בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלת סקר

Bent
לפני 13 שנים • 16 באוג׳ 2010
Bent • 16 באוג׳ 2010
לשאלת הסקר,

ויגיד מה שיגיד או תגיד מה שהיא תגיד ואחרי המילה יעברו ימים והוא או היא כבר לא ששים לתחוב את ראשם בין רגלייך? אז?

אני מאמין בניסוי, אי אפשר לזייף חיבה לאוראלי, או למין בכלל.

צריך התחלה כדי לבנות עליה, מה סף המינימום שלך?

לשאלה או לתשובה יש ערך מוגבל לחלוטין לדעתי.
Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 16 באוג׳ 2010
Brave Dwarf • 16 באוג׳ 2010
bent_wordsmith כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
בוגדים כי בוגדים.
בוגד בוגד. לא בוגד לא בוגד. נקודה.

כי חסרה לו מציצה? אחלה. על מה מתערבים שאם הייתה לו מציצה היה בוגד כדי לקבל מציצה שונה ושאם כל ערב היה מקבל ממנה מציצה שונה, היה בוגד כדי ש"היא" תהיה שונה?

הייתי אומר שעדיף להודיע מראש שלא תהיה נאמן, אבל לא כולם יודעים את זה מראש כמוני. יש כאלו שמקווים שיהיו מסופקים עם אותה אחת עד סוף ימיהם.

ובכלל לשאלת סקר לא אמורים להשיב בכן ולא?

גמד יקר, לרוב אני נהנה לקרוא אותך, לפעמים אני חושב שאתה מפספס את היקום במטר, זו אחת הפעמים.

למה? אכפת לך להקדיש לי מזמנך ולהסביר?
אני לרגע ובאף מקום לא טענתי שאני יודע את הכל ושאני צודק תמיד. מקסימום שאני יכול להעיד עליו שאני משיב בכנות ובהתאם לניסיון שלי המבוסס עלי (אני בוגד ותמיד בגדתי וממש ללא שום קשר לאיכות המציצה אלא כי כזה אני) ועל מכריי הקרובים ביותר (על רחוקים אין לי די חוצפה להעיד דבר). גם אם ההכרות שלי עם עצמי עקב ההסבר שלך לא תשתנה, אני אהיה ותמיד הייתי אסיר תודה להכיר צד שונה/אחר.
למעשה, לשם כך אני כאן. icon_confused.gif
MIKROB
לפני 13 שנים • 17 באוג׳ 2010

לגבי עיניין הירידות ...

MIKROB • 17 באוג׳ 2010
אצלי זה מאוד אינדיבדואלי לגבי כל אחת ואחת , היו נשים שאהבתי לרדת להן במשך שעות , והיו כאלה שממש לא בא לי להיתקרב לשם , זה תלוי בטעם בריח בצורה בהפרשות וכמובן במשיכה הפיזית והמנטאלית לבחורה.
לגבי המצב ההפוך , אני זוכר שיצאתי 3 שבועות עם מישהי ורק אז הסתבר שהיא נגד מציצות , זה היה די מאכזב .
מצד שני יש כאלה שמאוד בעד מציצות , דבר מאוד מעודד כשלעצמו , אך למרבה הצער לא כולן יודעות לעשות את זה כמו שצריך , אפילו יהיו כאלה שהציצה שלהם תהיה כל כך גרועה עד שיעבור לי החשק תוך כדי ...
ושיתוף בתחושה אישית שלי - כשאת מוצצת ואני גומר לך בפה , בבקשה אל תרוצי לירוק את זה , פשוט תיבלעי , זה נותן לי הרגשה ממש טובה שמשהו שלי נישאר בתוכך.
שולה פנינים
שולה פנינים • 17 באוג׳ 2010
מי שמברר דבר כזה בשיחה הראשונה,
לא יגיע לפגישה הראשונה.
באשר לי, יש דברים אחרים שדחוף לי לדעת הרבה יותר.
כל דבר בעיתו.
(סקר, כן או לא, בלי הסברים ופילוסופיות ובלי בדסמ)
the rain song
the rain song • 17 באוג׳ 2010
עליה כתב/ה:
לא יגיע לפגישה הראשונה.
כל דבר בעיתו.

יאפ !
אם אני פוגשת גבר ויש לי רצון למישהו רציני, בחיים לא אדבר איתו על סקס בפגישה הראשונה. (גם לא השניה - אם תהיה)
מי שינסה לברר איתי שאלות מהסוג הזה בפגישה הראשונה לא יזכה ממני לאהדה רבה ולא אחשוב לרגע שהוא מעוניין במשהו חוץ מסטוץ. (ולפעמים גם זה בסדר)

ובעניין הבגידות - כפי שכבר אמרו קודם. מי שבוגד זה לא בגלל תאום ציפיות בפגישה הראשונה.
seelinewoman
seelinewoman • 17 באוג׳ 2010
the rain song כתב/ה:
עליה כתב/ה:
לא יגיע לפגישה הראשונה.
כל דבר בעיתו.

