סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד סורר, לחנך או לחפף?

Lolita​(שולטת)
לפני 20 שנים • 22 בדצמ׳ 2003
Lolita​(שולטת) • 22 בדצמ׳ 2003
לאלף עבד , להתאימו באופן מושלם לדרישותייך – זו אינה מלאכה של מה בכך,
ודורשת ממך (לצורף העניין) חשיבה והפעלה , כאלה שמשתנות כמובן בין חיבור לחיבור.
אני לא מאמינה ב"לקבל על מוכן" , בלקבל מבלי לתת.
לא מעריכה במיוחד את אותם שולטים/שולטות שמחפשים שפחה/עבד מוכנים לשימוש.
לא רואה בכך דבר מלבד עצלות , חולשה ואפילו פחד.
מאמינה בלעבוד ולקטוף את הפירות.
בלפרק , לרסק , להרוס , להחריב עד עפר----> ואז לבנות מחדש , כפי שאני מוצאת לנכון , בהתאמה הרמונית ומושלמת לצרכיי.

בהנחה והייתי במגפייך הייתי מפעילה את שיקולי עלות-התועלת ברמה הבסיסית ביותר.
לצורך כך יש לברר מספר אלמנטים :
ראשית , העניין באותו עבד ספציפי , האם מעורר אצלך איזשהו סוג של תאווה , ובאיזו רמה.
שנית , היכולת והפוטנציאל שלו למלא את צרכייך באשר הם , האם מהווה קרקע פוריה לתובנות ולמשמעת שתרצי להכניס בו.
לסיום , יש לבחון התאמה בסיסית בין הרצונות , השאיפות , הכמיהות של כל אחד מכם.
למשל , מפגשים נקודתיים מול מע' של 24/7 , או כל תמהיל אפשרי בין השניים,
או , האם בדסמ מספק עבור יצר מיני בלבד , או גם נפשי ואיך זה מסתדר עם הראיה והדרישות שלך , וכו'
כששלושת השאלות האלו יבואו על פיתרונן , השאלה האם לחנך או לחפף תתנדף לה.
אם אכן יש התאמה , פוטנציאל , ותאווה , כמובן ששווה להמשיך להשקיע ולחנך.
כאשר הם לא קיימים בכלל , אני לא רואה סיבה להמשיך ולטרוח.
נכון שיש המון "באמצע" , הרי שירטטתי כאן את קצוות הסקאלה ,
אני מאמינה שברגע שתבררי לעצמך היכן בדיוק הוא נמצא על הסקאלה שלך , תדעי היטב מה לעשות איתו.

אני מניחה שטרחת והטווית בפניו את דרישותייך וציפיותיך , שטחת בפניו את הכללים והחוקים שלך ,
ואף המחשת לו וויזואלית , תיאורתית ופיזית ,מה יהיה גורלו אם לא יתנהל לפי שביעות רצונך .
אם אכן כך , ועדיין מתנהג באותו אופן מרדני וסורר , אני רואה שתי אופציות :
האחת - העבד שלך מנסה לבחון את הגבולות שלך , ממש כמו שאת תרצי לבחון את שלו ,
לבדוק עד כמה יוכל למתוח את החבל ולהמשיך לחיות ,
או לפחות להמשיך לתפקד על אדי תודעה.
אם אכן כך הדבר , הגבול חייב להימתח על ידך בעזרת אקט של ענישה.
הפליקים שהוא כל כך אוהב יכולים להפוך אותו בחצי שניה לירק גינה מיובש ,
אם רק תחליטי להגביר את העוצמה או לשנות את המיקום.
זה כמובן ברמה הפיזית , ברמה המנטאלית העונשים הם הרבה יותר קשים ולכן גם הרבה יותר אפקטיבים.
השניה - אם אינו מבקש לבחון את גבולותייך , ובכן ,
מונח תחתייך עוד עבד עצלן פאסיבי ומטריד במיוחד ,
או אז ימצא את עצמו בסופה של רשימת המתנה מייגעת ,
להליך כירוגי פולשני לשחזור הקוטר המקורי של פי הטבעת שלו.

רחפנית ,
רשימת זהב..?
למה לא יידעו אותי ?
האם נבחנת על החומר כדי להמצא ראויה להניח כף רגלי בעולם קסום זה ?

