בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אהבה ממבט ראשון

Cauchy{Venus Blue}
לפני 13 שנים • 31 ביולי 2010

אהבה ממבט ראשון

Cauchy{Venus Blue} • 31 ביולי 2010
אני יודע שאהבה היא מושג שנוי במחלוקת, אבל זה לא רלוונטי לצורך הדיון הנוכחי. כל אחד יניח שאהבה היא מה שהוא חושב שהיא: תרמית נשים לצרכים קפיטליסטיים, חיבור בין נפשות תאומות, אוסף תחושות מיצוי של יצרים בסיסיים, וכדומה.

כעת, נשאלנה מהי אהבה ממבט ראשון, כלומר כיצד קורה (אם בכלל) שנוצרת אהבה תוך שניות מעטות ומפגש מבטים? (כמובן אהבה לפי הגדרתך האישית).

----
התאוריה האישית שלי: התפיסה האנושית מאפשרת להשלים פרטים חסרים בתמונה חלקית. כאשר אתה רואה משולש ללא הקודקודים, הראש שלך משלים את שלושת הקווים למשולש. כך כאשר אתה פוגש בן אדם המוח משלים עבורך תכונות של הבן אדם שאינך מכיר עדין.

אפילו שנדמה שבני האדם הם ייצור ציני ופסימי אנו נוטים להדחיק זכרונות רעים ולהשלים פרטים בצורה הטובה ביותר. לפיכך ייתכן ותפגוש אדם שיזכיר לך מספיק דברים טובים במראה ובהתנהלות ואת השאר תשלים בראש בצורה טובה.
המלט
המלט • 31 ביולי 2010
הכלוב אינו מרחב שלם, והרי דוגמה לסדרת קושי שאינה מתכנסת.
Cauchy{Venus Blue}
המלט כתב/ה:
הכלוב אינו מרחב שלם, והרי דוגמה לסדרת קושי שאינה מתכנסת.

אני לא בטוח למה הכוונה, אבל בגדול אם היא לא מתכנסת זה לא בגלל שההתנהגות שלה לא טובה, אלא דווקא בגלל שהעולם לא מספיק מושלם icon_smile.gif
Siren​(מתחלפת){Misha}
Siren​(מתחלפת){Misha} • 31 ביולי 2010
קצת לפני שכולם כאן יתחילו לחלוק את התיאוריות עליהן הם חשבו, ולהתווכח האם קיים דבר כזה בכלל, כמו אהבה, ולהסתבך במילים כתובות וספקולציות כמו חתולים בצמר (במובן החמוד והחיובי של המטאפורה, כמובן!).
רציתי להגיד שהמידע היחיד שבידי הוא מחוויה אישית, ויש דבר כזה אהבה ממבט ראשון icon_smile.gif
Cauchy{Venus Blue}
Siren כתב/ה:
קצת לפני שכולם כאן יתחילו לחלוק את התיאוריות עליהן הם חשבו, ולהתווכח האם קיים דבר כזה בכלל, כמו אהבה, ולהסתבך במילים כתובות וספוקלציות כמו חתולים בצמר (במובן החמוד והחיובי של המטאפורה, כמובן!).
רציתי להגיד שהמידע היחיד שבידי הוא מחוויה אישית, ויש דבר כזה אהבה ממבט ראשון icon_smile.gif

אשמח אם תשתפי אותנו בחוויה, ואיך נוצרה האהבה הזו מהמבט הראשון
Siren​(מתחלפת){Misha}
Siren​(מתחלפת){Misha} • 31 ביולי 2010
אני מתנצלת, יש דברים שיקרים מכדיי לחלוק אותם כאן.
אבל היה לי חשוב לציין זאת בכל מקרה - כמחווה לתחושה הזו.
בכל מקרה, אני דיי בטוחה שאני לא היחידה כאן icon_smile.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 31 ביולי 2010
הגבר היחיד שבאמת אהבתי בחיי ולדעתי עדיין אוהבת אפילואחרי 20 שנה , לקח לי 5 דקות לאבד נשימה
10 דקות להתאהב
בוקר אחרי לעבור לגור יחד

מאמינה גדולה באהבה ממבט ראשון.

