אימא שלי כל הזמן שרצתה להישלט על-ידי בתה. חשתי מסוחררת והייתי צריכה להסדיר את נשימתי לפני שידעתי בוודאות מה אני צריכה לעשות.

"את בסדר?" אימא שלי שאלה אותי.

"כן." הנהנתי, והבטתי ישירות לתוך עיניה החומות והרכות. "הורידי את התחתונים שלך עכשיו! ושימי אותם על השולחן ליד הצלחת שלך."

"מה?" אימא שלי בלעה את רוקה.

"שתקי! את תדברי רק כאשר אשאל אותך שאלה. המילה הראשונה שתוציאי מהפה שלך תהיה גבירתי, את מבינה אותי, אמא-שפחה?" דיברתי בטון רגיל ולא היה איכפת לי מי ישמע אותנו. ציוויתי ונעצתי את מבטי עד שאימא שלי השפילה את עיניה בצייתנות. העובדה שהיא העלתה את הנושא, כאן במסעדה במרכז העיר, גרמה לי להיות מודעת לרצונה להיות מושפלת פומבית.
הצעד הראשון במסע החדש שלנו יהיה לתת לאימא שלי את מה שהיא רוצה.

"גבירתי, כן, אני .. אני מבינה." היא הייתה אדומה וסמוקה. זו הולכת להיות ארוחת צהריים ארוכה ומעניינת.

"אז תורידי את התחתונים. אימא-שפחה כמוך לא צריכה אותם." גיחכתי. "תציעי אותם למלצר כשהוא יביא לנו את האוכל."

"גבירתי, תודה לך!" אמרה אימא שלי ברכות ושלחה את ידיה אל מתחת לשמלתה בראש מורכן. ידעתי שהיא מחייכת.

~~~ סוף ~~~
    התגובה האהובה בשרשור
ריפרף
ריפרף • 13 ביוני 2010
כל הכבוד פולו

עוד לא קראתי

אבל רציתי להקדים את הפולמוס

icon_arrow.gif

ולהקדיש את התגובה שלי לבת שנולדה ביום שישי לחבר טוב שליicon_smile.gif
rock

יפפה פולו...

rock • 13 ביוני 2010
הסיפור והכתיבה..
ומזל טוב ריפרף...
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 13 ביוני 2010
פנטזיה מעניינת ויוצאת דופן,
כרגיל אצל פולו.
הופכת את היוצרות מהפנטזיה הרגילה בעניין גילוי עריות,
ומייצרת תחושות אמביוולנטיות.
פרלין​(נשלטת){ש}

יופי של סיפור

פרלין​(נשלטת){ש} • 13 ביוני 2010
למרות שהוא מעורר תחושות לא קלות, הוא גם ממש מחרמן.

ואהבתי את הטוויסט בסוף.
עלוב החיים

חזק, מעולה, פורץ-גבולות

עלוב החיים • 13 ביוני 2010
ריספקט
Master Bruce
Master Bruce • 13 ביוני 2010
אני מצטער להגיד את זה, אבל ממש לא אהבתי ועשה לי בחילה
ריפרף
ריפרף • 13 ביוני 2010
shanytopper כתב/ה:

אולי היה צריך לכתוב את זה על אבא שמתעלל בבת שלו.
מעניין מה אז זה היה עושה לך.
באמת מעניין מה זה היה עושה לך.
מעניין גם מה זה היה עושה לי.

icon_arrow.gif
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 13 ביוני 2010
ריפרף כתב/ה:
shanytopper כתב/ה:

icon_arrow.gif

סליחה שאני שואלת דווקא כאן, אבל מה זה הסיפור הזה עם החץ?
ולמה אתה לא ישן?
ומה זה היה עושה לך?
ריפרף
ריפרף • 13 ביוני 2010
'בכוח המוח' כתב/ה:
ריפרף כתב/ה:
shanytopper כתב/ה:

icon_arrow.gif

סליחה שאני שואלת דווקא כאן, אבל מה זה הסיפור הזה עם החץ?
ולמה אתה לא ישן?
ומה זה היה עושה לך?

איזה סיפור עם חץ? המורעל?
מה, פה?

הסיפור עם החץ הוא משל בודהיסטי מפורסם על מישהו שיורים בו חץ,
החץ מסמל את הסבל, אז לוקחים אותו לרופא להוציא את החץ, והאיש מתחיל לשאול שאלות,
כמו מי ירה בי את החץ? מאיזה כפר הוא? למה הוא ירה בי? האם החץ מורעל ברעל כזה או אחר?
האם האיש שירה בי שייך למעמד הכהנים או לא? ועוד ועוד, בסוטרות הם יכולים
לכתוב כמה עמודים של שאלות כאלו, את הספציפית הזאת לא קראתי.
בקיצור, במקום להוציא את החץ הוא שואל לשאלות, השאלות משולות לחץ שני שננעץ.

כלומר הנסיון להבנת הסבל, להסביר אותו ולהתעסק בו הוא פעולה רפלקסיבית כמו מראה שמציבים מול מראה, כך שהבובואה משתכפלת עד אין סוף.
המשל של החץ בא להזכיר שהסבל קיים כחלק בלתי נפרד מהחיים, והעיסוק האובססבי בו כואב הרבה יותר מהחוויות הכואבות עצמן. זה כל הקטע. מה שבאמת כואב זה העיסוק, המחשבות על,
היצוג המנטלי של הסבל. הסבל עצמו הוא חלק בלתי נפרד מהחיים ומרכיב חשוב בעונג.
צריך לדעת לקבל אותו.

וסליחה על הדרשה הצולעת באמצע הלילה. מי שבאמת רוצה לדעת שיעשה גוגל ל"משל החץ המורעל" וסליחה פולו שדחפתי לך אותה בשרשור.

אני כבר הולך לישון בכוח.

אם היה כותב על אבא מתעלל בבת, לא היתי נהנה מהסיפור אבל כנראה שעדיין היתי מעריך את התעוזה.

icon_arrow.gif