אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום יומני דמית

תאיר​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 25 בדצמ׳ 2003

שלום יומני דמית

תאיר​(נשלטת) • 25 בדצמ׳ 2003
יום א'
היום היה לי משעמם. החלטתי לעשות שיגועים בפורום, הכיטוב לשגע אנשים בפורום.
אז מה עוד לא עשו? חוקן עם אקונומיקה עשו כבר? שיט, עשו! מה לגבי נהיגה בכיסוי עיניים? גם עשו! את כל הרעיונות הכי מגניבים שלי כבר מישהו אחר כתב. אפילו את הרעיון המעפן של סאבית שהדום שלה אומר לה להסתובב עם מחוך כל היום וכל הלילה ונעלם לחודש מישהו כבר כתב לפני.
אז על מה אני אכתוב?
אה, מסמרים! הכיטוב מסמרים!
סיפרתי להם איך מיסמרתי את השדיים של שפחתי לשולחן האוכל. הוספתי קצת פרטים ריאליסטיים על איך היא היתה צריכה להחזיק את מסמרי העשר כי אני הייתי צריך את שתי הידיים להניף פטיש של חמישה קילו, וגם איך היא התחילה לבכות כמה שעות אחר כך כשנהיה לה קשה להחזיק מעמד בתנוחה המכופפת הזאת. תיארתי את האסטטיקה של המסמרים החלודים על רקע העור הלבן שלה עם שובלי הדם המתיבשים לאיטם ושובלי הלחות שאינם מתיבשים (כמובן) על ירכיה.
הסברתי גם את המשמעות הסימבולית העמוקה עבורנו בכך שהיא מתחברת לבית שלי בצורה קבועה.
רק כדי לעורר את העניינים הוריתי לשפחתי שתעלם מהשטח עד הודעה חדשה: בלי לכתוב בפורום, בלי צ'אט, בלי לענות לטלפונים.
מתה עלי הילדה, כולם יודעים את זה.

יום ב'
עכשיו חזרתי מהעבודה ופתחתי את הפורום, איזה קטעים רצים שם. קודם היו כמה אנשים שכתבו איזה דבר נורא זה. מישהי כתבה שהיא ניסתה לדבר היום עם שיפחתי רק כדי לוודא שזה הכל בדיחה אבל לא הצליחה להשיג אותה. אחר כך המומחים התחילו להתווכח אם חייבים מסמרי פלטינה לצורך מסמור או שמסמרי פלדה מספיקים אם מחטאים אותם טוב, ואם הפטיש צריך להיות כולו מגומי או מצופה גומי. מישהי כתבה שהיא מאוד שמחה בשביל השפחה שלי שאני עושה לה את הטקס הזה אבל חבל שלא התקשרתי לעבודה שלה להודיע שהיא חולה ולא תוכל לבוא.
איך אני שונא את המתחסדים האלה! מי הם שיקבעו אם זה רע לשפחה שלי אם יפטרו אותה? אנשים הם שונים, איך הם יודעים שהיא לא תשמח להיות מובטלת? במילא היא לא צריכה לשלם שכר דירה עכשיו כשהיא ממוסמרת לשולחן שלי! ובכלל מי המציא את החוקים האלה שאסור לעשות רע לאנשים אחרים? ואיזו זכות בכלל יש להם לכתוב נגדי, זה כל כך שמרני שיש להם דיעות משלהם שלא מסכימות עם שלי. זה כל כך שמרני להבדיל בין פנטזיה למציאות.

יום ג'
שפחהמרוטה כתבה שיר מרגש איך היא מפנטזת שאדונה ימסמר אותה למשקוף הדלת שלו. היא חרזה "תמסמר" עם "מסמר". כולם החמיאו לה על השיר הנוגע ללב והמחרמן.
עכשיו קצת לא נעים לי להגיד להם שעבדתי עליהם אז שלחתי את שפחתי שתעשה את זה. היא טובה בזה הילדה, היא צחקה על כולם איך הם בכלל האמינו ולא קלטו שזאת בדיחה.

יום ד'
אדון_קשוח_מאוד_ואכזרי_נורא פנה אלי, שאל אם אני אוכל להדריך אותו ואת שפחתו במועדון בסשן מיסמור.
הוא אמר שהוא יביא כיסא מהבית כי הוא לא רוצה להשאיר אותה במועדון בימים שסגור שם.
הוא גם כתב שהוא שמע שמלכה_מהוללה והעבד שלה יעשו במועדון סשן מיסמור פומבי ואולי נוכל להצטרף אליהם. עוד לא עניתי לו

יום ה'
זה נהיה ממש אופנתי הקטע הזה של המיסמור, אם אני לא אמסמר אותה באמת בסוף יחשבו שאני לא אמיתי ורציני אלא סתם אחד שכותב סיפורים ברשת. שלחתי את שפחתי להום-סנטר לקנות קצת מסמרים ופטיש, וגם מברגה שתהיה ליתר בטחון, אני לא מתקמצן על ציוד.
ms-a​(שולט)
לפני 20 שנים • 25 בדצמ׳ 2003

נפלא

ms-a​(שולט) • 25 בדצמ׳ 2003
ממש - home improovment
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
sheze​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 26 בדצמ׳ 2003
sheze​(נשלטת) • 26 בדצמ׳ 2003
זה עוד לא עשו icon_wink.gif

הייתי זקוקה לצחוק הזה על הבוקר
פשוט קטע ענק icon_exclaim.gif

המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 26 בדצמ׳ 2003
נפלא, פשוט כתוב מעולה.

למרות שזה כתוב כסאטירה, לצערי אני לגמרי לא בטוח שאם היית נכנסת לאיזה פורום בניק חדש וכותבת זאת כדבר שנעשה, יש לי חשש גדול שהיו גם כאלה שאכן היו לוקחים את זה ברצינות.

אדם חכם כתב פעם שכוח משחית. דומ/ית שלא מבינים מה זה באמת להיות דום/ית פשוט מסוכנים לעצמם, לשפחתם ולקהילה כולה.
פייה{O}

פסיכופטית...

פייה{O} • 26 בדצמ׳ 2003
אבל אחרי ששיתפת פעולה עם כוחות הרשע אתמול כלום כבר לא מפתיע... icon_razz.gif
(כבר אין סולידריות בין סאביות?)
לפחות את כותבת מקסים....
icon_twisted.gif
Tame
Tame • 26 בדצמ׳ 2003
תמיד אהבתי סאטירה icon_twisted.gif
תאיר​(נשלטת)

תודה לכולם

תאיר​(נשלטת) • 26 בדצמ׳ 2003
פייה, יש סולידריות בין סאביות, אבל לפחות אחת מאיתנו מכחישה בתוקף שהיא סאבית.