סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדגל הקרוע

subservient​(נשלט)
לפני 13 שנים • 23 באוק׳ 2010

הדגל הקרוע

subservient​(נשלט) • 23 באוק׳ 2010
המסיבות במקסים הינם מבחינת מסיבות הדגל של הקהילה וזאת הדיעה הרווחת
אך לעניות דעתי הדגל כבר קרוע עד שלא ניתן לזהותו
אם המסיבה שהתקיימה ב 21 לעשירי הייתה אמורה לסמן את הצעד הבא קדימה של מסיבות ה bdsm הרי שכאן מתחיל "חורבן הבית" של הקהילה
במה שונה המסיבה המדוברת מכל מסיבה אחרת בסגנון ה"מיין סטרים"?ידידתי שהיא מלכה באופיה ובטיבעה הציעה בטלפון לכמה מחברותיה הווניליות לבוא לערב "קצת שונה" והבטיחה להן שיהיה מאוד שונה ומאוד מעניין ואף הוסיפה תאורים קלים העשויים להתרחש לבל יופתעו הבנות ושיתכוננו לקראת הבאות אך הגורל הטיב עימה ואף אחת מחברותיה הווניליות לא באה כי אחרת הייתה צריכה להסביר לאן נעלם ה"שונה"
ובכן לדעתי רוב הקהילה המשפיעה מורכבת מחובבים שהשתלטו על היכולת לצייר את פני הקהילה והמיעוט האמיתי מדיר רגליו מכל פעילות
כן כן ידוע לי שאותקף בביקורת קשה ופוגענית כפי שלא מעט נוהגים כך
קדימה לתקוףףףףףףףףףףףףף
טירוף הירח​(שולטת)

.....

טירוף הירח​(שולטת) • 23 באוק׳ 2010
אני אישית לא הגעתי למסיבות במקסים מספר חודשים..
והשבוע כן הגעתי לראות אם יש שינוי לטובה.. אולי יש לי לאן לחזור.

המוזיקה הייתה מעולה.
היו הרבה אנשים .
בדסמ ? לא ממש.
דרס קוד? לא ממש...

היה לי מעניין לראות קהל ש80% מתוכו ,אני לא מכירה..
לא יודעת אם באמת קשורים לקהילה או סתם נהנים מהמוזיקה הספציפית ..
אבל הייתה לי תחושה של מסיבה רגילה , לא קשורה לבדסמ (אולי רק בצבע השחור)..
קצת חבל לי..

טריסר

עבר זמנו של הדגל

טריסר • 23 באוק׳ 2010
אתם כנראה חיים בסרט..
אולי באמת הייתם רוצים ליין שיכלול אך ורק את אלו שעברו מבחן והוכתרו כאנשי בדסמ על.....
זה לא עובד ככה... בכל מקום בעולם הכניסה היא ל כ ו ל ם..... גם אתה subservient(נשלט)
לא נולדת לתוך הקהילה ולא הונפקה לך תעודת בדסמ כבוד בבית חולים. אתה וכל השאר שוכחים איך אתם התחלתם.
אם אתה רוצה מסיבה של בדסמ פרופר, תרגן בעצמך מסיבה פרטית, לשם אתה יכול להזמין כמה שתרצה ואת מישתרצה, תוכל לעשות סינון ולבחור את המשתתפים.
מעבר לכך, מידי פעם יש את מיבות המיילדום או הפםדום ואתה מוזמן להגיע.
שורה תחתונה... תתעוררו אנשים ותבינו שמדובר על מסיבות לכולם, תלמדו להסתדר שם ולהכיר חדשים
subservient​(נשלט)
לפני 13 שנים • 24 באוק׳ 2010
subservient​(נשלט) • 24 באוק׳ 2010
טריסר אם תנבור בעברי הרי שתמצא כי אני הוא הראשון שאירגן מסיבות פרטיות על טהרת הbdsm
ושעד היום ותיקי הקהילה זוכרים זאת
אתה חושב ששמעון פרס יהיה ראש ממשלה בעוד שלושים שנה?
שלוחה בזאת קריאה ליוזמה!!!
אז יהיה ליין לכאלה וליין לכאלה
אבל לומר שזה מספק? כאן דעותינו חלוקות
pop101
pop101 • 24 באוק׳ 2010
למזלכם יש כמה ליינים שפועלים כמעט במקביל,אז די לבכות כל הזמן,מה שלא יעשו לא יהיה לכם טוב
מי שרוצה בדס"מ טהור אז שיארגן מסיבות פרטיות
underheel
underheel • 24 באוק׳ 2010
pop101 כתב/ה:
למזלכם יש כמה ליינים שפועלים כמעט במקביל,אז די לבכות כל הזמן,מה שלא יעשו לא יהיה לכם טוב
מי שרוצה בדס"מ טהור אז שיארגן מסיבות פרטיות

