סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חייב עזרה - מופנה ל אב"ב

nomorenomore
לפני 13 שנים • 19 ביולי 2010

חייב עזרה - מופנה ל אב"ב

nomorenomore • 19 ביולי 2010
מר(אדון) אב"ב הנכבד.

אני פונה אלייך, כי אני על סף תהום, אובד עצות.

הנשלטת שלי, סוררת, שאין כדוגמתה !!!

שתבין מה הטרוריסטית הזאת מעוללת לי, כל יום מחדש.

כשאני סותם לה את הפה עם היד היא מרימה יד ומדבר בשפת סימנים!

כשאני עוטף אותה בניילון נצמד, היא בועטת בי.

כשאני קושר אותה, איכשהוא, היא בועטת בי.

היא שורטת אותי, ואפילו, מעיזה, בהפתעה, לתפוס לי את הפטמות, ולא עם לשונה, אלא עם ידייה !!!

וגם לזרוק עליי ירקות.

כשאני טוען שאני יכול להעביר שעה בלי להביא לה ספנק, פתאום הכל נופל לה מהידיים, והיא מרימה הכל, כמעט זוחלת.

בעבודה שלה, החצופונת נצמדת באופן קבוע לקדמת מכנסיי, ויש לי שם אוהל מחאה, שיותר גדול מעיר האוהלים שהקים גאידמק בלבנון השנייה.

הפרזיטית הקטנה יודעת איך לחרפן אותי !

אה,
והיא גם טוענת שאני כפרי. שזה שקר גס, אני עלם אורבני למהדרין.

אב"ב היקר, חשבתי על ללכת לקורס "לרדות בשפחה", "אילוף הסוררת(TM)", "הכלבה והשוט, מבוא להצלפות", "1000 הצלפות והצלפות", וכהנה וכהנה.

ורק להבהיר דבר, כי אני יודע שתשאל, אז, לא, היא לא שמ"ד.

אשמח לייעוץ, כי אחרי הכל, אב"ב יש רק אחד icon_smile.gif

דיינה-סואר.
(בתמורה לעזרה, אפנק אותך ברכב שמ"ד-מוביל חדש דנדש !!! - תמונה תועלה בקרוב !
L איה
לפני 13 שנים • 19 ביולי 2010

הצעת יעול לאב"ב

L איה • 19 ביולי 2010
שם אמצעי זה נורא מטריח ובמקרה שלך גם מאוד לא אמין
'אדון בתשוקה' זה מספיק .
אדון בועל בתשוקה
לפני 13 שנים • 20 ביולי 2010

אני מודה על הכבוד הבלתי רגיל שניתן לי כאן

אדון בועל בתשוקה • 20 ביולי 2010
נו. נו. דיון בפורום לגופו של אדם.- גופי שלי כמובן, איננו ענין של מה בכך. לא כל אחד זוכה לכבוד הבלתי רגיל הזה שייפתח עליו דיון במקום שנועד לדיונים עקרוניים.
חייבים להודות: היו כבר דיונים שנסובו כמובן עלי בפורום הזה וגם בפורום הכללי, אבל אז זה נעשה עם נופך "מתוחכם" מעט , מוסווה בתבלין של דיון "עקרוני" לכאורה על "חופש הביטוי" ושאר "מרעין בישין" מסוג זה.. אבל עכשיו נשברו כל השיאים: דיון גלוי, בוטה, קורע עיניים בפורום ...עלי.

כל הכבוד לכלומניק שפתח את "הדיון" הזה ולמגיבים/ות, שלא נדרש דמיון רב כדי לדעת על איזה מילייה הן נמנות...

המשיכו כך, וביתר שאת, עוד ועוד - אין כמו "הדיונים" הללו כדי להעלות את הרייטינג שלי כאן icon_smile.gif
nomorenomore

...

nomorenomore • 20 ביולי 2010
לא יפה לקרוא לאנשים בשמות icon_smile.gif

יום קסום יום קסאם !
ראובן

רייטינג ואילוף הסוררת

ראובן • 20 ביולי 2010
מהיכרותי עם הכותבים פה,

ארשה לעצמי להציע מספר רעיונות.

Dyna Soar: צחוק בצד, הנשלטת שלך ממש אינה גלדיולה. הפתרון המסתמן למשוגותיה הוא זואופובי: חתיכת חבל ואווז (חי). יחד עם זאת, אני מבין שגם כך, ממלכתך מלאה שאגות וצפצופים, לפיכך, מצורף קישור לחנות מיוחדת, בה תוכל למצוא אמצעים פרקטיים יותר להשכנת שלום: http://www.tudu.co.il/main/expert_details.asp?uid=1077

בנוסף, מה לך להיתלות באילן של אב''ב ולהשתמש במילות התפל שהוא הגה? בשביל רייטינג? שעמום גרידא?

אדון בועל בתשוקה: כפי שאתה רואה, הסלנג שלך חוזר אליך בפיהם של אחרים. זה זמן טוב להיטפל לנושאים אחרים ולהוציא את המילה ההיא לגמלאות (כלומר, אם רייטינג הוא מבוקשך - עליך לשעשע ולהדהים את קהלך. נקה את כתיבתך מהמילה הישנה, גם בפורום, גם בבלוג). היות ואני כותב ממקום של ביקורת בונה, מה דעתך להמשיך ולטפל בנושא הפוליגמיה? יש לו פנים רבות ואין סוף אפשרויות לראשי תיבות וקעקוע מוסרי.

בנוסף, מחבר הפוסט אינו כזה כלומניק. ההפך אם כבר. נסה להבין את כתיבתו כ''סאטירה על סאטירה'' - זה הסימן המובהק לכך שאתה צריך להתרענן רעיונית.

כעת חידה: לפחות שלושה מבין הכותבים כאן מחפשים יחסי שליטה בתוך קשר מונוגמי. מי מביניהם הכי חטוב/ה?

R
סנסה​(נשלטת)
סנסה​(נשלטת) • 20 ביולי 2010
ראובן כתב/ה:

הפתרון המסתמן למשוגותיה הוא זואופובי: חתיכת חבל ואווז (חי).

R

יש בזה משהו. אחרי הכל, לנילס זה עבד...
שרמומית

Re: אני מודה על הכבוד הבלתי רגיל שניתן לי כאן

שרמומית • 20 ביולי 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:

כל הכבוד לכלומניק שפתח את "הדיון" הזה ולמגיבים/ות, שלא נדרש דמיון רב כדי לדעת על איזה מילייה הן נמנות...

אבל למה אתה מזדיין בתחת?