שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יעל התובעת - סיפור פרק 4

roiboy​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 19 ביוני 2010

יעל התובעת - סיפור פרק 4

roiboy​(לא בעסק) • 19 ביוני 2010
עוד פרק מגניב שיעשה לכולם טוב בשבת.

פרק 4

"בוקר טוב, אורית" העירה אותי יעל בבוקר למחרת.
התעוררתי לאחר לילה של ספק שינה ספק עילפון, בעודי מעורפלת הכרה שיחררה אותי יעל מהתקרה, ושחררה לי את הרגליים.

"אני רואה שהפלת את פקק התחת שלך" אמרה יעל. ואני פתאום הבחנתי בפקק התחת על הרצפה.
"את זוכרת שזו עבירה על חוק מספר 5 נכון?!" שאלה יעל בכעס.
"אני מצטערת גברתי הוא כנראה נפל כשישנתי" אמרתי בפחד.
"גם אני מצטערת אורית אבל את כבר יודעת שכל עבירה על החוקים גוררת אחריה עונש כבד, אין דבר
אני אטפל בחוסר המשמעת שלך מאוחר יותר" אמרה יעל.

"עכשיו בואי איתי, אורית" פקדה עלי יעל.
בקושי הצלחתי ללכת בגלל העייפות. יעל לקחה אותי לחדר האמבטיה והכניסה אותי למקלחת.
"אני צריכה לשטוף ממך את כל הזוהמה שלך, חתיכת זונה חרמנית. כולך רטובה ומגורה, אפילו עם ניר דבק על הכוס שלך את עדיין נוטפת" אמרה יעל בתענוג. כשהסתכלתי על הכוס שלי ראיתי שיעל צודקת, מיצי הכוס נזלו על כל חלק הגוף התחתון שלי.

יעל פתחה את ברז והחלה לשטוף אותי בזרם מים קרים מה שגרם לי לקפוא מקור. במקביל היא הסירה לי את ניר הדבק מהפה, והכניסה את הדוש אליו כדי לנקות אותו מהחרא שלה.

" נו , התרגלת כבר לטעם של החרא שלי???" שאלה יעל בחיוך.
" כן , גבירתי" אמרתי ברעד, בגלל הקור של המים.
"יפה מאד, אז זה מהיום את תהי האסלה האנושית שלי" צחקקה יעל צחוק מרושע.

יעל הוציאה אותי מהאמבט ונגבה אותי במגבת.
"בואי איתי אורית" פקדה יעל ומשכה אותי לעבר המטבח עם הרצועה.
"תצמידי את החזה של לשולחן ותפסקי רגליים, אני רוצה לדחוף לך חזרה את פקק התחת" אמרה יעל ואני צייתי כמו כלבה טובה.
יעל דחפה לי חזרה את פקק התחת לחריץ, תלשה את נייר הדבק שהיה על הכוס שלי והדביקה לי אותו על פי הטבעת, ובנוסף לקחה עוד נייר דבק חדש והדביקה כמה שכבות נוספות על המקום.
"כדי שלא ייפול לך הפקקת כלבה" אמרה יעל בחיוך.
"עכשיו שבי על הכיסא ופסקי רגלים" ציוותה יעל.
"כן , גבירתי" אמרתי ועשתי כדבריה.

יעל שלפה את הפלפל האדום שצרב לי את הכוס במשך כל הלילה.
"זאת ארוחת הבוקר שלך אורית , תאכלי" אמרה יעל ודחפה לי את כל הפלפל לפה.
התחלתי ללעוס את הפלפל ששרף לי את כל הפה כאשר סיימתי אמרה יעל:
"מצוין, אכלת את ארוחת הבוקר שלך כעת נלביש אותך לקראת יום העבודה שלך, אבל לפני שאני משחררת לך את הידיים, אני רוצה לצלם אותך עוד כמה פעמיים, רק כדי להזכיר לך שאם תנסי לברוח את תשלמי ביוקר".

