לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תיאור סשן: Water bondage

צ'יטה​(שולט)
לפני 13 שנים • 8 באוק׳ 2010

תיאור סשן: Water bondage

צ'יטה​(שולט) • 8 באוק׳ 2010
קושר לך את הידים מעל הראש בהצלבה אחת לשנייה. מותיר שרך של חבל בקצה. קושר חבל בין הרגליים למתניים ומאחור (אחיזת אגן של סנפלינג). מושך את הידיים אחורה ומחבר אותן למטה לחבל שבמתניים וקושר. ממלא את האמבטיה. מניף אותך לאמבטיה, את יושבת בתוך האמבטיה המלאה. מביט בעיניים שלך ושואל, הכל טוב? את עונה: כן. תופס אותך בצוואר ומשכיב אותך על הגב בתוך המים, רק האף בולט מהמים. המים מלכחים את פנייך, את נושמת בכבדות. אוחז בצוואר מאחורה, תומך בראשך, מגביה טיפה, מביט בעינייך ושואל שוב, הכל טוב? את מצטמררת ועונה: כן. אני מביט לך בעיניים, מקרוב, ומטביע לך את הראש במים. ממתין, עד שתפרפרי, ועוד טיפה, ואז מגביה לך את הראש. את שואפת אוויר בלהט, ולאט לאט נרגעת. שואל אותך, הכל טוב ? את עונה: כן. מטביע לך הראש שוב, וממתין, מתבונן בעינייך השקועות במים, את מתבוננת בי, מתוך המים עם עיניים פקוחות, את לחוצה, אבל סומכת עלי.

אין על Water bondage, שם אי אפשר לזייף, שם אי אפשר לא לעוף, שם, או שאומרים אדום, או שעפים. חד וחלק.

אל תנסו לבד בבית. קודם תלמדו את הנושא לעומק. זה לא משחק זה.
Josephin​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 8 באוק׳ 2010
Josephin​(לא בעסק) • 8 באוק׳ 2010

בהחלט מצריך ידע מוקדם.
בתור אחת שיש לה בעיה של פחד מטביעה, למרות זאת , זה נשמע מדהים צ'יטה icon_smile.gif

שבת שלום איש }{

domamtin​(שולט)
לפני 13 שנים • 22 באוק׳ 2010

יותר פראקטי

domamtin​(שולט) • 22 באוק׳ 2010
אני הייתי יורה לה כדור ברגל ימין, אם היא מגיבה אז ברגל שמאל, אם הכל בסדר ביד ימין, ואם הכל כשורה ביד שמאל.
עכשיו כאן המפנה אם היא לא תאמר אדום אז אני דופק לה בראש,זה או לכאן או לכאן.
לא לנסות בבית זה מלכלך icon_smile.gif icon_wink.gif
Brave Dwarf

Re: יותר פראקטי

Brave Dwarf • 22 באוק׳ 2010
domamtin כתב/ה:
אני הייתי יורה לה כדור ברגל ימין, אם היא מגיבה אז ברגל שמאל, אם הכל בסדר ביד ימין, ואם הכל כשורה ביד שמאל.
עכשיו כאן המפנה אם היא לא תאמר אדום אז אני דופק לה בראש,זה או לכאן או לכאן.
לא לנסות בבית זה מלכלך icon_smile.gif icon_wink.gif

אתה מגרה אותי מינית. בא לך להפגש? (מעפעף, מגלגל את הריסים ומשייף את ציפורני ידיי ואת הקלצ'ניקוב גם). בוא נראה, נמר, מה אתה שווה. (-:
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 22 באוק׳ 2010
שלום לך domamtin

אני מבין לחלוטין ואפילו מתחבר לעובדה שתיאור הסשן הזה נשמע לך קיצוני מדי. זה אכן סשן מאד אקסטרימי ולא מתאים לרובם.

עדיין, אני מציע לך את האפשרות שקיימים סשנים שאתה באופן אישי לא היית עושה, לא מפני שאתה לא בדסמי חלילה (אין לי מושג ירוק), אלא פשוט מפני שזה לא מתאים לך, וזה בסדר גמור.

עדיין קיימים אנשים שעושים דברים יותר אקסטרימיים, או שונים ממך, להנאת כל המשתתפים,

תנסה לקבל את הלגיטימיות שבכך, למרות ואף על פי שזה לא מתאים לך. שהרי אני מעז להניח שיש דברים שאתה עושה שיזעזעו אנשים שאתה מכיר ואולי אפילו אותי (מי ישמע).
Rainbow
Rainbow • 22 באוק׳ 2010
או בקצרה : MY KINK IS NOT YOUR KINK

מתואר יפה, ועוצמתי.
תודה.
nomorenomore
לפני 13 שנים • 5 בפבר׳ 2011
nomorenomore • 5 בפבר׳ 2011
מאד אהבתי את התיאור!

בהחלט נושא שמעניין אותי, אשמח ללמוד אותו לעומק, וכאשר אחליט לנסות, אף אשאל אותך דבר או שניים.

התיאור יפה מאד, ואהבתי לקרוא icon_smile.gif
Red Leaf
לפני 13 שנים • 7 בפבר׳ 2011
Red Leaf • 7 בפבר׳ 2011
רק מלקרוא על ההכנעה המדוברת עלה לי חיוך על הפנים. זוהי השפלה מאוד "רומנטית" ומאוד אינטימית, שכן היא כבר תלויה בך, ומסורה לך, בכל נפשה וגופה. כשהיא קשורה, אין הרבה שתוכל לעשות, גם שקצת קשה, ולכן למי שלא מכיר את עניין החניקות - סשן זה עלול להיות מסוכן במיוחד.
אני עוד לא מוכן כדי לבצעו על אחרות(בין היתר כי אני גם במערכת יחסים icon_razz.gif ), אבל זה משהו שאנצור ואקווה לעשותו יום אחד.
שאלה אחת לי אליך: עד 15-20 שניות מתחת למים, בפעם השנייה (כשכל הראש כבר בפנים), זה יותר מדי באופן כללי(אני יודע שכל אדם לגופו)?
אשמח אם תפרט קצת יותר או תאזכר מקומות שמיהם ניתן ללמוד עוד קצת על הרעיון, הקשירות, וחוקי בטיחות חשובים(אני מניח שלא אצליח להבדיל בין "בלוק בלוק" מתחת למים לבין זה שתגיד שחור שישמע בדיוק אותו דבר ).

ושוב, תודה ששיתפת icon_smile.gif
פייה{O}
לפני 13 שנים • 7 בפבר׳ 2011

Re: תיאור סשן: Water bondage

פייה{O} • 7 בפבר׳ 2011
צ'יטה כתב/ה:
אל תנסו לבד בבית. קודם תלמדו את הנושא לעומק. זה לא משחק זה.

מה בדיוק צריך ללמוד לעומק לפני שמנסים את זה?
החיאה?
    התגובה האהובה בשרשור