צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכושיה סיפור מאתר פיפ הישן על שליטה של זוג על עבד

היה היה​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 3 באוק׳ 2010

היה היה​(לא בעסק) • 3 באוק׳ 2010
לא תאמיני, אבל לא יכולתי, קפצתי אל אותה כושיה בתאום טלפוני מקדים. היה זה אתמול בצהריים. ישבנו במטבח ושוחחנו בפירוט רב בנושא. היא מאוד אוהבת את הענין של לשלוט בגבר, אבל בעלה לא בדיוק בקטע. לעומת זאת, היא הבהירה שהתנאי היחיד שלו לאפשר לה לשחק את המשחק, זה לשתף אותו בקטע קצר ולאפשר לו בתור דו מיני, לבצע בי את משאת נפשו. היא הצהירה שהכל יהיה תחת שליטה שלה. זה יהיה לזמן קצר ואז נוכל להמשיך ביחד. היא תאפשר לי לגמור בסוף, אמנם בשרות עצמי, אבל בשתוף מלא איתה. היא הבהירה שוב ושוב שללא שיתוף בעלה, אין בכלל על מה לדבר. היתה שתיקה. הגלגלים במוח עבדו אצלי במרץ. כן להסכים - לא להסכים...

ישבנו במטבח, בדירת 3 החדרים שלה. בעלה לא נראה בסביבה. היא הייתה יחפה ולבשה תחתונים שחורים וגופיית קיץ עם כתפיות, במידה שגדולה עליה כך, שיכולתי לראות את החזה היפה והזקור שלה מבצבץ בין הכתפיות. ללא איפור מיוחד, סתם נאה, חומה ומאוד מאוד סקסית. הרגליים שלה, נקודת התורפה שלי, היו שלובות רגל על רגל. אצבעות רגליה מרוחות בלק אדום ויפות בדיוק כמון שאני אוהב. כפות רגליים עדינות ומטופחות, לא גדולות ורחבות, קרסול יפה וחמוד. כאילו נתפר בשביל החולשות שלי. הסתכלתי עליה, ואז, לא יודע איך, פלטתי "OK" כזה. הרגשתי איך האויר יוצא לי מהחזה ומשאיר אותי בחנק טוטאלי... לרגע עוד רציתי להתחרט... היא הסתכלה בי, חיוך עלה על פניה. ובאנגלית היא שאלה אותי "א ת ה ב ט ו ח?" עניתי לה "את כל כך מוצאת חן בעיני, שאני לא יכול לוותר על ההזדמנות הזו, להשתעבד לך, להרגיש את גופך עלי כעבד נאמן. לא יכול לוותר..." ואז באה השאלה הבאה... "עכשיו?" הייתי המום. חשבתי שנקבע למועד מאוחר יותר, כאשר בעלה יהיה... הסכמתי ל- 'עכשיו'. זה היה שלשום שירלי, שלשום...

היא קמה, קראה לי לחדר שינה. פקדה עלי להתפשט ולרדת על ארבע. החדר היה די קטן. אני עוד הכרתי אותה מהדירה הקודמת. היא ניגשה לארון, הוציאה שוט ויותר מזוג אזיקים. הייתי על ארבע עם תחתונים בלבד. היא פתחה מגירה והוציאה מסכת שינה לעיניים מהסוג שמחלקים במטוסים. על הקולב היה תלוי קולר של כלב. רצועת עור ארוכה המחוברת לצוארון עור רחב יותר ואבזם סגירה בקצהו. היא חגרה אותי בו ונעמדה מולי, בפיסוק. כל השיחה שלנו היתה חציה אנגלית וחציה עברית עילגת. היא פקדה עלי לנעול לה את נעלי העקב שהיו מתחת למיטה. אכן עשיתי זאת, לא לפני שפקדה עלי לשטוף לה את כפות הרגלים עם הפה. מרגע שקיבלתי את הפקודה הזו נכנסתי לאמוק, לאובדן הגיון של אדם נורמלי. משמע, שפוט שלה לכל דבר. עמד לי כמו שחודשים לא ידעתי הזדקפות שכזו מהי. שום ויאגרה בעולם לא היתה גורמת לי להזדקפות שכזו. היא הבחינה בזה, ושיחקה איתו בעזרת עקב הנעל שכבר הספקתי לנעול לה. הבנתי שהיא משתעשעת בי ומרוצה מהגירוי האדיר שפקד אותי. "רוצה להיות הפוני שלי?" שאלה ספק ברצינות ספק בליגלוג. ומיד הוסיפה, "אף מילה! לא רוצה בכלל לשמוע אותך. ב ר ו ר?"

