סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתיקה של שולטים

Cloud_Lord​(שולט)
לפני 13 שנים • 16 באוג׳ 2010

אתיקה של שולטים

Cloud_Lord​(שולט) • 16 באוג׳ 2010
דיי הרבה שנים חלפו מאז עברתי להתרכז בדברים אחרים, ונטשתי את מעורבותי בקהילה.

אנחנו קהילה שמרשה לעצמה להיות חופשיה וטולרנטית האחד כלפי השני, בשל אופי העדפותינו, והעובדה שבדרך כלל אנחנו גם יותר אינטליגנטים מהממוצע שם בחוץ.

עם זאת, לאור מספר אירועים שקרו לאחרונה, אני מרגיש את הצורך לשחרר לחלל האוויר תהייה שמקננת בתוכי, ואשמח להתייחסותכם לנושא.

בזמני, היה כלל ברור בין האדונים בקהילה, והוא שלא מתעסקים עם רכושו של אדון אחר. כללי הנימוס חייבו בקשת רשותו של אדון טרם הפנייה לרכושו, ובוודאי שהיה מאוד לא מקובל לפנות בהצעות כאלו ואחרות לרכוש של האדון.

שפחתי האהובה "זכתה" לקבל בשנה האחרונה מספר פניות מכאלה המגדירים עצמם אדונים, בעלות אופי דיי ברור של הצעה לקשר, וכמובן מבלי שאותם "אדונים" יטרחו ליידע אותי בנושא.

למרבה ההפתעה, חלק מאותן פניות היו מכאלה שהנם כבר זמן לא מועט בשטח, ושם אחד אפילו מוכר לי אישית.

מאחר ובמקרה שלי פניות כאלו אינן אלא נאד אוויר קל החולף לו ומתנדף ללא השפעה מלבד סירחון רגעי, יכולתי לפתור את הנושא בשעשוע רגעי ולהמשיך בענייני.

אבל האמת היא שאני חושב שהמדובר בלא פחות ממעשה נבלה. להיכן הדרדרנו שקודים פשוטים של כבוד הדדי הנם עניין שחלף לו, וכל אחד הישר בעיניו עושה. האם אדם כזה בכלל ראוי להיקרא אדון, או שהוא פשוט רכיכה הזוחלת על קרקעית האוקיאנוס, ומנסה להיזון משאריות הצואה של הדגים ששוחים מעליה?

בזמני, כאלה "אדונים" הוקעו על ידי השפחות המשויכות אליהם פנו, ואו על ידי חברים אחרים בקהילה, אבל מכל מקום מעשיהם פורסמו ונבלמו. יתכן שהייתי מורה לשפחה שלי להוקיע אותם בפומבי, אולם במחשבה שנייה העדפתי להיוועץ איתכם - אולי אני פשוט לא מעודכן, והעניין הנו עניין מקובל ובשגרה, ורק אני המוזר שעומד בשער תמה...
Master_Eran​(שולט)

אתה לא הזוי

Master_Eran​(שולט) • 16 באוג׳ 2010
קלאוד ידידי היקר,

אין פה מה ליהיות מעודכן או לא.
אני גם מכיר את התופעה.
הפונים לנשלטת משוייכת הם אנשים חסרי כבוד לעצמם ולזולת,
דומיקולוס פתטיים ומוכן להמר שאם מישהי תציע להם הם גם יהיו מוכנים להשלט icon_smile.gif

תתעלם ידיד, הם לא שווים את האנרגיה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 16 באוג׳ 2010
ואני שאלה.

קודם כל חייב לציין שבדקתי את תאריך ההודעה פן זו עוד אחת מההקפצות התמוהות שמתרחשות המחוזותינו, כי הנושא הזה דוסקס והועלה יותר פעמים ממה שאני יכול לספור על אצבעותיהם של כל 38,616 חברי הכלוב.