מסכימה להארה החדשנית שלך , גם לדעתי עבד הוא קודם כל בן אדם ,
נו אז... האם כל יצור חי שעונה על ההגדרה של "בן אדם" חולק את אותם צרכים בדיוק ,
את אותם רצונות ומאווים כמו חברו לגזע ?
האם מינו <זכר> מגדיר גם כן רשימה סגורה ומחייבת של צרכים או תאוות ?
ברמה הפיזית , כן .
אבל ברמה המנטאלית / הנפשית , לכל אחד מאיתנו אישה / גבר / זוחל / בעל דם חם / קר ,
יש צרכים ורצונות שונים.
כל אחד מאיתנו מתגרה מדברים אחרים , וזקוק לדברים אחרים במינונים שונים ובסיטואציות שונות ,
על מנת לחיות גם ברמה הרוחנית , ולא רק הפיזית.
כך שלדעתי לבוא ולטעון שעבד הוא קודם כל בן אדם אח"כ עבד... בלה בלה בלה ,
ומתוך כך להסיק ולהכליל לגבי הצרכים והרצונות שלו ,
אינו מעיד על דבר מלבד חשיבה מעט מקובעת ..
robotz
robotz • 22 בדצמ׳ 2003
פחחחחחחחחחחחחחחחח.
זמנו שייך לך?
חחחחחחחח.
ממש דילמות פילוסופיות עמוקות...
המפונקת​(שולטת)
המפונקת​(שולטת) • 22 בדצמ׳ 2003
עושה רושם שחלק מן העבדים חושבים שבסוג מערכת היחסים המדוברת ישנו סממן מיני כלשהו ט ע י ת ם ב ג ד ו ל .
בחלק מהתגובות נשאלתי האם אני אוהבת את העבד או האם שכחתי שהוא בן אדם.
עצם היותו אדם ממין זכר גזרה עליו להיות נחות ובאשר לאהבתי אליו הרי שאהבתי ממוקדת אך ורק לתועלת המופקת ממנו למעני.
למרות שבין תגובותיכם מצאתי כמה וכמה הצעות יעול שביכולתן לתת מענה למצב הקיים אינני מוצאת לנכון לעסוק במשחקי חינוך או כוחות וכראיה לכך העבד כבר פוטר מתפקידו לא לפני שהותרתי על גופו מזכרת ממני.

המפונקת
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 22 בדצמ׳ 2003
זה נראה די סביר כבר מההודעה הראשונה שמדובר פה יותר בפרסומת עצמית של "דומית קשוחה ואכזרית" מאשר באמת בהצגת שאלה.
אליאס​(אחרת)

תאיר, תחשבי שצטטתי אותך.

אליאס​(אחרת) • 22 בדצמ׳ 2003
בעתיד אני מבטיחה להשתלט גם על אפשרויות הציטוט, פונטים צבועים באדום עז, הדגשות וכו' אבל לא לשם כך נתכנסנו.

אז גם אני ממש כמו תאיר, קבלתי את אותו הרושם בעיקר נוכח תגובתה המצוינת של לוליטה לשאלה מצוינת (כן, תאיר, במקור הסתתרה שאלה שאלתית ביותר), לאלף או לפטר שזו בהחלט סוגיה שיש לתת עליה לפחות כמה דקות מחשבה אבל התגובה בהמשך רק הוכיחה לי מספר דברים, שקצת העלו חיוך על שפתיי.

1. "סממן מיני כלשהו ט ע י ת ם ב ג ד ו ל" - אה?
2. "אהבתי אליו הרי שאהבתי ממוקדת אך ורק לתועלת המופקת ממנו למעני" - אה?
3. "אינני מוצאת לנכון לעסוק במשחקי חינוך או כוחות וכראיה לכך העבד כבר פוטר" - אה?
4. "לא לפני שהותרתי על גופו מזכרת ממני" - אה?

אתייחס לכל ארבעת הסעיפים מכיוון שהם אלו שצדו את עיניי וגם בגלל שהחיוך מלא הבוז לא יורד משפתיי וזה אחד מהרגעים הנדירים שהודעה בפורום יכולה לעורר בי משהו לשאט הנפש אלא ממש לגרום לי להגיב.

1. אם בדס"מ הוא לא מיני עבורך, סליחה כן, אבל מה לעזאזל את עושה פה? אני אסביר לך מה, יקירה, בשביל זה אני פה. את כמו שאני מגדירה ולא בצורה נעימה במיוחד "מחפשת סמרטוט/בעל" בלי שום צורך לתת לו מאום בתמורה ובמלים אחרות, מחפשת פראייר. נכון שכך אני קוראת לכל המלכות שאינן מכות אבל זו דוגמא מובהקת לכך. בדס"מ קודם כל לפני הכל, אבל ה-כ-ל, מושתת על משיכה בין שניים (ויותר) משליטה-כניעה על בסיס מיני, כלומר גירוי מיני. אם את לא מתגרה מזה באופן מיני, תחזרי לסמרטט וניל, בחייאת.

2. רק את מפיקה ממנו תועלת? זו תמצית השליטה בעיניך? ומה הוא עושה שם לדעתך, לא מפיק תועלת? את חושבת שבדס"מ שיש בו צד שולט וצד נשלט הוא ממברנה חד כיוונית? שמעת פעם על סימביוזה? על נתינה וקבלה דו ערכיים? סליחה, כן, אבל כשמוכרים לי קש אני ישר חושבות על מניות בהרצה ופה את מריצה מניות בלי שום אחיזה במציאות, שמרי על עצמך, אם בורסות נופלות, יש עבדים/סאבים שלא יאכלו את הלוקשים שתמכרי להם לנצח. או שאת שולטת בתחילת הדרך או שלמדת מהסרטים הלא נכונים, או שמעולם לא שלטת, או שאלוהים יודע מי כיוון אותך לפה, אבל תמסרי לו ממני שהוא טעה.