אני כותב שורות אלו ומשחזר שניה אחר שניה מכל רגע שעבר עלי. אני זוכר כל אות שנאמרה שם. "על המיטה עבד" פקדה עלי וחזרה על זה פעמיים. עליתי על המיטה והיא הבהירה לי להשאר עם הברכיים על הריצפה ורק הבטן וחציו העליון של הגוף על המיטה. היא הידקה זוג אזיקים על ידי מאחורי גבי. לקחה את שוט הרצועות, העבירה אותו מיד אל יד, נעמדה כך שיכולתי לראות את כל גופה דרך הראי הארוך שבסמוך למיטה. אז היא אמרה לי "אם לרכב על הפוני שלי... אז צריכה לחמם את המנוע קודם, נכון?" פרצה במין צחוק מלגלג... סדרת הצלפות מאוד חזקות החלה לנחות על הגב. הן נחתו עלי ברצף ללא הכנה מוקדמת. לא ספרתי, אבל לפחות עשר הצלפות חדות, חזקות ומצלצלות. הרגשתי את ההנאה והתענוג האדיר שהתפשט לאורך גופי. אין לך מושג כמה זמן אני מחכה לרגע הזה, להרגיש את נחת השוט מידה של אשה שבזכות היותה אשה מלכה. נאה ובעיקר מרשימה בקשיחות. כל מכה כזו הופכת לתענוג בלתי ניתן לתאור. מאבדים עשתונות, לא מרגישים כלום, מרחפים באויר כמו שכרון חושים.

היא העבירה עלי את כף ידה לבדוק עד כמה עורי חם, ואמרה באנגלית לעצמה "לא מספיק". עברה לצד שני של המיטה ושוב סדרת הצלפות חזקות עוד יותר נחתו בזה אחר זה על גבי. הפעם היא ירדה גם על הישבן אבל רוב המכות היו על גבי וכתפי. שוב מידת חום עורי נבדקה. ושוב סדרה נוספת, אלא שהפעם לא ברור לי מאיפה זה הופיע - זה היה בעזרת מגלב, מקל רכיבה קצר עם משולש קטן מעור בקצהו, שנחת על ישבני בקצב מדוד, מכה אחרי מכה. בכל פעם על ישבן אחר. הרגשתי איך בשרי כאילו נחתך, וזה היה תענוג. שום כאב לא הרגשתי. שכבתי והרגשתי כיצד המקל נוחת על ישבני מצד אל צד, את שריקתו באויר ואת צחוקה והנאתה מידי פעם. היא הכניסה את כף ידה את מתחת לתחתוני ומיששה את עור ישבן. "או כן, אווו" היא פלטה. ליטפה את ישבני בלטיפה אמהית שכזו. הוציאה את ידה, משכה את תחתוני מעט מטה, והחלה לסטור לי על ישבני עם כף ידה. "הוא ממש חם", היא אמרה תוך כדי ההצלפה עליו."OK. על ארבע! זוז..." היא פקדה ודחפה אותי עם רגלה מהמיטה לעבר המעבר לכיוון היציאה מהחדר.

