בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה ההבדל בין "מלכה בתשלום" לבין סתם ...זונה ????

אדון בועל בתשוקה
לפני 13 שנים • 1 ביולי 2010

מה ההבדל בין "מלכה בתשלום" לבין סתם ...זונה ????

אדון בועל בתשוקה • 1 ביולי 2010
סליחה שאני מתערב במדור לא לי, אבל אולי מישהי תצליח להבהיר לי מה ההבדל בין "מלכה בתשלום" לבין.....סתם זונה ?

פנו אלי לא-מעט נשלטים וביקשו שאפעיל למענם את העט המושחזת שלי בסוגיה הזאת שטורדת את מנוחתם, ואני בעוונותי, דחיתי שוב ושוב את הרעיון של לכתוב משהו על זה, כי כאמור, מה לי ולזה ??!!, אבל לאחרונה קראתי כאן בפורום בדסמיה איזה אזכור של אחת, הילייני, המתיימרת להיות "פמינסטית-בדסמית" ( נניח לרגע למעשה השעטנז הבלתי אפשרי הזה ..) לסרט העוסק ב"מלכה בתשלום" ( כך ממש בלשונה של הפמיניסטית הזאת...) ונדמה לי שלביטוי הזה של "מלכה בתשלום" מתלווה איזה נופך של חביבות לגיטימית, של עיסוק ככל העיסוקים, בבחינת "אין פרנסה שמביישת את בעליה", ואני, לדיאבון הלב, לא מצליח להבין, מה ההבדל בין "מלכה בתשלום " לבין סתם ....זונה ???
נניח גם לעובדה "השולית" ש"פמיניסטית" מקבלת בחביבות ונינוחות את מיסחור יחסי המין על ידי "מלכה בתשלום" אך לעומת זאת תצא בשצף -קצף, נגד הלקוחות של...הזונה "הקלאסית", כי אני, כאמור, עדיין תקוע באותה סוגיה בראשיתית: " מה, לכל הרוחות, ההבדל בין 'מלכה בתשלום לבין סתם...זונה ? ".
אני בטוח שהדיון בסוגיה "הרת הגורל" הזאת איננו חדש בפורום שלכם, שהרי ההבחנה המלאכותית הזאת בין "המלכה בתשלום" לזונה "הקלאסית" היא כל כך צורמת, כל כך נטולת הגיון - שאני בטוח שכבר דנתם בה ( האומנם ? ) - ובכל זאת, אני אשמח לדעת : מה ההבדל בין "המלכה בתשלום" לסתם....זונה ?
Morticia
Morticia • 1 ביולי 2010
קטונתי מתגובה בשם מי שאני לא
אני גם בטוחה שהיא יודעת ומסוגלת לדבר היטב בעצמה, אם בכך היא חפצה
והאמת שגם לא ברור לי למה אני מגיבה לטרול אחד רגע אחרי שהצלחתי להתאפק שלא להגיב לטרול שני

אבל ברמה ה"פמיניסטית" נאמר גם זונה "סתם" יעני כזו שמוכרת מין "ונילי" בשביל כסף לא עומדת בסתירה

אלו הסרסורים ושאר מוכרי הנשים בכפייה שלרוב מהווים את הבעייה...

ההבדל הנוסף הוא במעמד החוקי שכן, זנות מוגדרת בחוק כפעילות הכוללת חדירה אל גוף האישה
(ועל כן למשנתי, דווקא בזה יש מקום רב להתקוממות פמיניסטית, שכן למיטב ראות עיני, שני המקצועות עוסקים בממכר הגוף ומתן שירות מיני באיזו צורה)
אדון בועל בתשוקה
Morticia כתב/ה:
קטונתי מתגובה בשם מי שאני לא
אני גם בטוחה שהיא יודעת ומסוגלת לדבר היטב בעצמה, אם בכך היא חפצה
והאמת שגם לא ברור לי למה אני מגיבה לטרול אחד רגע אחרי שהצלחתי להתאפק שלא להגיב לטרול שני

אבל ברמה ה"פמיניסטית" נאמר גם זונה "סתם" יעני כזו שמוכרת מין "ונילי" בשביל כסף לא עומדת בסתירה

אלו הסרסורים ושאר מוכרי הנשים בכפייה שלרוב מהווים את הבעייה...

