ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בגידה?

דורדום​(שולט)
לפני 20 שנים • 27 בדצמ׳ 2003
דורדום​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2003
נח לה ככה שבן הזוג ונילי והמאהב שולט.
יתכן שהייתה ממירה אותם באחד שמכיל את שניהם - אבל זה רק בתאוריה כי מעשית מדובר בשני בני אדם, שהיא אוהבת, כל אחד בדרך אחרת.
הקושי שלה נובע מטוב שבמצב, כל אחד ממלא לה צורך אחר.
en1
en1
לפני 20 שנים • 27 בדצמ׳ 2003
en1 • 27 בדצמ׳ 2003
דורדום, אתה כל כך צודק.
באמת טוב לי, עד כדי כך שהמצפון מציק. בכל זאת לשקר זה לא מוסרי...

כפי שכבר אמרתי, החלטתי לא לספר. אלו שני עולמות שטוב לי מאוד שהם מנותקים. מודה שלרגע היססתי, אבל לא. כמובן שגם זה יכול להשתנות ביום מן הימים..

כשהתחלתי את השרשור, קיוויתי לשמוע בעיקר מאנשים שנמצאים במצב שלי.. הרי יש כאן לא מעט אנשים נשואים שחשובה להם הדיסקרטיות. לשמחתי, פרט לתגובות (שעזרו לי מאוד!) שקיבלתי כאן, קיבלתי גם תגובות לתיבה הפרטית. חלקן תאמו לגישה כאן וחלקן , כמובן, גם היו פחות פוליטקלי קורקט. יותר הכרה במורכבות המצב ובכך שבין נכון ללא נכון יש טווח רחב, מסתבר.

ולסיכום, כל אחד עם הסיפור המוזר שלו. בסיפור שלי, הבן זוג (עדיין) לא מכיר את העולם השפחתי שלי.
QriS​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 28 בדצמ׳ 2003
QriS​(מתחלף) • 28 בדצמ׳ 2003
כן על הברכיים ואללה כמו מאלוהים בא לי כל הנושא הזה אחד לאחד ההתלבטות שלי...

גם לי יש אישה, והיא יפה, חכמה, אני אוהב אותה.. רק שהליבידו שלי איפושהוא עשר ליגות מעל שלה, אני כלב חרמן וסוטה מין שרק רוצה להזדיין והיא בכלל מזדיינת בשביל לגמור...

אני אוהב סמים ועושה בכל הזדמנות והיא בכלל לא בעניין לא עושה לה טוב... מין הפכים משלימים כאלה..

אבל עדיין, אני חולה עליה, אני איתה המון זמן ואני רוצה להיות איתה. אם אני חושב על אמא לילדים שלי ואני כבר חושב על זה לפעמים אני רואה אותה בתמונה המשפחתית לפחות אם זה תלוי בי.

בקיצ..לענייננו, על חלק מההרפתקאות שלי היא יודעת ועל חלק אחר לא.

תמיד יש את המשוואה הנצחית:
להיות שקרן ולא לפגוע (לא להגיד כלום) או להיות כנה וכן לפגוע (להגיד ולצפות ממנה לחיות עם זה).
לא לפגוע ולחיות עם דימוי עצמי של טיפוס בוגד ושקרן,
(לבגוד בה, לשקר לה, להסתיר ממנה, מאחורי הגב שלה, העיקר מה שלא יודעים לא פוגע)
או
לפגוע ולצפות שהיא תסלח לי, שהיא תרצה אותי בכל זאת. (להגיד לה את האמת: "בובה אני הולך לאונן בדנג'ן אני אחזור בטח בבוקר")

או בכלל, אבל זה באמת לא בא בחשבון, להדחיק, לדכא, לכבוש את היצרים שלי כי זה ממש לא לעניין זה לא בריא ולא צודק חיים פעם אחת לדעתי וחבל מה שלא עושים לא עושים וזהו...

לסיכום ?
תגידי ברכיים, הוא יכול לעמוד בזה ? הוא אוהב אותך באמת באמת בשביל לרצות לספק את כל הצרכים שלך גם את אלה שהוא לא יכול לספק בעצמו ?
את מוכנה לספוג את ההפסד במידה והוא לא יהיה מוכן לספוג את הפגיעה ?
היית מוכנה שהוא ישלוט במישהי אחרת ? אולי הוא בכלל דום קטלני ושולט ?

מבט אישי: הייתי מעדיף לדעת. הייתי מעדיף לחיות עם זה ולא להיות נבגד.
שזה לא יקרה מאחורי הגב שלי.
זה הכי פוגע.