היא שחררה אותי מהאזיקים בשניה, במומחיות. "לא לזוז!" שמעתי קריאה. היא התישבה לי על הגב, התמקמה לשיא הנוחיות, חיבקה חזק את מותני עם ירכיה, משכה משיכה עזה בקולר ופקדה עלי "זוז כושי, זוז אמרתי!!!" שארית רצועת העור של הקולר נאספה על ידה, ובעזרתה, הצליפה על כתפי מכות בודדות תוך כדי שהיא גוערת בי, "קדימה כושי, קדימה" באנגלית קמוצה. השתדלתי לבצע את פקודותיה. דהרתי בצעדים קטנים שלא להפילה לאורך מרכז החדר ולאורך פרוזדור ארוך שחיבר את החדרים, ומשם שוב לחדר השינה. שם, היא ירדה ממני, לא ניתן היה להרכיב אותה, החדר היה מאוד קטן. היא נכנסה ראשונה וצעדה קדימה, גוררת אותי עם הרצועה, כגרור גבירה את כלבה. "ארצה!" היא פקדה עלי, "שכב ישר" היא אמרה. נשכבתי על הריצפה בין הקיר והמיטה. היא עלתה על בטני עם כל משקל גופה עם נעליה. היא התהלכה עלי תוך כדי אחיזה בקיר שלא ליפול. הרמתי את ראשי כלא מאמין לראות איך עקביה הדקיקים חודרים כמעט לבשרי. ואז היא בעטה קלות ברגלה האחת על פני, וגערה בי "שכב עבד, שכב אמרתי לך!" הכאב מהבעיטה לא כאב אבל החשש ממשקל כל גופה על רגל אחת על בשרי הדאיגה אותי. זה לקח שניות, היא ירדה ממני, חלצה לבד את נעליה. שוב נעמדה על בטני, על החזה, הכניסה את כף רגלה השניה לתוך פי ופקדה עלי "שטוף... לקק אותם עבד!!!" אחרי שניות, היא החליפה רגליים מבלי לרדת מעלי.

ואז, היא ירדה ממני ופקדה עלי "על המיטה, אמרתי על המיטה! נו כבר עבד !!!" לקולה היה צליל מאיים אבל כזה, נעים עוד כשהוא נאמר במבטא אנגלו-ברזילאי. שכבתי על המיטה על גבי. היא התישבה לי על בטני והחלה לעסות לי עם היד את הזין בעזרת חומר שמנוני כנראה. הרגשתי טוב. הרגשתי אותה עלי, ישובה, עם כל כובד גופה, והיא עושה לי ביד. לאחר מספר שניות, היא הפסיקה. לקחה את מסכת העיניים ושמה אותם על פני. הידקה אותה חזק מאוד ולא איפשרה לי לראות דרכה כלום. היא קמה מעלי ופקדה עלי להתהפך ולשכב על הבטן. "טוסיק למעלה!!!" היא הידקה את ידי לשתי קצוות המיטה עם האזיקים, לא כל כך הבנתי לאיפה אבל לא יכולתי להשתחרר. "טוסיק למעלה!" פקדה עלי שנית. הרמתי את הישבן ועברתי לשכיבת פרקדן על ברכי. ושוב החלה בסדרת הצלפות אלא שהפעם, עם שוט הרצועות ורק על ישבני המורם, מוגש לה כמגש לפניה.
היתה הפסקה של רגע, שמעתי אותה שורקת. ומאוחר יותר הבנתי שאדם נוסף הצטרף אלינו. או שהוא התיישב על הכורסה או שהוא עמד. עייני כאמור היו מכוסות, לא ניתן היה לראות דבר. היא שוב החלה להצליף על ישבני, על גבי אבל הפעם ללא הגה מיותר. היתה הפסקה, שתיקה, היא החלה ללטף את ישבני, תחתוני הורדו כמובן עוד בטרם הצלפה. וגם עכשיו היא חבקה לי את הזין בידה והחלה לעסות ולשפשף לי אותו. הוא עמד גם ככה כמו תורן, עמוד דואר זקור וחשוף. ואז היא התישבה שוב על האגן, על ישבני. אבל עם הפנים לכיוון הקיר, עם גבה לעורפי. האדם הנוסף שהופיע כנראה מהחדר השלישי הצטרף אלינו, הרגשתי את כף ידו, להבדיל מכף ידה, מעסה לי את הזין ועם היד השנייה, את ישבני. הבנתי שהיא, מעסה את הזין שלו, בידה. לפי התנועות הרגשתי זאת. אז הרגשתי את גופו. תחילה הוא רק ניצמד אלי, ואז הרגשתי אותם מתחבקים, היא ישובה עלי והוא עומד, צמוד לישבני. הם התחבקו והתגפפו, יותר מדקה. ואז היתה השתהות. על פי הרעש, הבנתי שהיא שמה על הזין שלו גומי. הרגשתי את נסיונו הראשון לחדור לתוכי. לא יכולתי לעשות כלום, כל שכן, הסכמתי מראש, להבדיל מהפעם הקודמת לפני חצי שנה.

