שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איזה אחלה עולם....

ים_yam​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 22 בדצמ׳ 2003

איזה אחלה עולם....

ים_yam​(לא בעסק) • 22 בדצמ׳ 2003
היי כולם,
הרבה מכם שאלו אותי בצ'ט או בפרטי איך זה להיות מקולרת לשניים ועוד למלכה ואדון שאינם זוג.
למען כל מי שהסתקרן והתעניין בחרתי לשתף אתכם ביום בחיי כמשרתת של שני אדונים (או במקרה זה - מלכה ואדון).

את יום ראשון השבוע פתחתי בנסיעה אל מקום עבודתה של מלכתי, בטי בום, שם עזרתי לה בהכנות למסיבת החנוכה בכל הקשור לדקורציה. מהעבודה חזרנו לארמון המלוכה שם שיעשעתי את הנסיכה הקסומה, רחצתי כלים, קיפלתי ערמות כביסה שהמתינו לי ואף המשכתי במלאכת צביעת הקירות בארמון בצביעה אמנותית למען יהיה המקום מפואר ומקושט כיאה למקום מגורן של מלכה אצילה ונסיכה מקסימה. בשעות הערב הצטרף אלינו לארמון המאסטר Abyss להתקין למלכתי תוכנות הפעלה במחשב החדש שקיבלה ליום הולדתה ה- 18 שחגגה לפני כשבוע (שכן רק מאסטרים יודעים לטפל במחשבים כמו בכל דבר אחר בדרך היעילה והמוצלחת, סאבים לא מצליחים להתמודד עם מחשבי מלכות למרות רצונם הטוב).

לאחר התקנת המחשב והשכבת הנסיכה הקטנה לשנת הלילה שלה, נסתגרנו שלושתינו; המלכה בטי בום יפת כפות הרגלים, האדון ABYSS השולט במצולות ואנוכי שפחתם הצנועה, בחדר השינה המלכותי והכתום (כמובן) לסשן מהאגדות.
הופשטתי מבגדי והולבשתי באזיקים, שכובה על המיטה קיבלתי עונג כואב ומתוק של צביטות, הצלפות, טיפטופי נרות חנוכה לרגל החג, יחד עם נשיקות וליטופים. בהרמוניה נפלאה הקיימת בין אנשים המחוברים בקשר עמוק זרמנו לנו אט אט למחוזות הנפלאים של ה- BDSM.
בתום הסשן כשאני לבושה באזיקים בלבד הענקתי לאדוני מסאז' בגב בזמן שהוא מלטף את מלכתי היקרה.
אי אפשר היה שלא לחוש באהבה העוטפת את כולנו לאור הנרות.
לאחר מכן נשכבתי בין שניהם והמשכנו להתלטף ולהתנשק בכל כך הרבה רגש שהלב עלה על גדותיו והרגשתי כמו בחלום מתוק שאני לא רוצה להתעורר ממנו לעולם.

אז לכל מי ששאל או רצה לשאול ולא העז - אני לא רק שלא מתביישת לספר, אני גאה באהבה ובחום ובאכפתיות שקיימים בינינו ומאושרת בכל רגע נתון על שזכיתי להכיר ולהיות חלק מחייהם של שני אנשים כה נפלאים כמו המלכה בטי בום והמאסטר ABYSS.

אוהבת

ים
זיקית
לפני 20 שנים • 22 בדצמ׳ 2003

}{

זיקית • 22 בדצמ׳ 2003
אוף, איזה בעסה לגור רחוק..
icon_twisted.gif