ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

החדרת ציפורן

Miss Behave​(מתחלפת)
לפני 13 שנים • 8 ביולי 2010
Miss Behave​(מתחלפת) • 8 ביולי 2010
ציפורן לא הייתי מחדירה, זה נראה לי לא בריא מי יודע מה

מה שכן - החדרתי כיסמי צמר גפן - נראה לי שזה בסדר 🙂
Marcus Wright​(אחר)
Marcus Wright​(אחר) • 8 ביולי 2010
BluTkiNd כתב/ה:

מה שכן - החדרתי כיסמי צמר גפן - נראה לי שזה בסדר =)

האמת היא שגם זה לא ממש בסדר אם הם עשויים מעץ
עלול להיות קיסם שהעץ לא מעובד טוב ויש בו שבבים שהיו נשארים בצינור השופכה וגורמים לדלקת
ובמקרים קיצוניים למום

רצאבי הזכיר "סאונד" .. יש בכל מיני גדלים
יש אחד דק במיוחד שמתאים למתחילים ורק בקצה שלו יש כמעין גולה קטנה שתפקידה להרחיב את צינור השופכה
שאותו אפשר לאט לאט לתרגל בהרחבה
ויש סטים שלמים בכל מיני גדלים למתקדמים
בכל מקרה כולם עשויים נירוסטה , שהיא פלדת אל חלד (שאינה מחלידה) ולכן ניתנים לחיטוי באמצעות אלכוהול 70 % שאפשר ורצוי לקנות בכל בית מרקחת
בכל מקרה צריך להיות זהיר ולא להחדיר במהירות אלא באיטיות תוך כדי סיבובו של הסאונד בתוך צינור השופכה ולהגביר לאט לאט את הקצב
עד לכדי מצב ש"מזיינים את הזין"
בשום פנים ואופן לא "לבלוע" את הסאונד בפנים , עלול להיות מסוכן
ולא לנסות לשבור שיא עולם בהחדרה לעומק , אין צורך להגיע עד לאשכים
בפעם הראשונה בודקים ממש בזהירות ובאיטיות עד כמה הוא נכנס , תרגישו ביחד .

הנאה צרופה , icon_lol.gif

שיהיה בהצלחה . icon_lol.gif icon_lol.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 8 ביולי 2010
cat כתב/ה:
BluTkiNd כתב/ה:

מה שכן - החדרתי כיסמי צמר גפן - נראה לי שזה בסדר =)

האמת היא שגם זה לא ממש בסדר אם הם עשויים מעץ
עלול להיות קיסם שהעץ לא מעובד טוב ויש בו שבבים שהיו נשארים בצינור השופכה וגורמים לדלקת
ובמקרים קיצוניים למום

רצאבי הזכיר "סאונד" .. יש בכל מיני גדלים
יש אחד דק במיוחד שמתאים למתחילים ורק בקצה שלו יש כמעין גולה קטנה שתפקידה להרחיב את צינור השופכה
שאותו אפשר לאט לאט לתרגל בהרחבה
ויש סטים שלמים בכל מיני גדלים למתקדמים
בכל מקרה כולם עשויים נירוסטה , שהיא פלדת אל חלד (שאינה מחלידה) ולכן ניתנים לחיטוי באמצעות אלכוהול 70 % שאפשר ורצוי לקנות בכל בית מרקחת
בכל מקרה צריך להיות זהיר ולא להחדיר במהירות אלא באיטיות תוך כדי סיבובו של הסאונד בתוך צינור השופכה ולהגביר לאט לאט את הקצב
עד לכדי מצב ש"מזיינים את הזין"
בשום פנים ואופן לא "לבלוע" את הסאונד בפנים , עלול להיות מסוכן
ולא לנסות לשבור שיא עולם בהחדרה לעומק , אין צורך להגיע עד לאשכים
בפעם הראשונה בודקים ממש בזהירות ובאיטיות עד כמה הוא נכנס , תרגישו ביחד .

הנאה צרופה , icon_lol.gif

שיהיה בהצלחה . icon_lol.gif icon_lol.gif

מה שהוא אמר. ולפני לפני, ניתן להתחיל מ"תכשיט לג'נטלמנים" (אבל לג'נטלמנים בלבד!). מעין צעצוע מטריף וחמוד להדהים: http://shop.penisplugsablaze.com/product.sc?productId=121&categoryId=9

אותו ניתן להזמין אצל הבחור הספציפי בעיצוב אישי ובלעדי (או למצוא בחור ספציפי אחר בארץ לבקיאים ברזי הקהילה הארצית) ואחרי זה לעבור לסט של סאונדים טרם עורכים הכרות עם הסאונד הרוטט שמהווה מתחרה מאוד רציני לנאס"א כי הוא מסופק בצירוף כרטיס טיסה לירח.

