בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תכריחי אותי למצוץ זין

בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 26 בספט׳ 2010
בכוח המוח{Aion} • 26 בספט׳ 2010
לילה לבן כתב/ה:

יש כל מיני, ובין אלה שמנית לא כולם אותו דבר והרצונות שלהם לא נובעים מאותו מקום.

ברור שיש אלמנטים הומו-אירוטיים גם במקרים שאדם מצהיר על עצמו כסטרייט, אבל מחפש אינטראקציה עם גבר.
(ואבהיר למען אלה שיקפצו -- יש כאלה. זה לא אומר שכולם כאלה)

אבל ניוש זה בדרך כלל משהו אחר. או שזה נתפס כהשפלה וזה כבר עניין אחר לגמרי, למה להיות אישה זה משפיל. לא קשור להומוסקסואליות.

או שזה עניין של זהות מגדרית. לא חסרים גברים שמרגישים שהם בעצם אישה שנולדה בטעות בגוף של גבר. לרוב הם מכריחים את עצמם לחיות בקופסה הנורמטיבית -- אבל משחק פטישיסטי יכול לתת מעוף לצרכים הפנימיים שלהם.

בטוח שיש עוד כהנה וכהנה. לא לשכוח שרק מפני שאנשים נותנים דרור לחלק מהמיניות שלהם במרחב אלטרנטיבי זה אומר שהם משוחררים מכל הסטיגמות והנורמות של החברה הרחבה.

הסייפא בהחלט נכונה.

לעניין הניוש - חלק מהתחושה ברצון להיות אישה, זה להיות נקבה. יש לזה קשר הדוק ל"להיות זונה" ו"להיות חור" כך שהרבה פמים ההזדהות הזו לא מתחילה ונגמרת באיזו זהות נשית, אלא מקבלת עליה את כל מה שמשתמע מכך - נקבה שגבר מזיין אותה ומכניע אותה. זה אומנם משחק תפקידים, אבל התפקידים המגדריים מתחלפים הרבה פעמים.

ברור שלא כולם כאלה, אבל האם קיימת כאן קבוצה גדולה שפרטיה מעדיפים להחשב לנשלטים מלהומוסקסואלים?
כאלה המחפשים סממני אופי גבריים בשולטת, והתנהלות מגדרית מהופכת?
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 26 בספט׳ 2010
Cauchy כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
ייתכן ומדובר בצורך מסויים של גברים בלי קשר להיותם הומואים. למשל אדם שנואף עם אישה נשואה, מרגיש במידה מסוימת גם את בעלה במיטה איתם. גבר שמזיין איזו כוסית בתנוחה אלכסונית מרגיש את כל החברים שיספר להם מחר צופים מסביב.

יכול להיות שזו פשוט דרך להרגיש את כל מאבק האלפא בצורה יותר ישירה.

עונים לי בפרטי, אבל לא כאן. זה כנראה נושא טעון.

לא הבנתי מה זה קשור למאבק אלפא, קושי.

זכר האלפא רוצה לזיין גם את שאר העדר ולא רק את הנקבות על מנת לבסס את שלטונו, ולהפך.

מה זה קשור לנשלטים?
הם רחוקים מלהיות אלפא בסיטואציה כזו.
אתה מתכוון שהם מתרגשים מהמעמד הנחות מתחת לגבר?

זה משנה מה בדיוק מרגש גבר באינטראקציה עם גבר אחר?
העובדה היא - גברים עצמם מעלים את זה, זו פנטזיה שלהם, לא בהכרח של השולטת.
הרבה פעמים הם מנסים לדרבן לשם,
לא נראה לך שלהתרגש מזין בפה (או בתחת) אומר משהו מעבר להשפלה?

לא הבנתי עד הסוף את הדינמיקה הזו בתוך הנשלט.

אני לא סותר השפלה, להפך. מה מדליק גבר בלראות את אישתו שוכבת עם מישהו אחר? הנשלט כאילו מסומן כ'לא אלפא', כאחרון החיילים בפלוגה.

