בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עצה כיצד לגרום לאשתי להיות מלכה?

עורך דין 1
לפני 13 שנים • 26 ביוני 2010

עצה כיצד לגרום לאשתי להיות מלכה?

עורך דין 1 • 26 ביוני 2010
שלום רב
לאחר 5 שנות נישואים החלטתי לגלות לאשתי כי אני אוהב להיות עבד וכי אני זקוק לזוגיות בעלת אופי של שליטה. צפיתי עם אשתי במספר סרטים, אולם אשתי אינה מצליחה כל כך להתחבר לכך, קשה לה לעשות דברים שמשפילים אותי ובכלל קשה לה להיות בצד השולט, היא באמת עושה מאמצים רבים לנסות ולהיות לי למלכה אולם היא מודה שהיא אינה יודעת איך להיות וכי כנראה דבר זה יקח זמן
אנא אודה לקבלת עיצה כיצד אוכל לגרום לאשתי היקרה להיכנס לעניין הזה
Morticia
לפני 13 שנים • 26 ביוני 2010
Morticia • 26 ביוני 2010
סליחה, אני פה פשוט לא בטוחה אם לצחוק או לבכות...
אתה רציני עם השאלה הזו?
אתה שומע את עצמך?

להשפיל אותך זה מין כזה תנאי להחשב בעיניך כמלכה?
אחרת מה? זו סתם עוד אישה פשוטה שבמקרה גם אשתך?
אולי פשוט תהיה קצת יותר קשוב למה היא רוצה וצריכה, תתקרב טיפה אל התנאים שלה ותהפוך את עצמך לעבד?

סתם מחשבה...

icon_rolleyes.gif
    התגובה האהובה בשרשור
Madame T​(שולטת)
לפני 13 שנים • 27 ביוני 2010

Re: עצה כיצד לגרום לאשתי להיות מלכה?

Madame T​(שולטת) • 27 ביוני 2010
עורך דין 1 כתב/ה:
שלום רב
לאחר 5 שנות נישואים החלטתי לגלות לאשתי כי אני אוהב להיות עבד וכי אני זקוק לזוגיות בעלת אופי של שליטה. צפיתי עם אשתי במספר סרטים, אולם אשתי אינה מצליחה כל כך להתחבר לכך, קשה לה לעשות דברים שמשפילים אותי ובכלל קשה לה להיות בצד השולט, היא באמת עושה מאמצים רבים לנסות ולהיות לי למלכה אולם היא מודה שהיא אינה יודעת איך להיות וכי כנראה דבר זה יקח זמן
אנא אודה לקבלת עיצה כיצד אוכל לגרום לאשתי היקרה להיכנס לעניין הזה

שליטה במישהו אחר היא ענין של נטיה, רצון, משיכה לדבר. קשה לי להאמין שאפשר "לגרום" למישהי להפוך לשולטת, זה משהו שצריך לבוא מתוכה, ממנה. אתה יכול לספר לה על נטייתך להיות עבד, להראות לה סרטים וכן הלאה, אבל אם היא לא תתחבר לזה מעצמה, אני בספק אם זה יקרה מבחינתה. שליטה היא לא רק אקטים פיזיים אלא מערכת מנטלית שלמה, לה שותפים שני הצדדים. בכל אופן אני מציעה לקרוא סיפורים ובלוגים של שולטות ונשלטים, לקרוא חומר בפורום 'אלפוני', 'הבנות על הבנים', לצפות בסרטוני פמדום, ואולי זה בכל זאת 'ידבר' אליה. בהצלחה. icon_cool.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 27 ביוני 2010
נראה לי שקשה מאד לגרום למישהי "להפוך למלכה" על ידי זה שתיתן לה הוראות. יש בזה סתירה פנימית ומן הסתם יהיה לה מאד קשה להגיב לזה. אתה מבקש ממנה מצד אחד להוביל ומצד שני לבצע הנחיות שלך. מי תתחבר לזה?

מה שהייתי מציעה לך לעשות זה לנסות *לעורר* בה את היצר הזה. לפתות אותה לצד השולט, לגרום לה לראות את המקום שבו היא תרגיש נוח ולהימשך לשם. תוכל לעשות את זה (אולי) אם במקום לנסות לדחוף אותה להיות מלכה, תהפוך את עצמך לעבד (כמו שאמרה מורטישה). תהיה אתה זה שעושה בשבילה במקום לבקש שהיא תעשה בשבילך. הנמך את עצמך מולה, היה שירותי וכנוע, פנק אותה וגרום לה להרגיש שאתה נתון למרותה. גרום לה, בהתנהגותך, להרגיש כמו מלכה. ואם היא *תרגיש* שמתייחסים אליה כמו אל מלכה (לא מלכה בתשלום, מלכה במובן המילוני של המילה), עם הזמן היא תתחיל לראות את עצמה ככזו ולאמץ גינונים מתאימים. מתוך מצב כזה, יהיה לך יסוד לקוות שהיא תתלהב מהמעמד החדש והנערץ שלה ותיקח את זה הלאה. היא תראה שככל שהיא נוהגת כלפיך באדנתיות, כך אתה יותר נלהב לשרת אותה, ותמצא לעצמה עונג בעמדת "העליונה".

לומר לה מה לעשות לא יעבוד. לא ניתן לייצר מלכה על ידי שמתייחסים לאשה כאל שפחה. נהג בה כבמלכה, היה עבורה עבד, ואז היצר המלכותי יתעורר בה בעצמו.
כלומר, אם יש לך מזל.

