לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ריקודי זוגות

זאת​(שולטת)
לפני 13 שנים • 26 ביולי 2010

Re: איף לגמרי.

זאת​(שולטת) • 26 ביולי 2010
BODYGUARD כתב/ה:
בוטן יקירה???

לריב?

דיון. אך ורק דיון.

אני מרביץ לראובן באופן פרטי ובהסכמה בכלל,ואנו לא מכניסים את זה לשירשורים...

אם מצאתי לנכון להגיב ואף לתקן נתון זה או אחר זה בהחלט ענייני ולא מקומו של אף אחד
למתוח על כך ביקורת. תגובה מתקנת, הערה וכד' הן יותר ממקובלות מכל אחד ואחת,
זו מהותו של דיון, שירשור ופירסום.

מעבר לכך, וזו המלצתי לך- קיראי היטב את התגובות.

icon_cool.gif

בודי,
אלף דיונים בכלוב, הלכו לעזאזל, בדיוק בגלל הערה אחת שהסיטה את מהות הדיון לויכוח על דא והא לפעמים קרוב, ולפעמים קצת פחות שהפכו בהמשך ל"מלחמות" מיותרות בהחלט.
אין לי ולא היתה לי, כוונה למתוח ביקורת על תרבות הדיון (לא שלך ולא של ראובן), אלא לקרוא לשניכם בנסיון לחזור לעסוק בשאלה שהעלה אנדרפוט. ותו לאו.
האם הגזמתי? על טעם וריח ... אומר המשפט.
בכל מקרה, יום מחוייך.
aka BODYGUARD
לפני 13 שנים • 26 ביולי 2010
aka BODYGUARD • 26 ביולי 2010
ממש לא הגזמת, בוטן...

כל מה שאמרתי בתגובתי הבסיסית עסק בתשוקה לריקוד ובהנאה משני התחומים בהם

עוסק הכותב.

(זו הסיבה ששלחתי לקרוא שוב את התגובה)

לגבי ראובן, הערתי את הערותיי ואיני מוצא בהם משהו שחורג מתרבות הדיון.

ובואי נחזור לנושא המקורי,

אנדר לא אוהב סוויצ'ים, התחושה בריקוד גורמת לתחושת שליטה בעוד שהוא מגיע
ממקום אחר למעשה. זה מבלבל קצת את היוצרות, את המהות ואת הרצון להתמסר.
כך הבנתי מקריאתי את הטקסט.

מהמקום שלי "שלחתי" אותו להתענג על העיסוקים הללו במקום לראות בהם טריגר
ליצירת מונולוג אישי על שיתופם ופעילותם במרחבי עולם השליטה.

וזה כל מה שבודי קשישא רצה לומר....... icon_cool.gif
Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}
לפני 13 שנים • 27 ביולי 2010

אגב,לגבי ריקודים סלוניים

יש אפשרות שהאשה תוביל, אני הובלתי לא פע ולא פעמיים על ידי אישה, ונהניתי מזה לא פחות למרות היותי שולט.
ואני גם מכיר שניים או שלושה גברים שמובלים יותר טוב מרוב הנשים, לפחות בכל נושא הסלסה.

אז אל לנו לקבוע שעולם הריקודים הסלוניים הוא לחלוטין מיילדום, יש גם פמדום icon_smile.gif
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 13 שנים • 27 ביולי 2010

Re: ריקודי זוגות

1. לגבי ג'ו-ג'יטסו וקארטה: מה שבודי אמר.
2. שאלת תם: למה אי אפשר להפוך תפקידים? אנדר, התוכל להפוך תפקידים עם בת הזוג עמה אתה רוקד? שהיא תוביל אותך? אני לא רואה סיבה למה לא לעשות זאת.
Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}
לפני 13 שנים • 28 ביולי 2010

מאדאם קירי...

קיראי את התגובה שלי ותביני שזה לא רק אפשרי, אלא גם נעשה (כן, כן, אפילו אני חטאתי בלהיות מובל מספר פעמים) icon_smile.gif
underfoot
underfoot • 28 ביולי 2010
אתמול הייתי בחוג שוב ורקדתי עם שתי נשים שונות שהתוודו בפני על הקושי שלהן לסור למרותו של הגבר ולהיות מובלות. כמובן שאפשר להחליף תפקידים אבל זה נגד הרוח הבסיסית של הריקוד, ולא, זהו לא ריקוד סלוני זהו ריקוד רחוב ברזילאי שנקרא פוחו.

שיעור הריקוד נערך במרתף של איזה פאב די גדול, למטה רוקדים ולמעלה שותים, רואים כדורגל ומשחקים סנוקר. אחת מבנות הזוג שלי לריקוד, לוסי, בילתה את רוב זמנה לא בריקודים כי אם במשחק סנוקר זוגות. היא והשותפה שלה (שנקראת משום מה קיארה) קרעו את התחת לשני סקוטים שסירבו מנגד ללחוץ להן את היד כי הן בנות. אחרי שלושה משחקים בהן הבנות ניצחו ללא עוררין נערך עוד משחק נוסף, גורלי וקובע, שבו שוב הבנות ניצחו, ובהפרש ניכר. שני הסקוטים לא ידעו איפה לשים את עצמם, שתי בנות צעירות וקטנות קומה עם חיוך זדוני ויד שטנית קורעות להם את הצורה, היה אפשר לראות שזה משפיל אותם באופן מיוחד.