ההבדל הנוסף הוא במעמד החוקי שכן, זנות מוגדרת בחוק כפעילות הכוללת חדירה אל גוף האישה
(ועל כן למשנתי, דווקא בזה יש מקום רב להתקוממות פמיניסטית, שכן למיטב ראות עיני, שני המקצועות עוסקים בממכר הגוף ומתן שירות מיני באיזו צורה)

ובכן, את טועה - מבחינת "המעמד החוקי" - הזנות מותרת, אפילו השידול לא אסור. - כך בישראל ובמרבית העולם המערבי - מה שאסור הוא העיסוק בסרסור לזנות - ולענין זה אין הבדל אם זו זונה "קלאסית" או מלכה בתשלום.
מכיוון שהזנות היא חוקית ממילא החוק גם לא עוסק בפרקטיקות המיניות של זנות - כמו "חדירה לגוף האישה".
אז זה ? - כל "ההבדלים" שמצאת רק מוכיחים שאין כל הבדל !!!
נו. נשאר לך רק ל"התנחם" בטרוליות שלי כמובן..
Mary Jane
Mary Jane • 1 ביולי 2010
טרדן אובססיבי,
הרי כבר הצביעו יפה יפה על היעדר הרציונליות המאפיין את בליל הזיותיך (כן כן, אותו רפאל 'שמשום מה' החלת מטיח בו רפש), לא תניח לאנשים לחיות את חייהם בניחותא ?
שמנות, מלכות בתשלום, השד יודע עד לאן יישא אותך רוע לבך...מה אתה רוצה מחיי הבריות, נובר בכפייתיות בחולשותיהן ונטפל כעלוקה ? דם, זה מה שאתה רוצה, טפיל שכמותך?

עלוב-נפש, לא יותר.
Mr Vertigo

אין הבדל

Mr Vertigo • 1 ביולי 2010
מבלי להכנס לעניינים הפרסונליים בפוסט הזה, שכן אני לא מכיר את הנפשות הפועלות והאם פותח הפוסט הוא אכן טרדן כפייתי כנטען, וכמובן שאין לי רצון או כוונה לפגוע באף אחת/אחד... אבל

ברור לכל בר דעת שאין כל הבדל.

ינסו להסביר של"מלכה בתשלום" לא חודרים (אז זונה שרק מוצצת בחוף תל ברוך היא מה?)

ינסו להסביר ש"מלכה בתשלום" לא חייב להיות בקונספט מיני (אם זה לא מיני, אז למה צריך לחפש את זה בכלוב? אם מישהו נהנה מלנקות בתים ללא תמורה הוא יכול לפרסם את עצמו באתר "אגורה" ולנקות בתים בכיף שלו).

ינסו להסביר לך שאם היא גם נהנית וגם על הדרך מפיקה תועלת אז אין בזה שום פסול (נכון כשלעצמו, אם מישהי נהנית מהעבודה שלה, זה בהחלט דבר טוב. רק שיהיה ברור שזו עבודה... אגב מעניין אם מלכות בתשלום מוציאות קבלות ומדווחות למס הכנסה?... סתם תמיהה)

ינסו לטעון כי בעצם הן עושות טובה לנשלטים כי יש הרבה שלשלם בסוף, זה זה מה שעושה להם את זה (אם זה היה נכון, הייתי מצפה מאותה "מלכה בתשלום" לקחת את הכסף ולתרום אותו לתנו לחיות לחיות או משהו...הרי היא לא עושה את זה בשביל הכסף)

בשורה התחתונה,
מלכה בתשלום היא... זונה.
כל מי שאומר אחרת סתם מתמם.

שיהיה ברור, אני לא אומר שזו תופעה מגונהאו אסורה. אם יש ביקוש, ויש היצע, בכיף שלהם. אלא רק שיש לקרא לילד בשמו. מי שמספקת שירותי מין (ולא ישכנעו אותי שמדובר בשירות שהוא לא מיני) וגובה על כך כסף - היא עוסקת במקצוע העתיק בעולם.

המצער הוא, שבאתר הזה, יש לא מעט שעוסקות בכך, מבלי להודות שהן זונות (ואולי אפילו מבלי להבין שהן כאלה), וחמור מכך, אינן מציינות זאת במפורש, אלא משווקות את עצמן כ"מלכות" אשר נהנות מתגמול חומרי כחלק מהשליטה.