יעל לקחה מצלמה והחלה צלם אותי.
"תחייכי אורית אני רוצה שיראו שהתמונות נעשות בהסכמה מלאה שלך" פקדה עלי יעל.
"כן , הגבירה יעל" אמרתי וחייכתי למצלמה.
יעל המשיכה לצלם עוד ועוד תמונות במשך עוד כ-10 דקות כאשר במהלכן היא נתנה לי הוראות, "לפתוח רגלים" , "להצמיד רגלים", "להמשיך לחייך".
לאחר שסיימה לצלם אותי הסירה ממני יעל את החבל שקשר את ידיי והובילה אותי לחדר השינה. כשהגענו הלבישה אותי יעל בחצאית עור שחורה ומכופתרת שהיתה הדוקה וצמודה על התחת שלי, על רגלי הלבישה גרביוני רשת שחורים. בנוסף הצמידה לי יעל שתי גומיות קטנות לפטמות שלי מה שגרם להן להזדקר ולהאדים, היא הלבישה אותי במחוך שחור שמתהדק בעזרת רצועות עור הנמצאות בחלקו האחורי, כשסיימה להדק את הרצועות היא נעלה לי נעלי עקב בגובה 15 ס"מ.

"עכשיו את נראית כמו שאני רוצה שתראי, תסתכלי במראה" אמרה יעל, כשהסתכלתי ראיתי את העצמי לבושה כזונה.
"אפשר לראות את פקק התחת מבצבץ מבעד לחצאית העור הצמודה שלך, כבר התרגלת לפקק אורית?"
"הוא עדיין מפריע לי ללכת, גבירתי" אמרתי בבושה.
"אז את צריכה להתרגל ומהר כי בקרוב את תקבלי פקק במידה גדולה יותר" לחשה יעל באוזני.
"אני מתחננת גברתי, בבקשה תני לי להישאר עם הפקק בגודל הזה" התחננתי ליעל.
"אין ברירה אורית אני חייבת להרחיב את החריץ שלך, התחת הגדול שלך צריך להתרגל לכאב" אמרה יעל בתקיפות.
"הלבוש הזה נוח לך???" שאלה אותי יעל.
"זה מאד קטן ולוחץ" השבתי.
"טוב מאד, אני רוצה שיופעל לך לחץ רב על החזה, הפטמות והתחת. עכשיו בואי נאפר אותך" אמרה יעל ומרחה לי אודם שחור על השפתיים. יעל פיזרה את שערי השחור ובכך השלימה את מראה הזונה.

"יפה , את הקולר נשאיר לך על הצוואר רק צריך להוציא ממנו את הרצועה" אמרה יעל ושיחררה את רצועת הקולר.

"עכשיו תקשיבי טוב, המשימה שלך היום היא ללכת לדירה שלך, לארוז תיק אחד מכל החפצים שלך ולפרסם מודעת מכירה על הדירה, אין לך שום צורך בדירה יותר משום שאת גרה איתי עכשיו" אמרה יעל והמשיכה "אותו דבר אני רוצה שתעשי עם המשרד הפרטי שלך, אני רוצה שתמכרי אותו בהקדם האפשרי משום שאת לא מתפקדת יותר כעו"ד אלא ככלבה, כמובן שכל הכסף של הבית והמשרד יגיעו אליי בגלל שהחינוך שלך עולה לי כסף. כמובן שכאשר את מגיעה הביתה אסור לך לאונן או לענג את עצמך בשום דרך כמו כן אסור לך לאכול, לחרבן או להשתין ואני רוצה שתשתי 5 כוסות של תה עם לימון בבית, יש לך שעה לעשות את כל זה ולחזור לדירה שלי, צאי לדרך"

"כן הגבירה יעל" אמרתי ויצאתי במהירות מביתה הפרטי של יעל.
התחלתי ללכת לעבר הדירה שלי ברגל משום שיעל לקחה לי את תיק עם הכסף שלי. הגעתי לביתי כעבור 20 דקות של הליכה התחלתי לרשום מודעת מכירה ותליתי אותה במרפסת, לאחר מכן הכנתי לעצמי 5 כוסות תה כמו שיעל ביקשה ושתתי אותם אחת אחרי השניה, ארזתי תיק של חפצי אישיים בו שמתי מברשת שיניים, בגדים וכמה זוגות תחתונים וחזיות , סיימתי לאחר רבע שעה והלכתי לכיוון המשרד שלי, כמובן שהליכתי ברחוב משכה את עיניהם של ההולכים ושבים בגלל מראה הזונה שלי, כאשר הגעתי למשרד לאחר כ-10 דקות הליכה נתקלתי במזכירה שלי אולגה.

