שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות הריוניות, שולטות עם תינוקות

ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 13 שנים • 17 באוג׳ 2010

שולטות הריוניות, שולטות עם תינוקות

ליידי תמרה​(שולטת) • 17 באוג׳ 2010
חשבתי אולי לפתוח את השרשור הזה בניק פיקטיבי, אבל החלטתי נגד.
אני מבקשת לשמור את השרשור הזה נקי מתגובות לא-ענייניות, מהצעות למיניהן, מקישורים לסרטי פורנו ומחוסר נימוס - וכך גם את תיבת ההודעות שלי.

אני מעוניינת לשמוע משולטות שהיו בהריון או שנמצאות בהריון, וגם מהנשלטים שלהן:

האם הרגשתן שינויים בבדס"מ שלכן?
האם המשכתן להיות פעילות בבדס"מ גם תוך כדי ההריון?
האם למישהי היה נשלט ששרת אותה גם כשיש תינוק בסביבה, ואם כן מה התובנות שלה?

ובאופן כללי, על כל קשר שתרצו לחלוק בין הריון, לידה וגידול תינוקות לבין החוויות הבדס"מיות באותה תקופת זמן.

שוב, השאלות מופנות גם לנשלטים (אני בטוחה שאם יש שינויים הם מורגשים גם בצד השני) ורק לא/נשים שבאמת חוו. תגובות כגון: "נשים בהריון זה נורא סקסי" או "איכס, בתקופה כזו את אמורה לעזוב הכל ולהתרכז רק בהריון" לא תתקבלנה בברכה בכלל, אפילו לא קצת.
underfoot
לפני 13 שנים • 17 באוג׳ 2010
underfoot • 17 באוג׳ 2010
אני מוצא שנשים בהריון הן מדהימות ביותר וגם זקוקות ביותר לשירות ולכן הרעיון של לשרת אישה בהריון הוא מטריף בהחלט. למרות שככל שהחודשים נוקפים האישה הופכת ליותר ויותר חלשה ומוגבלת דווקא במישור הרעיוני היא הופכת ליותר ויותר חזקה במובן של יוצרת חיים וכוח הפריון הוא שמעניק לה עוצמה ומוחלטות.
מעולם לא שירתתי אישה בהריון אבל יצא לי לבקר חברים שזה אך ילדו את ילדם השני, בן זכר, והאחיינית של האישה, בחורה די ערסית אמנם אך לא נטולת עידון ותחכום, בעודה אוחזת את התינוק עמדה על החזה שלי והכריזה שהילוד הצעיר הוא בעל איבר אדיר יותר מאשר לי יש. ותוך כדי כך הניחה רגל אחת על פני, כאילו מעניקה און לעולל הצעיר שזה אך נולד על חשבון כבודי ואוני שלי. זה היה די מרגש לשמוע אותה כך מפארת את גבריותו של אותו תינוק קטן בעודה עומדת עלי, משקלה מכביד על בית החזה והפנים שלי, ובתוספת של אותו אפון קטן וזערורי שגם הוא הכביד עלי וגרם לי אי נוחות.

אחותי הגדולה, שהרתה ארבע פעמים ושילדה ארבע בנות, זכורה לי כדומיננטית במיוחד בימי הריונה, שכן היתה תובעת יחס פינוק והאדרה בשמה של כל המשפחה כנושאת בעול ההריון כממלאת תפקיד ציבורי, ודרישותיה כדרישות אותו שליח ציבור הנושא במשרה רמה וטוען להחזרי הוצאות גדולים מהרגיל.

כאדם שחלומותיו הגדולים קשורים להריון אני מוצא שהחלומות הקטנים והפנטזיות, משתחווים לאותו ריטואל פריון ארוך וממושך ואי לכך ההריון, למרות חסרונותיו הפיזיים (שכן מדובר במוגבלות הולכת וגוברת) יש בו יתרונות רוחניים רבים וכוח סמלי גדול. ואם להתעלם כליל מהאיסורים והתנאים לתגובה בשרשור זה, הייתי שמח לשרת אישה בהריון, זה עושה לי את זה לחלוטין.
ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 13 שנים • 18 באוג׳ 2010
ליידי תמרה​(שולטת) • 18 באוג׳ 2010
זו כמעט הייתה תגובה רלוונטית, אנדר, ואני מניחה שזה עדיין עדיף על פני שום תגובה בכלל.
אני מכירה פה לפחות 4 שולטות בהריון או שהיו בהריון לא מזמן, ואני באמת לא מכירה המוני שולטות.
אני תוהה אם קראתן את זה והחלטתן שלא לחלוק דברים פה - מה שבהחלט הגיוני, או שכבר נטשתן את הפורום.
אם מישהי מכן פשוט נרתעת מהסביבה, אתן מוזמנות לדבר איתי באופן פרטי. אבל זה נראה לי דיון שמעניין לערוך באופן רב משתתפים/ות.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 18 באוג׳ 2010
החלתי להגיב מאוחר מעט, כדי לא להחריב את הדיון אם יתפתח בדעותיי המשעממות בנושא זה,
זה כיף לשרת אשה בהריון, שכן הפוקוס עליה, על תחושותיה ועל גופה ועל עוברה 24'/7. היינו בכנס הריוניות בליס לפני הלידה הראשונה והאנרגיה המטורפת של 400 נשים בהריון הממה אותי.