רק סימפטיה וסולידריות icon_cool.gif שיהיה לך רק טוב
shery
לפני 20 שנים • 30 בדצמ׳ 2003
shery • 30 בדצמ׳ 2003
על הברכיים יקרה,
את רוצה לחיות בשני יקומים מקבילים, כשעבורך לא קיימת ההנאה שבמפגש ביניהם, אלא ההנאה שבהפרדתם.
תהני כל עוד את יכולה... בסופו של דבר הוא יידע...
אני ממליצה על הכנת סיפור COVER שיצמצם את הפגיעה בו. לעולם אל תספרי לו את כל האמת.
אם המצפון באמת מציק (בכל זאת הוא נשמע בחור טוב), תזרקי לו בשיחה שהיית רוצה להתנסות בדבר קטן שכבר עשית כדי לבחון את תגובתו. אם היא קיצונית אז אין על מה לדבר. ואם לא, כמו שכתבת שיש מצב שהוא יתחרמן מזה, תבני בו את ההכרה של מצבך לאט לאט. ושוב, לעולם אל תספרי הכל, יש דברים שהם בינך לבינך...
אם את אכן סאבית מתחילה, אולי זה יעבור לך? אולי תמצי את הקטע בעוד חצי שנה? תחזיקי מעמד עוד כמה חודשים ולאחר שתכירי ותביני את עצמך יותר טוב בתחום, אז תשפטי.
ובינתיים אל תייסרי את עצמך, לא על זה! לא כשיש כל כך הרבה דברים טובים לייסר עצמך עליהם...
זה רק סקס וריגושים, וסקס ואהבה הם שני דברים שונים, כך מספרים לנו הגברים מאות שנים. נחשי מה, הם צודקים! לא חיפשת את זה, זה קרה לך... וגם חברך אוהב את זה. נקי את מצפונך ותהני כל עוד לא פגעת בו. כשזה יגיע, תתמודדי באופן חכם ע"י ייפוי המציאות. ושוב, אולי עד אז תירגעי וכל הדיון אינו רלוונטי?
שכל משאלותייך יתגשמו... כשתדעי מה הן.
en1
en1
לפני 20 שנים • 30 בדצמ׳ 2003
en1 • 30 בדצמ׳ 2003
קודם כל ברוכה הבאה לאתר.
את אמנם חדשה פה, אבל ממש צודקת.
מאמצת בחום. icon_wink.gif .
ThePassionMaster
לפני 20 שנים • 2 בינו׳ 2004
ThePassionMaster • 2 בינו׳ 2004
באופן "מוזר" כולם כאן צודקים
לכל אחד ואחת סדר עדיפות שונה
הם צודקים בהתאם לסדר העדיפויות שלהם
קצת מוזרה לי השאלה שלך, זו בעצם לא שאלה, את פשוט מחפשת תמיכה כלשהי ברצון שלך לא לספר ולהנות משני העולמות.
די ברור לך מה קורה, לפני שתגיעי לעניין ההחלטה אני חושב שאת פשוט צריכה להבין מהו סדר העדיפות שלך.
מה בא לפני מה ?
חומרת עניין הבגידה בבן זוג ? מיצוי ההנאה שלך ?

אני חושב שאחרי שתגיעי להחלטה מה בא לפני מה, גם תקבלי את התשובה מה לעשות.
כי אין כאן נכון או לא נכון.
יש כאן רק תוצאות למעשים עליהם תצטרכי "לשלם" או שמישהו אחר ישלם עליהם..
או את - או הוא.
ככה זה עובד בדרך כלל.
en1
en1
en1 • 2 בינו׳ 2004
זה התחיל בתור שאלה ואחר כך גובשה עמדה, נכון.
זו שאלה מטרידה גם בלי קשר לסיפור שלי וגם אם כולם צודקים, עדיין הדעות הן שונות ומעניינות.
אני מניחה שיש גם כאלו שלא הגיבו לשאלה ועדיין העיסוק בה עניין אותם, בלי קשר אליי.
כשפתחתי את השרשור, כתבתי מתוך חוסר נחת עם עצמי. תוך כדי, למדתי להיות קצת יותר סלחנית כלפי עצמי (יש שיגידו וותרנית) ואני קצת יותר רגועה. זה כבר טוב, לא? אני גם לא רואה פסול בלקבל פה תמיכה..
ולגבי ההשלכות- גם יומן יגיע, אבל למה לא לדחות אם אפשר..? תן להנות קצת בדרך.
civic1​(נשלט)
civic1​(נשלט) • 2 בינו׳ 2004
אני באופן אישי סבור שצדק ומוסר הם מושגים יחסיים ובודאי תלויי מוסכמות חברתיות,תרבות וזמן. אנשים מוסרניים ולא מוסריים שתמיד בטוחים שהצדק "שלהם" הוא אבסולוטי תמיד הפחידו אותי .בתרבות הבדואית בתקופות מסויימות למשל מילת נשים היתה החוק(ללא ספק אכזרית בעינינו
שמנעה מהאשה כל יכולת להנות ממין ) מתוך תפיסה למנוע בגידת נשים כשלגברים על פי החוק מותר לשאת מס' רב של נשים.
גם בתרבות המערבית הלגיטימיות החברתית לבגידת נשים וגברים שונה מעט. מחקרים פסיכולוגיים מראים שלאדם הממוצע עוברים לפחות 3 הרהורי סקס עם אדם אחר מבן הזוג ביום.
ברו שאף אחד מאיתנו לא מספר זאת לבן הזוג. מוסד משפחה והזוגיות עבר שינויים עצומים במהלך ההיסטוריה כולל הרבה נורמות מוסריות. לכן אני מציע באופן כללי לחשוב באופן עצמאי ואישי מה באמת מתאים לי עי כאמור אין ! מוסר אבסולוטי.
אני חושב שאת אמיצה מאוד בכלל שביקשת ממנו פעם אחת . רוב באנשים לא היו עושים זאת.
במישור הפרקטי יותר אני מציע לך להכנס לפורומים העוסקים בנושא cuckolding ששם עוסקים רבות בסוגיה שהעלית ויש כמה דיונים מאוד רציניים.
godisafemale​(שולטת)
לפני 19 שנים • 13 בפבר׳ 2005