הרגשתי את ידה מורחת על ישבני כנראה את אותו החומר השמנוני, ומיד, את אצבעות ידה, חודרות לתוכי. היא החדירה אצבע אחת הלוך וחזור, צרפה אצבע נוספת ובתנועות מעגליות פילסה לו את מקומו. מיד איך שהיא הוציאה את אצבעותיה, הרגשתי אותו מנסה לחדור לתוכי. "חזק דני" היא לחשה לו, "חזק, זה ייכנס, תראה..." ואכן הרגשתי את הזין שלו עובר את מחסום פי הטבעת. זה כאב, צרב, הכעיס... אבל הרי הסכמתי מראש, אמרתי שוב לעצמי... הוא חדר לתוכי עם חלק מהזין והוציא אותו לחלוטין ושוב היה הנסיון המכאיב לחדור מחדש. והוא חדר לי, השתהה, ושוב וחדר עמוק יותר, אלא שהפעם מבלי להוציאו ולהכניסו מחדש. הרגשתי אותם מתנשקים. שמעתי אותו מוצץ את עורפה, הרגשתי אותו ניצמד לגופה. היא קירבה את גופה שהיה ישוב על אגני, אליו. ושמעתי אותה לוחשת לו: "קדימה דני, דפוק אותו, דפוק דני... זה טוב?... אה?.." והוא אכן החל לדפוק. הוא הכניס והוציא, עמוק בפנים, והוציא עד לקצה היציאה, ושוב פנימה והחוצה, חזק, עמוק אבל לא מהר.

"טוב לך דני?" היא שאלה. אגב איתו היא דיברה בלחש, בהמון עדינות ובעברית עילגת. הרגשתי אותם מתחבקים ומתנשקים תוך כדי שהוא מזיין אותי. חשבתי על אותן נשים שבני זוגם עושים להן את זה מאחור, ולא פעם שלא מרצונן... זה נימשך דקות ארוכות. שמעתי אותה פוקדת עליו "עמוק דני. עמוק, זו הזדמנות, חזק דני, חזק". זה כאב לי, כאב לי ממש, זה לא היה תענוג, כשם שהיא הצליפה בי. כאן זה ממש כאב לי. הייתי כלוא עם האזיקים למיטה, היא ישובה על האגן והוא חודר בי בקצב, עמוק וכואב. אז לחשתי די בשקט, "בבקשה... לא עמוק, בבקשה. אני כבר לא יכול. זה נורא כואב" הרגשתי אותה ניפרדת מהחיבוק ומורידה על פני שמאחורי גבה פליק רציני. "שכב בשקט עבד וסתום את הפה!!!" אז הוא החדיר פחות לעומק ויותר לאט... ברגע מסוים הם התלחשו משהוא, הוא יצא ממני די בעדינות. היה לו זין ענק, ועבה אם כי לא ארוך במיוחד. עיני היו מכוסות והכל בעצם על פי ההרגשה. שוחררתי מהכבילה. והיא פקדה עלי להסתובב.