הבעייה היא שבבד"סם מבחינה מינית אני מתחבר הרבה לפאסיוויות, לחוסר אונים (גברי, כלומר שלי), להתכנסות עצמית, וגם, צריך לומר, להשפלה להתנשאות ולאלימות. כל אלה לא מתחברים לי להריון נשי ולילדים בכלל בכלל. אצלי בראש יש הפרדה מוחלטת בין המיניות שלי לבין הריון וילדים.
ליידי תמרה​(שולטת)
ליידי תמרה​(שולטת) • 18 באוג׳ 2010
fog כתב/ה:
החלתי להגיב מאוחר מעט, כדי לא להחריב את הדיון אם יתפתח בדעותיי המשעממות בנושא זה,
זה כיף לשרת אשה בהריון, שכן הפוקוס עליה, על תחושותיה ועל גופה ועל עוברה 24'/7. היינו בכנס הריוניות בליס לפני הלידה הראשונה והאנרגיה המטורפת של 400 נשים בהריון הממה אותי.

הבעייה היא שבבד"סם מבחינה מינית אני מתחבר הרבה לפאסיוויות, לחוסר אונים (גברי, כלומר שלי), להתכנסות עצמית, וגם, צריך לומר, להשפלה להתנשאות ולאלימות. כל אלה לא מתחברים לי להריון נשי ולילדים בכלל בכלל. אצלי בראש יש הפרדה מוחלטת בין המיניות שלי לבין הריון וילדים.

כן, אבל אם אתה מתחבר לצרכים של השולטת, זה יכול להיות אחרת, אני חושבת. זאת-אומרת, יש אולי הפרדה בין המיניות שלך להריון שלה, אבל מה דורשת המיניות שלה?

אצלי באמת ירד הצורך באלימות, אני פחות מכאיבה וכשאני צריכה להעניש זה קצת מעצבן אותי. אבל מאז תחילת ההריון עלה אצלי הרצון בקבלת שירות ופינוק, התחזק הצד המצווה על-חשבון הסדיזם. עוד מישהי חוותה כזה דבר? אני עדיין מאוד נהנית מקשירות, ואחרי פינוק ושינה טובה משהו מהסדיזם חוזר אלי.

יש גם בעיה עם הגעה למסיבות - לפעמים אני ממש עייפה בלילה או נרתעת מכמויות העשן הצפויות.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 18 באוג׳ 2010
מזל טוב והריון קל.
אצלי ההריון התחלק לכמה חלקים, בשליש הראשון בכלל לא ידעתי, אבל הייתי עייפה והמילה שולטת היתה רחוקה ממני מאד, הייתי גוש הורמונלי של עייפות וקריזות והשבח לאלה שהזצ"ל שלי באמת אהב אותי כי כל גבר אחר היה בורח.
השליש השני הרגשתי כאילו המצאתי את הנשיות, הייתי מלאה בכוחות וחרמנית בטרוף, הוא שירת אותי כחלק מהיחסים בינינו אבל הצטרפו לזה עוד כמה אספקטים.
ההערצה שלו אלי גדלה, התחושה שלו שאני עושה למענו ולכן הוא הרבה יותר מחוייב לדאוג לי עלתה. הסקס כשהיה בדס"מי היה מעולה כי הרגשתי כמו אלת הפריון ושליטת היקום.
התחושה שאני יוצרת חים גרמה לי לתחושות מאד חזקות שבאו לידי ביטוי גם בסקס.
בחלק השלישי הייתי דום מסוכן, שכבתי בהיי ריסק הרגלים שלי נראו כמו של פילה בוגרת, וכשהוא עיסה אותן לא היתה שם ארוטיקה, אלא טיפול. אבל מכיוון שבקושי זזתי הוא דאג להכל, כולל סיר ובעיקר טיפל בכפריזות שלי והזעם שלי על זה שאני כלואה במיטה.
קייסי

מזל טוב, ליידי תמרה!

