צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זהירות וניל לפניך -

בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 21 ביולי 2010

זהירות וניל לפניך -

בכוח המוח{Aion} • 21 ביולי 2010
אני קולטת כאן לאחרונה אמירות מרומזות יותר ופחות המתייחסות לונילים וובכלל לוניליות במן זלזול או יוהרה.

למה זה קורה בעצם?
ואת האמת, אתם לא מקנאים בונילים?
לא הייתם מוכנים להחזיר את הגאג והשוט ולחזור להיות ונילים?
Inside your head

Re: זהירות וניל לפניך -

Inside your head • 21 ביולי 2010
בכוח המוח כתב/ה:
אני קולטת כאן לאחרונה אמירות מרומזות יותר ופחות המתייחסות לונילים וובכלל לוניליות במן זלזול או יוהרה.

למה זה קורה בעצם?

לא חושבת שזה נובע מזלזול, לדעתי זה נובע מתוך הבנה שוניל כבר לא תואם לצורך האמיתי של מי שנמצא כאן.
לעיתים אולי ההתבטאויות הן לא הכי פוליטיקלי קורט, אך לא נראה לי שזה נובע מהבעת זלזול כלשהי.

לגבי יוהרה, יש מזה ובשפע כאן, ושלא בצדק (ולא בהכרח בהקשר ישיר לוניליזציה).
הוא​(שולט)

זה לא וניליות

הוא​(שולט) • 21 ביולי 2010
או ונילים להם אני רוחש כבוד רב והבנה לאי קבלת הצד הזה שבי.
אלו אותן WANABE
שיעשו הכל כדי לזכות בפרורי חסד מבלי להבין את המהות של התחום . זה כלל לא בוער בהן.
אני מאמין שתגיבי בבוז או לא תעריכי אדם שאינו אמיתי ומתימר להיות מה שהוא כלל לא.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 13 שנים • 22 ביולי 2010
תכל'ס, בכוח צודקת. (כאילו דה...) הרבה אנשים כאן אומרים "ונילי" בזלזול, כאילו שאדם מסוים יכול להיות "לא בדס"מי מספיק" בשביל האתר הזה. מצד שני, אני מניחה שזהו אותו סוג אנשים שחושב ש"שולט אמיתי צריך להתנהג ככה וככה".
Beta Male
Beta Male • 22 ביולי 2010
אני הייתי מת להיות ונילי לחלוטין.כן,וידוי קשה וכואב אבל זו האמת.
לא סובל את החלק הבדסמי שבי,בעיקר זה הנשלט אבל גם לא יכול בלי כל העסק הזה.

לגבי הזלזול,הוא די טבעי,מפני שהאתר הזה נותן דרור לכל המחשבות ה"מיוחדות" שאי אפשר לדבר עליהן במקומות רגילים לכן פה הבדסמיות היא בעצם גאווה. פה זה אנחנו,אנחנו לא כמו ההם הרגילים עם המין הרגיל העלוב
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מה, חגיגת תסביכים?

ההפרדה מלאכותית בעיני. מסכימה עם מה שאמרו מעלי, וכל הנסיון להגדיר מה זה וניל ומה לא, אף פעם לא יוצא טוב. למשל, מסתובבים פה חבר'ה שחושבים שלקבל סטרפ-און בתחת זה אקט בדס"מי, ולי נראה שזה יכול להיות ביחסים וניליים לגמרי. לכו תגדירו.

ראיתי פה פעם פרופיל, לא זוכרת את הניק, שהיה כתוב בו משהו כזה (ציטוט חופשי לאללה, זה היה מזמן): אני מחפש מישהי שלא נתרתעת מפנטזיות מאד קיצוניות, חלקן לא מוסריות, אני יודעת שלפעמים אני יכול להפחיד בקיצוניות שלי ואני מחפש מישהי שגם נמצאת על גבול הפסיכוטיות ברמת הדברים הביזאריים שהיא מוכנה לעשות.

משהו כזה. אחרי הקדמה כזאת, ציפיתי למצוא הצעה לתפירת כוס או משהו. אבל מה הבחור רוצה? קצת ספנקינג, קצת גולדן, קצת חבל. והוא חושב שכל אחת שתשמע על זה תברח בצרחות.

