בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיערך הארוך נערה...

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 1 באוק׳ 2010

Re: את יודעת,

בלוסום​(לא בעסק) • 1 באוק׳ 2010
Honey bee כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:
לא סתם אישה כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:
לא סתם אישה כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:
יש עוד בעלי חיים שמתייחמים.

אז....?

עד לאותה נקודה - ממש זרמתי. ברגע ששוב חזרנו למחוזות ה K9, זה נעשה מעצבן והכותבת פשוט איבדה אותי. ממצב של חרמנות היא העבירה אותי למצב שבו פשוט התעצבנתי ולכן גם התגובה הנ"ל.

לא חבל? סתם לאבד כך קוראים? סה"כ הקטע לא רע בכלל, אבל כשמתחילים עם ההשוואות לבעלי חיים, וספציפית בעל החיים הזה, אותי זה מעצבן.

עד לתגובה שלך - ממש זרמתי.
הגיע הזמן להתעצבן בשקט.

העיקר שיש במה להתעצבן. לא נרצה שגם את זה יקחו לנו, נכון?

למה להתעצבן כשיש אופציה אחרת,לא להתעצבן או לא להגיב.
בוקר טוב icon_smile.gif

אז מה את אומרת? שיש מקום לסתימת פיות?
זאת​(שולטת)

הכלבים נובחים, השיירה עוברת

זאת​(שולטת) • 1 באוק׳ 2010
http://www.youtube.com/watch?v=lZEslOIKWbI&feature=related

והכתיבה שלך, לילי-מיי
נוגעת בכולנו,
באופן עקבי,
באופן סוחף.
זרה מוכרת

זרה מוכרת • 1 באוק׳ 2010
חתולה פושטקית כתב/ה:
Honey bee כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:
לא סתם אישה כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:
לא סתם אישה כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:

אז....?

עד לאותה נקודה - ממש זרמתי. ברגע ששוב חזרנו למחוזות ה K9, זה נעשה מעצבן והכותבת פשוט איבדה אותי. ממצב של חרמנות היא העבירה אותי למצב שבו פשוט התעצבנתי ולכן גם התגובה הנ"ל.

לא חבל? סתם לאבד כך קוראים? סה"כ הקטע לא רע בכלל, אבל כשמתחילים עם ההשוואות לבעלי חיים, וספציפית בעל החיים הזה, אותי זה מעצבן.

הגיע הזמן להתעצבן בשקט.

בוקר טוב icon_smile.gif

יוווווווווו אולי די כבר עם ההתלהמות הפוגענית הזאת ?

חתולונת, אני מכבדת את הזכות שלך שלא לרצות שיכנו או ישוו אותך לכלבה
אני אפילו מכבדת את העובדה שזה מכבה אותך

אבל אולי תחשבי על כך, שכמו שאת רוצה שיכבדו אותך, תכבדי גם אַת את העובדה הפשוטה שיש כאלה שלהן זה כן עושה את זה, שאותן זה מגרה ושיש להן הזכות בדיוק כמו לך (!) להביע את התשוקות שלהן מבלי שינסו לקלקל להן.

כי בסופו של דבר, איך שהיית רוצה שינהגו בך, מן הראוי שתנהגי כך באחרים.
תתפלאי או לא, אבל יש לי תחושה עמומה משהו, שכשלילימיי כתבה את היצירה הזו, היא לא בדיוק חשבה עלייך באותו הרגע.
זה הכל.

ולך, לילימיי,
קודם כל סליחה בשם כולנו, על כך שסטינו מנושא היצירה שלך

אני, באופן אישי, מאוד אהבתי
את התוכן, ואולי בעיקר את העובדה שהדרך שלך לשזור מילים גורמת לי להרגיש שאני נמצאת איתך שם בחדר וחווה את זה מצד שני.
}{
Josephin​(לא בעסק)

Josephin​(לא בעסק) • 1 באוק׳ 2010
בוקר טוב icon_smile.gif

[/quote]

אז מה את אומרת? שיש מקום לסתימת פיות?[/quote]

יוווווווווו אולי די כבר עם ההתלהמות הפוגענית הזאת ?

חתולונת, אני מכבדת את הזכות שלך שלא לרצות שיכנו או ישוו אותך לכלבה
אני אפילו מכבדת את העובדה שזה מכבה אותך

אבל אולי תחשבי על כך, שכמו שאת רוצה שיכבדו אותך, תכבדי גם אַת את העובדה הפשוטה שיש כאלה שלהן זה כן עושה את זה, שאותן זה מגרה ושיש להן הזכות בדיוק כמו לך (!) להביע את התשוקות שלהן מבלי שינסו לקלקל להן.

כי בסופו של דבר, איך שהיית רוצה שינהגו בך, מן הראוי שתנהגי כך באחרים.
תתפלאי או לא, אבל יש לי תחושה עמומה משהו, שכשלילימיי כתבה את היצירה הזו, היא לא בדיוק חשבה עלייך באותו הרגע.
זה הכל.

ולך, לילימיי,
קודם כל סליחה בשם כולנו, על כך שסטינו מנושא היצירה שלך

אני, באופן אישי, מאוד אהבתי
את התוכן, ואולי בעיקר את העובדה שהדרך שלך לשזור מילים גורמת לי להרגיש שאני נמצאת איתך שם בחדר וחווה את זה מצד שני.
}{[/quote]

זרונת ענתה לך, זו בדיוק גם דעתי בענין.
walking dead

walking dead • 1 באוק׳ 2010
חתולה פושטקית כתב/ה:
לא סתם אישה כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:

אז....?