נשכבתי על הגב ומישהוא משך אותי קצת יותר למטה. היא עלתה ראשונה על המיטה, חבקה את ראשי עם שני ירכיה, ומייד הרגשתי אותו מטפס על המיטה ועלי ומתקרב אליה, התישב לי על החזה תוך שהוא מחבק את מותני עם ירכיו, ואז שמעתי את שליפת הגומי, את הרעש של התמתחות הגומי. הוא התקרב אלי, כל גופו היה על החזה שלי. ואילו היא התישבה כך, שראשי הונח על ביטנה וירכיה המקופלות, חובקות את ראשי מהצדדים. להזכיר, אני כל הזמן עם עינים מכוסות, ולא רואה דבר אלא, שבאם חוש מסוים לא מתפקד, שאר החושים פועלים טוב יותר. ואכן כך זה היה. "פתח את פה!" היא פקדה עלי, "גדול, פה גדול..." מייד הרגשתי את הזין העבה שלו חודר לתוך פי. הוא ניצמד אליה, הזין שלו בתוכי, מתחיל לנוע החוצה ופנימה, עמוק לתוך גרוני. חשבתי שאחנק. התחלתי לנשום דרך האף, והוא בקצב שלו מכניס עמוק עד הסוף. הרגשתי את שערות ערוותו נצמדים לפניי. היתה לי בחילה, בא נורא להקיא, והוא ממשיך בשלו. הרגשתי אותם מתנשקים, מתחבקים. הוא מצץ לה את השדיים, מצץ או ליקק את עורפה. הם שוב ושוב התנשקו ובמקביל הוא קדח בגרוני כמו בוכנת לחץ קצובה. הוא אמר לה משהוא בלחש, ואז היא פקדה עלי "הוא יוציא קצת, ואתה תמצוץ תלקק לו עם הלשון, שמעת?" הנהנתי. זה היה עדיף מאשר להרגיש אותו עמוק בתוך גרוני. שמעתי אותו נאנח מהנאה. ליקקתי לו את הקצה תוך כדי דחיפת הזין החוצה מחלל הפה. לנשום, לנשום... פקדתי על עצמי. הם שוב התלחששו.

היא הזיזה טיפה את גופה אחורנית, היא התרוממה ונתנה לראשי שהיה שעון על ביטנה לנוח על המיטה. היא התישבה לי על הפנים, ממש מעלי בכל כובד גופה. ואז הוא התקרב אליה וחדר לה לכוס. להזכירך הוא ישוב לי על החזה, ואני מנסה ללקק לה את פי הטבעת. היא הבינה ועזרה בכך להתמקם ולאפשר לי זאת, תוך כדי החדירה שלו לתוכה. סוף סוף היתה לי עדנה. ליקקתי אותה וניסיתי להכנס עם לשוני לתוכה, אבל זה לא הלך. הרגשתי על לשוני את כפלי העור החלקים של פי הטבעת שלה. היא בעצם ישבה לי על המצח עם מלא כובד גופה, אבל נוצר חלל שאיפשר לי לנוע עם הלשון לאורך החריץ למטה ולמעלה. גופה נידחף על ידו כל הזמן על פי קצב החדירה כך שישבנה התנדנד על מצחי וקשה היה להתכוונן לתוכה. הרגשתי ממש את קצב נשמתו ואת שלה. הם היו לקראת השיא. ואני בעיני המכוסות, שומע את הצלילים, מרגיש את הרטט, את הקצב, ואת תשוקתם. הרגשתי אותה מתמקדת בעינוג. הם שוב התלחששו ואז היא פקדה עלי אבל הפעם בשקט, "לקק לו את הביצים".

הם שינו את אופן ישיבתם מעלי, והרגשתי את הזין שלו על סנטרי, חודר ויוצא ממנה. עכשיו ברצון הייתי מוכן למצוץ לו ולטעום את טעם הנוזלים של גופה, כל כך רציתי שהוא יפסיק, יצא ויאפשר לי להכנס לחלל שנפער אצלה בכוס, לחדור עם לשוני ולגרום לה לגמור בעזרת לשוני ולא איתו. ליקקתי לו את הביצים קצת, השתדלתי כמה שפחות. הרגשתי בשערות שלו. ואוי... כמה שזה דחה אותי! הרגשתי שהיא עומדת לגמור. הם התנשקו, התגפפו, והיא החלה לנשום מהר מהרגיל אצלה. שמעתי גם קצת מאנחותיה. הרגשתי אותה מגיעה לשיא, כי מיד אחר כך, היתה הפסקה שלווה שכזו, מצידה. הוא המשיך לחדור לתוכה אבל האט את הקצב. שוב לחשושים, ואז היא התרוממה מעל מצחי, הניחה את ראשי על בטנה כמו בתחילה. הוא התקרב אלי, חדר לי שוב לפה.