אם מישהו רוצה לשלם, ומישהי רוצה שישלמו לה, שיבושם להם. מי אנחנו שנאמר להם מה נכון ומה לא. לכל הפחות, שהדברים יהיו גלויים וברורים.
ולכן
לשאלתך,
אין הבדל.
אדון בועל בתשוקה

Re: אין הבדל

westley כתב/ה:
מבלי להכנס לעניינים הפרסונליים בפוסט הזה, שכן אני לא מכיר את הנפשות הפועלות והאם פותח הפוסט הוא אכן טרדן כפייתי כנטען, וכמובן שאין לי רצון או כוונה לפגוע באף אחת/אחד... אבל

ברור לכל בר דעת שאין כל הבדל.

ינסו להסביר של"מלכה בתשלום" לא חודרים (אז זונה שרק מוצצת בחוף תל ברוך היא מה?)

ינסו להסביר ש"מלכה בתשלום" לא חייב להיות בקונספט מיני (אם זה לא מיני, אז למה צריך לחפש את זה בכלוב? אם מישהו נהנה מלנקות בתים ללא תמורה הוא יכול לפרסם את עצמו באתר "אגורה" ולנקות בתים בכיף שלו).

ינסו להסביר לך שאם היא גם נהנית וגם על הדרך מפיקה תועלת אז אין בזה שום פסול (נכון כשלעצמו, אם מישהי נהנית מהעבודה שלה, זה בהחלט דבר טוב. רק שיהיה ברור שזו עבודה... אגב מעניין אם מלכות בתשלום מוציאות קבלות ומדווחות למס הכנסה?... סתם תמיהה)

ינסו לטעון כי בעצם הן עושות טובה לנשלטים כי יש הרבה שלשלם בסוף, זה זה מה שעושה להם את זה (אם זה היה נכון, הייתי מצפה מאותה "מלכה בתשלום" לקחת את הכסף ולתרום אותו לתנו לחיות לחיות או משהו...הרי היא לא עושה את זה בשביל הכסף)

בשורה התחתונה,
מלכה בתשלום היא... זונה.
כל מי שאומר אחרת סתם מתמם.

שיהיה ברור, אני לא אומר שזו תופעה מגונהאו אסורה. אם יש ביקוש, ויש היצע, בכיף שלהם. אלא רק שיש לקרא לילד בשמו. מי שמספקת שירותי מין (ולא ישכנעו אותי שמדובר בשירות שהוא לא מיני) וגובה על כך כסף - היא עוסקת במקצוע העתיק בעולם.

המצער הוא, שבאתר הזה, יש לא מעט שעוסקות בכך, מבלי להודות שהן זונות (ואולי אפילו מבלי להבין שהן כאלה), וחמור מכך, אינן מציינות זאת במפורש, אלא משווקות את עצמן כ"מלכות" אשר נהנות מתגמול חומרי כחלק מהשליטה.

אם מישהו רוצה לשלם, ומישהי רוצה שישלמו לה, שיבושם להם. מי אנחנו שנאמר להם מה נכון ומה לא. לכל הפחות, שהדברים יהיו גלויים וברורים.
ולכן
לשאלתך,
אין הבדל.

למעט העמדה נטולת הנורמטיביות שלך( " אם יש היצע ואם יש ביקוש - בכיף שלהם ") - אני מסכים עם הדברים שלך - אני לא מוצא כל הבדל. אבל כאמור, בניגוד אליך, מיסחורו של הגוף נראה לי ענין שראוי לגנותו
צעיר ונועז
צעיר ונועז • 1 ביולי 2010
זונה עושה כסף בשחור, מלכה בתשלום מצהירה על זה מס icon_smile.gif icon_lol.gif
GREEK​(אחר)
GREEK​(אחר) • 1 ביולי 2010
זונה ... "מוכרת" ומצלקת את נפשה וגופה לעד
מלכה בתשלום במקרה הגרוע מצלקת את נפשה בלבד וזה תלוי מאיזה מקום היא שם !

ואם לא הבנת אז קשה לי להאמין שאישה נהנת שחודרים אליה כל כך הרבה פעמים בשביל כסף לפעמים על ידי בחורים לא לטעמה!
בעוד שמלכות (אולי לא כולן) יהנו מהסשן במידה כזאת או אחרת תמורת תשלום ותמיד תהיה להן את האפשרות לא לבצע סשן כזה או אחר על פי ראות עיניהן

דעתי האישית והלא מלומדת!
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אם אנחנו באים לשאלה הזאת ממקום של הנחה שזונות הן לא מוסריות ואיכסה פיכסה, מה זה פה, שירותי מין בתשלום, זה אמור להיות חינם!
טוב, אם מסתכלים על זה ככה, אז כן - מלכה בתשלום היא, ובכן - בתשלום. היא נותנת סיפוק מיני, אתה נותן כסף. מאד מתסכל, אני יודעת.