קייסי • 18 באוג׳ 2010
אני מאוד מזדהה עם מה שבטי חוותה חלק מהזמן. לפני שהריתי דמיינתי הריון כבליטה גרוטסקית בחלוק או בשמלה יכנעית של דוסיות, פעילות יאה לעקרות בית משועממות או לשגרים של חתולות רחוב.
בשניה שהריתי, באורח פלא, הרגשתי מיד כשליטת היקום ונזר הבריאה. מעניקת החיים הראשונה, היחידה והאחרונה עלי אדמות, מי שהמציאה את האבולוציה והיחידה שמשמרת אותה. אני לא צוחקת. ראיתי נשים הרות סביבי, אבל הרגשתי בלעדיות מוחלטת. היו שם אופוריה וריחוף על ענן, שזורים במגאלומניה מטורפת.
אולי רק כשזה קורה לך את מבינה את הקסם הבלתי נתפס הזה, כששלולית שפיך מיותרת שמקומה בטישו תועה או בקונדום יוצרת במחי רחמך והצנרת שלך יש מאין. והיש הזה צומח וצומח, כמו הנוסע השמיני, לובש צורה שאפשר לראות את אותותיה בבדיקת אולטראסאונד פשוטה, ולאט לאט מתחיל לבלוט, לזוז, לרחוש, לבעוט, להיראות מבחוץ. זה קטע מטורף. אי אפשר לדמיין את זה בכלל עד שזה קורה, לדעתי. אני אישית ממש לא התחברתי לקרכצען ההריוני האופייני. זרחתי. מבחינתי כשזה קורה לך, אין מנוס מהתובנה שאת קוסמת חד פעמית. תינוק מעניק לך את הנצח, במובן מסוים.
לצערי לא הכרתי אז את עולם השליטה. כי כל זה הגיע עם חרמנות חסרת תקדים. אוחח, מה שהייתי עושה עם זה היום.
JabberwockY​(שולט)

Re: מזל טוב, ליידי תמרה!

JabberwockY​(שולט) • 18 באוג׳ 2010
קייסי כתב/ה:
אני מאוד מזדהה עם מה שבטי חוותה חלק מהזמן. לפני שהריתי דמיינתי הריון כבליטה גרוטסקית בחלוק או בשמלה יכנעית של דוסיות, פעילות יאה לעקרות בית משועממות או לשגרים של חתולות רחוב.
בשניה שהריתי, באורח פלא, הרגשתי מיד כשליטת היקום ונזר הבריאה. מעניקת החיים הראשונה, היחידה והאחרונה עלי אדמות, מי שהמציאה את האבולוציה והיחידה שמשמרת אותה. אני לא צוחקת. ראיתי נשים הרות סביבי, אבל הרגשתי בלעדיות מוחלטת. היו שם אופוריה וריחוף על ענן, שזורים במגאלומניה מטורפת.
אולי רק כשזה קורה לך את מבינה את הקסם הבלתי נתפס הזה, כששלולית שפיך מיותרת שמקומה בטישו תועה או בקונדום יוצרת במחי רחמך והצנרת שלך יש מאין. והיש הזה צומח וצומח, כמו הנוסע השמיני, לובש צורה שאפשר לראות את אותותיה בבדיקת אולטראסאונד פשוטה, ולאט לאט מתחיל לבלוט, לזוז, לרחוש, לבעוט, להיראות מבחוץ. זה קטע מטורף. אי אפשר לדמיין את זה בכלל עד שזה קורה, לדעתי. אני אישית ממש לא התחברתי לקרכצען ההריוני האופייני. זרחתי. מבחינתי כשזה קורה לך, אין מנוס מהתובנה שאת קוסמת חד פעמית. תינוק מעניק לך את הנצח, במובן מסוים.
לצערי לא הכרתי אז את עולם השליטה. כי כל זה הגיע עם חרמנות חסרת תקדים. אוחח, מה שהייתי עושה עם זה היום.

עוף טופיק:
כמה נהניתי לקרוא את זה, קייסי!
[אפשר להשאיר אתכן בטרימסטר השני כל ההריון?]

ומזל טוב, ליידי תמרה icon_smile.gif
קייסי
קייסי • 18 באוג׳ 2010
תודה, ג'אברווקי!
אבל אצלי זה נמשך שלושה טרימסטריםicon_smile.gif
לפחות בהריון הראשון. בשני קיבלתי קצת פרופורציות, אבל ממש לא הרבה מהן...
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 18 באוג׳ 2010
לא אומר מזל טוב כי אם בהצלחה (נגד עין הרע כמובן)
ולשאלתך אענה בשאלה - את מעונינת לשמוע רק חוויות של שולטות/נשלטים?
כי אני יכולה לשתף מחוויותי מהצד השני שאולי תהינה רלוונטיות ואולי לא