הכל הלך מאוד מהר הפעם. הוא הכניס לי אותו לפה בקצב מהיר תוך כדי שהוא מנשף ומחבק, ניצמד לגופה, אפילו הרגשתי את ידיה מחזירה לו חיבוקים או ליטופים. הוא הכניס לי מאוד עמוק, ממש לתוך הגרון. שוב עמדתי להחנק, אלא שאז שמעתי אותו אומר לה באנגלית שהוא מגיע... היא החלה להזיז ולהניע את בטנה ולהצמיד את ראשי אליו, כאילו לאפשר לו לחדור עוד יותר לעומק לקראת הסוף. הזין שלו היה כל כך עבה שהוא תפס את כל חלל הפה. ממש עמדתי להיחנק. נשמתי בכל כוחי דרך האף ואז שמעתי אותו גונח, ונוזל חם ממלא את גרוני. זה רק הוסיף לגועל שהרגשתי ולחנק עם הבחילה. היא כל הזמן לא פצתה פה. הרגשתי אותה מחבקת אותו ומנשקת אותו כנראה בעורפו וכתפיו. עברו כמה שניות של שלווה רגועה. רק נשמותי דרך האף הפריעו את השלווה. "תבלע את זה, עבד, לבלוע... שמעת?" היא פקדה עלי פתאום. איך יכולתי לבלוע כשהזין העבה שלו עדין בתוך חלל פי? הוא שוב החל לפמפם לתוך גרוני, כאילו לסחוט את הטיפות האחרונות שנשארו לו במלאי. לא הגבתי, רק נשמתי בכבדות דרך האף. זה לא הפריע להם להמשיך להתרפק האחד על השני.

אחרי דקה ארוכה. הזין שלו החל להרפות מהלחץ בחלל הפה. ולפתע, לאט הוא שלף אותו החוצה. הוא הניח אותו על לשוני כשפי פתוח, וכנראה שהיה זה הוא, שסחט עם היד את הטיפות האחרונות מהזין שנאספו ביציאתם על הלשון. שוב שמעתי אותה פוקדת עלי לבלוע את זה. ואכן בלעתי את כל מלאי הנוזלים שהצטברו לי בפה. הם המשיכו לשבת עלי, הוא על החזה והיא על כפות רגליה הכפופות מתחת לישבנה וראשי על בטנה. כאילו היינו בשיחת אורחים בטברנה. הם דיברו בניהם באנגלית, שוב התנשקו לסירוגין ואז, הוא קם מעלי. והרגשתי שהוא אף יוצא מהחדר. נשארנו כך עוד מספר דקות ארוכות. היא התרוממה ממני, הורידה ממני את הכיסוי לעינים, שלפה את ידה לשידה שבצד, לקחה משם שפורפת פתוחה של קרם גוף והגישה לי אותה. "עסה אותי" פקדה עלי, תוך שהיא נשכבת על בטנה. עיני שרפו מהקשירה החזקה. ומההלם אולי. לקח לי כמה שניות עד שהגבתי. עשיתי לה את המסאז' הכי טוב בעולם. לגעת בגופה לכל אורכו, היה זה עבורי תענוג אדיר. עשיתי זאת כל כך לאט, ופיללתי שזה לא ייגמר, שתתן לי לעשות זאת עוד. השענתי את רגלה האחת על הכתף, עיסתי לה את השריר ובמקביל ליקקתי את אצבעות כף הרגל. למרות שזה נעשה ללא רשותה, היא לא הגיבה.