והשאלה שלי זו: מה ההבדל בין מישהו שפונה אל אישה (משוייכת או לא) בכלוב לבין זה הפונה אליה במסעדה או ברחוב? גם אל שלי פונים ופנו - פנו שולטים, פנו נשלטים, פנו זוגות - וכאשר סיפרה, עשיתי לה מנוי זהב כדי שתראה כמה רצו לפנות אבל לא יכלו כי לא היה לה (-:.

אף אחד לא חייב כאן דבר לאף אחד. "יותר אינטליגנטים מהממוצע שם בחוץ"? נו באמת. אולי כדאי שתחליף את המכרים שלך אם כך אתה חושב. אנחנו בדיוק, אבל בדיוק (!), אותם האנשים שמסתובבים שם בחוץ מכל הבחינות פרט לאופן בו אנחנו מתייחסים לאלימות ולצרכים אותם בעזרתה אנחנו מספקים. ולגבי "כללי נימוס", די נו... קצת רצינות.

אולי פעם הקהילה הייתה קטנה יותר והאנשים הכירו זה את זה, והרי עם חברה של החבר באמת לא נהוג להתחיל, אבל עם אישה זרה שעוברת ברחוב ועוד ברחוב כזה בו מטבעות נישואין כל אחת יכולה לבנות לעצמה ארמון זהב (או מקולרים לתפור מעיל עור) ולפתות את עלי באבא בכבודו ובעצמו ואפילו את ארבעים השודדים לאורגיה עסיסית, למה לא?

קבל את זה בתור מחמאה, גם את העובדה שפונים אליה וגם את העובדה שבכל פעם, שוב ושוב, היא בוחרת בך. בכל אופן, כך אני מרגיש כשהנסיכה שלי ואני עוברים ברחוב והחולפים על פנינו לוטשים בה עיניים ובולעים רוק. אפילו שאני יודע ממילא שיפה ממנה אין וגם לא תהיה.
בטי בום​(שולטת)
לפני 13 שנים • 17 באוג׳ 2010
בטי בום​(שולטת) • 17 באוג׳ 2010
אומנם אני לא אדון או שולט, אבל לראות את השם שלך פה, Cloud Lord
עושה לי נעים בעין
love2.gif
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 17 באוג׳ 2010

עננוש icon_smile.gif
הכללים שהיו פעם בזמנים שלנו, לצערי כבר לא קיימים, מי שאינו מכבד את עצמו, כיצד יוכל לכבד אחרים. ויש כאן לא מאט מאלה.
הזמנים השתנו יקירי ולא לטובה. הכללים הלא כתובים אך היו ידועים לכל , נעלמו.

אנשים עושים את עצמם טיפשים או שהם באמת טיפשים כאשר הם פונים לנישלטת שמקולרת ועושים את עצמם כאילו ואינם מבינים מה משמעות הכינוי בסוגריים, עזוב אותך מכאלה פשוט לא להתיחס לזה. זה הכל.
יום קסום לך ולבת זוגתך }{

aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 17 באוג׳ 2010
אתה מדבר על הקוד.

הקוד הזה הועלה הרבה לפנינו וישאר הרבה אחרינו.

הקוד הזה מאפיין את אנשי הבדס''מ הותיקים יותר ומפאר את המקום בו אותם אנשי בדס''מ
של פעם רוכשים כבוד זה לזה.

באופן אישי צר לי על האובדן הזה, ראיתי בו מקום של ערך מוחלט, קוד קשוח שמחייב
אותנו כבני אדם בכלל וכבדס''מים בפרט.

1.רכושו של אחר אינו נחלת הציבור.
2.לעולם לא תתייחס לרכוש האחר כאל רכושך.
3.רכוש שולט אחר הוא רכושו אולם כשולט עליך לשמור עליו כאילו היה רכושך -
מקובל היה כששולט נמצא בחו''ל למשל, היה פונה לשולט אחר ומבקש ממנו השגחה
על רכושו. אותה השגחה היתה ברמה של השגחה ולא נתנה שום הרשאה להתיחסות
שחורגת מכך.

