שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אסור להביע דעה שלישית על מנהלי ליין הדפייס

טריסר
לפני 13 שנים • 16 באוק׳ 2010

אסור להביע דעה שלישית על מנהלי ליין הדפייס

טריסר • 16 באוק׳ 2010
שתבינו עד כמה כל הנושא הזה מכור מראש ורדוד, נכנסתי לפורומים של וואלה, פרסמתי את דעתי לגבי המסיבות שלהם ואת ההתנהלות הקלוקלת... ומה קיבלתי כתגובה? 2 מנהלי הפורוס פנו אלי בפרטי ואימו לחסום אותי בפורוס אם אמשיך להביע דעה שלישית ובנוסף מחקו את מה שכתבתי.
נו באמת מה זה דירטטורה? מנהלי ליין הספייס לא מסוגלים להתמודד עם ביקורת שלילית?
בושה וחרפה , רמה כל כך ירודה של צוות.
pop101
לפני 13 שנים • 17 באוק׳ 2010

Re: אסור להביע דעה שלישית על מנהלי ליין הדפייס

pop101 • 17 באוק׳ 2010
טריסר כתב/ה:
שתבינו עד כמה כל הנושא הזה מכור מראש ורדוד, נכנסתי לפורומים של וואלה, פרסמתי את דעתי לגבי המסיבות שלהם ואת ההתנהלות הקלוקלת... ומה קיבלתי כתגובה? 2 מנהלי הפורוס פנו אלי בפרטי ואימו לחסום אותי בפורוס אם אמשיך להביע דעה שלישית ובנוסף מחקו את מה שכתבתי.
נו באמת מה זה דירטטורה? מנהלי ליין הספייס לא מסוגלים להתמודד עם ביקורת שלילית?
בושה וחרפה , רמה כל כך ירודה של צוות.

שמדברים על רמה ירודה של אנשים....אם יש לך מראה בבית,תשתמש בה
diablo666​(שולט)

טרייסר..

diablo666​(שולט) • 17 באוק׳ 2010
טרייסר ... כבר עלית לי על כל העצבים ... אתה חתיכת דביל שמחפש ריגושים בלהכפיש וללכלך .. בגלל שביקשת להכנס למקום מבלי לכבד את הכללים שלו ... אתה כנראה פשוט לא מבין עד כמה אתה מטומטם ..פשוט אתה עושה צחוק מעצמך .. ומחפש לירות לעצמך כדור ברגל ..
בגלל אנשים כמוך הפאקינג קהילה הזאת נראת ככה ...
לך תעשה עם החיים שלך משהו במקום לחפש אחרי בולשיט דבילי שאתה מוציא מהפה שלך .. נמאסת כבר .. אידיוט ..
ובקיצור ... טרייסר...... GET A LIFE ....
טיפש..
אתה פשוט מסכן עלוב ...
טריסר

תגובה לדיאבלו

טריסר • 17 באוק׳ 2010
אני מודע לך על כל מילה שרשמת..
לא כיבדתי את הכללים.... ומהם הכללים? אתה מוכן להסביר לי אולי?
בוא נשמע מהם הכללים ואילו כללים לא כיבדתי
אם אתה מוציא מהפה שלך מילים לפחות תעמוד מאחורים
"דביל שמחפש ריגושים בלהכפיש וללכלך" מאחל לך מכל הלב לחוות את מה שאני וחברי חוינו... ולא פעם אחת מאחל לך ואז אולי אבל ממש אולי תבין טיפה על מה מדובר כאן.
" בגלל אנשים כמוני הפאקינג קהילה נראתככה" המילההכי נכונה במשפט הזה היא הפאקינג שלך....... כל הקהילה שלך ושל החברים שלך רחוקה מלהיות קהילה... לא היתי קורא לה אסיפת אספסוף...
בש"ס יש יותר פתיחות מהקהילה שלך. כשאדם בגילך כותב את מה שהוא תב זה באמת ראה מי משתייך לקהילה הזאת . ידעתי תמיד למה אני שומר מחרק מהקבוצה שלכם.
טיפש.... תודה.. תודה לך על ההארה
ניקי666 niki
לפני 13 שנים • 19 באוק׳ 2010
ניקי666 niki • 19 באוק׳ 2010
טרסר ,דיאבלו שניכם חברים ותיקים שלי ,כל אחד בעל דעה אחרת וכל אחד בעל דעה שונה
זה בסדר ולגיטימי אך לא אתן שתרדו לרמה כזאת שאינה מתאימה לשניכם ,תהיו סובלנים אחד כלפי השני ותסיימו את את הפוסט האומלל הזה על כוס קפה ,דרך אגב גם לי בעוונותי הרבים ישנה דעה
וכנאמן לאמת אינני מסתיר אותה ..הכל בכבוד הדדי ,דאנגן או ספייס זה חשוב חברות חשובה הרבה יותר .