"זה היה נורא?" היא שאלה לפתע. לא ידעתי מה לענות. כל מה שאמרתי אחרי כמה שניות "את מאוד חתיכה ונאה. ואני רוצה לעשות לך טוב". ככה זה יצא לי, בעברית שלה. היא לא הגיבה. שמענו את אחת הדלתות נטרקת, ואילו אני המשכתי בעיסוי לאורך כל גופה. היא היתה ערומה ל ח ל ו ט י ן. ואז היא הסתובבה על הגב, ואני נכנסתי להלם. ראשית רק עכשיו ראיתי שהיא מגולחת למשעי. הכוס שלה היה קטן וורוד במרכז כל כך יפה ומגרה. שדיה לא גדולים אבל פטמותיה אדומות קטנות במיוחד. ושדיה בצבע אחיד, הצבע המולטי החום בהיר. כל כך עמד לי, כמעט שהתפוצץ, כאבו לי הביצים מרוב לחץ. המשכתי לעסות את גופה, התכופפתי ללקק לה את הכוס הוורוד והמשגע, אבל עוד בטרם הגעתי לאמצע הדרך היא הרימה ראשה בשערותי - תפסה את כוונתי - וסטרה לי בכח על הפנים. "אסור!" היא הצהירה והגישה לי את כף ידה לנשיקה כתודה על הסטירה. שוב נשמעה הדלת נטרקת ושקט רועם השתרר בדירה. "OK" היא פקדה והורתה לי לרדת שוב על ארבע למצב רכיבה. היא התישבה עלי וכיוונה אותי ברכיבה למקלחת. ניכנסנו ברכיבה. אדי המים של כנראה בעלה, עדיין ריחפו באויר. היא קמה מעלי ערומה לחלוטין ונכנסה למקלחון. אני נשארתי בחוץ. מסתכל על גופה העומד גבוה ממני ונישטף בזרמי המים.

כל כך עמד לי ואני חסר אונים. ואז היא עשתה לי סימן להכנס. היא סמנה לי להשאר על ברכי נמוך. בהיותי בפנים, היא פיסקה את רגליה והתאימה את גופה כך שהכוס שלה היה מול פני. "צמא?" היא שאלה אותי. עניתי "כמובן". היא סגרה את ברז המים, שקט השתרר. היא חייכה ופקדה עלי: "פה גדול, פה גדול אמרתי..." פתחתי את פי וזרם צהוב, חם, חמצמץ-מלוח שטף את גרוני את חלל הפה שידע טעם אחר ממקודם. לא היה לה הרבה, זה היה מאוד קצר, אבל שווה את כל ההון שבעולם. מיד כשהפסיק הזרם ממנה, נצמדתי לכוס כדי לנגב את הטיפות האחרונות שלה. היא דחפה לי את המצח ממנה, הורידה לי שוב סטירה ופקדה עלי להסתובב. זרם המים החל שוב לשטוף. היא התישבה על כתפי. זרם המים שטף עתה את שנינו. היה כיף עולמי להרגיש אותה כך מעלי. היא החלה לעסות עם כף רגלה את הזין שלי שהיה זקור כמו תורן וגם הגישה לי את הסבון, לרמוז לי "קדימה. תתחיל לאונן." אכן עשיתי זאת תוך שהיא ישובה על כתפי. ליקקתי עם לשוני את ירכיה שהיו צמודים כמעט לפני. ורגע ההתפרקות לא אחר לבוא.

ראשי היה מכופף קדימה כל הזמן כי היא התישבה עלי ובטנה דחפה אותו קדימה, אז גם ראיתי את הזרם האדיר שיוצא ממני לריצפת המקלחון, נישטף במים. היא שוב החלה לגלגל לי את הזין עם כף רגלה כדי לסחוט ממני את הטיפות האחרונות, ואכן שוב היתה פליטה ועוד זרם קטן הוסף לביוב של חיפה. בכל הזמן הזה, היא ישובה על כתפי. היא נעמדה, עברה את ראשי, ויצאה מהמקלחון. היא נעמדה מולי ערומה, נוטפת מים, מנגבת עצמה במגבת כחולה ואילו אני עדיין על בירכי על ריצפת המקלחון וזרם המים יורד מעלי. לא זזתי, היה לי חבל לפספס ולו שניה מלהביט בגוף המלהיב שלה. היא פנתה אלי. הניחה את המגבת על הריצפה ואמרה לי: "אני מכינה אבטיח, צא, תתנגב, הוא צריך לחזור עוד מעט" ויצאה מהמקלחת. התרוממתי, גמרתי להתקלח, התנגבתי במגבת הלחה שלה, ויצאתי ערום. היא קראה לעברי: "לך תתלבש" אלא שהטון הפעם היה פחות דורש, פחות מצווה. חזרתי למטבח לבוש, היא נשענה על השיש עם הגב. יחפה, מחזיקה בידה צלחת אבטיח, לבושה באותה תלבושת, ז"א תחתונים שחורים וגופיית כתפיות לבנה. היא סמנה לי על צלחת נוספת שהכינה בשבילי על השולחן. התישבתי ואכלתי את המנה. "נו... זה היה קשה? נורא?" פרצה בשאלה. לא ידעתי מה לענות. אמרתי לה "זה בסדר".