3. את לא מוצאת לנכון לאלף או לחנך? את אוהבת לקבל הכל מן המוכן? את שמחה לגלות שמי שניצב תחת רגלייך אולף על ידי מישהי אחרת, רגיל לספק את מאוויה, רצונותיה והדרך היחידה שהוא מכיר היא דרכה של המאלפת הקמאית? אם כן, על מה את לעזאזל מלינה? אם את מסרבת לאלפו לדרך *שלך* מה הפלא שהוא סורר? מה הפלא שהוא נוהג כך? מה הפלא שהוא לא חש שאת שולטת בו? מעצבת אותו? מייצבת אותו? למה החלטת לשלוט אם את לא באמת שולטת, אה? לאל פתרונים כנראה.

4. הותרת בגופו מזכרת. את יודעת, זה ה-חלק שהכי אבל הכי הצחיק אותי. נכון שאת חושבת שהענשת אותו? (-: אם לסמן מישהו לנצח, להותיר בו עקבות שלך עצמך הוא עונש מבחינתך, אני חוזרת לשרשרת ה"או ואו" מסעיף 2. אני יכולה להעיד מהעבד הקבוע שלי שהוא מייחל לרגע הגדול הזה שהוא יסומן, זה הרגע שיזכיר לו אותי לנצח, רבה הרבה אחרי שאלך ממנו אבל כדי להיות מסומן, הוא קודם כל חייב (שמישהו ידגיש פה את החייב) להיות ראוי לסמן ממני. ומה את עשית? סימנת מישהו שאינו ראוי בעיניך והפכת אותו בפזיזותך לראוי.

טוב, לפחות צחקתי קצת. אני מודה לך מאד.
ולולי, אחלה תגובה נתת שם, אני עומדת מאחורי כל מלה, כך שאם מישהי אי פעם באמת תרצה לדעת האם שווה לאלף ולחנך, זו התגובה האולטימטיבית.
אלון-סאב​(נשלט)
אלון-סאב​(נשלט) • 22 בדצמ׳ 2003
מי בכלל יודע משהו על "המפונקת" הזו ? מי אמר שזה לא עבד מתוסכל שהתחפש, או ילדה בת 18.5 או אפילו מישהי קצת מוכרת שרצתה לעשות קצת עניין ... כשזו הודעה ראשונה תחת הכינוי הזה והעתקים של אותה ההודעה מפוזרים בכמה פורומים ברשת באותו היום, החשד מתעורר.

בקיצור לא שווה תגובה. במיוחד אחרי קריאה של הודעת ההמשך.
אנדרפוט

ואם כבר ציטטת אז -

אנדרפוט • 22 בדצמ׳ 2003
"כאחת שחשוב לה מאוד משמעת צייתנות דיקנות והקרבה וכאחת שחשוב לה שהכל מתנהג כמו בצבא" - כמו בצבא? על איזה צבא את מדברת?

"משום מה יש לי התחושה שהעבד חושב שיש לו סיכוי ליחס חברי יותר." - באמת חוצפן.

בקיצור, יש אנשים שאוהבים לנצל אנשים אחרים באופן ציני, והדבר העוד יותר מצחיק הוא שיש אנשים שבוחרים להיות הקורבן שלהם. הרי אפילו הקניבל החובב מגרמניה מצא קורבנות מתנדבים, אז למה שאישה מפונקת לא תמצא? לגיטימי ביותר.

השאלה היא האם המטריה שלנו - הבדסמ יתברך שמו - גדולה מספיק בשביל להכיל את כל מי שרואה את עצמו דומינטריקס או מאסטר? ואיפה עובר הגבול?

CSS ?

מעניין.
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 22 בדצמ׳ 2003
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:
ואני תוהה מפונקת..........

האם את זוכרת את כלל הזהב???

עבדך הוא קודם כל בן אדם, א"כ גבר ולבסוף עבד.
זכרי כלל פשוט ועיקרי זה ותראי שתוכלי להפיק מעבדך את המיטב שבו.

בהצלחה.

רחפנית-הדומית המרחפת.

ידידתי המקסימה,רחפנית
ראשית,אהבתי תשובתך
שנית,מה שלומך?
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
שוקולית מקסימה שלי....

שלומי מעולה, אשמח לראותך מתישהו ולו לפחות במועדון.

לוליטה, הרשי לי לא לענות לך ב"פירוט רב" כפי שטרחת לענות למשפט אחד שלי-אך מבטיחה לך שברגע שתתפרסם רשימת זהב אעדכן אותך, כרגע ישנו רק כלל זהב אחד שאולי היה ראוי שתתמקדי בו קצת יותר במקום להרצות על זוחלים וכל השאר. icon_wink.gif

אה וד"א, אני מסוג אלו שלא זקוקות למבחנים עמ"נ להניח את כף רגלי היכן שהוא..........

רחפנית-הדומית המרחפת.