אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"השולטים של היום זה לא השולטים של פעם..."

בטי בום​(שולטת)
לפני 13 שנים • 15 בספט׳ 2010
בטי בום​(שולטת) • 15 בספט׳ 2010
Uranus כתב/ה:
(פתאום אני מרגיש כמו קוש מבבילון 5)

LIKE

זאת בדיוק הסיבה שאני אוהבת אותך

* בטי ברגע של אהבה לזכר אלפא משובח
קיפופיף​(מתחלפת)

אווויייישששש תנוחו!!!

קיפופיף​(מתחלפת) • 15 בספט׳ 2010
בדיוק שיחה שהייתה לי עם השועל על אנשים שמפחדים שיזיזו להם את הגבינה.
אוי ואבוי, רק שלא יכנסו חלילה לאתר אנשים עם קצת עמוד שדרה שלא מחפשים שישתלטו להם על החיים. מה יעשו כל אותם חסרי הביטחון שצריכים עבד/שפחה בשביל להרגיש בעלי משמעות?
אומללים שמחפשים סקס בלי עומק יש בכל חור.
קהילת הBDSM לא המציאה את זה.
ומה רע בקינקיות?
מי פה בדיוק קיבל מינוי מאלוהים להחליט מהו BDSM ראוי?
לפעמים יותר קל , ולדעתי-ברוב המקרים גם רצוי,להתחיל בלייט ואז להחליט אם ועד כמה הולכים הלאה. (לשמחתי, אני יכולה להעיד שהשולט הראשון שנתקלתי בו כאן וגם נהלתי איתו רומן היה בנאדם מספיק אחראי כדי להבהיר לשנינו את הפער בין הפנטזיה למציאות והקפיד על צעדים מדודים ומודעים, לצערי, רוב השולטים אינם כאלו).
אנשים לפעמים קופצים ישר לסשנים כבדים ואז נכלאים במעגל של חיפוש (אפקט הנאנסת הסדרתית) שיגרום להם להתנסויות קשות שיזיקו להם לכל החיים. ואנשים אומללים-נוטים לאמלל גם את סביבתם.

באופן כללי-התואר "שולט" לייד רוב הניקים גורם לי מקסימום גיחוך קל. אני שואלת את עצמי מה גורם לבן אדם להחליט על עצמו דבר כזה, אהבתי משהוא שקראתי באחד הפרופילים -
"שליטה מקבלים-לא לוקחים".
"שולט" זאת אישיות -לא מיומנות מינית כזאת או אחרת. בן אדם יכול להיות ונילי לגמרי במיטה ועדיין לשלוט ביד רמה בכל אספקט אחר של החיים כולל בבן/בת זוגו.
אני נכנסת פה לעניין אחר לגמרי-אבל אני חושבת שזאת אחריות בלעדית של הנשלט לבדוק שהשולט שהוא נותן לו את השליטה הוא אכם בעל שליטה עצמית מפותחת ובא מתוך מודעות לנפש ולא רק לזין, ויכול לקחת אחריות על שנייהם -יש כאן באתר גם לא מעט "נשלטים" שכל מה שמנחה אותם זה היצר המיני והם מסוכנים לעצמם ולשולט שלהם לא פחות משולטים חסרי אחריות.
ראובן

וניליזציה

ראובן • 15 בספט׳ 2010
ככל שעולם ה''וניל'' זולג לכיוון ה-פeטיש, כך יותר אנשים מגיעים לעולם השליטה מתוך צרכים משניים - סקרנות, נסיינות, חרמנות, צורך בגיוון חיי המין - ולא מהצורך הראשוני בשליטה.

מדי כמה שנים מתחולל מעגל של קליטה, ניפוי וחבירה לעולם השליטה. למשל, אני זוכר את פתיחת הדאנג'ן, את העונג והאנשים. שנה לאחר מכן הפסקתי להגיע למסיבות, משום שהתחילו לבוא ''האנשים עם שוטי הפלסטיק''. כל הזמן מגיע ''דם חדש'' וזה טבעי. לדבר צדדים חיוביים - יותר מסיבות ואירועים, יותר עשייה ודעות, אנשים מעניינים שניתן לפגוש וגם קצת יותר יפים ויפות וקצת פחות ''דינוזאורים'' (הזכויות על הביטוי שמורות ל-g, גם היא מוותיקות עולם השליטה).

מצד שני, קשה יותר למצוא מביני-עניין ובעלי סגנון אישי, והרבה יותר קשה למצוא בן/בת זוג הולמים (אני מתכוון לאנשים שרוצים שליטה כחלק מסגנון החיים, לא רק במיטה).

R
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 15 בספט׳ 2010
תזכירו לי, מה זה BDSM... ?

icon_eek.gif
Homelander​(שולט)
Homelander​(שולט) • 15 בספט׳ 2010
שאלה ה'נשלטת' הותיקה את השולט ה'חדש': מה תעשה אם נשלטת פה מהאתר תבוא אליך ותבקש שתצליף בה במסיבה?
עונה השולט: איזה אינטרס יש לה לבקש ממני כזה דבר?
עונה הנשלטת: נגיד שביקשה ממך.
עונה השולט: אז נגיד שנתתי לה תשובה.