"למה המסיכה?" שאלתי. "כדי שלא תכיר אותו אף פעם", היא ענתה. "תגמור!" היא פנתה אלי. "הוא צריך לחזור עם הילדה בכל רגע." הנחתי את הצלחת, וקמתי ללכת. "בלי נשיקה? ע ב ד ?" היא שאלה, ספק בצחוק, ספק בלעג. התקרבתי אליה, והיא הגישה את הלחי לנשיקה. נישקתי אותה נשיקה אבהית, השפלתי את מבטי לריצפה לרגע ושוב הרמתי את ראשי אליה. "OK" היא פלטה. התכופפתי על בירכי. וליקקתי, נישקתי את אצבעות רגליה. התרוממתי, לשנינו היה חיוך על הפנים. הלכתי ליציאה ואז היא קראה לעברי "תתקשר באמצע בשבוע הבא" עניתי: "כן מלכה שלי" באנגלית ויצאתי מדירתם.
    התגובה האהובה בשרשור
כלבלב אנושי
לפני 13 שנים • 3 באוק׳ 2010

אהבתי...

כלבלב אנושי • 3 באוק׳ 2010
סיפור יפהפה...מרגש ומגרה...
yourservant​(נשלט)
לפני 13 שנים • 4 באוק׳ 2010

נהדר

yourservant​(נשלט) • 4 באוק׳ 2010
מאוד נהניתי מהסיפור
עבד שמשרת בני זוג
פשוט נהדר ונפלא
Morticia
לפני 13 שנים • 4 באוק׳ 2010
Morticia • 4 באוק׳ 2010
מוזר שבחרת לכנות את זו ששולטת בך בשם גנאי.

כושייה???

זה גזעני ומשפיל!

למה?

icon_rolleyes.gif
לבטוב​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 6 באוק׳ 2010
לבטוב​(לא בעסק) • 6 באוק׳ 2010
לא שמתי לב לכינוי כושייה,האם גם אני גזעני?
האם לקרוא למלכה ג'ינג'ית "הג'ינג'ית"
נחשב גזעני?

אני דווקא אולי חושה שהכושייה הינו כינוי חיבה,או שאני טועה.

האם המלכה "השמנה" זה כינוי גנאי או השפלה וברי יש רבות שהן BBW.

סתם מחשבות שעלו לי לאחר שקראתי את מה שמורטישה כתבה
bigboy20​(שולט)
לפני 13 שנים • 26 באוק׳ 2010
bigboy20​(שולט) • 26 באוק׳ 2010
לא חוקי להעתיק זו הפרת זכויות היוצרים
bigboy20​(שולט)
לפני 13 שנים • 27 באוק׳ 2010
bigboy20​(שולט) • 27 באוק׳ 2010
Morticia כתב/ה:
מוזר שבחרת לכנות את זו ששולטת בך בשם גנאי.

כושייה???

זה גזעני ומשפיל!

למה?

icon_rolleyes.gif

מה הקשר לעזאזל?
היה היה​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 31 באוק׳ 2010

זה לא העתקה זה ציטוט - כתבתי את שם האתר ממנו נלקח הסיפור

היה היה​(לא בעסק) • 31 באוק׳ 2010

לא לקחתי את הקרדיט לעצמי
וככל שמצטטים ומאזכרים כתיבתו של אחר תוך ציון המקור רק מוסיפים לכבודו