"אורית מה קרה לך???" שאלה אולגה בהלם.
לא ידעתי כיצד להסביר את המראה הזנותי שלי.
"יש לי בעיה אולגה אני צריכה למכור את המשרד בדחיפות" אמרתי בלחץ.
"למה את לבושה ככה?" המשיכה אולגה לשאול בתמיהה.
"אולגה אין לי זמן להסביר לך, אני צריכה שתעזבי משום שאני לא צריכה מזכירה, ואני מוכרת את המשרד, ביי" אמרתי.
"ביי אורית, רק תדעי שאני רוצה את המשכורת של החודש הזה" אמרה אולגה והלכה.
הדפסתי הודעה ותלתי אותה על דלת המשרד, כל זה לקח לי עוד חמש דקות ונשארו לי רק 10 דקות להגיעה לביתה של יעל בחזרה. רצתי ברחוב לבושה כמו זונה עם נעלי עקב ופקק תחת שמגביל את הלכתי, מיותר לציין שכל מי שעבר ברחוב הסתכל עליי אך ברגע זה אכפת היה לי רק איך להגיע לביתה של יעל בזמן, הגעתי לביתה של יעל מזיעה אחרי רבע שעה ובאיחור של חמש דקות.
דפקתי בדלת, והיא נפתחה ע"י יעל לאחר כמה שניות.
"תכנסי אורית" אמרה יעל ואני נכנסתי לדירה.
יעל סגרה את הדלת ופקדה:
"על ארבע מיד אורית"
"כן גבירתי" אמרתי וירדתי על ארבע.
"אכזבת אותי כלבה את איחרת ביותר מחמש דקות" צעקה יעל.
"אני מצטערת גבירתי" אמרתי ליעל בבכי.
"תשתקי אורית!!" צרחה יעל ודרכה בכוח על גבי. נפלתי ושדיים שלי נחבטו ברצפה.
"אחחחחח" צעקתי.
יעל התישבה עליי כשאני שוכבת על הבטן, תפסה את שערי ומשכה לי את הראש.
"חתיכת זונה אורית, מי הרשה לך בכלל להביע כאב, את עוד תשלמי ביוקר על האיחור הזה שלך. עשית כל מה שביקשתי???" אמרה יעל.
"כן גבירתי" עניתי.
"וגם שתית 5 כוסות תה עם לימון כמו שביקשתי???" המשיכה יעל לשאול.
"כן גבירתי" השבתי.
"השלפוחית שלך כבר בטח מתפוצצת, נכון אורית?" המשכו השאלות.
"כן גבירתי" המשכתי לענות על שאולתיה.
"טוב מאוד, חרא יש???" שאלה יעל וקמה מעליי.
"כן גבירתי" עניתי.
"קומי על הרגלים, כלבה" פקדה יעל ואני נעמדתי.
"תורדי את החצאית שלך בזמן שאני משחררת את המחוך שלך" אמרה יעל.
התחלתי לפתוח את כפתורי החצאית ובמקביל הורידה לי יעל את המחוך השחור ושמה לי רצועה על הקולר, שוב הייתי ערומה עם קולר ונעלי עקב בביתה של יעל.
"את רוצה לעשות את הצרכים שלך, נכון אורית?" שאלה יעל.
כן גבירתי" השבתי לה.
"אז תוציאי את פקק התחת" אמרה יעל.
תלשתי את שכבות נייר הדבק מהתחת שלי וניסתי להוציא את הפקק אך לא הצלחתי לעשות זאת בעמידה, התחלתי לנסות כל מני תנוחות כדי להוציא את הפקק, לבסוף נשכבתי על הגב פסקתי רגליים, ושלפתי את הפקק בכוח.
"איייייי" זעקתי מכאב כשהפקק יצא. כל אותו זמן יעל צפתה בהנאה כיצד אני נאבקת בפקק.
"טוב מאד אורית, עכשיו תכניסי את הפקק לפה ותתחלי לנקות אותו" אמרה יעל בחיוך.