יקומו עוד מעט חכמי הדור החדש ויניפו כרזות הטוענות שמדובר בצעקות "אכלו ושתו לי"
אולם מעבר לכך מי שמאמין בקוד הזה ונוהג לפי לא ישנה את אורחותיו בשל כך.

צדק מאסטר ערן המכובד בטענתו שאין מה לעשות למעט התעלמות מהפניות הללו,
אין בהן מאומה מלבד הטרדה לא חכמה ולכן יש להתייחס אליהן כך.

מעבר לכך-
אם היא שלך אז שום הצעה מטופשת לא תשנה את מקומה ואם קמה והלכה בשל הזמנה
"מפתה" שכזו הרי שמעולם לא היתה שלך.

המשך להאמין בקוד האתי הזה, הוא מכובד וראוי.
זאת​(שולטת)
זאת​(שולטת) • 17 באוג׳ 2010
אני חושבת שהבעיה נעוצה עמוק יותר מאשר בכלל או שניים ש"נשברו",
ואכן, מי שגדל (ולא רק במובן הבדס"מי) בעולם שבו לערכים היתה משמעות
לא היה מעז לנהוג כך.
אבל בעולם שבו המונח הבסיסי משפחה מתפרק, מונוגמיות היא כמעט קללה
בעולם שהמציא וירטואליות...

אני לא גבר, מקסימום אעלק גיברת
ועדיין, ולמרות, ואפ-על-פי הקולר שלי
גם אני מקבלת פניות,
שלפעמים רק מהבושה של שגיעות הקטיב
...

ועוד שני דברים קטנים:
בודי, bowdown.gif
גמד, אין לי שמץ של מושג מהם הערכים שגדלת וחונכת עליהם, והאמת? גם לא מעניין לי,
אבל המגמתיות הזאת של להתווכח רק בשביל הויכוח, קצת מעייפת, לפחות בשבילי
אדון בועל בתשוקה

"..יותר אינטלגנטים מהממוצע שם בחוץ " ????

אדון בועל בתשוקה • 17 באוג׳ 2010
בחלומות באספמיה שלך, בחזיונות המטורללים שלך , רק שם "רואים" את מה שלא רואים כאן - אינטלגנציה מעל לממוצע.
לא צריך ממש לחזור ולקרוא את "הדיונים" , את "הבלוגים" את "התגובות" - כדי לדעת שאנו מבוססים במי המדמנה של הזיבורית שבזיבורית, או בלשון העממית יותר, במיץ של הזבל.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 17 באוג׳ 2010
בוטן כתב/ה:
...

גמד, אין לי שמץ של מושג מהם הערכים שגדלת וחונכת עליהם, והאמת? גם לא מעניין לי,
אבל המגמתיות הזאת של להתווכח רק בשביל הויכוח, קצת מעייפת, לפחות בשבילי

את החלטת שדעותיי הן ויכוח לשם ויכוח ואת זו שנטלת עליך את הזכות לערער או להרהר בערכים על גביהם גדלתי ולא אני על ערכיך.
בוטן, לתשומת לבך.
Brave Dwarf

Re: "..יותר אינטלגנטים מהממוצע שם בחוץ " ????

Brave Dwarf • 17 באוג׳ 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
בחלומות באספמיה שלך, בחזיונות המטורללים שלך , רק שם "רואים" את מה שלא רואים כאן - אינטלגנציה מעל לממוצע.
לא צריך ממש לחזור ולקרוא את "הדיונים" , את "הבלוגים" את "התגובות" - כדי לדעת שאנו מבוססים במי המדמנה של הזיבורית שבזיבורית, או בלשון העממית יותר, במיץ של הזבל.

מסכים עם אדון בועל בתשוקה, אבל בניסוח אחר.