ואה, בבקשה אל תגידי לי "אל תקראי" - כי המטרה של הכותבת היא בדיוק זו - שיקראו.

לא מיצינו את הסרט הזה? icon_rolleyes.gif

חתולה, אני תוהה לכמה ויכוחים עוד נדרש בכדי שתלמדי לכבד את הפנטזיות של אנשים אחרים, ותביני כי הכתיבה נעשית מתוך צורך אישי ולא בכדי לספק אותך אישית.

לילימיי, כתיבה מופלאה. תודה שהנעמת את זמני הבוקר icon_smile.gif
פייה{O}

פייה{O} • 1 באוק׳ 2010
חתולה פושטקית כתב/ה:
Honey bee כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:
לא סתם אישה כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:
לא סתם אישה כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:

אז....?

הגיע הזמן להתעצבן בשקט.

בוקר טוב icon_smile.gif

נראה לי שהיא מנסה להגיד בעדינות שאת קרציה.
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 1 באוק׳ 2010
free spirit כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:
לא סתם אישה כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:

אז....?

חתולה, אני תוהה לכמה ויכוחים עוד נדרש בכדי שתלמדי לכבד את הפנטזיות של אנשים אחרים, ותביני כי הכתיבה נעשית מתוך צורך אישי ולא בכדי לספק אותך אישית.

מה קרה לעולם הזה,
שכשאנשים באים להביע ביקורת הם מוסתמים (על משקל מושתקים)? למה אי אפשר יותר להביע ביקורת? כל מי שמנסה אפילו בקצת להגיד את שעל ליבו - ישר עושים עליו עליהום. זה נראה לך בסדר?
הפעם אי אפשר אפילו לומר שהתלהמתי. הבתטאתי בשיא הנימוס, בשיא הרוגע - ועדיין הבעתי ביקורת. מי שכותב לפומבי במקום לבלוג שלו, שיצפה לכך שלא כולם יאהבו ויתחברו - וזה לגמרי בסדר להביע את הדעה הזו בפומבי.
או שאנחנו במדינה פשיסטית טוטאליטרית ולא ידעתי על כך?
ורק כדי להוכיח לכם שלא המצאתי דברים מלבי, ורק כדי להוכיח לכם שמדובר פה בהתנהגות שלא נוגעת רק אלי (הפעם אין בי חשש לציד מכשפות, תודה), להלן השרשור הבא: שימו לב איך אנשים מתנגחים שם בפותחת השרשור ולא מקבלים שום ביקורת בשיט:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=28438&postdays=0&postorder=asc&start=0
בריזיט

Re: הכלבים נובחים, השיירה עוברת

בריזיט • 1 באוק׳ 2010
בוטן כתב/ה:
http://www.youtube.com/watch?v=lZEslOIKWbI&feature=related

והכתיבה שלך, לילי-מיי
נוגעת בכולנו,
באופן עקבי,
באופן סוחף.

כל מילה - בוטן מצופה סוכר !!
זרה מוכרת

זרה מוכרת • 1 באוק׳ 2010
חתולה פושטקית כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:
לא סתם אישה כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:

אז....?

מה קרה לעולם הזה,
שכשאנשים באים להביע ביקורת הם מוסתמים (על משקל מושתקים)? למה אי אפשר יותר להביע ביקורת? כל מי שמנסה אפילו בקצת להגיד את שעל ליבו - ישר עושים עליו עליהום. זה נראה לך בסדר?
הפעם אי אפשר אפילו לומר שהתלהמתי. הבתטאתי בשיא הנימוס, בשיא הרוגע - ועדיין הבעתי ביקורת. מי שכותב לפומבי במקום לבלוג שלו, שיצפה לכך שלא כולם יאהבו ויתחברו - וזה לגמרי בסדר להביע את הדעה הזו בפומבי.
או שאנחנו במדינה פשיסטית טוטאליטרית ולא ידעתי על כך?
ורק כדי להוכיח לכם שלא המצאתי דברים מלבי, ורק כדי להוכיח לכם שמדובר פה בהתנהגות שלא נוגעת רק אלי (הפעם אין בי חשש לציד מכשפות, תודה), להלן השרשור הבא: שימו לב איך אנשים מתנגחים שם בפותחת השרשור ולא מקבלים שום ביקורת בשיט:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=28438&postdays=0&postorder=asc&start=0

אני תוהה למה כשאת "מביעה ביקורת" זה לגיטימי, וכשמובעת ביקורת על תגובתך - זו סתימת פיות.

דבר נוסף - מה שעשית היה רחוק מלהביע ביקורת. לביקורת יש טעם ללימוד כלשהו
באיזה עולם או שפה שלא מוכרת לי, התגובה "את יודעת, יש עוד בעלי חיים שמתייחמים" עונה על ההגדרה "ביקורת" ?

אגב, למקרה שלא שמת לב, לנסות להסיט את תשומת הלב ממך על ידי כך שתפני לשרשור שלא את פתחת, לא סותר את העובדה המאוד פשוטה שאת לא יודעת לכבד דעות שונות משלך או אנשים שמביעים דעות שונות משלך. וחבל.

כבוד אנושי בסיסי חתולונת, זה מה זה פ@וט.
לילימיי​(שולטת)
לילימיי​(שולטת) • 1 באוק׳ 2010
פלפלית כתב/ה:
אוחחחח
איזו מוחשיות
אפשר כמעט למשש
דרך המילים

מ ח ר מ ן

!!

אני אוהבת, למשש דרך המילים...
בעצם, לא רק דרך המילים icon_wink.gif