יאפ !
אם אני פוגשת גבר ויש לי רצון למישהו רציני, בחיים לא אדבר איתו על סקס בפגישה הראשונה. (גם לא השניה - אם תהיה)
מי שינסה לברר איתי שאלות מהסוג הזה בפגישה הראשונה לא יזכה ממני לאהדה רבה ולא אחשוב לרגע שהוא מעוניין במשהו חוץ מסטוץ. (ולפעמים גם זה בסדר)

ובעניין הבגידות - כפי שכבר אמרו קודם. מי שבוגד זה לא בגלל תאום ציפיות בפגישה הראשונה.

בגלל זה הרשיתי לעצמי לטרוק את הטלפון ולא לענות לו יותר. אין לי כוח למשחקים דביליים.
seelinewoman
Brave Dwarf כתב/ה:
בוגדים כי בוגדים.

כי חסרה לו מציצה? אחלה. על מה מתערבים שאם הייתה לו מציצה היה בוגד כדי לקבל מציצה שונה ושאם כל ערב היה מקבל ממנה מציצה שונה, היה בוגד כדי ש"היא" תהיה שונה?

הייתי אומר שעדיף להודיע מראש שלא תהיה נאמן, אבל לא כולם יודעים את זה מראש כמוני. יש כאלו שמקווים שיהיו מסופקים עם אותה אחת עד סוף ימיהם.

אני חושבת שבחירת המילים שלך מעידה שלא מדובר במשהו חיובי, והמילים נאמנות ובגידה מעידות על כך. מה גם שהרשות הזאת תמיד ניתנת באורח חד צדדי, וזה לא הוגן.
seelinewoman
חושנית וחושקת כתב/ה:
[מניסיון ממלץ לפתוח קלפים ולהיות גלויים וישירים
אחרת....מחפשים בחוץ!!

ולכן לא אתפשר על כך icon_biggrin.gif
seelinewoman
bent_wordsmith כתב/ה:
לשאלת הסקר,

ויגיד מה שיגיד או תגיד מה שהיא תגיד ואחרי המילה יעברו ימים והוא או היא כבר לא ששים לתחוב את ראשם בין רגלייך? אז?

אני מאמין בניסוי, אי אפשר לזייף חיבה לאוראלי, או למין בכלל.

צריך התחלה כדי לבנות עליה, מה סף המינימום שלך?

לשאלה או לתשובה יש ערך מוגבל לחלוטין לדעתי.

אני מניחה שמדובר במינימום של תשוקה שלי לגוף שלו או שלו לשלי.
אני לא יכולה בלי תשוקה. אני מודעת היטב לבעייתיות שבכך, כולל כל המחקרים על הורמונים וחומרים כימיים במוח וכל זה, ואני חייבת לומר שאין לי מושג איך משמרים ומתמודדים עם זה.
זה חדש לי לגמרי, ואני לא רוצה לבגוד. אני חושבת שזה מעשה נאלח ביותר ולא רוצה להידרדר שלקרים ופגיעה במישהו שאני אוהבת.
Bent
לפני 13 שנים • 18 באוג׳ 2010
Bent • 18 באוג׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
bent_wordsmith כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
בוגדים כי בוגדים.

גמד יקר, לרוב אני נהנה לקרוא אותך, לפעמים אני חושב שאתה מפספס את היקום במטר, זו אחת הפעמים.

למה? אכפת לך להקדיש לי מזמנך ולהסביר?
אני לרגע ובאף מקום לא טענתי שאני יודע את הכל ושאני צודק תמיד. מקסימום שאני יכול להעיד עליו שאני משיב בכנות ובהתאם לניסיון שלי המבוסס עלי (אני בוגד ותמיד בגדתי וממש ללא שום קשר לאיכות המציצה אלא כי כזה אני) ועל מכריי הקרובים ביותר (על רחוקים אין לי די חוצפה להעיד דבר). גם אם ההכרות שלי עם עצמי עקב ההסבר שלך לא תשתנה, אני אהיה ותמיד הייתי אסיר תודה להכיר צד שונה/אחר.
למעשה, לשם כך אני כאן. icon_confused.gif

אני אנסה ואכשל , נושא טעון ולא לוגי, לתפיסתי בגידה היא בהכללה סימפטום להשלמת חסר.

מציצה או לא, חוסר הוא לא עניין של תנוחה / אקט או כול תיאור נקודתי, חוסר הוא עניין נפשי, מנגנון שאני לא מבין ולא אנסה לתאר.

אני טוען שאתה ושכמותך מכורים לכיבוש, לאדרנלין, ולסיפוק העצמי שלכם, החוסר שלכם הוא הדבר היחיד שאי אפשר לספק בחיי השיגרה של הזוגיות. ולכן קייימים הבוגדים הסדרתיים.

אני טוען שקיימת קבוצה שנייה, שהחסך אותה היא משלימה הוא אחר ולא נובע מחסך מיני. אילו מוצאים את עצמם בוגדים ונהנים ללא ספק גם ממין עבור דברים קטנים בהרבה, ההרגשה של החיבוק המסויים, אהבה, אני שוב מעט קצר במילים, אבל אני טוען שהסוג השני לא יבגוד אם הוא ילמד להשלים את החסר.

גררר, שונא את התשובה שלי, אבל ניסיתי