כל הכבוד לך ולאשתך שבמקום לתת לאי התאמה קטנה לייאש אתכם, אתם מחפשים יחד את הפתרון. אני חושבת ששינוי קטן בגישה שלך לנושא יכול לעזור לך, ואם תזכור שסיפוקה לא חשוב פחות מסיפוקך ותייחס לו חשיבות רבה - תוכל ליצור תשתית טובה ליחסים שאתה מייחל להם.
ברונו
לפני 13 שנים • 28 ביוני 2010

חבל על הזמן

ברונו • 28 ביוני 2010
אם היא לא מתחברת - היא לא מתחברת.
אם חמש שנים הצגת בפניה מצג לפיו אתה כן מתחבר ליחסים כפי שהיא רואה אותם, אבל אתה לא באמת התחברת - פשוט כי זה לא אתה! - למה שהיא תתחבר?
היא לא התחתנה עם עבד ולא זקוקה לעבד.
העצות שקיבלת כאן, לא ממש יפעלו. שום יצר לא יתעורר אצלה אם הפנטזיה שלה , לדוגמה, היא שתביא לה פרחים ותשא אותה על כפיים למיטה, לא לפני שהדלקת נרות ריחניים בחדר.
מצד שני, מכיוון שאורגזמות משותפות יש רק באגדות (ואחרי 5 שנות נישואין אתה יודע את זה) אל תנסה לשנות אותה, אלא לתאם ציפיות כדי שתגיעו לאופטימזציה שתתאים לכם.
זה לא קל - אבל אפשרי (ואני נשוי ""קצת"" יותר זמן ממך).
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 13 שנים • 29 ביוני 2010
הייתי אומרת "מורטי צודקת", אבל זה ברור, לא? מורטי תמיד צודקת!

שמע, יש משהו שבמה שברונו אמר. אני מתיימרת להיות מלכה, ובכל זאת, היו דברים שלא הסכמתי להם בשום פנים ואופן. למשל, בן הזוג שהיה לי רצה לישון על הרצפה ליידי. לא רציתי; הוא היה אולי העבד שלי, אבל קודם כל בן הזוג שלי. ככזה, רציתי שיישן איתי כשאנחנו מחובקים, לא שהוא ישן רחוק ממני.
בצורה דומה, אני מניחה שגם לאשתך יהיו דברים שיפריעו לה או שלא ימצאו חן בעיניה. תפקידך, כעבד, הוא לא לגרום לה לעשות אותם; להיפך. תפקידך הוא לשרת אותה בצורה הטובה ביותר עבורה.
פוזנצקי​(אחר)
פוזנצקי​(אחר) • 29 ביוני 2010
איףףףףףףף כולה רצה עצה לא חפירת בורות ספיגה בפוסט...

אבא'לה למזלך אני פה icon_lol.gif

תבגוד בה ותדאג שהיא תראה... זה יעשה את העבודה... היא תמרר לך ת'חיים כמו שאתה לא מתאר לעצמך .. הרחקה מהבית,תביעות,דמי מזונות מופקעים וכו...

מלכה או לא????????? icon_eek.gif

נ.ב

אתה עו"ד לענייני גירושין???

*אין להתייחס לנאמר במובן רציני,הדברים נאמרו ברוח שטות.. כל הלוקח את עצה זו עושה זאת על אחריותו בלבד.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
פוזנצקי כתב/ה:
איףףףףףףף כולה רצה עצה לא חפירת בורות ספיגה בפוסט...

אבא'לה למזלך אני פה icon_lol.gif

תבגוד בה ותדאג שהיא תראה... זה יעשה את העבודה... היא תמרר לך ת'חיים כמו שאתה לא מתאר לעצמך .. הרחקה מהבית,תביעות,דמי מזונות מופקעים וכו...

מלכה או לא????????? icon_eek.gif

נ.ב

אתה עו"ד לענייני גירושין???

*אין להתייחס לנאמר במובן רציני,הדברים נאמרו ברוח שטות.. כל הלוקח את עצה זו עושה זאת על אחריותו בלבד.
rffl.gif rffl.gif rffl.gif
ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 13 שנים • 1 ביולי 2010
ליידי תמרה​(שולטת) • 1 ביולי 2010
יולי Yuli כתב/ה:

לומר לה מה לעשות לא יעבוד. לא ניתן לייצר מלכה על ידי שמתייחסים לאשה כאל שפחה. נהג בה כבמלכה, היה עבורה עבד, ואז היצר המלכותי יתעורר בה בעצמו.
כלומר, אם יש לך מזל.

מה שיולי אמרה.
Miss Behave​(מתחלפת)
לפני 13 שנים • 8 ביולי 2010

יש מאמר מצויין בנושה זה

Miss Behave​(מתחלפת) • 8 ביולי 2010
יש מאמר מצויין באנגלית, שמתייחס בדיוק לנושה של "דומית וונילית"

http://web.archive.org/web/20071002230229/http://msrika.com/tvd.htm

בכלל אתר מצויין לכל מי שרוצה לשלב BDSM במערכת זוגית קבועה, גם עם רוציםלהוסיף טיפה קינק ליחסי מין וגם עם רוצים לשדרג זוגיות למערכת שליטה 24\7

תקראו אותו ביחד - נראה לי שתמצאו במאמר כמה טיפים שיובילו לפרצת הדרך.

חוץ מזה הייתי ממליצה עוד דברים:
1. קודם כול, תנסו שניכם לסכם בקצרה, אפילו בכתב,מה כל אחד מכם אוהב בזוגיות הקיימת, ומה כל אחד מכם היה רוצה להוסיף לזוגיות וליחסי מין. אחרי זה תשוו גרסעות.
2. אתם יכולים לפנות למלכה "מקצועית" ולבקש שעורים - כמובן חשוב קודם לברר היטב עם זה בכלל מתאים לשניכם ולא מאורר שום בעיות או התנגדות.