צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדים תהיו אמיתיים , כמה חשוב לך לגמור ?

MIRI_BIG
לפני 20 שנים • 21 בדצמ׳ 2003

עבדים תהיו אמיתיים , כמה חשוב לך לגמור ?

MIRI_BIG • 21 בדצמ׳ 2003
נניח שפגשתם גבירה שילמתם בכל מפגש חדר במלון , שירתתם אותה שעות .
עינגתם אותה ,סבלתם עבורה, הושפלתם על ידה, נאנסתם בבעילה icon_twisted.gif ונאסר עליכם להגיע לאורגזמה , גם אוננות בנכוחותה נאסרה עליכם , הזין שלכם עושה רושם שלא מעסיק או מעניין אותה בכלל , וכך מפגש ראשון ,שני ,שלישי,,,,,, עשירי .והחודשים חולפים

מעניין ........ לתגובכם
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 21 בדצמ׳ 2003
היי מירי היקרה !! ברוכה הבאה !
טוב כיוון שזה פורום "בנות על בנות" ואין לי זין... (אני מודה שיש לי קנאת פין לפעמים אבל
לצערי אין לי את הפריווילגיה הזו ,אבל לגמור אני כן יכולה (: ) ,אני אעיד על עצמי בלבד בנתיים -
כשנמצאים עם אדם שאוהבים , ובשבילי זה לא יכול להיות אחר מאשר אדם ששולט עליי (מה לעשות , אני לא יכולה ללא יחסי שליטה-כניעה ) ,מגיעים לאיזשהו שיא - רגשי ופיזי ומשתחררים
עד הסוף ודיי קשה לא לגמור.. אך לעיתים קורה גם אחרת - שאני רוצה להעניק בלבד וזה מה שעושה לי טוב מסיבה פשוטה שזה עושה טוב לגבירה וזה באותו רגע יותר חשוב לי מכל אורגזמה שבעולם.
בסיטואציה שאת מביאה כאן - כשעוברים חודשים כמו שציינת והשולטת אינה מראה איכפתיות
(וכן ,במקרה הזה זה איכפתיות ) - אני לא אהיה שם כי זה פשוט יעיד לי על כך שאני לא במקום הנכון. אני אתאפק ואתמסר אם אני רואה שזה שווה את זה אך אם אני רואה שפשוט מנצלים אותי
כדי לזכות בפינוקים - אז אותה שולטת היא אדם איגואיסטי ולא כל כך שולטת בעצם...
אדם ששולט - תמיד יידע גם להעניק מעצמו כי הוא יודע שהנשלט בא בכוונה לתת את המקסימום
מעצמו - את גופו ונפשו . וזה צריך להיות הדדי , כל אחד מהצד שלו - השולט יעניק לנשלט את
הכאב , את הדאגה , את השליטה המנטלית . ואילו הנשלט יעניק את עצמו - גוף ונפש .
MIRI_BIG
MIRI_BIG • 21 בדצמ׳ 2003
היי אינפי ברוכה הנמצאת icon_biggrin.gif ...
נכון התכוונתי לכתוב הודעתי בפורום אחר , טעיתי . אך אני דיי שמחה על הטעות ענית לי יפה . ולי חשוב לברר איתך דבר מה . את הסתירה בדבריך ,

ציטוט : השולט יעניק לנשלט את הכאב , את הדאגה , את השליטה המנטלית . ואילו הנשלט יעניק את עצמו - גוף ונפש .

אז מה הבעיה הוא מקבל את הכאב את הדאגה ואת השליטה המנטלית, וגם פיזית ....
הוא נותן את גופו את לשונו icon_razz.gif , למה הוא חייב לקבל אקסטרה ? נניח שלא בא לי לתת .
מה זה חוקים כתובים מראש איך מנהלים מערכת זוגית על בסיס שליטה ?

שימי לב מה את אומרת ? "אותה שולטת היא אדם איגואיסטי ולא כל כך שולטת בעצם" מה זהו הכל מתבסס על הגמירה האורגזמה הסופית ? לא יכול להיות שיש סשן שמתנהל 6 או 8 או 10 שעות מופלאות שכוללות מגוון רב של דברים ? האם יצא לך לשמוע על גמירה בראש ? או לחוות אורגזמה במוח ? למרות שאין לך זין אבל נעשה כאילו יש לך icon_rolleyes.gif האם יכול להיות מצב שאדם מגורה מאוד עד טירוף , והזין לא יעמוד לו אפילו ?

"אדם ששולט תמיד ידע להעניק מעצמו ", זה מאוד נכון מה שאת אומרת, זה יפה מאוד לפורומים .זה לא מחייב במציאות את השולט לתת מעצמו .יש שולטים הרוצים רק לקחת .ויש נשלטים שהיעוד שלהם זה לתת . כמו שאמרת את תבחרי עם מי להיות בחייך . זה לא בטוח שנשלטים תמיד יקבלו על פי בחירתם , להזכירך מדובר על "שולטת ונשלט" , ואין פה שום הזמנה מיוחדת זאת לא מסעדה ואין פה ארוחה עיסקית , ולא תמיד יש הדדיות או שוויון במיוחד בנושאים רגישים icon_redface.gif
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 21 בדצמ׳ 2003
מירי גם אני שמחה על הטעות !!! icon_smile.gif

