בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בואו נדבר רגע על מונדיאל

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 18 ביוני 2010

בואו נדבר רגע על מונדיאל

ולהלן שאלה פילוסופית: מראדונה - סתם לכולם את הפה או הוכיח שהוא לא יודע לאמן וכל ההצלחות של הקבוצה באות נטו מהיכולת של השחקנים?
Lakshmi​(נשלטת)

Re: בואו נדבר רגע על מונדיאל

Lakshmi​(נשלטת) • 18 ביוני 2010
יולי Yuli כתב/ה:
ולהלן שאלה פילוסופית: מראדונה - סתם לכולם את הפה או הוכיח שהוא לא יודע לאמן וכל ההצלחות של הקבוצה באות נטו מהיכולת של השחקנים?

גם מי שלא מבין בכדורגל(כמוני) יודע, שגם אם אתה טוב, עבודה בצוות לא תלויה רק בך..ובעיקר, בלי ראש..כל החלקים פשוט יתפזרו.
Beta Male
Beta Male • 18 ביוני 2010
עם אותם שחקנים בדיוק הוא כמעט ולא עלה למונדיאל,רק איזה גול מקרי של חלוץ מקשיש,פאלרמו,סידר לו את העליינ. הנבחרת שלו נראתה פח זבל,הוא זימן מעל 100 שחקנים והיה בלאגן נוראי. מודה שבמונדיאל עד עכשיו הוא די משנה את מה שחשבתי עליו כי ארגנטינה נראית קודם כל כמו קבוצה ולא אסופת שחקנים נהדרים (מישהו אמר צרפת?)
בכלל התיאוריה שלי היתה שהוא בא להחריב את הנבחרת כדי שחלילה מסי לא יקח את הגביע העולמי וייחשב גדול ממנו כבר בגילו הצעיר,שמח להתבדות עד עכשיו
רק לא ברזיל!!!
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 19 ביוני 2010
little pet כתב/ה:
עם אותם שחקנים בדיוק הוא כמעט ולא עלה למונדיאל,רק איזה גול מקרי של חלוץ מקשיש,פאלרמו,סידר לו את העליינ. הנבחרת שלו נראתה פח זבל,הוא זימן מעל 100 שחקנים והיה בלאגן נוראי. מודה שבמונדיאל עד עכשיו הוא די משנה את מה שחשבתי עליו כי ארגנטינה נראית קודם כל כמו קבוצה ולא אסופת שחקנים נהדרים (מישהו אמר צרפת?)
בכלל התיאוריה שלי היתה שהוא בא להחריב את הנבחרת כדי שחלילה מסי לא יקח את הגביע העולמי וייחשב גדול ממנו כבר בגילו הצעיר,שמח להתבדות עד עכשיו
רק לא ברזיל!!!

כן, בינתיים נושמים לרווחה. נקווה שהם יתחילו גם להגן ואז תהיה תקווה של ממש מול גרמניה. בינתיים יש את יום שלישי בשביל הבידור icon_smile.gif
The Gondola Man
לפני 13 שנים • 20 ביוני 2010
The Gondola Man • 20 ביוני 2010
יולי Yuli כתב/ה:
little pet כתב/ה:
רק לא ברזיל!!!

כן, בינתיים נושמים לרווחה. נקווה שהם יתחילו גם להגן ואז תהיה תקווה של ממש מול גרמניה. בינתיים יש את יום שלישי בשביל הבידור icon_smile.gif

אני לא חושב שהמשחק ביום שלישי יהיה רק בשביל הבידור.
יוון יבואו להילחם, כי פתאום יש להם סיכוי לעלות שלב, ואני חושב שמבחינה מנטלית, המשחק הזה חשוב גם לארגנטינה.
למרות הניצחונות, כאשר השני מביניהם כביכול מרשים, ארגנטינה נראים מאוד שבירים עד עכשיו. מעבר לכך שההגנה לא קיימת, אם שער אחד של דרום קוריאה הכניס אותם לכזה לחץ, כשהם עוד ביתרון, מה יקרה אם בשלב הבא הקבוצה השנייה תכבוש ראשונה.

בנוסף, אם מסי לא יכבוש גם נגד יוון, זה יהפוך להיות הנושא התקשורתי העיקרי ויוסיף עוד לחץ על הנבחרת.
עכשיו, קשה לי להאמין שמראדונה נותן לשחקנים שלו כלים להתמודד עם לחץ (למעשה, זה נראה שהוא מגביר אותו).

אם נחיה גם נראה.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 20 ביוני 2010
little pet צודק לחלוטין
אם לומר זאת בצורה גסה יותר- מי היית מעדיף שיאמן את הנבחרת שלך? מוריניו? או נרקומן מגלומן?
הערך המוסף העיקרי של מראדונה לנבחרת הוא בעיקר מוראלי. שחקנים ישחקו טוב יותר למען דמות נערצת יותר. ומארדונה הוא הסגן של אלוהים בארגנטינה מהבחינה הזו.
אבל בואו נודה באמת. עם סגל כזה, הנבחרת הזו אמורה להגיע לשלבים המאוחרים גם אם סבתא שלי תעמוד בראשה.
לנשים כאן אגב אני ממליץ להציץ בבלוג שלי, כדי לסייע לכן להבין קצת יותר במונדיאל.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
יש מצב שסבתא שלך הייתה עושה משהו לגבי ההגנה?

אני לא מאמינה שיוון באמת יכולה לקחת את המשחק הזה. מוטיבציה זה אחלה אבל לא זכור לי שעשיתי הרבה מעשים רעים לאחרונה. לחץ תקשורתי היה גם לפני שהתחלנו. לא זו הבעיה הכי גדולה שלהם.

עם זאת, אני מאד מקווה שמסי ושות' יתנו הופעה יותר טובה הפעם ויפסיקו לעשות כל כך (!) הרבה טעויות, אחרת האמונה (שמבוססת על רצון עז להאמין) שיש להם בכלל סיכוי על גרמניה תקבל כאפה רצינית.

קיצר אני רואה שאתה מסכים איתי - דייגו די חסר תועלת וכל מי שאומר ש-6 הנקודות סותמות את הפה למבקרים סתם מקשקש.
T O M​(שולט)
לפני 13 שנים • 6 ביולי 2010
T O M​(שולט) • 6 ביולי 2010
הולנד בגמר ורק נשאר לחכות מי השנייה שתעלה (גרמניה או ספרד)
nomorenomore
לפני 13 שנים • 7 ביולי 2010

.

nomorenomore • 7 ביולי 2010
מראדונה מאמן לא רע בכלל.

אבל נבחרת תרמה רבות, הוא לא מאמן "קוסם", כזה שייקח נבחרת בינונית ויהפוך אותה למצויינת.

הוא קיבל נבחרת מעולה, ודאג שהיא לא תתפרק, משימה בפני עצמה, למרות שנגד גרמניה, הם התפרקו.

מעניין אם גרמניה תקח היום את הקופה ותעלה לגמר icon_smile.gif