הכנסתי את הפקק לפה והתחלתי לנקות את כל חלקיקי הצואה שלי, את הטעם כבר הכרתי לאחר שאכלתי את הקיקי של יעל אתמול. כשסיימתי הוצאתי את הפקק מפה.
"אני רואה שאת מתרגלת לטעם, עכשיו תעמדי ושימי ידיים מאחורי גב" אמרה באכזריות ואני עשיתי כדבריה. היא שמה לידיי אזיקים, הידקה אותם והוציאה את הגומיות מהפטמות שלי.
"אחחחח" צעקתי כשהדם חזר לזרום לפטמותי הכואבות.
"שקט אורית, עכשיו תחרבני בתוך הסיר הזה כמו כלבה" אמרה יעל בצחקוק מרושע וזרקה סיר מטבח על הרצפה.
"בבקשה גבירתי, תני לי ללכת לשירותים" התחננתי.
"את כלבה אורית וכלבים לא משתמשים בשירותים תגידי תודה שאני לא לוקחת אותך לחרבן בחצר , עוד מילה ואני מחזירה לך את פקק התחת" אמרה .
התכופפתי עם הברכיים, והתחלתי לחרבן ולהשתין על בסיר. ההרגשה הייתה מדהימה אחרי כמעט 30 שעות שלא השתנתי והשלפוחית שלי הייתה מפוצצת, סיימתי לעשות את צרכיי לבסוף.
"עכשיו תתחלי לנקות את הסיר מתוכנו מהצואה ושתן שלך כלבה" אמרה יעל ברשעות.
"גבירתי אני לא רוצה להמשיך יותר בגועל הזה" נשברתי וצעקתי.
"חתיכת זונה את חתומה על חוזה ויש לי דרכים לגרום לך לשלם, תעשי את מה שאני אומרת מיד" צעקה יעל.
"בבקשה גבירתי תני לי עונש אחר" התחננתי ליעל.
"כלבה קטנה וטיפשה אורית, זה לא העונש שלך. את המכות שלך את תקבלי אחר כך, עכשיו תתחלי לזלול ולנקות את הסיר ובגלל התנגדותך לפקודה שלי אני גם הצליף בך עד שתסיימי לנקות" סיננה יעל.
התחלתי ללקק את השתן וצואה שלי בחוסר ברירה כאשר במקביל הצליפה בי יעל בשוט שלה.
"כדאי שתסיימי כמה שיותר מהר את הארוחה שלך, אורית" אמרה ברשעות.
ניסיתי למהר ולגמור לנקות ככל יכולתי עד שסיימתי לאחר כ-25 דקות.
"כל פעם שלא תצייתי לפקודה שלי אני אעשה לך את הפקודה קשה יותר, הבנת?" שאלה יעל.
"כן גבירתי" אמרתי בפה מלא בחרא שלי.
"יפה הכלבה אורית, עכשיו לכי לשטוף את הפה שלך" אמרה יעל.
שטפתי את הפה וכשחזרתי לסלון ראיתי את יעל עומדת ערומה ומחכה לי, ישובה על הספה עם רגליים מפוסקות.

"בואי לפה כלבה אני רוצה שתתחלי ללקק לי את הכוס, במקביל אני גם אתן לך מכות מתי שהמציצות שלך לא יהיו מספיק טובות" אמרה יעל.
"כן, גבירתי" אמרתי וירדתי על ארבע לכוון הכוס של יעל.
"אני מקווה בשבילך שתצלחי לגרום לי להגיע לאורגזמה אורית , כי אחרת את תשלמי ביוקר" אמרה יעל ותפסה את ראשי.
ניט​(מתחלפת)
ניט​(מתחלפת) • 19 ביוני 2010
roihat כתב/ה:
ניט כתב/ה:
יש המשך? icon_rolleyes.gif icon_twisted.gif

כן

אז למי אתה מחכה? icon_razz.gif
roiboy​(לא בעסק)
roiboy​(לא בעסק) • 19 ביוני 2010
ניט כתב/ה: