לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחקת בי - חוויה אישית

django chained​(נשלט)
לפני 13 שנים • 25 בספט׳ 2010

משחקת בי - חוויה אישית

django chained​(נשלט) • 25 בספט׳ 2010
חושך, אני מגיע לביתה, ליבי פועם בחוזקה בכל פעם מחדש למרות שזו אולי הפגישה
המאה שלנו. עולה במדרגות, זקפתי כבר כמעט מלאה רק מהקירבה לממלכתה.
דופק על דלתה בעדינות, ממתין מספר שניות ושומע את הצליל שמרעיד את גופי, נקישות נעלי העקב על הרצפה כאשר היא קרבה לדלת.
הדלת נפתחת. כהרגלי, חיוך נבוך עולה על פניי וברכיי רועדות. בלי לחשוב אני נופל על ברכיי ונושק לנעליה המדהימות. מרגע זה ואילך מקומי על ברכיי, עוקב על ארבע אחר רגליה כאשר היא מתקרבת לספה. אני מתאמץ לעמוד בקצב וברכיי נשרטות מעט.
גברתי מעירה לי על מצב סוליותיה. בעזרת לשוני אני פותח, ללא היסוס, בעבודת הניקוי היסודית, תחת עיניה הבוחנות של גברתי. סוליות נעליה מכוסות אבק ולכלוך שצברה ברחוב ולשוני שעוברת על הסוליות המלוכלכות משחירה. במהלך הניקוי עוצרת אותי גבירתי מספר פעמים כדי לבחון את לשוני ולהורות לי לבלוע את הלכלוך שהצטבר. כשמסתיימת מלאכת הניקוי אני מבחין בהבעתה המרוצה ומרגיש שעבודתי השביעה את רצונה.
גברתי חושקת בקפה. פירושו של דבר שעלי לשכב על רצפת מטבחה ולשמש שטיח אנושי. רעש העקבים שוב מרעיד את גופי, כשאני מביט בהן מתקרבות לעברי, יודע שהפעם גם ארגיש אותן.
בטבעיות מוחלטת עולה גברתי עם כל משקלה על גופי ועקביה הדקים ננעצים בגופי. הכאב חד וכמעט בלתי נסבל אך איני מוכן להפריע לה אפילו לרגע בהכנת הקפה בדבר שולי כל כך.
במהלך ההכנה גברתי צועדת על כל חלק בגופי מרגליי ועד ראשי ובעיקר מתמקדת באיבר מיני. היא מטיילת על כל גופי כשעקביה משאירים בי סימנים בולטים ואדומים בכל צעד.
הכאב נדמה כנצח למרות שנמשך מספר דקות בלבד עד היא יורדת מעלי. הסיפוק בשימושה בי כשטיח אנושי אדיר, ובכל פעם מחדש אני מאושר שעמדתי בכאב העצום מבלי להשבר. היא לוקחת את הקפה וצועדת חזרה לסלון. בתנועה מהירה היא מסמנת לי לזחול אחריה חזרה לעבר הספה.

ההמשך יבוא....
אלימלך
לפני 13 שנים • 25 בספט׳ 2010
אלימלך • 25 בספט׳ 2010
אין ספק שגבירתך אשה מרשימה, אשריך.
django chained​(נשלט)
לפני 13 שנים • 26 בספט׳ 2010

המשך

django chained​(נשלט) • 26 בספט׳ 2010
ליד הספה נזקקת גבירתי לשולחן קפה. אני מתמקם על ארבע בסמוך אליה כדי שתוכל להשתמש בגבי. היא מניחה עלי את כוס הקפה וכל גופי מתקפל ומתפתל תחת חומה החורך של הכוס. גברתי משועשעת מגופי המתפתל ומעודדת אותי להחזיק את הקפה ללא תזוזה ולספוג את הכאב והלהט במלוא עוצמתם.
גברתי מניחה את רגליה על שולחנה האנושי וצופה להנאתה בטלוויזיה דקות ארוכות. אני מתקשה להחזיק מעמד. מרפקיי רועדים מעט אך אני נחוש להישאר כך ככל שגברתי תחפוץ.
לאחר דקות ארוכות מגיע אחד מרגעי הקסם של חיי כנשלט. אני מתבקש להסיר את נעליה בשיניי. כפות רגליה המדהימות נחשפות בפניי. אני מצמיד את אפי ושואף את ריחן המשכר. קשה לתאר את עוצמת התחושות שמציפות אותי. אני מתחיל לנשק את כפות רגליה בתשוקה ובתאווה, עוטף אותן בנשיקות מכל עבר.
לשוני מגיחה ללקק את כפות רגליה העדינות, מעקביה ועד קצות אצבעות רגליה הקטנות. מוצץ כל אחת בנפרד במשך דקות ארוכות ולא שוכח ללקק בין האצבעות, האזור האהוב עלי. אני מפנק את כפות רגליה, עד שגבירתי משגרת אותי, על ארבע, להביא את שקית ההפתעות שלה.
היא שולפת את שוט הזנבות האהוב עליה ומטר של הצלפות רבות עוצמה ניתך עלי ברעש. התחת שלי הופך למטרה העיקרית בהצלפות החסרות רחמים שגברתי מנחיתה עלי בפרץ הסדיזם הנוכחי שלה.
הכאב עצום, כמעט בלתי יתואר. בכל הצלפה מסתננת מפי אנקת כאב גדושה ואיני מצליח להסתיר את הכאב הגדול. מספר ההצלפות עצום, כמה מאות. ככל שמספרן עולה גוברת עוצמת ההצלפות. סימנים עמוקים נחרטים בגופי מרצועות העור של השוט שמבקיעות וקורעות בבשרי.

המשך יבוא...
django chained​(נשלט)
לפני 13 שנים • 27 בספט׳ 2010

החלק השלישי

django chained​(נשלט) • 27 בספט׳ 2010
הסימנים האדומים ותחושת השריפה אינם עוזבים גם כשהיא מפסיקה ונותנת לי מעט מנוחה. חוששני שגברתי טרם סיימה את מסע ההתנכלות לחיי העכוז שלי.
כמו לכל כלב, גם אני זקוק לזנב. גבירתי משמנת את ידית השוט הארוכה ומחדירה לי אותה לאט לאט לחור. ידית העץ עבה והכאב גדול אבל היא לא מוותרת. עוד טיפת כוח והידית נכנסת למקומה. כעת גם לכלבה של גבירתי יש זנב.
אני עומד על ארבע עם התחת מופנה כלפיה בשקט מוחלט. אינני יודע איך ימשיך מסע ההתעללות.
לפתע גברתי פוסעת לחדר הארונות וחוזרת עם נעל עקב אכזרית במיוחד. היא מתיישבת מולי, אוחזת בידה בנעל בחלק של הסוליה, כשחלקו הדק והמחודד של העקב חשוף לגרימת כאב.
אני יכול לחוש שגברתי חושקת הפעם בדם.
העקב חד ושורט והמכות חובטות בי ללא רחמים בקצב אדיר וללא הפוגה. גופי מתפתל ללא הפסקה. עיני נמלאות דמעות ואני תוהה אם אצליח להחזיק אותן בפנים. המכות הופכות לקשות ובלתי נסבלות אך איני מתכוון להגיד את מילת הביטחון שלי, לא עכשיו. למעשה, מעולם לא אמרתי אותה.
אני יודע כי גופי חייב להיכנע לכאב ולהשלים איתו. אני מנסה להירגע ואז זה קורה, גופי מפסיק לזוז ולהתעוות, ומתערסל מצד לצד עם קצב המכות. הראש שלי מתחיל להסתחרר. אני עוצם עיניים ומרגיש כמו בספינה קטנה בלב ים סוער, מיטלטל בתוכה מצד לצד במשך דקות ארוכות.
אני מרגיש שריפה קשה מאחור ויודע שהיא קרובה להשיג את מטרתה.
העור כבר נקרע ופסי דם מתחילים לבצבץ.
גברתי מתענגת על הנוף המתבקע וממשיכה להכות עד שהיא שמגיעה לסיפוקה.
כשזה קורה, היא מתרוממת מעליי, עוטפת אותי בחיבוק חם ובנשיקה שממלאים את גופי חום.
היא קוראת לי גיבור ויודעת כמה סבלתי בשבילה וכמה אני צריך את החיבוק ואת הליטוף הזה. המגע שלה כל כך מדויק ומרגיע. היא אפילו שולפת את זנבי כדי שאוכל להירגע ולנוח באמת.
אבל עלי לעבור סבל קטן נוסף לפני שהכל ייגמר. אין ברירה - התחת זקוק לחיטוי. פד ספוג באלכוהול עובר על לחיי ישבני הפצועות והשריפה גורמת לי להחניק צרחה.
גבירתי מסירה את תחתוניה ודוחפת אותן לפי. זה מרגיע אותי ומאפשר לי לשכוח מעט מתחושת השריפה. גברתי יודעת שגופי חייב מנוחה לפני המשך ההתעללות. אני כבר יודע שהגיע זמני לענג אותה.
django chained​(נשלט)
לפני 13 שנים • 28 בספט׳ 2010
django chained​(נשלט) • 28 בספט׳ 2010
עינוג הגבירה שלי הוא חלק בלתי נפרד מחובותיי כנשלט שלה.
היא יושבת על הספה ברגליים מפושקות. אני זוחל על ברכיי לעברה כשעיניי קולטות את חוט הטמפון מבצבץ. אני בטוח שגבירתי מצפה שענין כמו מחזור לא ירתיע אותי מביצוע חובתי. אני מקרב את אפי לשפתיה הפתוחות ושואף את שלל הריחות. אני מנשק ומלקק בעדינות סביב, נמנע מלטרוף בפראות את דגדגנה. גבירתי מגורה. אני שומע גניחה ואיבר מיני מזדקף כמו חייל במסדר.

גברתי מורה לי לשלוף את הטמפון ולהשאירו בפי עד שאקבל הוראה אחרת. לאט לאט אני מושך את חוט הטמפון בשיניי החוצה וכשהטמפון נגלה לעיניי אני שואב אותו לפי מתוך איבר מינה. חיוך עולה על פניה כשהיא צופה במתרחש. אני מושפל, מרכין את ראשי ונועץ את עיני בריצפה.
גברתי משועשעת ומורה לי להרים את עיני ולמצוץ את הטמפון כמו סוכרייה.

הטעם והריח חזקים ומקשים עלי להיענות לבקשתה אך אני מתאמץ ככל שאפשר על מנת לרצות אותה ולבצע את המשימה. דקות ארוכות אני מגלגל את הטמפון בפי ומוצץ, והוא אוגר את נוזליי ומתנפח מעט. גברתי מבקשת לבדוק את עבודתי ואני מושיט את לשוני עם הטמפון עליה, לבדיקתה.
מרוצה מהניקוי שעשיתי לטמפון, היא מאשרת לי להשליך אותו לפח ולחזור לענגה.
אני מלקק בתשוקה רבה, ובמאמץ גדול מלטף בלשוני את מעמקי איבר המין שלה.

לאחר זמן מה גבירתי מודיעה לי שבכוונתה לגשת לשירותים. היא מזכירה לי לעמוד לרשותה אם תזדקק. בעבר דאגה להבהיר לי, ובצדק, שמגבונים לחים פוגמים באיכות הסביבה. לתפיסתה, אמורה לשוני לחסוך, בעת הצורך, את המפגע האקולוגי הזה. כעבור מספר דקות היא קוראת לי ומורה לי לשכב על גבי למרגלות האסלה. היא קמה מן האסלה מבלי לנגב ומתיישבת ישירות על פניי. איבר מינה עדיין מטפטף טיפות אחרונות של שתן ואני מתאמץ ככל יכולתי לא לפספס אף טיפה כדי לא לעורר את חמתה של גבירתי. הטעם מר אך אני עושה כמיטב יכולתי לשמש לה כמגבון אנושי. אני מנקה ביסודיות, מלקק ושותה, עד שלא נשאר כל זכר לשתן באיבר מינה.

גבירתי משנה תנוחה ומגישה לי לנקות את חלקה האחורי. קשה לתאר כמה משפיל לנקות את האזור הזה בגופה אחרי ביקור בשירותים, אך מובן לי שזה חלק מחובותי כנשלט.
ברוב הפרופילים בכלוב מצויינת פעילות מסוג זה בגבולות. לגבירתי ולי נשארו מעט גבולות שלא נחצו. גבירתי מקפידה על לשון נקיה ושליטה מלוכלכת.

אני עושה את תפקידי על הצד הטוב ביותר למרות ההשפלה העצומה שבדבר. אני מחדיר את לשוני בין לחיי ישבנה ומתחיל להבריק ולנקות באופן יסודי את כל האזור ובמיוחד את החור עצמו, עמוק ככל האפשר. גבירתי מתמקמת בנוחות על פניי. אני מאבד נשימה ונחנק, חסר אונים. רק כשהאויר אוזל וגופי מפרפר לנשימה, היא מתרוממת קלות. יש לי שניות ספורות לגמוע מעט אויר והיא מתיישבת שוב.

כעבור מספר דקות גבירתי נקיה לגמרי. החיוך הזדוני על פניה חושף עד כמה היא מתענגת על השפלתי. היא מורה לי לשטוף את פניי ולזחול אחריה חזרה לספה. בדרך היא מציינת בסיפוק כמה נוח להיות בעליו של עבד רב שימושי מסוגי, ומשבחת את תרומתי לאיכות הסביבה.
    התגובה האהובה בשרשור
אלימלך
אלימלך • 28 בספט׳ 2010
גבירה לעילא ולעילא , סחטייין עליה.
Animal instinct, אני מקווה שאתה מברך כל בוקר את ברכת "תודה שעשתני נשלט לגבירה זו".
קייסי
קייסי • 28 בספט׳ 2010
גם אתה נשמע בסדר גמורicon_smile.gif