אם מסתכלים על זה מנק' מבט של "נזק לנשמה" שנעשה על ידי בחירה ב"מקצוע" כזה, גם אז יש קווי דמיון. יחסים אינטימיים צריכים להיות אינטימיים. אמור להיות שם רגש, אמורה להיות בחירה אישית... אה, אופס, חזרנו לענייני מוסר.

אם מסתכלים על אופי העבודה, אז הוא שונה מאד. ראשית, מסיבה לא ברורה מלכות בתשלום נוטות לעבוד בשעות נוחות, תעריפים גבוהים, תחת ממונים מתחשבים, לעומת "סתם זונות" שנוטות לעבוד תחת סרסורים מנצלים ובתנאים מחפירים. אני חושבת שבתור רווקה, בעת מצוקה קשה, אולי הייתי מסוגלת ללכת על הקטע הזה של מלכה בתשלום, אלה שנותנות שירות מוגבל. אשכרה להזדיין עם אנשים? אין מצב. לא הייתי מוכנה. אבל מה זה כבר לתת קצת מכות? קטן עלי.

בטיחות זה עניין מכריע: אופי העבודה הוא כזה שכאשר מזיינים אותך, את חשופה לתקיפות מצד הלקוח. את תמיד בסכנת אונס או מעשה מיני שלא הסכמת לו. מצד שני כשהלקוחות מלכתחילה מגיעים בשביל שאת תרביצי להם, הסיכון הרבה יותר קטן. נהוג לקיים שיחה מקדימה לסשן, מה שעוזר לסנן לקוחות בעייתיים.

קיצר, להיות מלכה בתשלום עדיף בהרבה על להיות זונה.

אה, שאלתם אם מבחינה מוסרית רמת החטא של נותנת שירותי מין בתשלום שונה מזו שנותנת שירותי מין סאדומזוכיסטים בתשלום? חחח. לא יודעת. למי אכפת. אני בכלל אתאיסטית.
דוקטור מרטינס​(נשלט)
לפני 13 שנים • 2 ביולי 2010

Re: מה ההבדל בין "מלכה בתשלום" לבין סתם ...זונה ??

אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
סליחה שאני מתערב במדור לא לי, אבל אולי מישהי תצליח להבהיר לי מה ההבדל בין "מלכה בתשלום" לבין.....סתם זונה ?

פנו אלי לא-מעט נשלטים וביקשו שאפעיל למענם את העט המושחזת שלי בסוגיה הזאת שטורדת את מנוחתם, ואני בעוונותי, דחיתי שוב ושוב את הרעיון של לכתוב משהו על זה, כי כאמור, מה לי ולזה ??!!, אבל לאחרונה קראתי כאן בפורום בדסמיה איזה אזכור של אחת, הילייני, המתיימרת להיות "פמינסטית-בדסמית" ( נניח לרגע למעשה השעטנז הבלתי אפשרי הזה ..) לסרט העוסק ב"מלכה בתשלום" ( כך ממש בלשונה של הפמיניסטית הזאת...) ונדמה לי שלביטוי הזה של "מלכה בתשלום" מתלווה איזה נופך של חביבות לגיטימית, של עיסוק ככל העיסוקים, בבחינת "אין פרנסה שמביישת את בעליה", ואני, לדיאבון הלב, לא מצליח להבין, מה ההבדל בין "מלכה בתשלום " לבין סתם ....זונה ???
נניח גם לעובדה "השולית" ש"פמיניסטית" מקבלת בחביבות ונינוחות את מיסחור יחסי המין על ידי "מלכה בתשלום" אך לעומת זאת תצא בשצף -קצף, נגד הלקוחות של...הזונה "הקלאסית", כי אני, כאמור, עדיין תקוע באותה סוגיה בראשיתית: " מה, לכל הרוחות, ההבדל בין 'מלכה בתשלום לבין סתם...זונה ? ".
אני בטוח שהדיון בסוגיה "הרת הגורל" הזאת איננו חדש בפורום שלכם, שהרי ההבחנה המלאכותית הזאת בין "המלכה בתשלום" לזונה "הקלאסית" היא כל כך צורמת, כל כך נטולת הגיון - שאני בטוח שכבר דנתם בה ( האומנם ? ) - ובכל זאת, אני אשמח לדעת : מה ההבדל בין "המלכה בתשלום" לסתם....זונה ?

ההבדל הוא עד כמה "שמוק" כזה או אחר מתנשא עליה, אדון בועל מלומד..