לגבי מה שאמרת - את צודקת בהרבה ,אך אני עניתי מה שאני באמת מרגישה. לגמור זה לא רק
לגמור . זה שיא מסויים ,שיא שאינו רק פיזי אלא הוא נובע מהעוצמה הנפשית , לדעתי לפחות.
סתם אתן לך דוגמא או המחשה שיטחית ביותר - נגיד שיש פנטזיה מסויימת שמחרמנת אותך
בטירוף ,אבל בטירוף ,רק המחשבה גורמת לך להרטיב icon_smile.gif . אז לא מאוננים ? מתאפקים כי
המחשבה מספיקה לך ? או שיש משהו - חוויה או משהו שעברת שפשוט גורם לך לרצות לצייר
את זה , או לכתוב שיר , כמו "דחף" , קטרזיס שכזה . את לא תכתבי ,לא תציירי ?
אכן ,כמו שאמרת - סשן נפלא של שעות אשר כל אחד מעניק מעצמו לאחר , אכן יש אורגזמה
נפשית , מעין אורגזמה בראש ולכן לא - לא תמיד צריך לגמור ! כמו שאמרתי - אני לרוב לא חושבת על זה כל כך בסיטואציה שבה אני רק רוצה לתת ולעשות טוב לגבירה ,לראות אותה נהנית זה הסיפוק . אבל הסיטואציה שהבאת כאן קצת שונה -את דיברת על חודשים שבהם השולטת אוסרת
על הנשלט להגיע לשיא או שפשוט אינה מתיחסת לצורך הזה . סימן שהיא אינה יודעת לקרוא אותו .האם אכן אף פעם אין לו צורך כזה ? אני לא חושבת ככה ,אם הוא אנושי אז כן יש .
ואולי תקראי לזה "בונוס" אך לדעתי זה אינו בונוס כאשר קיימת רמת אינטימיות ואיכפתיות כנה בין
שני אנשים כי הם קוראים אחד את השני וכן - זה לא מוזר שלעיתים השולטת תרגיש שהיא פשוט
רוצה לעשות טוב לנשלט , לתת לו ולעזור לו להגיע לשיא כי להראות שהיא מעריכה את מה שהוא
נותן לה זו לא בושה או חולשה ,להיפך . זה כמו
לומר "עבד טוב" או "שפחה טובה" , מגיע לך היום...
icon_biggrin.gif
לא, זה בדיוק העניין שאין חוקים כתובים מראש ולכן יש צורך בגמישות ורגש כדי לממש מערכת יחסים בדס"מית . גם הקשבה .
מה שכתבתי מקודם זו לא סתירה לדעתי - כן ,הנשלט יכול לתת עצמו ללא גבול ,נגיד שכך. הוא יהנה מכל רגע ,נגיד שכך. אך השולט מבחינתו צריך לדעת לאזן את זה , אחרת זה פשוט מריח
לי דיי ניצול ...הנשלט לא אמור לדרוש את זה ,כמובן שלא ! אבל מצד שני הוא צריך להיות מספיק כנה ולסמוך על השולטת כדי לומר אם זה מפריע לו שהוא לא גומר כבר כמה חודשים , כי זה גם מראה על פתיחות ביחסים ולדעתי ככה זה צריך להיות .
בקיצור - צריך לדעת להקשיב אחד לשני ,כולל לתנועות גוף ולכל דבר .
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 21 בדצמ׳ 2003
מירי אני מצטטת:
" למה הוא חייב לקבל אקסטרה ? נניח שלא בא לי לתת .
מה זה חוקים כתובים מראש איך מנהלים מערכת זוגית על בסיס שליטה ? "

המממ,לדעתי הכנסת כאן שני דברים. אם לא בא לי לתת לו,אוקי אני השולטת ,אני
המחליטה אבל,במערכת זוגית על בסיס שליטה,זה לא עובד ככה.

מצטטת:
""אדם ששולט תמיד ידע להעניק מעצמו ", זה מאוד נכון מה שאת אומרת, זה יפה מאוד לפורומים .זה לא מחייב במציאות את השולט לתת מעצמו "

אומר לך כאן את דעתי האישית,בלבד!!
אבוי לי אם לא אדע להעניק מעצמי בתור,שולטת. למה?
כי את כל יחסי בדסמ אני רואה בקטע של,נתינה ולקיחה.
כלומר,עצם זה שאותו עבד או שיפחה,מפקירים בידי את גופם,נותנים לי לבצע בהם
מה שאני רוצה להצליף,להכאיב,להשפיל וכו',איך יתכן שלא אתן מעצמי לאחר זה?

לי אישית,זה לא יהיה מובן.
מירי יקרה.
יכול להיות שאני,מאוד שונה אבל כך אני מרגישה.
אם לא אתן מעצמי,אני לא אהיה בכלל בכל מערכת יחסים,איזו שהיא לא תהיה.
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 21 בדצמ׳ 2003
וואו שיפק'ה,
ראיתי את תגובתך השנייה לאחר,שהגבתי אני.
איזו טלפתיה.
תגידי,היית אולי מתחת לכיסא שלי באותו רגע?
גידיאפ​(נשלט)
לפני 20 שנים • 22 בדצמ׳ 2003
גידיאפ​(נשלט) • 22 בדצמ׳ 2003
לא לגמור עשר חודשים?

מה יהיה שהוא ירצה לגמור?
הוא יצטרך ג'ריקן
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 22 בדצמ׳ 2003
גידיאפ כתב/ה:
לא לגמור עשר חודשים?

מה יהיה שהוא ירצה לגמור?
הוא יצטרך ג'ריקן

דוקא לא!
תהייה לו סתימה רצינית,הוא יצטרף צינוריות.....

icon_wink.gif
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 22 בדצמ׳ 2003
ביג מירי
בתור ציפי אני רשאי להשתתף בפורום הזה.
אם כוונתך שהגבירה אוסרת על העבד לגמור בכלל משך מספר שבועות-פשוט יגרם לעבד נזק גופני.
אם כוונתך שאינה נותנת לו לגמור בפגישות איתה-אין לי כל בעיה עם זה והייתי כבר עם גבירות שלא הרשו לי לגמור בנוכחותן.