עוברת ה'נשלטת' הותיקה אל השולט הותיק ושואלת: "מה תעשה אם נשלטת פה מהאתר תבקש ממך שתצליף בה במסיבה?
משיב השולט: מה שעשינו ב56
שואלת הנשלטת: מה עשיתם ב56?
משיב השולט: אה נו, מה שעשינו ב48!
שואלת הנשלטת: מה עשיתם ב48?
משיב השולט: 60 שנה... מי זוכר?!

או בקיצור, אני הייתי אומר בשקט שאני נחשב לשולט ותיק, פה באתר מ2003 יחד עם רבים, התחלתי לשלוט בשפחות בגיל 17.
ולמרות זאת, צרם לי מאד לשמוע את ההערה שבה נפתח הפוסט.
ואני אסביר למה-
יסכים איתי חברי ראובן שנמצא שתי הודעות מעלי, שהוא אגב שולט ותיק ממני כמובן ובכלל ותיק במיוחד בתחום ואני בטח לא צריך להיות זה שיעיד על איכות השליטה שלו; יסכים איתי שיש באתר הזה כ"כ הרבה 'שולטים' ותיקים, שעולם השליטה הם מהם והלאה, שלא לדבר על כך שיש יותר ותיקים קינקיים פה מאשר כאלה שבאמת משלבים את השליטה בחייהם בקשר הדוק.
אז מה כל הבבל"ת הזה?
אני גם כעסתי כשראיתי שהאתר הזה והמסיבות מתמלאים ונילים שנמצאים פה רק כדי לחפש זיון והם חושבים שזו הדרך הכי קלה (מה שלפעמים נכון אגב- כי האתר הזה לא חף מטפשים נואשים שיעשו הכל רק כדי להזדיין)- אבל להגיד שפעם היה יותר מוצלח מעכשיו? נו באמת... את בחורה בת 22, אפילו צעירה ממני בשנתיים ואת כבר מדברת כאילו באת מדור תש"ח.

פעם לא היה יותר טוב, כבר אז מחזותינו היו מלאים בשולטים ונשלטות בכאילו שומדבר לא השתנה מאז כי לרוב האנשים האלה גם לא מתבגרים ואם הם מתבגרים הם מביטים לאחור על ההתנהלות שלהם, נבהלים ממנה (כי אז היא הייתה ילדותית ודבילית) ומרחיקים עצמם משליטה אמיתית במסגרת אורח-חייהם.
לא חסרים 'שולטים' ותיקים שהתרככו עם הזמן וכיום הם רק מגדירים עצמם כאלה.

אז באמת? שאני לא מבין על מה כל המרמור- עם יש בעיה היום, אז מה עשית פה פעם?
שומדבר לא השתנה מאז...

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ספט' 16, 2010 12:34 am, סך-הכל נערך פעם אחת
שש​(שולטת)
שש​(שולטת) • 15 בספט׳ 2010
אתם שוכחים שפעם, לא היה אינטרנט. והאינטרנט שיש היום שונה מזה שהיה לפני חמש או שמונה שנים. בני ה-22 של היום מחוברים לרשת כבר מגיל 10, וזה בהכרח משפיע על האופן בו הם תתופסים את המציאות, זה בהכרח שונה ממי שנחשף לאינטרנט כשכבר היה מבוגר יותר.

אם פעם אתר כמו "הכלוב" היה אנחת-רווחה למי שעד אז לא מימשו, לא ידעו, או הסתתרו - הרי שהיום הוא, במידה רבה, "עוד אתר" שאפשר להציץ בו ולהתנסות. ואנשים מגיעים אליו גם פתאום, גם במקרה, גם מקישורים אקראיים - ולא רק מתוך חיפוש ממשי ותשוקה בוערת. והאנשים הללו מגיעים שונים.

בעיני זה בסדר.
Bloody
Bloody • 15 בספט׳ 2010
אני מציע למנות ועדה
של בדס"מים אמיתיים (כאלה שיודעים מאיזה צד של השוט מרוחה החמאה, ולא מהיום)
שתנפה מהקהילה את כל הקינקים האלה, ושתחליט
מי, ימינה, לחיים,
ומי שמאלה, לדאנג'ן.

תקציר:
נו באמת, למי אכפת?
סימן כחול​(מתחלף)
סימן כחול​(מתחלף) • 15 בספט׳ 2010
URANUS ונורית ניסחו את זה יפה, תמיד היו ותמיד יהיו קינקיים, את צריכה לברור מי מתאים לך ומי לא
קיפופיף​(מתחלפת)
קיפופיף​(מתחלפת) • 15 בספט׳ 2010
Bloody כתב/ה:
אני מציע למנות ועדה
של בדס"מים אמיתיים (כאלה שיודעים מאיזה צד של השוט מרוחה החמאה, ולא מהיום)
שתנפה מהקהילה את כל הקינקים האלה, ושתחליט
מי, ימינה, לחיים,
ומי שמאלה, לדאנג'ן.

תקציר:
נו באמת, למי אכפת?

LIKE!!!!!
the rain song
לפני 13 שנים • 16 בספט׳ 2010
the rain song • 16 בספט׳ 2010
BODYGUARD כתב/ה:
תזכירו לי, מה זה BDSM... ?

icon_eek.gif