L איה
לפני 13 שנים • 1 באוג׳ 2010
L איה • 1 באוג׳ 2010
נערה הייתי וגם זקנתי ועוד לא זכיתי לתת מבט שני למי שלא עבר את הראשון.
השיטה הוכיחה את עצמה כלא יעלה בעליל,שהרי אני גרושה ובאמתחתי שלל אקסים
המתחלקים לשני זנים עיקריים: הראשון-שנויים במחלוקת. והשני-בלתי נסבלים.
ערכתי מספר ניסיונות לגלות עניין על בסיס 'אישיות מומלצת' 'מצב כלכלי עם פוטנציאל לאחוזה בהרדוף' ו'ידיד נפש החפץ בשידרוג'- הקסם סירב בתוקף לעבור את רמת הצ'יקו ודיקו.
נוכחתי לדעת שהתאהבות ממבט ראשון אמנם לא סיפקה וכנראה שלא תספק לי אושר ועושר עד העצם,
אבל היא מספקת לי ריגוש במידה לה אני זקוקה.
בתור מי שלא תגור בדירת גן במודיעין עם שלושה ילדים וכלב, ולא תהיה פקידה בבנק גם אם יאיימו עליה בשבי במרתף האימים של ניסים גרמה בראש העין ועדיין תעמוד בסירובה , אני יכולה להתענג יחד עם בן הזוג על האשליה באופן מלא גם כאשר אני מודעת לכך שזו אשליה שמוחי הקודח מייצר - "סוכריות קופצות בשביל אדרנלין זה קסם שגדל על העצים"... mia.
Cauchy{Venus Blue}
לפני 13 שנים • 1 באוג׳ 2010
Cauchy{Venus Blue} • 1 באוג׳ 2010
mia walles כתב/ה:
נערה הייתי וגם זקנתי ועוד לא זכיתי לתת מבט שני למי שלא עבר את הראשון.
השיטה הוכיחה את עצמה כלא יעלה בעליל,שהרי אני גרושה ובאמתחתי שלל אקסים
המתחלקים לשני זנים עיקריים: הראשון-שנויים במחלוקת. והשני-בלתי נסבלים.
ערכתי מספר ניסיונות לגלות עניין על בסיס 'אישיות מומלצת' 'מצב כלכלי עם פוטנציאל לאחוזה בהרדוף' ו'ידיד נפש החפץ בשידרוג'- הקסם סירב בתוקף לעבור את רמת הצ'יקו ודיקו.
נוכחתי לדעת שהתאהבות ממבט ראשון אמנם לא סיפקה וכנראה שלא תספק לי אושר ועושר עד העצם,
אבל היא מספקת לי ריגוש במידה לה אני זקוקה.
בתור מי שלא תגור בדירת גן במודיעין עם שלושה ילדים וכלב, ולא תהיה פקידה בבנק גם אם יאיימו עליה בשבי במרתף האימים של ניסים גרמה בראש העין ועדיין תעמוד בסירובה , אני יכולה להתענג יחד עם בן הזוג על האשליה באופן מלא גם כאשר אני מודעת לכך שזו אשליה שמוחי הקודח מייצר - "סוכריות קופצות בשביל אדרנלין זה קסם שגדל על העצים"... mia.

לא רק שאת אומרת שהמשיכה היא מיידית או כלל לא, את מוסיפה ואומרת שהמשיכה היא בלבד לבעל אישיות שאינה מתאימה לך.

אחר כך אני כבר לא לגמרי מבין. לא מתאימה לך דירה נחמדה ועבודה קבועה, אבל את מתענגת על האשליה. מהי האשליה?
האם זוגיות טובה מפחידה אותך בפני עצמה או שאת מפחדת שאת לא תוכלי למלא את חלקך בה?