שמעו, יש מלא דברים שקשורים בשליטה, אנחנו פה בשביל לדבר עליהם וגם להכיר פרטנרים. כל ההתעסקות בלהגדיר מה שייך ומה לא, נראית לי מפגרת. אם יש נושא שמעניין את כולם, זורמים. מי שמעלה ל"בנות על בנים" פוסטים בנושא מצב החסה בשטחים, תגידו לו OT ותמשיכו הלאה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מאדאם קירי RIR כתב/ה:
תכל'ס, בכוח צודקת. (כאילו דה...) הרבה אנשים כאן אומרים "ונילי" בזלזול, כאילו שאדם מסוים יכול להיות "לא בדס"מי מספיק" בשביל האתר הזה. מצד שני, אני מניחה שזהו אותו סוג אנשים שחושב ש"שולט אמיתי צריך להתנהג ככה וככה".

קיצר, כרגיל היא צודקת. כלומר, הן. אבל RIR במיוחד.

(זה כל מה שהייתי צריכה להגיד. ההודעה הקודמת היא סתם כי אני במצב רוח חפירתי).
Josephin​(לא בעסק)

Josephin​(לא בעסק) • 22 ביולי 2010
בכוח המוח כתב/ה:

למה זה קורה בעצם?

הזלזול בונילים הוא לא בגלל שהם ונילים, אלא בגלל שהם מזלזלים בנו.
סתם דוגמא: ראיתי במועדון סאשן של אדון ושפחתו, אפשר היה לראות איך הונילים מצחקקים ומתיחסים בזלזול ,היו אפילו מקרים שניסו לשלוח ידיים, מי שמזלזל שיצפה לאותו היחס.
ומבחינתי זה לא משנה עם הוא ונילי או בדסמי.
אני לא מקנאה ולא רוצה להחזיר את הגאג icon_smile.gif

ואגב אני לא מבינה למה צריך לוותר על החלק הוינלי בחיינו, אצלי זה משולב עם שליטה, למה לא להנות מהכל.

יום טוב.

Brave Dwarf

Brave Dwarf • 22 ביולי 2010
בכוח המוח כתב/ה:

למה זה קורה בעצם?

להבלחות וניליות המבליחות במסגרת האתר בין הטקסטים והתגובות או לוניליות המתנהלת בעצלתיים שגרתיות מחוץ לגבולות האתר?

לחזור להיות ונילים? מה, קיימים אנשים שהיו פעם ונילים ופתאום הפכו להיות לא?
עכשיו אני אכול קנאה.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}

Honey bee כתב/ה:
[
הזלזול בונילים הוא לא בגלל שהם ונילים, אלא בגלל שהם מזלזלים בנו.
סתם דוגמא: ראיתי במועדון סאשן של אדון ושפחתו, אפשר היה לראות איך הונילים מצחקקים ומתיחסים בזלזול ,היו אפילו מקרים שניסו לשלוח ידיים, מי שמזלזל שיצפה לאותו היחס.
1. אני לא חושבת שונילים, ככלל, מזלזלים בנו. אני חושבת שמדובר במשהו שהם לא יודעים איך "לאכול" אותו. צחקוקים וכולי מעידים על מבוכה ועל חוסר יכולת להתמודד עם משהו, לא בהכרח על זלזול.
2. למה הכוונה ב"ניסו לשלוח ידיים"?

Brave Dwarf כתב/ה:
להבלחות וניליות המבליחות במסגרת האתר בין הטקסטים והתגובות או לוניליות המתנהלת בעצלתיים שגרתיות מחוץ לגבולות האתר?
אני מניחה שהכוונה היא לתגובות בסגנון:
ראובן כתב/ה:
תודה על הכתיבה הקולחת, זה כשלעצמו מרענן.
יחד עם זאת, הרי זה ונילי לחלוטין.

(מכאן: http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=27954 )
מצד שני, בהתחשב בכותב, אי אפשר באמת לדעת למה הוא התכוון.