על הברכיים בענין בגידה

godisafemale​(שולטת) • 13 בפבר׳ 2005
ראשית אציין כי קראתי בעיון את השירשור ואת ניחנת באנרגיות כיפיות וביכולת בין אישית גבוהה הרבה מן הממוצע לתקשר עם אנשים, אני מודה - החינניות שלך קסמה אף לי. על כך קבלי שאפו. אני משוכנעת שעם ליבידו מפותח כמו שלך מצטרף מראה סופר נשי ואת פרח ויהלום נדיר מן האספקטים שזה עתה הזכרתי.

מאידך, אני סבורה שאת אדם לא חוזי בעליל. חברה מהתחת. ומצויה בתנופה של איבוד שליטה, איבדת שליטה על עצמך קודם כל. אני מתרשמת כי חוט השידרה הערכי שלך המכיל כנגזרת גם את הדימוי העצמי שלך,- רעוע והוא זקוק לאבחון וטיפול מקצועיים. מסלול של הרס עצמי כה ססגוני כפי שאת מתארת שאת עוברת יכול להיות לך לרועץ בבניית החיים שלך כאדם בוגר. אני ממליצה לך בחום לאסוף את עצמך, לרוקן את סל הפרגונים וליקוקי התחת שקיבלת כאן בכלל ובחיים בפרט , חנופה והערצה לכאורה מאנשים שגדולים ממך לפחות בשעתיים אשר מזהים את הסחרור שלך ומנצלים אותו, זה כיף להזדיין, להידפק, להחליף פרטנרים, למצוץ להימצץ להצליף ותת בראש ובכלל.. סקס בריא לעור...ומשרמוטה לשרמוטה כוחנו עולה, אבל הלו !!! מי יישלם את החשבון הזה בסוף ? יקירתי, את לא במקום מאוזן ! עוד יותר גרוע ומוכתם ממה שנדמה לך. לרוקן את הסל ולהתחיל ללקט אמיתות נקיות על עצמך, להתיישב על ספת טיפולים, כשבדרך לפסיכולוג לא להסס ולו לרגע לגשת לבצע בדיקות לגבי תקינות מערכת החיסון שלך. וגם את הג'וקר הוונילי שלך שמחליף איתך זוגות כמו גרביונים כדאי שתצוותי אלייך.