ואחר כך אני רוקד עם לוסי, מנסה לעזור לה עם הצעדים וללמד אותה כמה תנועות ומהלכים, חובק אותה לתוך הריקוד והיא מתבלבלת עם הרגליים ונבוכה מהסמכותיות הנחמדה אותה אני מפגין מתוקף תפקידי. כך שלא רק גבר עם פנטזיות של כנוע מתקשה להיות הבוס בריקוד, גם אישה עם דומיננטיות זקופה וטבעית מתקשה להיכנס לתוך נעלי המובלת.

אמרתי ללוסי שבשבוע הבא אני משחק נגדה. אם אני מוביל אותה בריקוד אז לפחות שהיא תנצח אותי בסנוקר, ככה לתקן את ההרגשה ולשים דברים בפרופורציה.

לגבי ג'יאוג'יצו, אני לא יודע הרבה על זה כי רק לפני שבוע קיבלתי חגורה צהובה, אבל אני לומד את זה משום שזה אפקטיבי להגנה עצמית וזה גם מאפשר לי להיות אגרסיבי ואלים אבל בתוך מסגרת לגיטימית.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}

Re: מאדאם קירי...

Spartacus כתב/ה:
קיראי את התגובה שלי ותביני שזה לא רק אפשרי, אלא גם נעשה (כן, כן, אפילו אני חטאתי בלהיות מובל מספר פעמים) icon_smile.gif
אכן פספסתי את התגובה שלך, עמך הסליחה!

אנדר, למה שלא תלך בדרכו של המופלא? (ספרטקוס זה מופלא, נכון?) למה שלא פשוט תתן ללוסי להוביל וזהו? נראה לי שכך ייטב לשניכם.

underfoot כתב/ה:
לגבי ג'יאוג'יצו, אני לא יודע הרבה על זה כי רק לפני שבוע קיבלתי חגורה צהובה,

מזל טוב!
underfoot כתב/ה:
אבל אני לומד את זה משום שזה אפקטיבי להגנה עצמית וזה גם מאפשר לי להיות אגרסיבי ואלים אבל בתוך מסגרת לגיטימית.
הבעיה היא שאחרי שאתה לומד את זה מספיק, אתה מבין שאתה לא יכול להיות אגרסיבי ואלים מדי, חלק גדול מהעניין הוא לשלוט בתנועה שלך. אבל זה בהחלט מהנה ביותר. icon_smile.gif
underfoot
underfoot • 28 ביולי 2010
לא אתן ללוסי להוביל משום שאני דווקא מעוניין ללמוד לשלוט באישה בתוך סיטואציה חושנית, לשלוט במובן הנורמטיבי כמובן ולא במובן המשפיל או האלים.

לגבי הג'יאוג'יצו זה בהחלט נועד בשביל אלימות וגם מלמדים אותנו להיות די אגרסיביים. רוב התרגילים שם מיועדים לשבור ידיים ורגליים ולהכניס מיני מרפקים לפרצוף ולפצפץ עצמות. אני גר בעיר עם יחסית הרבה מאוד אלימות ולכן יש לי צורך די ממשי בהגנה עצמית, למרות שעם איך שאני נראה אף אחד ממילא לא מתעסק איתי, אבל שיהיה על כל פנים.
היילני
היילני • 28 ביולי 2010
יולי Yuli כתב/ה:
כמה שבוטן צודקת.

אנדר ובטי, אני חושבת שלא מן הנמנע ובהחלט מן הרצוי, שיתפתח סגנון ריקוד חדש, תת זרם בריקודים סלוניים, שיאפשר הובלה נשית. למעשה כל שנדרש בשביל זה, זה פרטנרים שמגדירים אשה כמובילה.
זה לא מסובך בכלל - מורים לריקוד עושים את זה כל הזמן.

בתור ילדה, כבת לבני תרבות סובייטיים, כמובן שלמדתי ריקודים סלוניים. החלק שהיה לי הכי קשה הוא להיות מובלת, ועד היום קשה לי עם זה. לא בגלל התפיסה המגדרית אלא פשוט... אני נהנית יותר לרקוד כשאני מובילה. הייתי שמחה לפרטנר שיודע להיות מובל. את הבנים אף אחד לא מלמד.

אכן, יולי. לכן, כשאלמד טנגו (ה-ריקוד, וריקוד של שני שולטים, לאמיתו של דבר, בגלל הדינאמיקה והמתח השורר), אלמד את שני תפקידים, סתם כי ידע זה כוח icon_biggrin.gif