בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא ברור לי משהו

talentedGuy
לפני 13 שנים • 6 ביולי 2010

לא ברור לי משהו

talentedGuy • 6 ביולי 2010
כמעט כל פרופיל שאני נכנס אליו שייך לבחורה שלפי מה שהיא כותבת היא מתייחסת לבדסמ כאל סגנון חיים ובסיס לקשר, והיא כותבת על עצמה בצורה כל כך רגשנית.. ואני שואל את עצמי WTF? למה אנשים מתייחסים לעסק הזה כל כך ברצינות? מה אני מפספס פה?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 6 ביולי 2010
תביא דוגמא למשפטים (לא ניקים) שגרמו לך להבין שזה ה BDsM ש"ברצינות".
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: לא ברור לי משהו

talentedGuy כתב/ה:
כמעט כל פרופיל שאני נכנס אליו שייך לבחורה שלפי מה שהיא כותבת היא מתייחסת לבדסמ כאל סגנון חיים ובסיס לקשר, והיא כותבת על עצמה בצורה כל כך רגשנית.. ואני שואל את עצמי WTF? למה אנשים מתייחסים לעסק הזה כל כך ברצינות? מה אני מפספס פה?

זה לא היחס, זה השיווק.
DanaDomme​(שולטת)

DanaDomme​(שולטת) • 6 ביולי 2010
talentedGuy כתב/ה:

אני לא יודעת איך הגעת למסקנה הכל כך הפוכה מהמציאות כאן.
אז זה המצב באמת: כולן פה מלכות בתשלום ואם לא אז הן לא מחפשות קשר ושלא תעז לפנות אליהן או.קיי?
הנה זה המצב. תשאל את העבדים כאן ותראה כמה שאני צודקת icon_lol.gif
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 6 ביולי 2010
אתה מפספס פה שזה אתר הכרויות כאילו?

אנשים מייחצנים את עצמם...או לפחות מנסים.
talentedGuy

talentedGuy • 6 ביולי 2010
DanaDomme כתב/ה:
talentedGuy כתב/ה:

אני לא יודעת איך הגעת למסקנה הכל כך הפוכה מהמציאות כאן.
אז זה המצב באמת: כולן פה מלכות בתשלום ואם לא אז הן לא מחפשות קשר ושלא תעז לפנות אליהן או.קיי?
הנה זה המצב. תשאל את העבדים כאן ותראה כמה שאני צודקת icon_lol.gif

"מלכות בתשלום" די מסביר את העניין אם ככה.
מונולוגית​(שולטת){lucky}

משהו שגם לא ממש ברור לי

למה כל מי שנכנס לאתר הזה לחפש זיונים כי נדמה לו שכאן מסתובבות נקבות מיוחמות שהינה וואלה סוף סוף תגשים לו איזו פנטזיה שראה בסרט כחול זול ועלוב כמעט כמוהו
ולכשלא מוצא את מבוקשו יוצא נורא מתוסכל ונורא, אבל ממש נורא קשה לו להשלים עם אנשים שוואלה כן רואים משהו כדרך חיים ווואלה הן לא מתחלפות מתהפכות או מחפשות זיונים אם כי משהי שבאמת אוהבת את מה שהיא אוהבת .

איזה חצופות איזה בחורות מתוסבכות נצלניות שמנות ודוחות
אה וכן הן הגיעו לבדסמ רק כי לא מצאו את עצמן בעולם הונילי.

נקבות האתר אני קוראת אתכן לסדר
ליבשו את ביגדי העור שמנו את השוטים חממו סטרפאון (אפשר גם הפוך לחמם סטרפ ולשמן שוטים- תנו לפנטזיונר להחליט ואל תפרעו לו הוא עלול להתרגז ולצאת לפורומים בקריאה נרגשת)
וקדימה צאו לשדות ותנו לנשלטי האתר את מבוקשם- ומיד. שמעתן??? חצופות.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 13 שנים • 7 ביולי 2010

Re: משהו שגם לא ממש ברור לי

שמש כבויה כתב/ה:
למה כל מי שנכנס לאתר הזה לחפש זיונים כי נדמה לו שכאן מסתובבות נקבות מיוחמות שהינה וואלה סוף סוף תגשים לו איזו פנטזיה שראה בסרט כחול זול ועלוב כמעט כמוהו
ולכשלא מוצא את מבוקשו יוצא נורא מתוסכל ונורא, אבל ממש נורא קשה לו להשלים עם אנשים שוואלה כן רואים משהו כדרך חיים ווואלה הן לא מתחלפות מתהפכות או מחפשות זיונים אם כי משהי שבאמת אוהבת את מה שהיא אוהבת .

איזה חצופות איזה בחורות מתוסבכות נצלניות שמנות ודוחות
אה וכן הן הגיעו לבדסמ רק כי לא מצאו את עצמן בעולם הונילי.

נקבות האתר אני קוראת אתכן לסדר
ליבשו את ביגדי העור שמנו את השוטים חממו סטרפאון (אפשר גם הפוך לחמם סטרפ ולשמן שוטים- תנו לפנטזיונר להחליט ואל תפרעו לו הוא עלול להתרגז ולצאת לפורומים בקריאה נרגשת)
וקדימה צאו לשדות ותנו לנשלטי האתר את מבוקשם- ומיד. שמעתן??? חצופות.
מה שהיא אמרה.