[align=right][align=justify][align=justify]זיהיתי אצלך יכולת מפותחת ומרשימה למניפולציות ולחארטה שארוזות בסרט פיתוי מדהים ובוהק, את זה אולי אוכלים דומים תמימים מלאים בזרע, במצבך, גם אם את נראית לינדה אוונג'ליסטה..גבר בגברים לא היה חוצה בשבילך את הכביש. ספרי לי איך גומרים בלי מגע..אני רוצה ללמוד את זה ....ולענין המאזן השלילי שיצר אובליגו מוסרי אצלך , לדעתי את על סף פשיטת רגל...חפשי בגוגל את האתר של הכנ"ר _כונס נכסים רשמי) ותעשי את הדבר הנכון.
[/align][/align][/align]
אם בכנ"ר לא יוכלו לעזור לך, והחבר שלך יתמוטט, אולי כדאי שתשקלי לפני כן להביא אותו אלי לסאשן...השריטה שלי זה להימשך בין היתר לגברים שהם קורבן ולפצות אותם..
[align=justify]icon_smile.gif)))) לכן, לפני שאת פותחת בפניו את הקלפים שירמסו את עולמו תשקלי ברצינות מה את עושה עם עצמך,אז בלי סיפורימפו של "אני השולטת עליו ואני הקובעת עליו" לא לעולם חוסן יקירה. את מושכת אלייך גברים חלשים שאולי רק ארוזים כמו נירוסטה אבל לא היא נערתי. את לא קובעת, לא שולטת בעצמך ואת במדרון, ואינך מוגנת אף לא מעצמך. קראתי בעיון את כל מה שכתבת והסכנה הכי גדולה שלך זה שאת מפתחת מוסר כפול. לחיות במוסר כפול זה עונש ! מגיע לך עונש ?!
מגיע לך להתהלך בתחושה מכוערת ומלוכלכת, הבגדים נקיים והנשמה מה ?! טינופת...משום מה יש לי הרגשה..שהלכת לאיבוד בדרך. את עדיין פיצק"לה והאריות טורפים אותך...והאריה הכי גדול מצוי בקירבך. U can not fuck everybody all the time[/align]
את מנוצלת יקירה, תתעוררי. Wake up man... כמו בפרסומת...
החיים עושים עלייך סיבוב רציני...כדאי מאוד שתאטי, את לא שולטת על החבר שלך, את לא שולטת על הפות הקסום שלך...את לא שולטת על כלום אולי על הפיפי...

כדי שאת תקבלי את עצמך בתור שולטת את תאכלי עוד הרבה חומוס בצלחת של כלב מתחת לרגליו של איזה אדון שסועד אותך לארוחת בקר. את קורבן והחבר שלך קורבן.
הסיפור והשירשור הוא לא על בגידה אלא על מצבך האישי, הרווח המשני שלך בהצגת הדברים כאילו על היחסים בינך לבינו הם כיסוי מודע או שלא מודע.
עכשיו פרקטית: תהיי אישה, לא תחת ולא כוס. א י ש ה . במלוא מובן המילה. תקימי בעצמך דומית..תתיישרי ותתחילי לתת לעצמך פקודות כמו שאישה אנימה, אמא בקארמה, מנהיגה יודעת. קומי מכאן ומהר !!! אין סיבה בעולם שלא תצעדי כמלכה עלי אדמות. מלאת גאווה ונקיון פנימי. שאיפות לבנייה ולא להרס. הבולבולים והשוטים והמלבורו והפג'רו תמיד יהיו שם לפתות אותך בעוד חו"ל פחות חו"ל עוד יין עוד שורה....את אישה?? ? - אז את צריכה שיהיו לך בלמים של מטוס!!! הפיתויים לא נגמרים הם רק הולכים ומתעצמים! את ורק את ! תלמדי את עצמך לבחור נכון. ולא שהטרוף יבחר אותך. אף זין מסיביך לא יגיד לך לעולם לסגור רגליים, Trust me

TBH NSDHAV ֱ - הדברים שלי נאמרו בתום הכוונות ומתוך רצון לעזור. ואוסיף ואדגיש, מנסיון (!)

חיים טובים מלאי גאווה לך ובשפע של כבוד עצמי שיהיה לך.

ממני Godisafemale
Aragorn​(שולט)
לפני 19 שנים • 13 בפבר׳ 2005
Aragorn​(שולט) • 13 בפבר׳ 2005
civic1 כתב/ה:
בתרבות הבדואית בתקופות מסויימות למשל מילת נשים היתה החוק(ללא ספק אכזרית בעינינו
שמנעה מהאשה כל יכולת להנות ממין ) מתוך תפיסה למנוע בגידת נשים

בפארפרזה על דבריך:

בתרבות היהודית בכל התקופות למשל מילת גברים היתה החוק(ללא ספק אכזרית אבל משום מה לא בעיני רובנו
שמנעה מהגבר את רוב היכולת להנות ממין (*) ) מתוך תפיסה למנוע בגידות (**)

לסיכום
בואו נבדוק את עצמנו לפני שאנחנו "יורדים" על הבדואים.

הערות:
_____
* הערכה זו מבוססת על עדויות של גברים שנימולו בגיל מבוגר
הסיבה היא שבעורלה מצוים נוירונים רבים ובהעדרה הנוירונים המצוים בעטרה נפגעים.
מידע כללי בענין ועדויות של נימולים מבוגרים ניתן למצוא ב:
http://nocirc.mike-tech.com/
תמונות שמראות מה בכלל חותכים ניתן למצוא ב:
http://www.foreskin.org/33-color.htm

** זה לא כל כך מפורסם בימינו אבל הרמב"ם כתב במפורש שהטעם למצוות המילה היא למנוע בגידות על ידי כך שנוטלים את רוב ההנאה ממין.
מידע על גישת ההלכה למצוות ברית המילה ניתן למצוא במקור הבא:
http://www.daatemet.org.il/daathalacha/he_brit_mila.html