לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדים תהיו אמיתיים , כמה חשוב לך לגמור ?

Tame
לפני 20 שנים • 22 בדצמ׳ 2003
Tame • 22 בדצמ׳ 2003
מממ רמז "דק" icon_wink.gif

ומה בנוגע לשאלה השניה? (אלא אם כן, כמובן, זו שאלה אישית מידי)
MIRI_BIG
לפני 20 שנים • 23 בדצמ׳ 2003
MIRI_BIG • 23 בדצמ׳ 2003
תודה מקרב לך על תגובתם הרבות , אני שאלתי שאלה כדרך אגב ולמען האמת קצת הקצנתי והקשתי בשאלה .כל זה במטרה לקבל תשובות שיובילו אותי ואת הסאב שלי לתת לי תשובה אמיתית , לא שחלילה הוא שיקר לי , רק לפעמים על מנת להגיע לתשובה חייבים לחדד את השאלה ,ואפילו רצוי להוסיף עקיצה ,לשמוע עוד דעות מכל מיני צדדים . אין ספק תשובותכם הוסיפה לדרך חשיבתי וחשיבתו .

ובלי שום קשר אלי, ורק לצורך הדיון .בBDSM שיש קשר על טהרת השליטה , לא הכל חייב להיות יפה ונוצץ , נכון מאוד שאת/ה יכולים לבחור את האדון/ גבירה , ויתכן מאוד שישנם כאלו שבאמת מנהלים קשר על קבלה ונתינה שווה . אך ישנם זוגות שמנהלים קשר רק על הקבלה של המלכה .ואולי תקראו לזה ניצול או בכל שם שתבחרו , אך המציאות מוכיחה שלכל סיר יש מכסה .
ותאמינו לי שבמציאות שם אף אחד לא מנהל דיון על זה בשום פורום .

בכל מקרה חג אורים שמח ומאחלת לכל עם ישראל יום יפה
Tame
Tame • 23 בדצמ׳ 2003
תודה רבהicon_smile.gif
גם אני נהיניתי מהדיון ועושה רושם שאת אחת מהדומיות ה"נאורות" יותר.
שמח בשבילך ובשביל ניר (שנהיניתי מאוד מתגובתו)... icon_biggrin.gif
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 23 בדצמ׳ 2003
מירי מסכימה איתך בנוגע לחידוד (:
לגבי היחסים המבוססים רק על קבלה של המלכה - אני מאמינה שזה לא ממש כך .זה יישמע אולי מעט פרדוקסלי אך לכל יחסים יש ביסוס . כלומר - לדעתי משהו שיחסים כאלה אינם מספקים אותו ואינם טובים לו - לא ייתן ליחסים כאלה להימשך אלא ייחפש משהו שמתאים לו יותר.
מה שנראה מהצד כקבלה של המלכה בלבד לדוגמא - לפעמים ייתכן שאותו הנשלט כן רוצה את זה כך כי פשוט יש לו ערך עצמי נמוך או ביטחון נמוך. לדעתי אותה אישה צריכה לראות את זה אם זה כך ולא לנצל זאת . או לעזור לו או להיפרד ממנו ,בכל מקרה - לראות את זה ולדעת לקרוא את הנשלט. אני לא חושבת שיחסים כאלה יכולים להחזיק מעמד זמן רב כי יש בהם הרס מסויים
(כי הצד השולט מנצל והצד הנשלט חלש מידיי כדי להתנגד ולהודות בזה שלא טוב לו וזה לא יחסים בריאים כל כך)