אתה לא חייב להגיב.
לנושא כזה, אם כפי שאתה מעיד על עצמך, אתה באמת לא ממש חלק מהסצנה, אז אולי לא מתאים שאתה תהיה זה שיגיב.
אך אם כבר אתה מגיב, לא ראוי שתגובתך תהיה אחרת מאשר "יש ליינים אחרים"?
במיוחד כשאתה נמנה על הצוות?
pop101
pop101 • 24 באוק׳ 2010
אני פשוט מכיר את זה מכל הסצינות שיצא לי לעבוד בהם,היש ליינים אחרים נאמר לכל מי שמתלונן שהמקסים זה מקום מלא ונילים ואין כמעט בדס"מ,יש לכם אפשרות בחירה,תשתמשו בה במקום לבכות ולהתלונן,מי שמגיע למקסים באופן קבוע מאוד נהנה במקום,ולפי הביקורות על הדנג'ן משתמע שכל מי שמגיע לשם באופן קבוע גם די נהנה,לסיכום,יש 2 ליינים שפועלים במקביל ומכוונים לכיוונים אחרים מבחינת מוזיקה/אנשים ושכל אחד ילך לאן שטוב לו וחלאס להתלונן על הליין המקביל שאתם גם ככה בקושי מגיעים אליו,אני אומנם לא כ"כ מהסצינה אבל זה קיים בכל הזאנרים של המוזיקה/אנשים שיצא לי לעבוד בהם ודי נמאס מהשטויות שכל פלוץ בוחר להתלונן עליהם באובססיביות
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 24 באוק׳ 2010
pop101 כתב/ה:
אני פשוט מכיר את זה מכל הסצינות שיצא לי לעבוד בהם,היש ליינים אחרים נאמר לכל מי שמתלונן שהמקסים זה מקום מלא ונילים ואין כמעט בדס"מ,יש לכם אפשרות בחירה,תשתמשו בה במקום לבכות ולהתלונן,מי שמגיע למקסים באופן קבוע מאוד נהנה במקום,ולפי הביקורות על הדנג'ן משתמע שכל מי שמגיע לשם באופן קבוע גם די נהנה,לסיכום,יש 2 ליינים שפועלים במקביל ומכוונים לכיוונים אחרים מבחינת מוזיקה/אנשים ושכל אחד ילך לאן שטוב לו וחלאס להתלונן על הליין המקביל שאתם גם ככה בקושי מגיעים אליו,אני אומנם לא כ"כ מהסצינה אבל זה קיים בכל הזאנרים של המוזיקה/אנשים שיצא לי לעבוד בהם ודי נמאס מהשטויות שכל פלוץ בוחר להתלונן עליהם באובססיביות

צודק במאה אחוז.
מי שלא מתאים לו ליין מסוים שלא יילך לשם.
זה נורא פשוט.

ההתבכיינות היא מאוסה ואני פשוט לא מבין אותה.
מצד שני, אל לאף אחד מבעלי ליין כזה או אחר להתרגש בכלל מאותם בכיינים שכן מה שלא תעשו, איך שלא תעשו וכמה שכן תעשו הם תמיד תמיד יתלוננו.
זה ענין של אופי.
pop101
pop101 • 24 באוק׳ 2010
אופי ישראלי מסריח לגמרי
dragon master
dragon master • 24 באוק׳ 2010
אני לא מאמין בכלל למה שאני קורא
חאלס עם השטויות, מי שלא מתאים לו שלא יבוא, יש אחלה מסיבות, אנשים נהנים....
איך בכלל התפתח שרשור על כזה דבר....כנראה שמישהו אומר יאלה "קדימה לתקוף" הוא מחפש התקפות ואקשן...
שוב פעם, די להתבכיין, די לחפש לריב אפשר לעשות דברים אחרים במקום