לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלוכות בתשלום - תופעה שתופצת תאוצה.

machine learning​(נשלט)
לפני 13 שנים • 1 באוק׳ 2010

מלוכות בתשלום - תופעה שתופצת תאוצה.

machine learning​(נשלט) • 1 באוק׳ 2010
אני הצטרפתי לאתר מלפני כמה שנים וכבר בתחום יותר מ 4 שנים.
בזמן האחרון אני חש עלייה במספרם של המלכום שמבקשות כסף על "השירות" שהם נותנות ובמיוחד מלכות צעירות, בעיני זה כמו עבודה בזנות, מאוד קשה לי להתחבר למישהי שנהנת מקבלת הכסף ולא מאקט השליטה עצמו.
מה שמכעיס אותי שיותר ויותר מלכות מחפשות קליינטים באתר הכלוב, והופכות את האתר למגרש העבודה שלהם!.
דעתכם אנשים.
teacher​(שולט)
לפני 13 שנים • 1 באוק׳ 2010
teacher​(שולט) • 1 באוק׳ 2010
קודם כל, למציאות יש את הכח שלה לזרום לאן שהיא זורמת.
עובדות בתשלום (אתה יכול לקרוא להן מלכות) יחפשו עבודה היכן שהכי נוח להן,
בדיוק כמו (ולהבדיל אלף הבדלות) שיצרני מצבות מסתובבים בבתי קברות ומחפשים קליינטים.
יש מקום יותר טוב?

כמו הזנות, גם בתחום הזה, לא משנה מה תעשה, יש לזה חיים משל עצמו.
זה תמיד יהיה קיים. תרצה תשתמש, לא תרצה, לא תשתמש.
מה שכן, אפשר שיהיו סטנדרטים שימנעו פגיעות ככל שניתן (כמו מחלות במקצוע הזנות), על ידי התייחסות ולא התעלמות. שיהיו כאן ושיכתבו במוצהר שהן מלכות בתשלום, מצידי שישימו גם את התעריף שלהן. כל עוד אתה יודע מול מי ומה אתה עומד ולא מגלה בדיעבד או בהפתעה או במרמה.

בנושא הגיל הצעיר - זה גם עניין של היצע וביקוש.
הדעה שלי היא מאוד שמרנית ואני לחלוטין נגד. חבל שאנשים מתפתים ומשתפים פעולה איתן, אבל נגד הגרגרנות הזו צריך לעמוד כל אדם לעצמו.

ולגבי מגרש העבודה - זה שוב תלוי רק בנו.
אם באמת לא היינו רוצים אותן כאן - הן לא היו פה. כנראה שזה לא כל כך מפריע.
אני אשמח לדעת למה זה כל כך מרגיז אותך
machine learning​(נשלט)
לפני 13 שנים • 2 באוק׳ 2010
machine learning​(נשלט) • 2 באוק׳ 2010
אני מסכים איתך שהטבע זורם לאן שנוח לו , אך האדם חי וקובע נורמות שונות שלא תמיד הם נוחות ולא תמיד מועדפות עליו, ואת זה עושים כדי להבטיח שלומה של חברה ואי פגיעה ברגשות או כבוד של הקבוצות השונות.

ומה באמת מפריע לי ,זה שאני נכנס לאתר הזה יותר ממה שאני נכנס לכל אתר אחר, והוא בית שני שלי , תחשוב שליד הבית שלך מסתובבים זונות שמחפשות קליינטים!, היית מרגיש טוב? אני יודע שהתשובה היא לא , לי יש את ההרגשה הזו.

דבר שני אם תסתכל טוב המחירים הדרושים בתחום הזה הם מופקעים , וזה יכול להיות עסק טוב לסוחרים בנשים כדי להביא עוד נשים ועוד קורבנות לתחום שהם לא רוצות תוך כפייה, והכלוב עם הקצב הזה יכול להוות למשווק בלעדי לאותם מנוצלות..
nomorenomore

ביקוש.

nomorenomore • 2 באוק׳ 2010
בגלל שיש גברים שמוכנים לשלם בשביל ללקק רגליים לצעירה בת 18, אז יש צעירות בנות 18 שיגבו תשלום על זה.

כאשר גברים לא יהיו מוכנים לשלם, אני דיי בטוח שהתופעה תיפסק.

ובאופן אישי, זה דיי דוחה אותי, ה"מלכות" בתשלום.
רפאל
רפאל • 2 באוק׳ 2010
תשוקה לרגליך כתב/ה:
ומה באמת מפריע לי ,זה שאני נכנס לאתר הזה יותר ממה שאני נכנס לכל אתר אחר, והוא בית שני שלי , תחשוב שליד הבית שלך מסתובבים זונות שמחפשות קליינטים!, היית מרגיש טוב? אני יודע שהתשובה היא לא , לי יש את ההרגשה הזו.

דווקא האתר הזה לגמרי לא משתף פעולה עם התופעה שאתה מדבר עליה. מלכות בתשלום לא יכולות לפרסם כאן את עצמן. הן לכל היותר יכולות להירשם לאתר ככל משתמש אחר, וכחלק מתקשורת אישית להציג את עצמן כשולטות בתשלום. וזה נראה לי לגיטימי בהחלט.

האתר הזה משרת הרבה אנשים והרבה צרכים.
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 2 באוק׳ 2010
רפאל, אני מודה שזה נושא ש'סופר' נטחן בפורום והיו עליו המון שיחות בהיבטים שונים.
הבולט שבהם הוא הלגיטימציה ובין הפחות בולטים זה איך הן מפרסמות את עצמן.

אני מבין את גישת ה-NIMBY שאומרת, 'אין לי בעיה עם זה, אבל למה בחצר האחורית שלי?', כמו שאני מבין את דעתך, של 'חיה ותן לחיות'. זו הסיבה ששאלתי למה זה כל כך מרגיז אותו. יכול להיות שיש בפוסט הזה יותר ממה שכתוב בו.

אני כן חושב שיש כאן עניין של אתיקה. בדיוק כמו שהתפוצץ העניין הזה של הבלוגרים בתשלום, והכותבים כאנשים פרטיים בפורומים, כשהם בעצם מועסקים על ידי חברות פרסום, כך גם במקרה הזה.

אני מניח ש'תשוקה לרגלייך' חווה איזה חוסר תיאום ציפיות, בו אולי פנה למישהי ורק לאחר מכן התברר לו שהיא עובדת בזה למחייתה. לא יודע, אם ירצה יגיד, אם לא, אז לא.

הפואנטה היא שזה לא לעניין בכלל להירשם כאדם פרטי וגולש מן המניין באתר שחלק גדול ממנו מיועד להיכרויות, מבלי לציין באופן בולט וחד משמעי שמדובר בשירות בתשלום ועוד לפני הפניה עצמה. (בפרופיל, בחתימה, לא יודע). וצודק הבחור שזה מפריע לו, כי מי שעובד בזה משקיע יותר משאבים ואם לא ברור לך למי אתה פונה, זה מקטין מאוד את האמינות של האתר.
    התגובה האהובה בשרשור