(בכל מקרה, לא ציפורניים ולא אביזרים צמריים בלתי ניתנים לחיטוי כי אח"כ תשתין סכיני גילוח במשך שבוע לצלילי סופרנו וניפוץ כוסות)
איש תשוקתך​(שולט)

Re: מתדרדר

איש תשוקתך​(שולט) • 8 ביולי 2010
יאלללה כתב/ה:

מהפח אל הפחת,לתרגל את זה בעין עוד יותר מזעזע.

חסר לב הרגת אותי מצחוק
ולא . לא מומלץ
מוצ'ילר
מוצ'ילר • 8 ביולי 2010
אנשים פה הגיבו יפה על השרשור אבל אני רוצה להדגיש לבחור שרוצה לקבל ציפורן בצינור השופכה זה שמערכת השתן (ויחד איתה צינור השופכה) היא אחת המערכות היותר סטריליות בגוף.
די באוויר שיכנס לשלפוחית השתן כדי לגרום לדלקת.
לכן לא להחדיר שום דבר שהוא לא מיועד לכך ולא לשכוח לחטא הכל היטב.
בהצלחה.

נ.ב. אני חוויתי חדירה עם מישהי מאוד מקצועית (אני לא אציין את שמה בלי רשות) כזאת וזאת חוויה מדהימה ומומלצת.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
רצסיבי כתב/ה:
[ קראתי למעלה את התגובה (הצינית-מבודחת) של רע לב, ואח"כ עוד 2 תגובות שהתייחסו אליה (ברצינות תהומית), ונותרתי עם פה פעור. הפסה הבנת הנקרא מהעולם ?! ]
תכל'ס, גם אני הופתעתי מזה שאנשים לא הבינו שזה בציניות.
Marcus Wright​(אחר)
לפני 13 שנים • 9 ביולי 2010
Marcus Wright​(אחר) • 9 ביולי 2010
[quote="Brave Dwarf"][quote="cat"]
BluTkiNd כתב/ה:

(בכל מקרה, לא ציפורניים ולא אביזרים צמריים בלתי ניתנים לחיטוי כי אח"כ תשתין סכיני גילוח במשך שבוע לצלילי סופרנו וניפוץ כוסות)

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

אין צורך במילים
לבטוב​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 15 ביולי 2010

הרחבת צינור השופכה

לבטוב​(לא בעסק) • 15 ביולי 2010
האקט של הרחבת צינור השופכה הינו אקט מסובך.
ישנם אנשים שיש להם הצרות של צינור השופכה ומי שמבצע את ההרחבה הינו אורולוג,זה בתחום הרפואי גרידא.
לעומת זאת יש תחום נרחב של נושא זה בבדסמ.
יש סט של מוטות נירוסטה שמתחילים מקוטר צר עד לקוטר יותר גדול וכמו הרחבת פי הטבעת צריכים לבצע את ההרחבה בשיטתיות ולא לקפוץ ישר לגדול (הנזק יכול להיות רב).
אני לא ניסיתי זאת ורק קראתי חומר דרך חיפוש במנועי חיפוש שונים וראיתי סרטים בתחום.
להכניס ציפורן כבר "במכה" הראשונה יכול להיות מסוכן ולגרום לפציעה.
הכנסת קיסם מעץ גם כן בעייתית כי שבב של העץ יכול להיתקע בפנים....לך תסביר לאורולוג מה עושה שבב של עץ בחור של הזין....חחחחח

לאחר שהמקום הורחב ולא בפעם אחת (הרחבה חד פעמית) ולאחר ביצוע חיטוי של האצבע,אפשר לנסות.
בכל אופן,ביצוע של פעולה כזאת מצריך אמונה ובטחון רב של העבד במלכה,שלב זה של אמונה ובטחון מגיע לאחר שיש יחסי עבד מלכה ארוכים וההכרות של המלכה עם גופו של העבד,שפת גוף,ההברות שיוצאות בזמן סשן,חייבים להיות מאוד אבל מאוד זהירים ובטוחים האחד בשני.
זה לא עוד סשן של קשירות,הצלפות,שעווה סטרפאון ועוד כל מיני עינוגים שונים.