בואי נשווה את זה לאנאלי. האם נשלטות מתרגשות מאנאלי כי למעשה הדגדגן תקוע להן בישבן? זה בגלל שזה מסמן את יחסי הכוחות בינן לבין השולט. מעבר לכך יש גם הנאה פיסית מסוימת, בדיוק כמו בין שני גברים.

נשים עושות אנאלי כי הן נהנות פיזית מכך (חיכוך ישיר בנקודת ג'י יותר מאשר בזיון ואגינלי),
אבל גם כי הם נהנות מההכעה של גבר אליו הן נמשכות..
השאלה היא - הם מבינים בכלל שהם נמשכים לגברים?

ברור שלא צריך לזיין פיזית גברים כדי לזיין אותם. אפשר לנצח במשחק כדורגל, או קלפים, או האבקות.
למה יש צורך לתת לזה פן מיני אם המיניות עצמה בין גבר לגבר באמת לא מרגשת?
שוסי
שוסי • 26 בספט׳ 2010
שאלה מצוינת ושרשור מרתק.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 26 בספט׳ 2010
ואחרי שלילה מקסים אמרה שהכל אישי ו CAT (בריאות לך, בחור, טוב שנולדת) ציין את ההנאה האישית ואחרי שגם אני אודה בכך שאני, למרות שאין לי שמץ של מושג מה עושה הניוש, תמיד מבשל בסינור ורוד (בלבד) כזה עם ציצים ומלמלה בכתפיים כאחת ההכרזות שלי שגם במטבח איני לוקח את עצמי ברצינות, אני חייב להודות שאיני מבין את השאלה.

ולא מבין לא כי מבין שהיא טיפשית או לא במקום, אלא לא מבין. אך בהנחה (והוכחה מתחת לסינור) שאני יהודי, האם תעלבי אם אשיב עליה בשאלה? מה ההבדל בין גבר שרואה סופר השפלה בגברים (או נשים) שאונסים אותו בתחת לבין אישה שמאוננת על אונס כחלק מהשפלתה? דווקא בגלל שהם סטרייטים, זיון בתחת מהווה עבורם טאבו ולכן משפיל ממנו אין.

מחייך כאן. מזכיר לי איזה שפח הומוסקסואל שהכרתי בקיץ, חצי שנה לפני עופרת יצוקה. גוב. באחת הפעמים שהרגיז אותי אמרתי לו – עוד פעם אחת ואני מזיין לך את התחת. גוב, לעומת זאת, חייך והשיב לי – אבל אני עשוי ליהנות מזה, סר. וזה לא שגוב היה שלם עם היותו הומוסקסואל, הרי איימתי עליו כי שוב זינק מרגליו בגלל שישב קרוב אלי כאשר שמע צעדים בפארק ולא רצה לפגוע ב"כבודי". אבל גוב נמשך אלי ולכן עבורו, גם אם בצחוק, זה היה אחלה רעיון. עבור גבר סטרייט זו השפלה. ומי שנהנה מהשפלה ואינו הומוסקסואל, זה עוד אופן להשיג הנאה. לחילופין הם כמובן יכולים לבקש ממך שתגרמי להם להזדיין עם חמור. אלא שלגרום לחמור לזיין אותם כרוך במאמץ רב וגם בהאשמות (פליליות? – באמת לא יודע. כי כמיטב ידיעתי זה תלוי בגודלו של בעל חי ובמי מזיין את מי) מיותרות. הרבה יותר קל לבקש שתשיגי גבר (גם אם לפעמים בין גבר לחמור, פרט לגודל, אין הבדל מי יודע מה).

(-:
ואם לא הייתי ברור – האפשרויות שהציגו לילה מקסימה ו- CAT, גם.
Brave Dwarf
סורי
כפולה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
נראה לי די פשוט הרעיון, שמישהו מתגרה מהאפשרות שתכריחי אותו לעשות משהו שממש לא מושך אותו, ולעשות את זה רק כי את אמרת. נראה לי סביר למדי.

לא חייבים להיות הומוסקסואל בשביל שלהיות עם גבר לא יהיה גבול. יש הרבה דברים שאני בכלל לא נמשכת עליהם ואין לי שום רצון לעשות אותם, אבל הם לא גבול ואני כן מוכנה לבצע אם בן זוגי יפקוד עלי (להיות עם אשה זה לא אחד מהם, אגב. לזה לא הייתי מסכימה. גם לא גבר).

אני מניחה שיש כמה אנשים שהיו רוצים להיות עם גבר, ולא שלמים עם הרצון הזה, וצריכים שיכריחו אותם על מנת שיוכלו להגשים את הפנטזיה ללא רגשות האשם שיבואו אם יעשו זאת מיוזמתם.
אני די בטוחה שקיימים מקרים כאלה. באופן כללי, לחלקנו יש פנטזיות שקשה לנו ליזום, אבל נשמח אם ייכפו עלינו.

אבל לא נראה לי שזו התשובה. נראה לי שיש כאלה ויש כאלה. יכול להיות שהוא נמשך לגברים, ויכול להיות שהוא נמשך להשפלה. למעשה, אם הוא *כן* נמשך לגברים, הרי שכל העסק *פחות* משפיל.
Bent

ואפ אפשר

Bent • 26 בספט׳ 2010
אני חושב שהשאלה המקורית עשתה סלט שלם מנושאי מגדר, הומוסקסאליות, משיכה לטאנטית, שליטה, השפלה וההבדל בין שולטים ולנשלטים.

הייתי שמח להבהרה, כרגע כול מה שאני יכול לחשוב עליו כתשובה הוא שלמשחק מיני יש פנים רבות ואת רק תיארת כמה מהם ביחד, מאוגדים סביב החלק הכי לא משמעותי, האיבר או האקט.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ובכח - לגבי עוד משהו שאמרת:

מין ומגדר לא חייבים לחפוף. אני לא נכנסת פה לתיאוריות פמיניסטיות וקוויריות וכל זה, זה אפילו לא הקטע שלי, אבל - מי שרוצה לחוות תחושות שמיוחסות למגדר נשי, ומי שרוצה למצוא באשה שמולו סממנים גבריים - זה עדיין לא אומר שהוא הומוסקסואל, או שיש לו נטיות הומוסקסואליות. אפשר להימשך רק לנשים, או בעיקר לנשים - ועדיין להימשך לאלמנטים מסויימים שמיוחסים לגבריות.

חסרות פה נשים סטרייטיות לעילא שנמשכות לגבר בשמלה? ויש עוד דוגמאות.

קושי, אמרת משהו על היעדר של דגדגן בתחת, ושליטה וכל מיני כאלה - אני באופן אישי נהנית מאנאלי בגלל שפיזית, זה מאד נעים לי. בשבילי זה לא מסמל כלום.
ואני מספרת את זה רק בגלל האמירה המכלילה שלך. הנחת היסוד שלך לא מוצאת חן בעיני.
אין לי דגדגן בשום מקום מלבד המקום הנורמלי שלו, אבל הרבה דברים סוגי מגע מהנים אותי, גם בלי תסמיני שליטה וגם בלי דגדגנים נוספים.
Brave Dwarf
מה? הדגדגן שלך לא נמצא בתחת?
איזה זין ואני מה זה קיוויתי שניתן להעביר אותו ממקום למקום. את שלי תכננתי למקם על המצח.
אני יכול?
שלגי
שלגי • 26 בספט׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
מה? הדגדגן שלך לא נמצא בתחת?
איזה זין ואני מה זה קיוויתי שניתן להעביר אותו ממקום למקום. את שלי תכננתי למקם על המצח.
אני יכול?

סליחה על ההתפרצות, אבל הקפצת לי את השיר הזה לראש:

http://www.youtube.com/watch?v=vsTegMjLENs&feature=related

התנצלויות. תמשיכו.